هاوال H2 بهمن موتور

تصویر هاوال H6 Haval ، M4 ، ولکس C30 ، وینگل 3 ، وینگل 5

مدیر انجمن: دينگاليگا

ارسال پست
mostafa_gh
شروع حركت
نوع خودرو: Pride - Lifan X60
محل اقامت: بوشهر
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: هاوال H2 بهمن موتور

پست توسط mostafa_gh » 12 ژولای 2018, 10:14

من هم تحویل مهر یک دونه سفید ثبتنام کردم.تا ببینیم بهمن خودرو چه بلایی میخواد سر ما بیاره.
نمایه کاربر
Bidel
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 T5

پست توسط Bidel » 13 ژولای 2018, 19:04

ظاهرا این خودرو در سربالایی مشکل داره و در موقع شروع حرکت در سربالایی برای چند لحظه کُپ میکنه و لگ ورود توربو به مدار داره. حالا در نظر بگیرید پشت یک چراغ قرمز در سربالایی باشید و چراغ سبز بشه و شما برای چند لحظه ثابت بمونید و بوق ماشینهای پشت سر ...

عده ای هم استارت هاوالشون ایراد داشته به این ترتیب که در اولین استارت در ابتدای روز (که خودرو چندین ساعت خاموش بوده) باید چندین بار استارت بزنند تا موتور روشن بشه.

اما جالبتر از همه طمع جماعت دلاله که ۹۵ تومن این خودرو رو خریدند و الان با قیمت ۱۵۰ میلیون و حتی بالاتر به فروش گذاشتند. (همین جماعت دلال دزد صفت بشینی پای حرفاشون مدام از وضع مملکت و دزدی ها شکایت میکنند و به زمین و زمان فحش میدن اما خودشون از همه دزدترند. عین این راننده تاکسیهایی که از اول تا آخر مسیر از وضع فساد اقتصادی مینالند اما دست آخر خودشون کرایه رو چند برابر کرایۀ واقعی حساب میکنند ...)

کسی که به این قیمتها بخره واقعا مغز خر خورده. (نه فقط خریداران این خودرو، بلکه خریداران تمام خودروهایی که با اختلاف قیمت فراوان با قیمت کارخونه داره بفروش میرسه شامل این امر میشن.)

دفعۀ قبل که دلالها با استفاده از هول و ولای مردم در زمان اوج گیری تحریمها قیمتها رو کشیدند بالا، دزدای مونتاژکار هم انقدر وقیح شدند که قیمتها رو بشدت افزایش دادند. همون موقع به خیلیها گفتم نخرند که ضرر میکنند. هیچکدوم گوش ندادند و مثلا چانگان cs35 و زوتی z300 (آریو) رو به قیمت گزاف خریدند و بعد از اینکه تب و تاب بازار خوابید و قیمتها بسمت واقعی شدن رفت و دزدان مونتاژکار هم قیمتها رو کشیدند پایین، هر کدوم از اون جماعت بیش از ده میلیون ضرر کردند. بعضا حتی حدود بیست میلیون خودروشون دچار افت قیمت شد ... (تازه این ضرر کسایی بود که از کارخونه با قیمت گزاف خریدند. اونایی که از دلال ها خریدند که دیگه با شدت بیشتر نقره داغ شدند :)) )

امیدوارم بزودی دوباره تکلیف مشخص بشه و التهابات بخوابه و اونهایی که حاضر شدند خودروها رو بقیمت گزاف از دزدهای دلال بخرند، بشدت ضرر کنند. چون همین خریداران هم در ضربه به جیب سایر مردم و افزایش قیمتها شریکند. تصویر (همه مون میدونیم که مقصر اصلی ارگانهای دولتی و بانک مرکزی هستند اما اگر خود مردم نمیخریدند خیلی چیزا درست میشد.)

Sent from my SM-T825 using Tapatalk

تا کی گریزی از اجل در ارغوان و ارغنون ... نک کش کشانت می برند انا الیه راجعون
این باغ من آن خان من ، این آنِ من آن آنِ من ... ای هر منت هفتاد من اکنون کِهی از تو فزون ...
aminkhan
دنده 3
نوع خودرو: ................

پست توسط aminkhan » 14 ژولای 2018, 06:53

خدمت تمامی اعضای محترم گروه و کانال جک اس5 اتوماتیک سلام عرض می کنیم.
با تحلیلی گذرا از خودرو هاوال H2 شرکت بهمن درخدمتتان هستیم.
بالاخره عده ای از مشتریان، سری اول از خودروی مونتاژی هاوال H2 خود در شرکت بهمن را پس از ثبت نام در خرداد ماه و تکمیل وجه آن تحویل گرفتند.
در این‌حین در گروه هاوال سواران عده ای از مالکان از ضعیفی موتور و گیربکس این خودرو ابراز نارضایتی نموده اند که این موضوع موجبات نگرانی ثبت نامی ها و تحویلی های این خودرو در ماه های آتی را فراهم آورده است.
در پاسخ به این ابراز نگرانی ها، میتوان حق را به مشتریان داد چرا که متاسفانه شرکت بهمن حتی بدون برگزاری تست درایو این خودرو اقدام به پیش فروش این محصول خود نموده است و علی رقم اعلام جزییات فنی و آپشنی آن اینگونه برای مشتریان تفهیم گردید که این خودرو علی رقم قدرت 140 اسب بخاری میتواند با خودروهای کلاس بالاتر از خود من جمله جک اس5 اتوماتیک مقایسه گردد.
این در حالی است که از ابتدا نیز مشخص بود خودروی جک اس5 اتوماتیک با حجم موتور 2000 سی سی و با پیشرانه قدرتمند 174 اسب بخاری خود، با خودروی هاوال H2 با پیشترانه 140 اسب بخاری قابل قیاس نخواهد بود.

علی رقم این موضوع، از گروه مرتبط به خودروی هاوال H2 متوجه شدیم بسیاری از مالکانی که خودروی خود را دریافت نموده اند شکایاتی را مشترک و بصورت همسان ابراز نموندند و آن مبنی بر اینکه خودرویشان در سربالایی های شهری همچون در برخی محلات شهر تهران، با تک سرنشینی و با کولر روشن، توانایی حرکت بسمت بالا را نداشته و تنها با خاموش نمودن کولر، خودرو قادر به حرکت در سربالایی می باشد.

حال با این اوصاف چنین به نظر می آید برخی خودروی هاوال H2 با یک کلاس پایین تر را که قبل از حضور در بازار، رقیبی برای خودروی یک کلاس بالاتر از خود یعنی جک اس5 اتوماتیک میدانستند به مشکلی جدی برخورده است؛ و بایستی دید که آیا این ایراد جدی ایرادی ذاتی است یا خیر؟!

نقل قول از کانال جک
این مشکل همون مشکل هایما s5 هست؟؟
نمایه کاربر
Bidel
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 T5

پست توسط Bidel » 14 ژولای 2018, 09:20

aminkhan نوشته شده:خدمت تمامی اعضای محترم گروه و کانال جک اس5 اتوماتیک سلام عرض می کنیم.
بالاخره عده ای از مشتریان، سری اول از خودروی مونتاژی هاوال H2 خود در شرکت بهمن را پس از ثبت نام در خرداد ماه و تکمیل وجه آن تحویل گرفتند.
در این‌حین در گروه هاوال سواران عده ای از مالکان از ضعیفی موتور و گیربکس این خودرو ابراز نارضایتی نموده اند که این موضوع موجبات نگرانی ثبت نامی ها و تحویلی های این خودرو در ماه های آتی را فراهم آورده است.
در پاسخ به این ابراز نگرانی ها، میتوان حق را به مشتریان داد چرا که متاسفانه شرکت بهمن حتی بدون برگزاری تست درایو این خودرو اقدام به پیش فروش این محصول خود نموده است و علی رقم اعلام جزییات فنی و آپشنی آن اینگونه برای مشتریان تفهیم گردید که این خودرو علی رقم قدرت 140 اسب بخاری میتواند با خودروهای کلاس بالاتر از خود من جمله جک اس5 اتوماتیک مقایسه گردد.
این در حالی است که از ابتدا نیز مشخص بود خودروی جک اس5 اتوماتیک با حجم موتور 2000 سی سی و با پیشرانه قدرتمند 174 اسب بخاری خود، با خودروی هاوال H2 با پیشترانه 140 اسب بخاری قابل قیاس نخواهد بود.

علی رقم این موضوع، از گروه مرتبط به خودروی هاوال H2 متوجه شدیم بسیاری از مالکانی که خودروی خود را دریافت نموده اند شکایاتی را مشترک و بصورت همسان ابراز نموندند و آن مبنی بر اینکه خودرویشان در سربالایی های شهری همچون در برخی محلات شهر تهران، با تک سرنشینی و با کولر روشن، توانایی حرکت بسمت بالا را نداشته و تنها با خاموش نمودن کولر، خودرو قادر به حرکت در سربالایی می باشد.

حال با این اوصاف چنین به نظر می آید برخی خودروی هاوال H2 با یک کلاس پایین تر را که قبل از حضور در بازار، رقیبی برای خودروی یک کلاس بالاتر از خود یعنی جک اس5 اتوماتیک میدانستند به مشکلی جدی برخورده است؛ و بایستی دید که آیا این ایراد جدی ایرادی ذاتی است یا خیر؟!

نقل قول از کانال جک
این متن که در یکی از گروههای جک سواران منتشر شده، مشخصا با عقدۀ بسیار نگارش شده و خالی از هر گونه عقل و منطقه و ارزش پاسخگویی نداره. فقط کافیه میزان فروش دو خودرو در چین مقایسه بشه تا جایگاه خودروها و برندشون مشخص بشه.

اما در مورد سوال شما، جواب منفیه. فیلمی که من دیدم هایما کلا در سربالایی کپ کرد و بعد از کلی زور زدن اندکی حرکت کرد اون هم با سرعت بسیار کم و با ایستادن مجدد دیگه نتونست حرکت کنه!!! اما هاوال یک کپ موقتی داره (نمیدونم چند ثانیه) و بعدش بدون مشکل ظاهرا مسیرو میره بالا، که البته همین هم وقتی پشت سرت ماشینهای دیگه باشند آزاردهنده است.

متاسفانه آدم با امصاف بسیار کم پیدا میشه.
تا کی گریزی از اجل در ارغوان و ارغنون ... نک کش کشانت می برند انا الیه راجعون
این باغ من آن خان من ، این آنِ من آن آنِ من ... ای هر منت هفتاد من اکنون کِهی از تو فزون ...
aminkhan
دنده 3
نوع خودرو: ................

پست توسط aminkhan » 14 ژولای 2018, 12:03

Bidel نوشته شده:
14 ژولای 2018, 09:20
aminkhan نوشته شده:خدمت تمامی اعضای محترم گروه و کانال جک اس5 اتوماتیک سلام عرض می کنیم.

نقل قول از کانال جک
این متن که در یکی از گروههای جک سواران منتشر شده، مشخصا با عقدۀ بسیار نگارش شده و خالی از هر گونه عقل و منطقه و ارزش پاسخگویی نداره. فقط کافیه میزان فروش دو خودرو در چین مقایسه بشه تا جایگاه خودروها و برندشون مشخص بشه.

اما در مورد سوال شما، جواب منفیه. فیلمی که من دیدم هایما کلا در سربالایی کپ کرد و بعد از کلی زور زدن اندکی حرکت کرد اون هم با سرعت بسیار کم و با ایستادن مجدد دیگه نتونست حرکت کنه!!! اما هاوال یک کپ موقتی داره (نمیدونم چند ثانیه) و بعدش بدون مشکل ظاهرا مسیرو میره بالا، که البته همین هم وقتی پشت سرت ماشینهای دیگه باشند آزاردهنده است.

متاسفانه آدم با امصاف بسیار کم پیدا میشه.
عقده گشایی خصوصیت واضح کانالهای خودرویی خصوصا چینی ها هست
ولی واقعا خنده داره اگه ینطور باشه که یک شیب پراید بتونه راحت رد بشه ولی ماشین 100تومنی نه
kasva
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Haval H2
محل اقامت: تهران

پست توسط kasva » 14 ژولای 2018, 12:55

سلام بچه ها من متنارو خوندم دلسرد شدم! نمیدونم الان باید چی کار کنم؟ منم یکی ثبت نام کردم برای مهر ماه!
من تست درایو که بهمن موتور گذاشت رو رفتم و عکساشم توی همین بخش گذاشتم ولی این مشکلات رو ندیدم . واقعا الان نمیدونم چی کارکنم. حوالرو بفروشم...
ولی اگه این کپ که میگین درست باشه فک میکنم با آپدیت کامپیوتر قابل رفع باشه.
pezhman.pl
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط pezhman.pl » 14 ژولای 2018, 19:11

kasva نوشته شده:
14 ژولای 2018, 12:55
سلام بچه ها من متنارو خوندم دلسرد شدم! نمیدونم الان باید چی کار کنم؟ منم یکی ثبت نام کردم برای مهر ماه!
من تست درایو که بهمن موتور گذاشت رو رفتم و عکساشم توی همین بخش گذاشتم ولی این مشکلات رو ندیدم . واقعا الان نمیدونم چی کارکنم. حوالرو بفروشم...
شما که خودت تست درایو کردی وبه نقل قول از خود شما در سربالایی و با گرفتن کولر خوب راه میرفته دیگه جای نگرانی وجود نداره. فکر نکنم فرق زیادی بین خودرو تست وخودرهای تحویلی وجود داشته باشه.
تمامی سایتهای ایرانی که این خودرو رو تست درایو کردن دیدم. هیچ کدوم از اونها چیزی در ارتباط با این ایراد نگفتن. در صورتی که در یکی از تست ها شرایط کاملا سخت بود در سربالایی و آفرود.
amravi67
شروع حركت
نوع خودرو: هاوال H2

پست توسط amravi67 » 14 ژولای 2018, 19:41

kasva نوشته شده:
برای من هم چند باری این مشکل پیش اومد. نمیشه بگی کپ میکنه. یکم تو حرکت اولیه وقتی شیب زیاد بود اولش حرکت نمیکرد در حد 1 ثانیه ولی فهمیدم این به بنزین ماشین ربط داره.اگه بنزین با کیفیت بزنید یا سوپر بزنید شتاب خیلی بیشتر میشه و تو سربالایی مشکلی نداره.
kasva

پست توسط kasva » 14 ژولای 2018, 20:59

pezhman.pl نوشته شده:
14 ژولای 2018, 19:11
kasva نوشته شده:
شما که خودت تست درایو کردی وبه نقل قول از خود شما در سربالایی و با گرفتن کولر خوب راه میرفته دیگه جای نگرانی وجود نداره. فکر نکنم فرق زیادی بین خودرو تست وخودرهای تحویلی وجود داشته باشه.
تمامی سایتهای ایرانی که این خودرو رو تست درایو کردن دیدم. هیچ کدوم از اونها چیزی در ارتباط با این ایراد نگفتن. در صورتی که در یکی از تست ها شرایط کاملا سخت بود در سربالایی و آفرود.
دقیقا منم همین رو دارم میگم. حتی من اصلا این موضوع رو حس هم نکرم. دقیقا ترسم اینه فرق بزارن بین ماشین تست و تحویل
در صورتی که اون شخصی که با من تو ماشین بود گفتش که به ما 1 ماه این ماشینو دادن توی همه جاده های کشور تست کنیم. جایی کم نیورده بود.
kasva

پست توسط kasva » 14 ژولای 2018, 21:49

amravi67 نوشته شده:
14 ژولای 2018, 19:41
kasva نوشته شده:
برای من هم چند باری این مشکل پیش اومد. نمیشه بگی کپ میکنه. یکم تو حرکت اولیه وقتی شیب زیاد بود اولش حرکت نمیکرد در حد 1 ثانیه ولی فهمیدم این به بنزین ماشین ربط داره.اگه بنزین با کیفیت بزنید یا سوپر بزنید شتاب خیلی بیشتر میشه و تو سربالایی مشکلی نداره.
شما تهرانید؟ چقدر با ماشین راه رفتید؟ پس به نظرت منم ماشینو نگه دارم؟
ارسال پست

بازگشت به “گریت وال Great-Wall”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان