مشکل سند گرفتن و فروش خودرو

مدیر انجمن: hexagon

ارسال پست
نمایه کاربر
ataee
نوع خودرو: ROA

مشکل سند گرفتن و فروش خودرو

پست توسط ataee » 11 آگوست 2018, 01:56

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
یک مشکلی پیش اومده میخوام راهنمایی بگیرم
من یک دوستی دارم و ایشون به دلیل مشکلاتی در دسترس نیستند .
ده سال پیش آمبولانس صفر بصورت قانونی از مرز اورده و ماشین تو پارکینگ خواب هست .
ماشین در شهرستان هست مدل و کارخونه اش رو نمیدونم ( مادرش با من صحبت میکرد خودش در دسترس نیست )
مطمعنم ماشین یه دونه خط نداره.
قرار شده من برم شهرستان و ماشین رو وکالتی بیارم تهران بفروشم و پولشو بدم به خودشون .
برگ سبز گمرکی داره ( به اسم خودش) ولی چون مهلتش تموم شده از اون موقع ها قابل شماره گذاری نیست ..

ماشین سند و مدارک نداره فقط همون برگ گمرک و فاکتور هستش.
دقیقا بفرمایید مراحل بعدی برای گرفتن سند و پلاک چیه ؟ حالا یا با پارتی بدون پارتی لطفا راهنمایی بفرمایید.
یه جوری باشه که بعدا تو معاینه فنی و انتقال مالکیت به مشکل نخوریم و همه مدارک ماشین رو از ناجا بگیریم.
ضمنا وقتی پدر مادرش زنده هستند من میتونم قانونا وکالت فروش رو به عهده بگیرم یا وارد یه داستان دیگری میشویم ؟

ممنونم بزرگواران
چون همسفر عشق شدی ، مرد سفر باش ، مرد سفر باش هم منتظر حادثه
نمایه کاربر
ataee
نوع خودرو: ROA

Re: مشکل سند گرفتن و فروش خودرو

پست توسط ataee » 11 آگوست 2018, 19:47

این همه بازدید دریغ از یه جواب؟
چون همسفر عشق شدی ، مرد سفر باش ، مرد سفر باش هم منتظر حادثه
m.fallah
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت

Re: مشکل سند گرفتن و فروش خودرو

پست توسط m.fallah » 12 آگوست 2018, 14:27

ataee نوشته شده:
11 آگوست 2018, 01:56
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
یک مشکلی پیش اومده میخوام راهنمایی بگیرم
من یک دوستی دارم و ایشون به دلیل مشکلاتی در دسترس نیستند .
ده سال پیش آمبولانس صفر بصورت قانونی از مرز اورده و ماشین تو پارکینگ خواب هست .
ماشین در شهرستان هست مدل و کارخونه اش رو نمیدونم ( مادرش با من صحبت میکرد خودش در دسترس نیست )
مطمعنم ماشین یه دونه خط نداره.
قرار شده من برم شهرستان و ماشین رو وکالتی بیارم تهران بفروشم و پولشو بدم به خودشون .
برگ سبز گمرکی داره ( به اسم خودش) ولی چون مهلتش تموم شده از اون موقع ها قابل شماره گذاری نیست ..

ماشین سند و مدارک نداره فقط همون برگ گمرک و فاکتور هستش.
دقیقا بفرمایید مراحل بعدی برای گرفتن سند و پلاک چیه ؟ حالا یا با پارتی بدون پارتی لطفا راهنمایی بفرمایید.
یه جوری باشه که بعدا تو معاینه فنی و انتقال مالکیت به مشکل نخوریم و همه مدارک ماشین رو از ناجا بگیریم.
ضمنا وقتی پدر مادرش زنده هستند من میتونم قانونا وکالت فروش رو به عهده بگیرم یا وارد یه داستان دیگری میشویم ؟

ممنونم بزرگواران
سلام
مورد شما یک مورد خاص هست و از کاربران این سایت شاید فعلا کسی نباشه که از قبل تجربه همچین چیزی داشته باشه تا بخواد راهنماییتون کنه شما قبل از انجام هر گونه حرکتی یدونه کپی از اون برگه گمرکی 10 سال پیش بگیرین براتون بفرستن (با فکس یا غیره) بعد با اون برگه تشریف ببرید اداره گمرک تا راهنماییتون کنن.
ارسال پست

بازگشت به “مسائل حقوقی خودرو”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان