مسائل مرتبط با ثبت نام و تحويل انواع مدل هاي بسترن

B50,B50F,B30,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
نمایه کاربر
دينگاليگا
يار قديمي
نوع خودرو: L90,ChanganCS35
محل اقامت: تهران

مسائل مرتبط با ثبت نام و تحويل انواع مدل هاي بسترن

پست توسط دينگاليگا » 25 اکتبر 2017, 17:26

با سلام
لطفا براي به اشتراك گذاشتن و پرسش پيرامون مسائل مرتبط با ثبت نام يا تحويل انواع مدل هاي بسترن از اين تاپيك استفاده كنيد.
با تشكر
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
Alireza Fallahi
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: تاپيك جامع بسترن B30 - تجربه سواري و مزايا و معايب

پست توسط Alireza Fallahi » 16 ژانویه 2018, 22:11

امروز مدارك ماشين رو پست اورد اما خبري از كارت سوخت نبود . بايد چيكار كرد ؟ بهش كارت سرخت تعلق نمي گيره ؟
نمایه کاربر
Reza.IL76
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Alfa Romeo Giulietta
محل اقامت: Shiraz

پست توسط Reza.IL76 » 16 ژانویه 2018, 22:32

Alireza Fallahi نوشته شده:
16 ژانویه 2018, 22:11
امروز مدارك ماشين رو پست اورد اما خبري از كارت سوخت نبود . بايد چيكار كرد ؟ بهش كارت سرخت تعلق نمي گيره ؟
کارت سوخت داره ولی از تمام مدارک دیر تر میرسه.البته شانسی هم هست.من ماشین صفر زیاد خریدم همیشه کارت سوخت آخرینش بود ولی برای بسترن کارت سوختم زودتر کارت ماشین اومد.میتونید از تو سایت پست هم پیگیری کنید
جانا قبول گردان این جست و جوی ما را *** بنده و مرید عشقیم برگیر موی ما را

بی ساغر و پیاله درده میی چو لاله *** تا گل سجود آرد سیمای روی ما را
ali b30
شروع حركت

پست توسط ali b30 » 17 ژانویه 2018, 17:06

سلام دوستان کسی تحویل دی ماه هست که هنوز تحویل نگرفته . بعدم بگید چرا
MAJID-SHZ.63
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
محل اقامت: شيراز

پست توسط MAJID-SHZ.63 » 19 ژانویه 2018, 20:28

:
سلام به همه دوستان بسترن سوار
کسی از دوستان هست که تحویل دی ماه باشه؟
میخواستم بدونم ماشین تحویل گرفته؟
من تحویل اسفند هستم فکر کنم برای عید ماشین بدستم نرسه
hm912
شروع حركت

پست توسط hm912 » 20 ژانویه 2018, 08:23

MAJID-SHZ.63 نوشته شده:
19 ژانویه 2018, 20:28
:
سلام روز بخیر من 29 آبان برای تحویل دی ثبت نام کردم . 18 دی اعلام کردن مابه التفاوت رو واریز کنم . 21 دی واریز کردم و 28 دی خودرو را با مدل 97 و لاستیک کره ای نیکسن وباک تقریبا پر تجویل گرفتم . خوشبختانه گروه بهمن به موقع به تعهداتش عمل کرد . من حدود یکماه هست مطالب این گروه رو دنبال می کنم به نظرم تمام عیوبی که دوستان مطرح کرده بودن در تولیدات جدید برطرف شده است .
MAJID-SHZ.63
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
محل اقامت: شيراز

پست توسط MAJID-SHZ.63 » 20 ژانویه 2018, 09:26

hm912 نوشته شده:
20 ژانویه 2018, 08:23
MAJID-SHZ.63 نوشته شده:
:
سلام روز بخیر من 29 آبان برای تحویل دی ثبت نام کردم . 18 دی اعلام کردن مابه التفاوت رو واریز کنم . 21 دی واریز کردم و 28 دی خودرو را با مدل 97 و لاستیک کره ای نیکسن وباک تقریبا پر تجویل گرفتم . خوشبختانه گروه بهمن به موقع به تعهداتش عمل کرد . من حدود یکماه هست مطالب این گروه رو دنبال می کنم به نظرم تمام عیوبی که دوستان مطرح کرده بودن در تولیدات جدید برطرف شده است .
سلام وقت شما دوست عزيز هم بخير.به به بسلامتي مبارك باشه انشاله هميشه براي شادي و گردش استفاده كنيد.
حقيقت منم گول مدل خوردم اسفند ثبت نام كردم الان كاملا پشيمان هستم نميدونم راهي داره تعويض كنم با تحويل بهمن يا نه.اميدوارم قبل عيد ماشين تحويل بدن چون براي وجه دوم مجبورم ماشين زير پام بفروشم و در صورت تاخير عيد بدون ماشين هستم.
بازم تبريك ميگم به تمام دوستاني كه ماشين تحويل گرفتن.
hm912
شروع حركت

پست توسط hm912 » 20 ژانویه 2018, 10:05

MAJID-SHZ.63 نوشته شده:
20 ژانویه 2018, 09:26
hm912 نوشته شده:
MAJID-SHZ.63 نوشته شده:
:
سلام وقت شما دوست عزيز هم بخير.به به بسلامتي مبارك باشه انشاله هميشه براي شادي و گردش استفاده كنيد.
حقيقت منم گول مدل خوردم اسفند ثبت نام كردم الان كاملا پشيمان هستم نميدونم راهي داره تعويض كنم با تحويل بهمن يا نه.اميدوارم قبل عيد ماشين تحويل بدن چون براي وجه دوم مجبورم ماشين زير پام بفروشم و در صورت تاخير عيد بدون ماشين هستم.
ممنون از محبت شما . برای جلو انداختن نوبت تحویل ماشین تنها راه سوال از نمایندگی هست . ولی به نظر میرسه گروه بهمن به تعهداتش خوب عمل می کنه . البته طبق برخی نظرات مطرح شده در این سایت رنگ انتخابی هم در زمان تحویل خودرو میتونه موثر باشه . معمولا چون رنگ سفید بیشتر تولید میشه وهمواره آماده تحویل دارن بلافاصله پس از واریز وجه دوم خودرو تخصیص و ظرف مدت یک هفته با پلاک تحویل میشه . انشالله که شما هم به موقع ماشین رو تحویل بگیری وازش لذت ببری . ماشینه خیلی خوبیه نسبت به پولی که میدی . هم زیبا ، هم ایمن و هم دارای امکانات رفاهی وگارانتی قابل قبول .
فقط یکی از امکانات ایمنی بسیار خوبی که روی این ماشین نصبه سیستم پایداری الکترونیکی خودرو (esp) هست که ساخت شرکت ایسن کروپ آلمانه . کارایی این سیستم که روی ماشینهای بروز می باشد رو به شرح فایلهای پیوست می تونید مشاهده کنید
https://www.aparat.com/v/eEcUy/
https://www.aparat.com/v/KDgSb/
ali b30
شروع حركت

پست توسط ali b30 » 20 ژانویه 2018, 10:25

hm912 نوشته شده:
20 ژانویه 2018, 10:05
MAJID-SHZ.63 نوشته شده:
20 ژانویه 2018, 09:26
hm912 نوشته شده:
MAJID-SHZ.63 نوشته شده:
:
ممنون از محبت شما . برای جلو انداختن نوبت تحویل ماشین تنها راه سوال از نمایندگی هست . ولی به نظر میرسه گروه بهمن به تعهداتش خوب عمل می کنه . البته طبق برخی نظرات مطرح شده در این سایت رنگ انتخابی هم در زمان تحویل خودرو میتونه موثر باشه . معمولا چون رنگ سفید بیشتر تولید میشه وهمواره آماده تحویل دارن بلافاصله پس از واریز وجه دوم خودرو تخصیص و ظرف مدت یک هفته با پلاک تحویل میشه . انشالله که شما هم به موقع ماشین رو تحویل بگیری وازش لذت ببری . ماشینه خیلی خوبیه نسبت به پولی که میدی . هم زیبا ، هم ایمن و هم دارای امکانات رفاهی وگارانتی قابل قبول .
فقط یکی از امکانات ایمنی بسیار خوبی که روی این ماشین نصبه سیستم پایداری الکترونیکی خودرو (esp) هست که ساخت شرکت ایسن کروپ آلمانه . کارایی این سیستم که روی ماشینهای بروز می باشد رو به شرح فایلهای پیوست می تونید مشاهده کنید
https://www.aparat.com/v/eEcUy/
https://www.aparat.com/v/KDgSb/
سلام والا من تحویل دی ماه بودم 18 دی ماه دعوتنامه اومد و 21 دی ماه تکمیل وجه کردم امروز که 30 دی ماه هست هنوز سند نخورده . همیشه خوش قول نیستن . بلاخره اینجا ایرانه اگه میتونی بنداز بهمن ولی نمیدونم بشه یا نه
hm912
شروع حركت

پست توسط hm912 » 20 ژانویه 2018, 12:19

دوستانی که ماشین رو تحویل گرفتید لطفا بفرمایید چه مدارکی رو نمایندگی تحویل میده وچه مدارکی رو با پست به نشانی داده شده ارسال می کنن . ممنون
ارسال پست

بازگشت به “اف اي دبليو (فاو) بسترن FAW Besturn”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان