روغن سوزی

تصویر

مدیران انجمن: دينگاليگا, whiteshark

ارسال پست
Hamedwise
نوع خودرو: رانا

روغن سوزی

پست توسط Hamedwise » 15 می 2018, 20:33

درود
دوستان من یه رانا 94 تازه خریدم کلا 53 تا کارکرده اما بعد از 15 روز متوجه شدم که موقعی که گاز میدم دود ابی از اگزوز بیرون میاد بردم پیش دوتا مکانیک اولی گفت موتور باید باز شه و دومی گفت که ماشین هیچ مشکلی نداره و فقط روغنش بی کیفیته و باید عوض کنی و منم از وقتی که خریدم روغنش رو عوض نکردم. ماشین رو روشن میکنم هیچ دودی نداره اما گاز شدید میدم دود ابی میزنه بیرون ممنون میشم راهنماییم کنید
SoRoUsH8
دنده 3
نوع خودرو: دمپایی ابری
محل اقامت: IR19

Re: روغن سوزی

پست توسط SoRoUsH8 » 16 می 2018, 08:57

Hamedwise نوشته شده:
15 می 2018, 20:33
درود
دوستان من یه رانا 94 تازه خریدم کلا 53 تا کارکرده اما بعد از 15 روز متوجه شدم که موقعی که گاز میدم دود ابی از اگزوز بیرون میاد بردم پیش دوتا مکانیک اولی گفت موتور باید باز شه و دومی گفت که ماشین هیچ مشکلی نداره و فقط روغنش بی کیفیته و باید عوض کنی و منم از وقتی که خریدم روغنش رو عوض نکردم. ماشین رو روشن میکنم هیچ دودی نداره اما گاز شدید میدم دود ابی میزنه بیرون ممنون میشم راهنماییم کنید
یا کارکردش بالا بوده کم کردن یا مشکل موتوری داشته
روغن رو عوض کن . ببر کمپرس سیلندرها رو هم بگیر که مشخص شه مشکل داره یا نه موتور اما اگه دودش ابی هست مشکل رینگ داره
ﺩﺭﺳﺘﻪ ﭘﺮﺍﯾﺪ ﮐﻮﻟﺮﺵ ﺧﻮﺏ ﻧﯿﺴﺖ ﻭﻟﯽ خداییش ﺑﺨﺎﺭﯾﺶ ﺧﻮﺏ ﺧﻨﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ
نمایه کاربر
total_overdose
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: xu9

پست توسط total_overdose » 16 می 2018, 10:29

Hamedwise نوشته شده:
15 می 2018, 20:33
درود
tu5 های مدل بالا اکثرا مشکل رینگ روغن دارن و جالبه رینگ کمپرس مشکل نداره و کمپرس بالا میزنن
البته از لاستیک های ساق سوپاپ مطمعن شو که سالم هستن .
با تعویض یدست رینگ حل میشه مشکلش
Hamedwise
نوع خودرو: رانا

پست توسط Hamedwise » 17 می 2018, 22:17

امروز بردم یه جا دیگه نشون دادم گفت باید رینگ عوض کنی
ارسال پست

بازگشت به “رانا - Runna”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان