سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل پژو****2008****

مدیران انجمن: Monarch, whiteshark

ramin-rad
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: سوالات،مسائل و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل پژو****2008****

پست توسط ramin-rad » 11 ژولای 2018, 16:01

فرزان بادکوبه نوشته شده:
11 ژولای 2018, 13:53
سلام و عرض ادب همانطور که قبلا نیز براتون نوشته بودم من چهارشنبه گذشته تکمیل وجه کردم و پنج شنبه رفتم گواهی اهراز سکونت تحویل نمایندگی دادم امروز نیز که چهارشنبه 20 تیرماه است خودرو فاکتور شده و منتظر پلاک هست پس لطفا به جای وارد شدن به مسایل حاشیه ای از طریق 096440 پیگیری کنید. در ضمن من هم از مردم عادی می باشم و هیچ پارتی بازی تا الان برای این ماشین انجام ندادم. :) :) :) :)
سلام. اگر از بند پ استفاده نکردین احتمالا شانس آوردین که به شما علاقه فراوانی داشتن! هنوز خودروی بنده بعد از بیش از 1 ماه از تکمیل وجه فاکتور نشده.
تصویر
نمایه کاربر
اسمعیلsm
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پژو 2008

پست توسط اسمعیلsm » 11 ژولای 2018, 16:18

دوست عزیز آقای بادکوبه خیلی خیلی مبارکت باشه ایشالله به خوشی ازش استفاده کنی من یک روز وقت گذاشتم با اون شماره همش اشغال بود حالا نمیدونم براستی اشغال بود یا اشغالش گذاشته بودن نشد منم دیگه دنبال نکردم
خاطره پیکان برای یک ایرانی یک چیز دیگه است
ramin-rad
شروع حركت

پست توسط ramin-rad » 11 ژولای 2018, 18:01

فرزان بادکوبه نوشته شده:
15 می 2018, 15:29
سلام و عرض ادب طبق برنامه تولید قراره تا آخر این ماه (اردیبهشت) برای همه آذرماهی ها دعوتنامه صادر بشه و خودرو نیز حداکثر یک هفته بعد بهشون تحویل بشه. من روز 5 شنبه گذشته سازمان فروش بودم طبق صحبتهایی که با واحد برنامه ریزی انجام دادم مطلع شدم که با اتمام آذر ماهی ها احتمالاً یک گپ و تصمیم گیری در خصوص مابقی وجود خواهد داشت که یکی از موارد آن تغییر قیمت می باشد. برای تغییر رنگ نیز بعد از صدور دعوتنامه با مراجعه به سازمان فروش ایران خودرو کیلومتر 14 جاده قدیم امکان تغییر رنگ وجود دارد. :smile: :smile: بنده نیز که قرمز رنگ ثبت نام کردم همانطور که در پست های قبلی نیز اعلام کردم اجباراً از قرمز به مشکی تغییر داده دعوتنامه همون 5 شنبه صادر شد و شنبه تکمیل وجه کردم امروز هم که سه شنبه هست ماشین فاکتور شده.
جناب باد کوبه از پستاتون مشخصه که شما کاملا از جزییات مطلید همونطور که از قبل پیشبینی کرده بودید برای دی ماهیا قیمتها افزایش پیدا کرد. ولی من نفهمیدم شما با آذر ماهی ها ماشینتون رو قبلا تحویل گرفته بوددید چطور دوباره اخیرا تحویل گرفتید اونم باوجود منابع خبری عالی که دارید بدون پارتی بازی خودروتونو تحویل گرفتید؟
فرزان بادکوبه نوشته شده:
11 ژولای 2018, 13:53
سلام و عرض ادب همانطور که قبلا نیز براتون نوشته بودم من چهارشنبه گذشته تکمیل وجه کردم و پنج شنبه رفتم گواهی اهراز سکونت تحویل نمایندگی دادم امروز نیز که چهارشنبه 20 تیرماه است خودرو فاکتور شده و منتظر پلاک هست پس لطفا به جای وارد شدن به مسایل حاشیه ای از طریق 096440 پیگیری کنید. در ضمن من هم از مردم عادی می باشم و هیچ پارتی بازی تا الان برای این ماشین انجام ندادم. :) :) :) :)
شما اینقدر منابع اطلاعاتتون عالیه که حتی قبل از افزایش قیمتها علاوه بر زمانش مبلغ افزایش رو هم مطلع بودین اونوقت بدون پارتی بازی..در عرض کمتر از 10 روز....خودروتون.... اونم خودرویی که یک بار 2 ماه پیش تحویل گرفته بودین! ...ببخشید من خیلی گیج شدم!
فرزان بادکوبه نوشته شده:
15 می 2018, 16:41
ضمن اینکه کاملاً با شما موافق هستم البته خوب چون پیش فروش قطعی نبوده و پیش فروش معمولی بوده و در قراداد ذکر شده که قیمت نهایی براساس قیمت روز بازار در زمان صدور دعوتنامه مشخص خواهد شد کاری نمیشه کرد فقط برد با کسایی بود که سری اول ثبت نام بودند. البته الان که قیمتش حدود 155 میلیون تو بازار هست با افزایش 10 میلیونی قیمت خودرو بازهم به 114 میلیون می رسه که با بازار تفاوت عمده داره البته این قیمت 114 میلیون که عرض کردم من شفاهن از بچه های سازمان فروش شنیدم که هنوز نهایی نمی باشد. یا حق :o :o :o
در ضمن طبق اظهار نظر بچه های سازمان فروش از دی ماهی ها به بعد میخوان قیمت جدید را اعمال کنند.
elchz

پست توسط elchz » 12 ژولای 2018, 10:36

سلام و احترام
من امروز صبح مجددا با روابط عمومی تماس گرفتم گفتند که از روز بعد از تعطیلات یعنی سه شنبه دعوت نامه های بهمن را شروع به اعلام کردند در ارتباط با تحویل خودرو هم سوال کردم گفتند از تاریخ ۱۲ تیر دارند دی ماهی ها رو پلاک میکنند برای اطمینان با نمایندگی هم تماس گرفتم گفتند که چندتا از ماشینای دی ماه را تحویل دادن ولی یک قسمت زیادی از تحویلیای دی ماه مونده اون نمایندگی که من تماس گرفتم گفتند همه دی ماهی ها شون را دعوتنامه صادر نشده و هنوز یک تعداد کمی مونده البته بیشتر دعوتنامه های دی ماهشون صادر شده
نمایه کاربر
اسمعیلsm

پست توسط اسمعیلsm » 12 ژولای 2018, 14:28

elchz نوشته شده:
12 ژولای 2018, 10:36
سلام و احترام
من امروز صبح مجددا با روابط عمومی تماس گرفتم گفتند که از روز بعد از تعطیلات یعنی سه شنبه دعوت نامه های بهمن را شروع به اعلام کردند در ارتباط با تحویل خودرو هم سوال کردم گفتند از تاریخ ۱۲ تیر دارند دی ماهی ها رو پلاک میکنند برای اطمینان با نمایندگی هم تماس گرفتم گفتند که چندتا از ماشینای دی ماه را تحویل دادن ولی یک قسمت زیادی از تحویلیای دی ماه مونده اون نمایندگی که من تماس گرفتم گفتند همه دی ماهی ها شون را دعوتنامه صادر نشده و هنوز یک تعداد کمی مونده البته بیشتر دعوتنامه های دی ماهشون صادر شده
دستت درد نکنه دوست عزیز بالاخره تو ی اینهمه خبرای بد وبعضی نفرت انگیز از روابط ناپاک یک پیام مثبتی هم رسید
elchz

پست توسط elchz » 12 ژولای 2018, 19:09

سلام
سرور گرامی مطلب رو تا آخر نخوندید هنوز یک تعدادی از دعوتنامه های دی صادر نشده
darioosh
شروع حركت

پست توسط darioosh » 12 ژولای 2018, 20:01

من هم دیماهی هستم هنوز دعوتنامه نیامده. 10374861 . استعلام گرفتم ازیک اشنا در ایرانخودرو گفت نیمه مرداد الی اخر مرداد دعوتنامه ات میاد.
NoNoNo
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست توسط NoNoNo » 13 ژولای 2018, 01:33

سلام
من هم دي ماه هستم
خدمت دوستان عرض كنم كلا دي ماه ٢٠٠٠ نَفَر هستند
براي ١٠٠٠ نَفَر ٩ خرداد ماه دعوتنامه صادر شده است
١٠٠٠ دعوتنامه دي ماه مانده است
سازمان فروش و ٠٩٤٤٠ هر بار يا پاسخگو نيستند و يا يك تاريخ حدودي را مشخص مي كنند دروغ مي گويند
پس از إرسال سري اول دي ماه مي گفتند تا ١٠ روز ديگر دعوتنامه سري دوم إرسال مي شود
بعد پايان خرداد را براي إرسال دعوتنامه مشخص نمودند و نهايتا نيمه تير ماه و حالا پايان تير ما

از تير ماه هم ورود خريداران پژو ٢٠٠٨ به سازمان فروش ممنوع شده است حراست جلوي ورود به سازمان فروش را گرفتند چون ظاهرا تعدادي رفته بودند سازمان فروش و اعتراض شديد داشتند و براي همين نماينده ايكاپ دم در ورودي با شما صحبت مي كنند
نماينده ايكاپ به نام عباسي با حضور دم در ورودي إرسال دعوتنامه هاي دي ماه را پايان تير ماه إعلام مي نمايد
البته اين بنده خدا فكر مي كرد كه رأست مي گويد و به او گفته اند تا پايان تير ماه دعوتنامه دي ماهي ها إرسال مي شود
ولي من شكي نداريم كه پاسخي كه در اختيار مشتري مي گذارند يك دروغ بزرگ است و مديران دروغگو ( چوپانان دروغگو ) كارشناسان را مجبور به دروغگو مي كنند
كلا يا دروغ مي گويند و يا پاسخگو نيستند
و هر بار يك نَفَر به شما پاسخ مي دهد و شما سردرگم مي شويد
نمایه کاربر
اسمعیلsm

پست توسط اسمعیلsm » 14 ژولای 2018, 00:13

elchz نوشته شده:
12 ژولای 2018, 19:09
سلام
سرور گرامی مطلب رو تا آخر نخوندید هنوز یک تعدادی از دعوتنامه های دی صادر نشده
چرا دوست عزیز تا آخر خوندم قبل از که شما هم بگید من خودم حضوری نمایندگی ایکاپ بودم اینجوری که اون میگفت من فکر نکنم تا آخر مرداد هم خودرو دستم بگیره من منظورم این بگو مگوها و افشای روابط زشت پارتی بازیها بود این مسائل حتی ازندادن خودرو بدتر و ما در دوره ای واقع شدیم که به واقع دارم میبینم اختلاف بین حقیقت تا خلاف یک تارمو بیشتر نیست وفاصله بین مجرم محرم یک نقطه بیش نیست درمیان این خبرا شما یک خبری دادین که سمت بحث رو عوض کردین من منظورم این بود دوست عزیز
نمایه کاربر
اسمعیلsm

پست توسط اسمعیلsm » 14 ژولای 2018, 18:04

دوستان امروز کسی تونسته وارد سایت ایرانخودرو قسمت قراردادهای مشتری بشه امروز همش ارور میده
ارسال پست

بازگشت به “پژو 2008”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان