چری آریزو 5- Chery Arrizo 5- محصول مديران خودرو

تصویر
A15 ، ویانا ، 110 ، 315 ، 530 ، X33 ، 550 ، Tiggo5 ، Tiggo7 ، Arizzo 5 ، ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
Sina.mahoodzade
نوع خودرو: آریزو ۵ توربو
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: چری آریزو 5- Chery Arrizo 5- محصول مديران خودرو

پست توسط Sina.mahoodzade » 25 ژولای 2018, 16:10

سلام دوست عزیز
اون سرویسهای دوره ایش که واقعی و رایگانه،منتهی بعد این دو سال یا ۶ تا سرویس دوره ای رایگان نمیدونم قراره چه اتفاقی بیفته
اینم بگم که نمایندگی ها خیلی تفاوت دارن و بعضیا فقط دنباله تیغیدن هستن،مثل خسروانی
abdi55
شروع حركت

پست توسط abdi55 » 13 آگوست 2018, 18:42

سلام دوستان
لاستیک جلو سمت شاگرد ماشین یه کم اومده بیرون
کسی دلیلش میدونه و راه حلش چیه ؟
ممنون
mrgharoni2
شروع حركت
نوع خودرو: اریزو5,سورن,سمند,206
محل اقامت: ماهشهر

پست توسط mrgharoni2 » 01 سپتامبر 2018, 11:34

سلام به همه دوستان/يك سوال غير فني....كسي جايي سراغ داره پرده براي ماشين داشته باشه ؟؟؟هم پنجره هاي جانبي و هم شيشه عقب
ممنون ميشم اگر كسي آدرسي چيزي داشته باشه اعلام كنه
mansoord
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mansoord » 08 سپتامبر 2018, 13:52

درود
من آریزو 5 معمولی (نه توربو) تیپ اکسلنت رو صرفا به خاطر چندتا مشکل آزاردهنده ش فروختم . پستهای اولیه م هم این مشکلات رو مطرح کردم ولی بالاخره راهی براش وجود نداشت . ماشین من مدل بهمن 95 بود . برج 2 امسال فروختمش و همون موقع هم یه پارس tu5 ک 13 گرفتم . گفتم شاید دلایل بدرد کسایی که میخوان اطلاعاتی در مورد این ماشین داشته باشن یا بخوان بخرنش بخوره:

اولا ماشین برای من که قبلش سمند و 405 داشتم خیلی خشک بود . انگار کمکی نداشت اصلا . راحتی و نرمی رانندگی رو باهاش حس نمیکردم اصلا و این برام آزار دهنده بود

دوم اینکه سمت ما که جنوب هستیم از کولر ماشین استفاده میکنیم زیاد کمپرسورش آف و آن میکرد . منظورم تو شهره بیشتر . رو دست اندازها یا ترافیک . کلا موقعی که دور موتور کم میشد آف میکرد. هی تق تق صدای کمپرسور میومد. تو نمایندگی هم یه روز 2 مورد اومده بودند که واسه همین کمپرسورشون سوخته بود و نمایندگی هم میگفت سفارش دادیم بیاد.

سوم جلوبندیش به خاطر خشک بودنش یه صدای تقی توش میومد مخصوصا رو موانع و چاله ها که 4 تا نمایندگی هم نتونستن درستش کنن.

چهارم چرم روی فرمون هم چون بعضی وقتا ماشین توی آفتاب بود (نه زیاد از حد) دیگه پوس پوسی شده بود و هی داشت بیشتر میرفت.

درکل اینم بگم که مشکل خشکی و کوبش ماشین قابل رفع نیست . نه باد نیتروژن نه لاستیک فاق فلان و نرم . این ماشین تعلیقش خشکه و بهتره دست توی کمکاش برده نشه . من که نتونستم تحملش کنم.
این پارس که گرفتم گفتم آخیش راحت شدم. هم کولرش مرتب کار میکنه. هم نرمه واقعا .

موفق باشید.
erfan etedali
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: mvm530
محل اقامت: اصفهان
Has thanked: 1 time

پست توسط erfan etedali » 08 سپتامبر 2018, 15:20

کلا خودروهای چینی بخصوص برند چری یا همون ام وی ام از مشکل کمک رنج میبرن و همشون خشک اند.

نمیدونم دلیل این طراحیشون چیه و شاید تو اب و هوای ایران اینجوری جواب میده...

ولی حال آدمو در کل میگیره
MKB
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط MKB » 11 سپتامبر 2018, 18:39

mansoord نوشته شده:
08 سپتامبر 2018, 13:52
درود
من آریزو 5 معمولی (نه توربو) تیپ اکسلنت رو صرفا به خاطر چندتا مشکل آزاردهنده ش فروختم . پستهای اولیه م هم این مشکلات رو مطرح کردم ولی بالاخره راهی براش وجود نداشت . ماشین من مدل بهمن 95 بود . برج 2 امسال فروختمش و همون موقع هم یه پارس tu5 ک 13 گرفتم . گفتم شاید دلایل بدرد کسایی که میخوان اطلاعاتی در مورد این ماشین داشته باشن یا بخوان بخرنش بخوره:

اولا ماشین برای من که قبلش سمند و 405 داشتم خیلی خشک بود . انگار کمکی نداشت اصلا . راحتی و نرمی رانندگی رو باهاش حس نمیکردم اصلا و این برام آزار دهنده بود

دوم اینکه سمت ما که جنوب هستیم از کولر ماشین استفاده میکنیم زیاد کمپرسورش آف و آن میکرد . منظورم تو شهره بیشتر . رو دست اندازها یا ترافیک . کلا موقعی که دور موتور کم میشد آف میکرد. هی تق تق صدای کمپرسور میومد. تو نمایندگی هم یه روز 2 مورد اومده بودند که واسه همین کمپرسورشون سوخته بود و نمایندگی هم میگفت سفارش دادیم بیاد.

سوم جلوبندیش به خاطر خشک بودنش یه صدای تقی توش میومد مخصوصا رو موانع و چاله ها که 4 تا نمایندگی هم نتونستن درستش کنن.

چهارم چرم روی فرمون هم چون بعضی وقتا ماشین توی آفتاب بود (نه زیاد از حد) دیگه پوس پوسی شده بود و هی داشت بیشتر میرفت.

درکل اینم بگم که مشکل خشکی و کوبش ماشین قابل رفع نیست . نه باد نیتروژن نه لاستیک فاق فلان و نرم . این ماشین تعلیقش خشکه و بهتره دست توی کمکاش برده نشه . من که نتونستم تحملش کنم.
این پارس که گرفتم گفتم آخیش راحت شدم. هم کولرش مرتب کار میکنه. هم نرمه واقعا .

موفق باشید.
سلام
دوست عزیزماشین کولر ماشین توربو ایرادی ندارد و خشکی کمکها هم حق دارید اما مشکل با لاستیک کره ای حل میشد در ضمن خواهشا با ایران خودرو که مقایسه نکنید آخه اون لگنها ماشینن ماشین ایران خودرو که کلا واسه جلو بندی تو تعمیرگاه هستند تمام لوازمشونم چینی بی کیفیت هست
ali115

پست توسط ali115 » 11 سپتامبر 2018, 21:56

با سلام خدمت دوستان، من قصد ثبت نام آریزو توربو اکسلنت رو دارم. مطالب ابن فروم رو خوندم واقعا گیج شدم، البته هر فرومی راجع به ماشین های چینی همینطوره و بدتر آدمو سردرگم میکنه. بعضی خیلی طرفداری میکنن بعضی به شدت میکوبن‌. حالا معلوم نیست در مرحله تولید و منتاژ واقعا بعضی از محصولات خراب از آب درمیان! که البته این مورد اصولا باید به ندرت و در حد یکی از چند ده هزار تا باشه، نه به این تعداد افرادی که اکثرا ادعای داشتن همون خودرو رو دارن و ناراضی هستند یا به زور و با ضرر فروختن! ولی من خودم شخصا از کسایی که آریزو۵ رو داشتن ( البته غیر توربو، چون توربو تازه اومده) توی خیابون یا توی نمایندگی برای سرویس های دوره ای اومده بودن، پرسیدم همه راضی بودن و بعضی ها هم فقط از شتابش ناراضی بودن که با دیدن تست این ماشین تو سایت سبقت آزاد معلومه که توی مدل توربوش این مشکل هم حل شده. حالا میخوام کسایی که این ماشین رو دارن یا داشتن بدون تعصب و اقرار بگن الان با توجه به اینکه قیمتش ۱۰۰ میلیون و به صورت قیمت غیر قطعی هم ثبت نام میشه، ( البته تو کشوری که ساندرو استپ وی ۱۱۴ میلیونه!!!) آیا گزینه خوبی برای خرید هست؟ ( البته از نمایندگی پرسیدم، گفتن دو روز پیش یکی از ماشین های مشتری ها رو تازه تحویل گرفته بوده رو براش ۱۵۵ میلیون فروختن)
ببخشید که پر حرفی کردم.
موفق و موید باشید.
ادبی
شروع حركت

پست توسط ادبی » 12 سپتامبر 2018, 14:08

در مقایسه با خودروها در این دامنه قیمتی ماشین ارزش خریدن را دارد البته بدون در نظر گرفتن مواردی که مربوط به سلیقه افراد هستش . نکته مهم اینه که برای سرویس حتما باید به نمایندگی مورد اطمینان و کاردرست مراجعه کنید چون بعضی از نمایندگی ها ممکنه کارشون درست نباشه و بلایی سر ماشین بیارن و برای شما دردسر درست کنند. مواردی را در این زمینه در پستهای قبلی خودم ذکر کردم. آریزو مدل دی 95 دارم حدودا 55 هزار تا کار کرده.
ali115

پست توسط ali115 » 12 سپتامبر 2018, 23:54

ممنون از راهنماییتون.
ram0024
شروع حركت
نوع خودرو: دنا

پست توسط ram0024 » 16 سپتامبر 2018, 20:27

دوستانی که تهران تشریف دارند، کدوم نمایندگی رو برای سرویس های ماشین پیشنهاد میدن؟
ارسال پست

بازگشت به “ام وی ام MVM - چری Chery”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان