راهنمایی خرید شاسی تا 80 میلیون

تصویر بحث و تبادل نظر در مورد Off-Road
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
elamis
نوع خودرو: مشخص نشده!

راهنمایی خرید شاسی تا 80 میلیون

پست توسط elamis » 11 ژوئن 2018, 00:06

سلام دوستان
میخوام یه ماشین شاسی بلند بخرم که برای خانواده مناسب باشه یه جورایی ماشین دوم باشه
کلا هنگ کردم
بین چندتا ماشین مردد ام البته تجربه ندارم فقط از رو حرفای دوستام مه هرکدوم یه فتوا میدن رفا که بخری سوار بشن :smile: نه به استهلاکش فکر میکنن نه مقدار پولش اولش میخواستم یه 4 در پاترول 4 یلندر بگیرم 30 تومن خرج کنم بشه عروسک و فول افرود اما بازم پاترول پاتروله دیگه

گزینه انتخابی بنده به ترتیب:

1 پاجرو 92 الی 96: که واقعا دیوونه استایلش شدم شنیدم ماشین خیلی خوبیه از همه نظر اما استهلاک و قطعاتش گرونه...تا چ حد گرون اخه میرزه یا نه؟

2 هایلوکس 92 :هایلوکس اینم ماشین خیلی خوبیه مسلما بهتر از پاجرو نباشه بدتر نیست اما من مسقف دوست دارم ینی اگر بخرم باید هزینه مسقفو بدم

3 رونیز :که به نظرم بین اینا زیاد حرفی واسه زدن نداره اخه چطور رونیز بشه 70 الی 90 تومن حیفه اون پول نیست؟البته از هزینه های دیگش جبران میکنه ولی

خشکی و اینا نمیپذیزم بخرم خرج میکنم نرم بشه

4 سورنتو 2008 که ماشین مدرنیه نسبت به اینا ولی خیلی بتونم خوب بخرم 100 میلیونه که زیاده

5 به سوزوکی و کاپرا و اینا هم فکر کردم اما اینا نمیشن افرود حسابی

یه توضیحم بدم مسلما همه سان روف و کروز کنترل و دنده اتومات و تعلیق خوبو دوست دارن هرچی اپشن و راحتی بیشتر بهتر
خیلی ممنونم ارتون راهنماییم کنید من حرفای ضد و نقیض و گوناگون زیاد شنیدم به کل هنگم
نمایه کاربر
zoro1r
شروع حركت
نوع خودرو: 206.آزرا..CRF450
محل اقامت: شاهین شهر

Re: راهنمایی خرید شاسی تا 80 میلیون

پست توسط zoro1r » 11 ژوئن 2018, 00:30

من رونیز میخرم، مطمئن باش،داشتم که میگم،یه تمیز رو پیدا کن، هیچ استهلاکی هم نداره

فرستاده شده از D6633ِ من با Tapatalk

elamis
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: راهنمایی خرید شاسی تا 80 میلیون

پست توسط elamis » 11 ژوئن 2018, 09:27

ممنونم از راهنماییتون
دوستان کسی نظری راجع به پاجرو و هایلوکس نداره؟؟میشه ی کم توضیح بدین برام برتری ها و استهلاک و امکانات اینا و ارزش خرید رو؟
متشکرم ایشالا جبران کنم
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ Off Road”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان