تصادف تندر90(کج شدن دیاق)

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
H.power

تصادف تندر90(کج شدن دیاق)

پست توسط H.power » 13 می 2018, 00:19

سلام
بااجزاه دوستان دیروز با نتدر 90 تصادف کردم و از پشت زدم به یک مگان سپر به سپر
سرعت هم فکر کنم حدود 40 تا بود :cry: :cry: :cry:
بعد پیاده شدن ظاهرا ماشین سالم بود و .... خلاصه رفتیم
بعد دید انگار آهن پشت سپر جایی که پلاک نصب میشه کج شده(فکر کنم بهش میگن دیاق)
بعد از دو طرف سپر جلو اندازه 0/5 سانت باد کرده یعنی آهن از داخل به سپر فشار آورده بقیه چیزا خوب هست+چراید و جلو پنجره و ... مشکلی نداره)
امروز رفتم صافکار سپرو باز کرد دیاق رو که ظاهرا جوش شده بود به شاسی ماشین از وصط با زنجیر کشید که بیاد سرجاش(البته عین اول نشد و خط وسطش اون دیاق کج مونده)سپر هم عین اول جا رفت و تو ظاهر ماشین هیچ موردی دیه نمیشه جز اون دوتا گوش سپر که یکم رنگ روی سپر ترک خورده گرم کرد صاف شده و ل ترک داره اندازه 1 سانت.(رادیاتور کولر فکر کنم لون کوچسکه هم یکم خیلی کم انحنا داره )
حالا میخوام بدونم برای فروش اگه روزی بفروشیم تاثیری تو قیمتش داره؟؟
برای ماشن مشکلی پیش میاره؟؟ماشین رو تصادفی میدونن؟؟ (چون دیدم دیاقش جوش شده تعویض نکردم وگرنه تعویش میکردم که عین اولش بشه)
و اینکه شنیدم برای یک سری کارها باید حتما سپر ماشین باز بشه اون کارها چیه چون ماشن پدرم هست و اطلاع نداره نمیخوام خبردار بشه :dava:
ممنون میشم راهنمایی کنید
نمایه کاربر
ممل-امریکایی
يار همراه
نوع خودرو: ۲۰۶/۴۰۵/پارس/سمند...
محل اقامت: ایران خوزستان
اینستاگرام: @mr_daglas
تماس:

Re: تصادف تندر90(کج شدن دیاق)

پست توسط ممل-امریکایی » 13 می 2018, 09:17

سلام دوست عزیز
اگر با نگاه کردن به داخل محفظه موتور ،زیر گلگیر ها ،و همچنین ظاهر ماشین ،جای ضربه خوردن و صافکاری دیده نشه و همچنین ماشین رنگ نخوره،تصادفی به حساب نمیاد.از قیمت هم چیزی کسر نمیشه.رنگ خوردن سپر اشکالی نداره و افت قیمت ندارد..صافکاری در قسمت جلو و عقب ،نیازمند باز شدن سپر هست.گاهی اوقات برای یکسری کارهای برقی و...نیز نیازمند باز شدن سپر هست.موفق باشید.
.
H.power

Re: تصادف تندر90(کج شدن دیاق)

پست توسط H.power » 13 می 2018, 12:38

ممنون از راهنمایی
نه حتی خود سژر هم چیزیش نشده
فقط دیاق بود که از وسطخم شد و دوتا گوش به سژر جلو یکم فشار اورد که اونم در حدی صاف کرد کهبه سژر و رادیاتور فشار نیاره از ظاهر و داخل موتور هم چیزی مشخص نمیشه اون تیکه که خم شده دقیقه پشت سژر جلو هست و دیده نمیشه به قول صافکار که اصلا کار که شانس اوردی فقطدیاق کج شد و مهم نیست(خدارو شکر هیچ چیزی مشکل دار نشد.چراغ ها و کاپوت و ... همه عین همون اول هست یه پلاک بود کهکج شد و یه دقاق هردوتارو صاف کرد )
ممنون از نظرت :smile:
ارسال پست

بازگشت به “تندر90 - LOGAN”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان