مولتی مدیای (دی وی دی) فابریک ساندور

مهدی دپ
شروع حركت
نوع خودرو: ساندرو استپ وی

Re: مولتی مدیای (دی وی دی) فابریک ساندور

پست توسط مهدی دپ » 10 ژوئن 2018, 21:14

Rubens.Barichello نوشته شده:
10 ژوئن 2018, 14:53
مهدی دپ نوشته شده:
10 ژوئن 2018, 13:12
Ahmad_com2285 نوشته شده:
27 ژانویه 2018, 15:22
سلام دوستان
الان سه روز میشه که روی دو ساندرو استپ وی اتومات چندتا آپشن مثل کروز ،مانیتور،دوربین و سنسور و پاور ویندوز و چندتا اقلام کمبود نصب کردم حدودا چند ساعت بعد از نصب یکی از ماشینها یه خورده قاطی داشت مثلا چراغ پشت کیلومتر زمان قفل کردن روشن میشد و سنسور عقب درست کار نمیکرد که با مراجعه به نصاب این مشکلات حل شد ولی چراغ چک ماشین روشن موند که گفت دیاگ بزنی حل میشه بست باطری هم برداشتم یه شب تا صبح حل نشد رفتم تنظیم موتوری فقط فیش دستگاه رو که زد بدون اینکه کاری کنه چراغ چک خاموش شد چون اصلا برنامه اش رو نداشت ولی الان بعد از دو روز دوباره چراغ چک روشن شده و کروز کنترل مدل دسته اهرمی تایوانی هست بعضی وقتها هر دو ماشین موقع استارت زدن اولیه چراغش سریع به مدت 30 ثانیه خاموش روشن میشه و صدا میده بعد که خاموش میشه اصلا کار نمیکنه ولی یک بار که ماشین رو خاموش و روشن میکنم صحیح و سالم کار میکنه ولی چراغ چک خاموش نمیشه
واسه کروز,نصاب گفته بیا واست درستش میکنم ولی چراغ چک رو رفتم تو فکرش چون مساله فنی ماشین واسم خیلی مهمه
زمان نصب مانیتور و پاور و سنسور یه مشکل همون موقع که به وجود اومد زمان استارت زدن عقربه های کلیومتر سریع تکون میخورد که یک فیوز رو از 10 به 15 تغییر دادن درست شد
لطفا دوستان راهنمایی کنند مشکل از کجاست یا اگر تجربه مشابه دارند
ممنون
سلام دوست عزیز من هم مشکل شما رو دارم چراغ چک روشن شده مولتی مدیا وینکا انداختم و دزدگیر ایزیکار و پاور ویندو
فکر نمیکنم ایراد از مولتی مدیا باشه چون روز قبل نصبش کردم و چراغ چک بعد از نصب دزدگیر و پاور ویندو روشن میشه
شما فهمیدی مشکل از کجاست؟
دوستان فنی هم اگه راهنمایی کنن ممنون میشم.
:old:

با نصب پاور ویندوز روی ساندرو کلید قفل کن بالابرهای پنجره های عقب واقع در زیر ترمز دستی روی کنسول باید در حالت خاموش باشه وگرنه چراغ چک موتور روشن میشه و با دیاگ کردن هم خاموش نمیشه .
پس چنانچه اتومبیل شما مجهز به پاور ویندوز بود و ملاحظه کردید که چراغ چک اتومبیلتون روشنه اولین چیزی که کنترل میکنید این کلید باید باشه . با خاموش کردنش چراغ چک هم بدون نیاز به دیاگ خاموش خواهد شد .
ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردید چراغ چک خیلی رو اعصاب بود :hb:
hamid-xs
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط hamid-xs » 12 ژوئن 2018, 23:38

عرض سلا خدمت دوستان

بنده روی ساندرو جی پی اس نصب کردم و خیر سرم با اعتماد به اون رفتم مسافرت .... کلا گم شده بودن توی جاده :who: . سوالی که از دوستان دارم اینه

1- نحوه استفاده از اینترنت موبایل در مولتی مدیا به چه صورتی هستش ؟ چون موقع مسافرت خواستم با استفاده از گوگل مپ مولتی دیا و با استفاده از نت گوشی مسیر یابی کنم نتونستم

2- نوه اپدیت نرم افزارهایی که توی مولتی مدیا هست به چه صورت هستش ؟ مثلا بنده بخوام گوگل مپ یا تارگت رو اپدیت کنم چه کاری باید انجام بدم .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
amir_t6262
دنده 1

پست توسط amir_t6262 » 13 ژوئن 2018, 22:07

hamid-xs نوشته شده:
12 ژوئن 2018, 23:38
عرض سلا خدمت دوستان

بنده روی ساندرو جی پی اس نصب کردم و خیر سرم با اعتماد به اون رفتم مسافرت .... کلا گم شده بودن توی جاده :who: . سوالی که از دوستان دارم اینه

1- نحوه استفاده از اینترنت موبایل در مولتی مدیا به چه صورتی هستش ؟ چون موقع مسافرت خواستم با استفاده از گوگل مپ مولتی دیا و با استفاده از نت گوشی مسیر یابی کنم نتونستم

2- نوه اپدیت نرم افزارهایی که توی مولتی مدیا هست به چه صورت هستش ؟ مثلا بنده بخوام گوگل مپ یا تارگت رو اپدیت کنم چه کاری باید انجام بدم .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلام. مولتی مدیات چیه؟ ویندوزی است یا آندرویدی؟
با توجه به قابلیتهایش باید ببینی که وایرلس داره یا نه. اگر داشته باشه که میتوانی اینترنت موبایلت را هات اسپات کنی برای مولتی مدیا.

اگر تارگت روی مولتی مدیا نصب هست، پس قاعدتا مولتی مدیات ویندوزی است. آپدیت تارگت هم میتوانی از سایتش بگیری.
badamchi
نوع خودرو: logan

پست توسط badamchi » 02 ژولای 2018, 10:59

سلام
گوشی رو با بلوتوث به s160 (اندروید) وصل میکنم. گاهی اوقات وقتی از خود سیستم شماره میگیرم گوشی رو نگاه میکنم شروع به شماره گیری کرده و زنگ هم انتظار داره هم میخوره تا شخص مورد نظر گوشی رو برداره، ولی صدایی از بلندگوها پخش نمیشه. بلوتوث ریست میکنم روشن خاموش میکنم. گاهی درست میشه ولی بخاطر ریست یا ریبوت و اینا نیست چون همیشه با این کار درست نمیشه فقط یهو درست میشه یهو نمیشه.
کمک
ali302
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ال 90 -رانا

پست توسط ali302 » 11 آگوست 2018, 03:22

با سلام
دوستان اگر کسی ضبط فابریک ساندرو یا ال نود که بلوتوث داشته باشه را داره واگر سالمه و در حد نو یعنی ماشین و خریده سیستم و عوض کرده
و ضبط رو داره من خریدار م لطفا شرایط وقیمت رو تو خصوصی اعلام کنید اگر منصفانه بود تماس میگیرم
baby1234
شروع حركت

پست توسط baby1234 » 13 آگوست 2018, 01:28

سلام
دوستان مولتی مدیا بدون دردسر برای ساندرو معرفی می کنید؟
استفاده دوربین و فلش و رادیو،با ریموت فابریک هم کار کنه.
amir_t6262
دنده 1

پست توسط amir_t6262 » 13 آگوست 2018, 09:47

baby1234 نوشته شده:
13 آگوست 2018, 01:28
سلام
سلام. تمام مولتی مدیاهایی که الان در بازار میفروشن این قابلیت ها را داره.
شما باید با توجه به قیمت و اینکه چند اینچ باشه و سیستم عامل آندروید باشه یا ویندوز، یک مدل انتخاب کنی.
baby1234
شروع حركت

پست توسط baby1234 » 13 آگوست 2018, 16:35

amir_t6262 نوشته شده:
13 آگوست 2018, 09:47
baby1234 نوشته شده:
سلام
شما باید با توجه به قیمت و اینکه چند اینچ باشه و سیستم عامل آندروید باشه یا ویندوز، یک مدل انتخاب کنی.
سلام دوست عزیز لطف میکنی چند مدل خوبش معرفی کنی.
شنیدم بعضی دوستان میگن بعد از نصب به مشکل برقی خوردن.
نمایندگی سایپا wigo با ویندوز معرفی کرد،خوبه به نظرتون؟
farshid eslami
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رنو تندر پلاس اتومات
محل اقامت: تهران

پست توسط farshid eslami » 13 آگوست 2018, 17:12

baby1234 نوشته شده:
13 آگوست 2018, 16:35
amir_t6262 نوشته شده:
baby1234 نوشته شده:
سلام
ببینید دوست عزیز، ویندوزی که اصلا خوب نیست.. در کل چون همه مولتی مدیاهای مثلا فابریک، ساخت شرکت های گمنام چینی هستن، کیفیتشون پایینه.
ولی از این بین،اندرویدی ها چون قابلیت نصب برنامه های اندرویدی رو دارن کار باهاشون راحت‌تره..
ولی با وضع فعلی قیمتها، هر مدلی نصب کنید نهایتا یک ماه بعد پشیمون میشید..
به نظرم نصب یه ضبط با کیفیت از یه برند خوب و نصب ایینه دوربین دار، میتونه انتخاب عاقلانه تری باشه..
اگه حتما میخواهید نصب کنید، مدلی که تو سایت لوگان شاپ هست و لینکش رو میزارم براتون در حال حاضر بهترین مدل بازار هست..البته فعلا تموم کرده، ولی تماس بگیرید میگن کی موجود میشه..
http://loganshop.ir/index.php?route=pro ... uct_id=487
baby1234
شروع حركت

پست توسط baby1234 » 13 آگوست 2018, 18:16

farshid eslami نوشته شده:
13 آگوست 2018, 17:12
baby1234 نوشته شده:
13 آگوست 2018, 16:35
amir_t6262 نوشته شده:
baby1234 نوشته شده:
سلام
ببینید دوست عزیز، ویندوزی که اصلا خوب نیست.. در کل چون همه مولتی مدیاهای مثلا فابریک، ساخت شرکت های گمنام چینی هستن، کیفیتشون پایینه.
ولی از این بین،اندرویدی ها چون قابلیت نصب برنامه های اندرویدی رو دارن کار باهاشون راحت‌تره..
ولی با وضع فعلی قیمتها، هر مدلی نصب کنید نهایتا یک ماه بعد پشیمون میشید..
به نظرم نصب یه ضبط با کیفیت از یه برند خوب و نصب ایینه دوربین دار، میتونه انتخاب عاقلانه تری باشه..
اگه حتما میخواهید نصب کنید، مدلی که تو سایت لوگان شاپ هست و لینکش رو میزارم براتون در حال حاضر بهترین مدل بازار هست..البته فعلا تموم کرده، ولی تماس بگیرید میگن کی موجود میشه..
http://loganshop.ir/index.php?route=pro ... uct_id=487
متشكرم عالي بود.
نمايندگي اين مدل رو معرفي كرد گفت كيفيتش هم خوبه.
http://loganshop.ir/index.php?route=pro ... uct_id=519
ارسال پست

بازگشت به “ساندرو - SANDERO”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان