راهنمایی در مورد خرید اسپرو

تصویر مباحث مربوط به اتومبيل هاي Daewoo

مدیر انجمن: امين قطبي

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
ali. m2
نوع خودرو: مشخص نشده!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

راهنمایی در مورد خرید اسپرو

پست توسط ali. m2 » 14 سپتامبر 2018, 15:02

سلام دوستان.
من عضو جدیدم.امیدوارم بتونم در کنار دوستان و اساتید عزیز از تجربیاتشون استفاده کنم.

خب قضیه از این قراره که من تازه گواهی نامه گرفتم و میخوام اگ قسمت بشه ماشین بخرم. بودجه ی زیادی برای خرید ماشین ندارم و قصد دارم یه ماشین ارزون قیمت و مدل پایین برای زیر پا بخرم و برای خرج تحصیل و گذران زندگی توی اسنپ و... کار کنم و مهم ترین ملاکم برا خرید ماشین قیمت پایین و اسطحلاک کم هست که هم خیلی اذیتم نکنه و هم اقتصادی باشه.
چون از پراید متنفرم اول قصد داشتم با این بودجه ی کم روا بخرم چون از چند نفر که چند سال داشتن پرسیدم میگفتن خوبه و استحلاکشم خیلی مناسبه و اکثرا راضی بودن. اما بعد از اینکه اتفاقی چن تا تاپیک توی این سایت خوندم از گفته های دوستان به این نتیجه رسیدم که اسپرو ماشین سخت جونیه و تصمیم گرفتم اسپرو بخرم و بعد از کلی جست و جو یه اسپرو ۹۴ سبز یشمی و شرایط نسبتا خوب و با ۱۸۰۰۰۰ کارکرد پیدا کردم که طرف میگه ۱۰ تومن.
و با جست و جوهایی که توی لوازم یدکی های تهران انجام دادم به این نتیجه رسیدم که لوازم مصرفی و قطعات پر کاربرد این ماشین پیدا میشه ولی لوازم موتوری و گیربکس باید از اوراقی ها استوکشو گیر بیاری.
در ضمن سیلو هم هرچی گشتم تمیزشو با قیمت مناسب پیدا نکردم برا همین رفتم سراغ اسپرو.

حالا سوالی که از شما دوستان دارم اینه که برا کاربرد من از ماشین(زیر پا و مسافرکشی و شاید سالی یک بار مسافرت بالای ۲۰۰ کیلومتر) آیا خریدن دوو اسپرو مدل ۹۴(۷۳) کار درستیه؟
آیا با توجه به اینکه لوازم این ماشین نسبتا کمیاب و گرون تر از ماشینی مثل پژو و... هست اذیتم نمیکنه؟
و اینکه من میخوام ماشین رو حداقل 8 سال نگه دارم و افت قیمت برام زیاد مهم نیست ولی آیا میتونم بدون دردسر این ماشین رو برای این مصارفی که گفتم 8 یا بیشتر نگه دارم؟
و اگر مقدور هست لطفا دوستانی که مدت طولانی اسپرو داشتن لطف کنن یه توضیح کوتاهی از مخارجش بدن.

عذر میخوام که توضیحاتم طولانی شد و سرتونو درد آوردم
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی هاتون
ارسال پست

بازگشت به “كلوپ دوو DAEWOO”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان