گردهمایی بزرگ خودروهای فولکس واگن - جمعه 2 خرداد 1393

اخبار و قرار ملاقاتهاي فروم
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1
نوع خودرو: PU-MBW114-DYANE
محل اقامت: تهران-بوکان

Re: گردهمایی بزرگ خودروهای فولکس واگن - جمعه 2 خرداد 1393

پست توسط سعید_مقتدری » 01 ژوئن 2014, 02:35

بلی درسته.گردهائی بیتل اختصاصا بیتل بوده از پیست تا کردان
مرسدس من معماریه .... رنگش آبی درباریه
دوسش دارم همیشه ..... دلم براش تنگ میشه
نگهش داشتم تا پای جون ..... صداش میزنم پرنس جون؟
نمایه کاربر
ultras
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: VolksWagen T3 1981
محل اقامت: tehran

پست توسط ultras » 02 ژوئن 2014, 23:45

بله ، آمار گرفتم و الان کاملاً مطلع هستم ...
اسم فولکس نباید روی دورهمی باشه ... و فقط باید نام بیتل ذکر میشد ، نکنه بیتل سوارها فکر کردن ، فولکس یعنی بیتل :smile:
خوب پس ما ترنسپورتر سوارها و بچه های گلف دیگه در همایش های فولکس شرکت نمی کنیم ، چون فقط بیتل ها این وسط همه کاره هستند و وجود ما لزومی نداره ...
البته که این گردهمایی نبوده ، و مثل اینکه از عزیزان دعوت به عمل می آوردن و برنامه ای تدارک دیده بودن همراه با پذیرایی ... و به خاطر احترام زیادی که به بچه های غیر بیتل سوار گذاشتن تشکر ویژه ای داریم ...
البته چون جمعه هفته قبلش همایش بود اگر دعوت هم میشد فکر نکنم به غیر از چند نفر کسی رغبت میکرد بیاد ، ولی خوب خیلی چیزها مشخص شد ...
این آقایون همه ما و ماشین هامون رو برای پز خودشون میخوان ، و فقط موقع همایش کلوپ فولکس یاد ما میافتن وگرنه که برای همین به قول شما دورهمی اسپانسر نمی گرفتن ...
اسم هم از آقایون برگزار کننده و اسپانسرهاشون نمیاریم ... تو قرن 21 انتشار خبر بیشتر از چند دقیقه طول نمیکشه ... البته بنده چند روز قبل از برگزاری این دورهمی خبردار شدم و مطمئن هستم تقریباً تمام بچه های دیگه هم میدونستن و فقط هدف و برنامه خیلی ها که مشخص بود به عینه ثابت شد.
برخی هم فقط تا پیست آزادی اومدن و بعدش خداحافظی کردن !!!!!
بگذریم ...
""'' ___!___
<\_^ _____/>***___ *-*____
"|O==o==O|***||__*-***||
"'/_|^-^-^|_\***||__*-***||
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1
نوع خودرو: PU-MBW114-DYANE
محل اقامت: تهران-بوکان

پست توسط سعید_مقتدری » 03 ژوئن 2014, 01:16

شماچرا ناراحت میشی
یگردهمائی مخصوص کلوپ بیتل بوده
دیگه ناراحتی نداره که
مرسدس من معماریه .... رنگش آبی درباریه
دوسش دارم همیشه ..... دلم براش تنگ میشه
نگهش داشتم تا پای جون ..... صداش میزنم پرنس جون؟
نمایه کاربر
kasra eslami
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: bmw e46
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط kasra eslami » 03 ژوئن 2014, 15:47

ultras نوشته شده:بله ، آمار گرفتم و الان کاملاً مطلع هستم ...
اسم فولکس نباید روی دورهمی باشه ... و فقط باید نام بیتل ذکر میشد ، نکنه بیتل سوارها فکر کردن ، فولکس یعنی بیتل :smile:
خوب پس ما ترنسپورتر سوارها و بچه های گلف دیگه در همایش های فولکس شرکت نمی کنیم ، چون فقط بیتل ها این وسط همه کاره هستند و وجود ما لزومی نداره ...
البته که این گردهمایی نبوده ، و مثل اینکه از عزیزان دعوت به عمل می آوردن و برنامه ای تدارک دیده بودن همراه با پذیرایی ... و به خاطر احترام زیادی که به بچه های غیر بیتل سوار گذاشتن تشکر ویژه ای داریم ...
البته چون جمعه هفته قبلش همایش بود اگر دعوت هم میشد فکر نکنم به غیر از چند نفر کسی رغبت میکرد بیاد ، ولی خوب خیلی چیزها مشخص شد ...
این آقایون همه ما و ماشین هامون رو برای پز خودشون میخوان ، و فقط موقع همایش کلوپ فولکس یاد ما میافتن وگرنه که برای همین به قول شما دورهمی اسپانسر نمی گرفتن ...
اسم هم از آقایون برگزار کننده و اسپانسرهاشون نمیاریم ... تو قرن 21 انتشار خبر بیشتر از چند دقیقه طول نمیکشه ... البته بنده چند روز قبل از برگزاری این دورهمی خبردار شدم و مطمئن هستم تقریباً تمام بچه های دیگه هم میدونستن و فقط هدف و برنامه خیلی ها که مشخص بود به عینه ثابت شد.
برخی هم فقط تا پیست آزادی اومدن و بعدش خداحافظی کردن !!!!!
بگذریم ...
بنده کسری اسلامی هستم از موسسین و یکی از مسئولین "کلوپ فولکس واگن بیتل ایران"

خواهش میکنم قبل از استناد به اخبار موهوم و اللخصوص "شنیده ها" ، سری به سایت http://www.ivbc.ir که سایت رسمی این کلوپ هستش بزنید (همچنین صفحه fb ) تا ابهامات پیش اومده براتون حل بشه و مهم تر از اون خیلی ساده یک مجموعه رو زیر سوال نبرید !

لینک خبر :
http://ivbc.ir/index.php?option=com_con ... &Itemid=86

متن خبر:
«تور تفریحی تهران - کردان»
کلوپ فولکس واگن بیتل ایران در نظر دارد تور تفریحی تهران - کردان را در روز جمعه مورخ 93/3/9 با حضور کلیه اعضا و با اسپانسرینگ شرکت شیشه قزوین برگزار نماید.از کلیه مالکین اتومبیل های بیتل دعوت می گردد راس ساعت 10 صبح تاریخ فوق در محل " پیست اتومبیلرانی مجموعه آزادی " جهت حرکت حضور به هم رسانند.لذا خواهشمند است جهت ثبت نام و مشخص شدن تعداد اتومبیل ها و افراد برای انجام هماهنگی های لارم در خصوص پذیرایی هرچه بهتر حداکثر تا تاریخ 93/3/5 با آقای دکنر عدلی به شماره 09123021182 تماس حاصل نمایید.

این کلوپ همونطور که از اسمش پیداست ، مختص فولکس واگن بیتل هستش و از ابتدا تا کنون تمامی همایشها/رالی ها و غیره با حضور بیتل ها برگزار شده. لذا فکر نمی کنم جایی برای گله ، شایعه پراکنی و ... باقی بمونه !

سپاس
نمایه کاربر
ultras
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: VolksWagen T3 1981
محل اقامت: tehran

پست توسط ultras » 05 ژوئن 2014, 21:52

سلام
بله جناب اسلامی اردت داریم خدمتتون ، بنده شما و آقای عدلی و دیگر بزرگواران رو میشناسم ...
بله اگر اینگونه بوده حق با شما هست ، در جریان بودم ، اینکه اسم فولکس روی همایشی باشه خوب معلوم هست که خانواده فولکس مقصود هست ، ولی اینکه کلوپ خاصی از خانواده فولکس همایش بگیرن ، مشکلی نیست و هر موقع و هر تعداد و نفراتی به هر صورت میتونن گردهم بیان ، کما اینکه خیلی از کلوپ ها این کار رو میکنن و هیچ دلخوری هم نیست . من بیتل سوار نیستم ، ولی فولکس چرا .
شاید پشت هم بودن این دو همایش در دو هفته متوالی باعث این سوء تفاهم بوده ، خوب قائدتاً نباید ما مطلع میشدیم چون خوب ما جزو کلوپ بیتل نبودیم ، ولی خیلی از دوستان که همه هم بیتل سوار بودن با عنوان فولکس از این همایش نام بردن و من خودم هم متعجب شدم ... نکته جالب دیگه اینکه حتی اون دوستان من رو هم دعوت کردن که با ترنسپورترم بیام !!! و گفتن که با آقای عدلی تماس بگیریم ، که من هم متعجب شدم و اظهار بی اطلاعی کردم !!!
شاید شباهت نام کلوپ ها ، فولکس واگن کلاسیک ایران با فولکس واگن بیتل ایران ، دلیل این سوء تفاهم بوده ... و من همین جا از شما و دیگر دوستان عذر خواهی میکنم ... و منظور نظر من شما و دکتر عدلی و دیگر دوستان نبودین ، بلکه برنامه های کلوپ فولکس بوده ، که با بیان شما و ذکر نام بیتل همه چیز روشن شد ...
البته چون این خانواده و برگزار کنندگان همایش های فولکس فارق از مدل همه از عزیزان و سرشناسان فولکس در ایران هستن ، واقعاً تشخیص اینکه برگزاری همایش با چه شخص یا گروهی بوده و آیا این همایش جدا از همایش های خانواده فولکس هست بسیار دشوار ، چون تمامی دوستان نام فولکس رو عنوان میکنن و متاسفانه هنوز به وسعت این خانواده توجهی نمی کنن ... که همین باعث ایجاد سوء تفاهم و البته تعجبه ...
به هر حال من باز هم از شما و دکتر عدلی و دیگر دوستان عذر خواهی میکنم و برای شما و دوستان بیتل سوار آرزوی موفقت و کامیابی دارم
البته بهتر بود اینجا هم اطلاع رسانی میکردید تا اطلاع رسانی محدود به سایت فولکس بیتل نمیشد و این ابهامات هم بوجود نمی اومد ... ولی باز هم من به خاطر قضاوتم عذر خواهی میکنم و امیدوارم شما هم از من ناراحت نشده باشین. :hb:
""'' ___!___
<\_^ _____/>***___ *-*____
"|O==o==O|***||__*-***||
"'/_|^-^-^|_\***||__*-***||
نمایه کاربر
kasra eslami
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: bmw e46
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط kasra eslami » 06 ژوئن 2014, 14:01

ultras نوشته شده:سلام
بله جناب اسلامی اردت داریم خدمتتون ، بنده شما و آقای عدلی و دیگر بزرگواران رو میشناسم ...
بله اگر اینگونه بوده حق با شما هست ، در جریان بودم ، اینکه اسم فولکس روی همایشی باشه خوب معلوم هست که خانواده فولکس مقصود هست ، ولی اینکه کلوپ خاصی از خانواده فولکس همایش بگیرن ، مشکلی نیست و هر موقع و هر تعداد و نفراتی به هر صورت میتونن گردهم بیان ، کما اینکه خیلی از کلوپ ها این کار رو میکنن و هیچ دلخوری هم نیست . من بیتل سوار نیستم ، ولی فولکس چرا .
شاید پشت هم بودن این دو همایش در دو هفته متوالی باعث این سوء تفاهم بوده ، خوب قائدتاً نباید ما مطلع میشدیم چون خوب ما جزو کلوپ بیتل نبودیم ، ولی خیلی از دوستان که همه هم بیتل سوار بودن با عنوان فولکس از این همایش نام بردن و من خودم هم متعجب شدم ... نکته جالب دیگه اینکه حتی اون دوستان من رو هم دعوت کردن که با ترنسپورترم بیام !!! و گفتن که با آقای عدلی تماس بگیریم ، که من هم متعجب شدم و اظهار بی اطلاعی کردم !!!
شاید شباهت نام کلوپ ها ، فولکس واگن کلاسیک ایران با فولکس واگن بیتل ایران ، دلیل این سوء تفاهم بوده ... و من همین جا از شما و دیگر دوستان عذر خواهی میکنم ... و منظور نظر من شما و دکتر عدلی و دیگر دوستان نبودین ، بلکه برنامه های کلوپ فولکس بوده ، که با بیان شما و ذکر نام بیتل همه چیز روشن شد ...
البته چون این خانواده و برگزار کنندگان همایش های فولکس فارق از مدل همه از عزیزان و سرشناسان فولکس در ایران هستن ، واقعاً تشخیص اینکه برگزاری همایش با چه شخص یا گروهی بوده و آیا این همایش جدا از همایش های خانواده فولکس هست بسیار دشوار ، چون تمامی دوستان نام فولکس رو عنوان میکنن و متاسفانه هنوز به وسعت این خانواده توجهی نمی کنن ... که همین باعث ایجاد سوء تفاهم و البته تعجبه ...
به هر حال من باز هم از شما و دکتر عدلی و دیگر دوستان عذر خواهی میکنم و برای شما و دوستان بیتل سوار آرزوی موفقت و کامیابی دارم
البته بهتر بود اینجا هم اطلاع رسانی میکردید تا اطلاع رسانی محدود به سایت فولکس بیتل نمیشد و این ابهامات هم بوجود نمی اومد ... ولی باز هم من به خاطر قضاوتم عذر خواهی میکنم و امیدوارم شما هم از من ناراحت نشده باشین. :hb:

شما لطف دارید به بنده متشکرم

باید عرص کنم عموما تو کشور ما رفتار و منش حرفه ای نسبت به خیلی مسائل وجود نداره. چون ما تقلید کننده ایم و فرهنگ استفاده و برخورد با مقولات رو به همراه خود موضوع وارد کشور نمی کنیم !!
از همین روست که برای بعضی ها "کلوپ فولکس واگن بیتل ایران" با " باشگاه فولکس واگن کلاسیک ایران" اصلا فرقی نداره !! آقا فولکس فولکسه دیگه !!

در مورد اطلاع رسانی باید بگم اصلا ما سایت رو راه اندازی کردیم که مرجع خبر ها مشخص باشه و دیگه مجبور نباشیم در جوامع دیگر مثل تی تی و غیره جداگانه خبررسانی کنیم. کما اینکه در سال 88 و 89 که شروع کار بود و سایت رو تازه باز کرده بودیم، در همین تی تی اطلاع می دادیم اما کم کم سایت رونق گرفت و بیننده های خودش رو پیدا کرد.
نمایه کاربر
mk2 R
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: RENAULT LOGAN
محل اقامت: طهران

پست توسط mk2 R » 06 ژوئن 2014, 22:23

به هرحال روز قشنگ و به یاد موندنی بود چندتا عکس هم من داشتم حیفم اومد نذارمشون:

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

کلیپی هم در دست ویرایش هست که از حالو هوای این همایش تهیه شده که بزودی در سایت آپارات با تیتر همین تاپیک آپلودش خواهم کرد.
پیشنهاد میکنم برای اینکه موضوع این تاپیک به بیراهه نره مدیریت محترم قفلش کنند.

درآخر هم از همه کسانی که برای برگزاری این همایش زحمت کشیدن و تلاش کردند تشکر ویژه میکنم و امیدوارم گردهمایی بعدی از این هم باشکوه تر و با اطلاع رسانی وسیع تر برگزار بشه.
Mohamad,R
برای رسیدن به هدف ات زندگی کن...
نمایه کاربر
mojtaba 5
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: s5- tiba2-r5
محل اقامت: ساوه-قم

پست توسط mojtaba 5 » 11 ژوئن 2014, 18:49

ان شا ا... باید پولامونو جمع کنییم بغل این رنومون یه فولکس واگن بخرییم
بد جور شیفتش شدم
.رنوسوارا ماشیناشون کوچیکه اما دلاشون بزرگه.
به امید فعال شدن دوباره کلوپ رنو 5
DRIVE THE CHANGE
<<>>
قفل شده

بازگشت به “گزارش و ملاقات”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان