کله کردن 405

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
Javad021
نوع خودرو: PERSIA

Re: کله کردن 405

پست توسط Javad021 » 19 آپریل 2018, 20:50

سلام . کسایی که هر کاری کردن مشکل حل نشد ، جناقهای زیر موتور و چک کنن
🔰🔰🔰
meysam. dh
نوع خودرو: مشخص نشده!پژو پارس

پست توسط meysam. dh » 29 آپریل 2018, 19:24

Javad021 نوشته شده:
19 آپریل 2018, 20:50
سلام . کسایی که هر کاری کردن مشکل حل نشد ، جناقهای زیر موتور و چک کنن
جناقهای زیر موتور چیه و کجاس دقیقا؟
Javad021

پست توسط Javad021 » 16 می 2018, 17:46

جناق یه چیزی مثل دسته موتور که موتور و از بالا محار میکنه . جناق هم از پایین . اما چون لاستیک بکار رفته به مرور زمان در اثر گرمای موتور ، سرما ، آب ، روغن ... از بین میره . و موتور یک جا بند نمیشه و عقب و جلو میشه بخصوص زمانی که ترمز گرفته میشه و ماشین شروع به کله زدن میکنه .
🔰🔰🔰
Javad021

پست توسط Javad021 » 18 می 2018, 12:59

سلام ، دوستان تسمه کانتین تونستم بگیرم که هاچینسون میخواستم بگیرم که نبود . یه تسمه دو تا بوش جناقی دوتا بوش لبه دار و سیبک زیر کمک که کلا ته یه پلاستیک جا شد صد و پنجاه و پنج تومن . چهار پنج تیکه لاستیک . مکانیک هم ناقابل تو این اوضاع بد صد و هشتاد تومن . و صرفا جهت اطلاع یه مسیر شش هفت کیلومتری موقع برگشتن تو دنده دو سه هر چی تو سر ترمز کوبیدم و حرکت کم کردم خبری نبود از کله زدن . قیمت ها هم تاریخ میزنم کسی خواست بدونه حدود خرجش چقدر میشه ، بیست و هفت ، دو ، نود و هفت
🔰🔰🔰
meysam. dh

پست توسط meysam. dh » 14 ژوئن 2018, 19:35

دوستان مشکل فقط فقط فقط از استپر دنبال چیز دگ ای نباشید من یکسال کامل با این موضوع دسته پنجه نرم کردم خیلی قطعه عوض کردم اخرش با یه استپر مارک خوب دگ خبری از کله نبود استپرهای تو بازار از ده تا 9 تاش خرابه مارک خارجی یا دست دوم از اوراق فروشی بگیرید حل میشه الکی ماشینو انگولک نکنید فقط استپر جنس خوب مشکلو حل میکنه
نمایه کاربر
takapoo
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط takapoo » 14 ژوئن 2018, 22:23

meysam. dh نوشته شده:
14 ژوئن 2018, 19:35
دوستان مشکل فقط فقط فقط از استپر دنبال چیز دگ ای نباشید من یکسال کامل با این موضوع دسته پنجه نرم کردم خیلی قطعه عوض کردم اخرش با یه استپر مارک خوب دگ خبری از کله نبود استپرهای تو بازار از ده تا 9 تاش خرابه مارک خارجی یا دست دوم از اوراق فروشی بگیرید حل میشه الکی ماشینو انگولک نکنید فقط استپر جنس خوب مشکلو حل میکنه
از من استپر خودش زیمنس بود با یه استپر دیگه عوضش کردم فرقی نکرد.
برای اینکه خیالمون تخت بشه یه کار دیگه میشه کرد: استپر یه ماشینی که مشکل نداره موقتا روش بذاریم ببینمیم خوب میشه یا نه. کسی تا حالا این کار رو کرده؟
meysam. dh

پست توسط meysam. dh » 21 ژوئن 2018, 16:07

takapoo نوشته شده:
14 ژوئن 2018, 22:23
meysam. dh نوشته شده:
14 ژوئن 2018, 19:35
از من استپر خودش زیمنس بود با یه استپر دیگه عوضش کردم فرقی نکرد.
برای اینکه خیالمون تخت بشه یه کار دیگه میشه کرد: استپر یه ماشینی که مشکل نداره موقتا روش بذاریم ببینمیم خوب میشه یا نه. کسی تا حالا این کار رو کرده؟

اره داداش من خودم اول اینکارو کردم بعد استپر سفارشی از المان شوهر خالم برام اورد بورگ المان ولی خب خیلی گرون اما درست شد دوست من مشکل فقط استپر جنسای تو ایران 90%ایراد داره و خوب اسمبل نشده مشکل این قضیه فقط جنس استپر واسلام
rstol
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط rstol » 12 ژولای 2018, 23:35

سلام
یه پژوپارس مدل 85 دارم 200 هزار تا کار کرده که دور موتورش در حالت درجا بالا پایین میشه اولش که روشن می کنم دور موتور تا 3000 بالا میره بعضی وقت ها هم دور موتور خود به خود و بدون گاز دادن تا 5000 میره(یکی دو بار هم به خاطر همین داشتم می خوردم به ماشین های جلویی که ماشین رو در لحظه خاموش کردم) وقتی هم تو دنده 1 یا 2 پام رو از گاز بر می دارم به جلو پرتاب میشم اول فکر کردم از استپر هست و یک استپر برگ جرمنی burggermany خریدم اما فرقی نکرد
.
.
SORRY SHIT FRENCH CAR BROKEN DOWN AGAIN
.
.
نمایه کاربر
ممل-امریکایی
يار همراه
نوع خودرو: ۲۰۶/۴۰۵/پارس/سمند...
محل اقامت: ایران خوزستان
اینستاگرام: @mr_daglas
تماس:

پست توسط ممل-امریکایی » 12 ژولای 2018, 23:56

rstol نوشته شده:
12 ژولای 2018, 23:35
سلام
یه پژوپارس مدل 85 دارم 200 هزار تا کار کرده که دور موتورش در حالت درجا بالا پایین میشه اولش که روشن می کنم دور موتور تا 3000 بالا میره بعضی وقت ها هم دور موتور خود به خود و بدون گاز دادن تا 5000 میره(یکی دو بار هم به خاطر همین داشتم می خوردم به ماشین های جلویی که ماشین رو در لحظه خاموش کردم) وقتی هم تو دنده 1 یا 2 پام رو از گاز بر می دارم به جلو پرتاب میشم اول فکر کردم از استپر هست و یک استپر برگ جرمنی burggermany خریدم اما فرقی نکرد
سلام دوست عزیز
۱-شستشوی موتور گاهی اوقات این مشکل رو پدید میاره و باید سوکت ها با هوا خشک شوند.
اگر وقتی گاز میخوره ؛روی پدال بزنید ،درست میشود.باید سیم گاز ،استپر و مجرای آن را بررسی کنید.
موارد زیر رو توسط مکانیک چک بفرمایید

سنسور دریچه گاز و مپ سنسور
سنسور دور موتور از نظر کثیف بودن یا عدم نصب صحیح.
نشتی در مینی فول سرد و یا خرابی واشر آن و همچنین نشتی از هوزینگ دریچه گاز
اگر درست نشد باید برنامه ECUمجدد دانلود شود.
نیاز نیست همه این سنسورها رو خریداری کنید بلکه بصورت موقت از تعمیرکار قرض بگیرید و نصب کنید.بعضی از اونها رو میتونن با دستگاهای موجود و یا دیاگ چک کنن.
شب و روزگار خوش.
نیست شو تا هستیت از پی رسد
تا تو هستی، هست در تو کی رسد
تا نگردی محو خواری فنا
کی رسد اثبات از عز بقا
ارسال پست

بازگشت به “پژو 405، پرشیا و...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان