ساندرو استپ وی

amin.ir
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: ساندرو استپ وی

پست توسط amin.ir » 10 ژولای 2018, 22:47

سلام دوستان
کولر ساندروی ما خیلی خنک نمیکنه یعنی معمولیه من با یه ال نود مدل ۸۶ مقایسه میکنم خیلی ضعیفتره
ممکنه گازش مشکل داشته باشه؟ یعنی بگم گازش رو عوض کنن؟
استپ وی دنده ای مدل۸۶
ممنون
نمایه کاربر
محمد .علی.s
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ساندرو استپ وی

پست توسط محمد .علی.s » 11 ژولای 2018, 10:08

amin.ir نوشته شده:
10 ژولای 2018, 22:47
سلام دوستان
کولر ساندروی ما خیلی خنک نمیکنه یعنی معمولیه من با یه ال نود مدل ۸۶ مقایسه میکنم خیلی ضعیفتره
استپ وی دنده ای مدل۸۶
ممنون
کولر منم خیلی ضعیه و ازش راضی نیستم بردم نمایندگی مرکزی گفتن نرماله !!!!!!!!!!!اگه بیشتر از این گاز بزنی موقع کولر گیری ممکنه ماشین ریپ بزنه !!!!!!!!!!!!

اگه به نتیجه رسیدی ما رو هم خبر کن ،چون به نظر من کولر پراید اگه از این بهتر نباشه بدترم نیست

:old: ....................................... :old: ...................................... :old:
ترک دنیا به مردم آموزند.............................. خویشتن سیم و غله اندوزند!

عالِم آن کس بُود که بد نکند.............................. نه بگوید به خلق و خود نکند!
نمایه کاربر
مهرداد8086
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: H30
محل اقامت: طهران

پست توسط مهرداد8086 » 11 ژولای 2018, 10:37

amin.ir نوشته شده:
10 ژولای 2018, 22:47
سلام دوستان
استپ وی دنده ای مدل۸۶
ممنون
خاطرم هست همون موقع ال نودها به نسبت فرضا 206 هم کولر سرد و خیلی خنکی نداشتن.....البته ساندرو رو چک نکردم.ولی بنا به اظهار دوستان کولر ساندرو بهتر از ال نود شده که!!!
نمایندگی همینه...کلا یه جمله بلده....طبیعیه و مشکلی نیست....فرقیم نداره پراید باشه رنو باشه یا چینی.... :-D
همون بیرون جایی رو پیدا کنید بدین براتون تست گاز بزنن..... :D
مرد بودن سخته باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان،مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی
amin.ir
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

پست توسط amin.ir » 11 ژولای 2018, 14:30

مرسی از جواب دوستان
والا کولرش تو روز و آفتاب جوابگو نیست پسرعموم یه ال نود مدل 86داره از این بهتره پرشیای قبلیم هم بهتر بود
نمیدونم چرااینجوره
زور ماشینم موقع کولر گرفتن بیشتر از پررشیا کم میشه
MOHAMMAD42141

پست توسط MOHAMMAD42141 » 11 ژولای 2018, 21:49

سلام

الان به موقع استپ تحویل داده میشه؟
کسی میدونه کی ثبت نام میکنن؟
نمایه کاربر
aliakbar
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت

پست توسط aliakbar » 12 ژولای 2018, 09:04

aliakbar نوشته شده:
10 ژولای 2018, 07:03
aliakbar نوشته شده:
09 ژولای 2018, 20:00
سلام دوستان...عرض کنم خدمت تون یکی دوباره که چراغ چک ماشین من روشن میشه و بعد مدتی خاموش میشه...به نظرتون مشکل از کجاست ؟ برای شما هم پیش آمده؟
کسی راجع به چراغ چک نظری نداشت؟ :gun:
دوستان بس که پاسخ دادن شرمنده شدم!...
چراغ چک ماشینم خودبخود خاموش شد!..خواستم این تجربه رو به اشتراک بزارم!..این دومین باره که چراغ چک روشن میشه! اما چند کیلومتر بعد از بنزین زدن! خودبخود خاموش میشه!... توی نت سرچ دادم چند جا اشاره شده بود که اگه درب باک محکم بسته نشده باشه باعث روشن شدن چراغ چک میشه!...البته من قبل از بنزین زدن چند بار درب باک رو باز و بسته کردم اما چراغ چک خاموش نشد! ..اما نمیدونم چه ارتباطی بین بنزین زدن مجدد و خاموش شدن چراغ چک وجود داره!؟..دوستان نکنه یه وقت نظر بدید ما رو شرمنده کنید!؟ :cool:
نمایه کاربر
ilali
نوع خودرو: ساندرو استپ‌وی
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط ilali » 13 ژولای 2018, 11:38

aliakbar نوشته شده:
12 ژولای 2018, 09:04
aliakbar نوشته شده:
aliakbar نوشته شده:
سلام دوستان...عرض کنم خدمت تون یکی دوباره که چراغ چک ماشین من روشن میشه و بعد مدتی خاموش میشه...به نظرتون مشکل از کجاست ؟ برای شما هم پیش آمده؟
چراغ چک ماشینم خودبخود خاموش شد!..خواستم این تجربه رو به اشتراک بزارم!..این دومین باره که چراغ چک روشن میشه! اما چند کیلومتر بعد از بنزین زدن! خودبخود خاموش میشه!... توی نت سرچ دادم چند جا اشاره شده بود که اگه درب باک محکم بسته نشده باشه باعث روشن شدن چراغ چک میشه!...البته من قبل از بنزین زدن چند بار درب باک رو باز و بسته کردم اما چراغ چک خاموش نشد! ..اما نمیدونم چه ارتباطی بین بنزین زدن مجدد و خاموش شدن چراغ چک وجود داره!؟..دوستان نکنه یه وقت نظر بدید ما رو شرمنده کنید!؟ :cool:
شاید بخاطر تغییر کیفیت بنزینه.
fardadmh
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: StepWay
محل اقامت: تهران

پست توسط fardadmh » 13 ژولای 2018, 22:52

آقا این ماشین ISOFIX داره ؟
تو دفترچه نوشته داره ولی من هرچی گشتم پیدا نکردم
نمایه کاربر
aliakbar
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت

پست توسط aliakbar » 14 ژولای 2018, 10:25

ilali نوشته شده:
13 ژولای 2018, 11:38
aliakbar نوشته شده:
aliakbar نوشته شده:
aliakbar نوشته شده:
شاید بخاطر تغییر کیفیت بنزینه.
نمیدونم والله شاید دلیلش سطح بنزین توی باک باشه! میگم شاید پمپ بنزین ضعیف شده! وقتی خالی میشه اون فشار لازم پشت انژکتورا بوجود نمیاد و باعث خطا میشه! و وقتی باک رو پر میکنم یه جورایی به پمپ کمک میکنه! البته بعد از روشن شدن چراغ چک تغییری توی عملکرد موتور بوجود نیامد!نظرتون چیه؟ :hb: ..ممنونم که پاسخ دادید!
مهدی دپ
شروع حركت
نوع خودرو: ساندرو استپ وی

پست توسط مهدی دپ » 14 ژولای 2018, 13:01

aliakbar نوشته شده:
aliakbar نوشته شده:
aliakbar نوشته شده:
سلام دوست عزیز ماشینت چند کیلومتر کار کرده ؟
اگه بالای سی هزار تا کارکرد داری فیلتر بنزینت عوض کن ممکنه گرفتگی داشته باشه
ضمنا اگر پاور ویندو نصب کردی قفل کودک شیشه های عقب خاموش کن باعث ارور میشه :eek:
ارسال پست

بازگشت به “ساندرو - SANDERO”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان