مسائل مرتبط با ثبت نام و تحويل انواع مدل هاي بسترن

B50,B50F,B30,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

Zahramoafi
شروع حركت
نوع خودرو: بسترن b30

Re: مسائل مرتبط با ثبت نام و تحويل انواع مدل هاي بسترن

پست توسط Zahramoafi » 25 ژوئن 2018, 01:48

من خودم تحویل مرداد هستم به نظرتون لغو قرارداد کنم(با توجه به شرایط فعلی اقتصادی نابسامان پیش اومده)؟؟؟؟ :x
mstghm
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط mstghm » 25 ژوئن 2018, 06:42

Zahramoafi نوشته شده:
25 ژوئن 2018, 01:45
دوستان به نظر شما قانون لغو واردات خودرو برای این ماشین هم تاثیر میزاره؟؟؟نکنه یک موقع سرمون بی کلاه بمونه و هم ماشینو بهمون ندن و هم پول اولیه ای که واریز کردیمو؟؟(خدا ترامپو لعنت کنه که تا اومدیم یک ماشین بگیریم سریع همه زندگیمون رو سرشار از استرس کرد)
احساس میکنم خبرهای بدی در راه هست.....
Zahramoafi نوشته شده:
25 ژوئن 2018, 01:36
ببخشید آقا یا خانم mstghm شما تحویل خرداد بودین یا تحویل تیر؟و رنگ ماشینتون چی بود؟
برای خود من که وقتی نمایندگی ۳۵ میلیون اول رو از دستگاه پوز خود نمایندگی کشیده بود چنین مشکلی ایجاد شده بود و بعد از یک هفته که توی سایت میرفتم مینوشت ابطال قرارداد و خود نمایندگی یه قرارداد جدید به من داد.ظاهرا بهتره که از دستگاه پوز نمایندگی بهشون پول ندیم(از طریق بانک بشه بهتره) چون فک کنم یک هفته ای خود نمایندگی پولو به حسابش میخوابونه!!!درست میشه چیز مهمی نیست.
سلام
برای من سفید، تحویل خرداد بود که تازه دوم تیر ماه دعوت نامه تکمیل وجه اومد
در مورد ممنوع کردن واردات خودرو، باید بگم که فقط واردات کامل خودرو ممنوع شده و قطعات و موتور و ... فرقی نکرده
Zahramoafi
شروع حركت

پست توسط Zahramoafi » 25 ژوئن 2018, 08:14

دوستان تحویل تیر اگه دعوتنامه شون اومد لطفا اعلام کنن.
Zahramoafi
شروع حركت

پست توسط Zahramoafi » 26 ژوئن 2018, 13:40

دعوتنامه تحویل تیر برای کسی نیومد؟؟؟؟؟ :srch:
B30_hy
نوع خودرو: B30

پست توسط B30_hy » 26 ژوئن 2018, 19:44

Zahramoafi نوشته شده:
26 ژوئن 2018, 13:40
دعوتنامه تحویل تیر برای کسی نیومد؟؟؟؟؟ :srch:
سرکار خانم معافی
من خدمتتان در پست های قبل هم گفتم که انتهای هر ماه دعوتنامه ها به ترتیب زمان ثبت نام ارسال می شه، برای من 26خرداد اومد و تحویل خرداد بودم که هنوز نه شماره شاسی اختصاص داده شده و نه مشخصه کی بدستم می رسه، امروز با بخش فروش صحبت کردم ، می گویند که از تاریخ تکمیل وجه حداکثر 20روز ولی فکر نمی کنم .
ترزبان
نوع خودرو: پژو 206 تیپ 2

پست توسط ترزبان » 03 ژولای 2018, 12:54

من هم تحویل تیرماه هستم. از نمایندگی پرسیدم میگه نیمه دوم تیرماه میاد. ظاهراً تازه تحویل خرداد رو دادن. احتمالا تا دعوتنامه ما بیاد و بخوان ماشین رو تحویل بدن وسطای مرداد میشه.
Zahramoafi
شروع حركت

پست توسط Zahramoafi » 10 ژولای 2018, 12:16

سلام.کسی تحویل تیر دعوتنامه ش اومده؟؟؟؟چقدر طول دارن میدن.
behnam53

پست توسط behnam53 » 11 ژولای 2018, 14:09

ترزبان نوشته شده:
03 ژولای 2018, 12:54
من هم تحویل تیرماه هستم. از نمایندگی پرسیدم میگه نیمه دوم تیرماه میاد. ظاهراً تازه تحویل خرداد رو دادن. احتمالا تا دعوتنامه ما بیاد و بخوان ماشین رو تحویل بدن وسطای مرداد میشه.
سلام
دوست عزیز من به تاریخ 15 فروردین برای تحویل خرداد ثبت نام کردم و بعد از اینکه دیدم هیچ خبری از خودرو در خرداد نیست شروع به پیگیری کردم و دیدم نمایندگی قرارداد منو به تاریخ 22 فروردین ثبت کرده بعنی یک هفته پول منو تو حساب خودشون نگهداشتن(!). بعد شروع به پیگیری و شکایت هم از نمایندگی و هم از کارخونه کردم و بالاخره 4 تیر دعوتنامه تکمیل وجه دادن. از اون موقع همش در حال پیگیری هستم تا اینکه بالاخره امروز 20تیر دیدم توی سایت نوشته تخصیص خودرو صورت گرفته. اینکه نمایندگی گفته نیمه تیرماه دعوتنامه میدن، چرت و پرت محضه. من که واقعن کلافه شدم. در صورتیکه همون موقع ثبت نام میتونستم نقدی خرید کنم فقط بخاطر اینکه سندم دست اول بخوره و مطمئن از کارخونه بگیرم بیخود خودمو الاف این سیستم مسخره کردم و چند ماه بدون ماشین گز کردمو اعصاب و روانمو دادم دست یه مشت آدم دلال از کارخونه بگیر تا نمایندگی. اینم بگم که من توی یکی از نمایندگیهای مرکز تهران ثبت نام کردم و یعنی کارشونو خوب انجام میدن! همه اینها را گفتم که آمادگی داشته باشید و اعصابتون مثل من به هم نریزه یا کمتر اذیت بشید.
دوستانی که قبلن ماشین تحویل گرفتن بگن چقدر وقت بعد از تخصیص خودرو ماشینو میدن.
ممنون
ترزبان
نوع خودرو: پژو 206 تیپ 2

پست توسط ترزبان » 12 ژولای 2018, 11:28

ممنونم از راهنماییتون. پس من ماشین فعلی خودمو الان نفروشم. وقتی دعوتنامه اومد تا چند روز باید تکمیل وجه کنم؟
mstghm

پست توسط mstghm » 13 ژولای 2018, 09:58

سلام بر دوستان
منم تحویل خردادم، 2 تیر تکمیل وجه کردم تا الان که خودرویی هم اختصاص ندادن، دوستان کسی خبر داره، بهمن جریمه تاخیر هم میده؟؟؟؟ چون قانونا باید 17 درصد روزانه نسبت به زمان تحویل قرارداد جریمه بده!!!!
ارسال پست

بازگشت به “اف اي دبليو (فاو) بسترن FAW Besturn”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان