مشکل استارت خوردن زیاد پارس و 405

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
masoodinfo
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

Re: مشکل استارت خوردن زیاد پارس و 405

پست توسط masoodinfo » 04 آپریل 2018, 23:25

سلام خدمت دوستان
اقا 405مدل 93 دوگانه دارم
سیزده بدری سربالایی باهاش رفتم
موقع برگشت عصر که خواستم روشن کنم بد روشن شد.یعنی باید گاز میدادم تا اولا روشن بشه،بعدشم اگه پامو برمیداشتم خاموش میشد.نگه داشتم تا گرم شد و دیگه خاموش نشد.
از اون روز به بعد هربار که میخوام روشن کنم،چه سرد چه گرم باید گازو بدم.

ممنون میشم راهنمایی کنید
ebrahim0027
نوع خودرو: پژو پارس

پست توسط ebrahim0027 » 28 آپریل 2018, 11:28

دوست عزیز سلام
ماشین من هم الان دقیقا همین مشکل ماشین شمارو داره..
شما تونستید مشکل ماشینتون رو بر طرف کنید؟
اگر آره لطفا بفرمائید ایراد از کجا بود؟
ممنون و سپاسگزارم
Javad021
نوع خودرو: PERSIA

پست توسط Javad021 » 18 می 2018, 12:48

سلام به همه ، دوستان عزیز ، یه خواهشی دارم ازتون ، لطفا اگه مشکلی پیش میاد و میایید مطرح میکنید و بالاخره دنبال درست کردنش میرید و درست میکنید لطفا بیایین بگین از چی بوده و چطور درست شد ، این نشه که فقط تو مشکل موندیم و بیاییم سوال کنیم و تمام ، لطفا به این مسئله توجه کنید که تنها هدف اصلی هستش و کمک به سایر دوستان که مشکل مشابه دارن میشه ... من یه پرشیا 84 ساخت وطن دارم . حالا گذشته از این که دماراز روزگارم درآورده و من و با تمام میکانیک ها آشنا کرده . یکی از مشکلات فعلی ، وقتی هوا سرد یخبندون باشه زیر یه متر برف و بعد از گذشت حتی یک ماه استارت نخوردن تنها با نیش استارت روشن میشه ، اما وقتی که موتور گرم باشه یا باید استارت و بگیرم و چند ثانیه نگه دارم یا پا رو پدال گاز بزارم تا روشن بشه . از چند نفر پرسیدم هر کدوم یه جواب داد . یه مکانیک جوان گفت مشکل از دینام هستش . که یکم سخت بود باورش . البته اینم بگم که وقتی هر سری روشن میشه چراغ باطری هم روشن میشه که با یه نیش گاز خاموش میشه . حالا موندم از چیه ، یکی از دوستان یه وانت داره و دقیق دقیقا همین مشکل و داره و من نگاه میکردم بعد داغ شدن یا باید گاز و نگه میداشت یا چند ثانیه استارت میزد تا روشن بشه و چراغ باطریش هم روشن میشد و بعد گاز دادن خاموش میشد . ذغال دینام هم عوض کردم . لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه ، ممنون
🔰🔰🔰
نمایه کاربر
mrsas
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 405GLX81-SAMAND se90
محل اقامت: تهران

پست توسط mrsas » 18 می 2018, 23:38

Javad021 نوشته شده:
18 می 2018, 12:48
سلام به همه ، دوستان عزیز ، یه خواهشی دارم ازتون ، لطفا اگه مشکلی پیش میاد و میایید مطرح میکنید و بالاخره دنبال درست کردنش میرید و درست میکنید لطفا بیایین بگین از چی بوده و چطور درست شد ، این نشه که فقط تو مشکل موندیم و بیاییم سوال کنیم و تمام ، لطفا به این مسئله توجه کنید که تنها هدف اصلی هستش و کمک به سایر دوستان که مشکل مشابه دارن میشه ... من یه پرشیا 84 ساخت وطن دارم . حالا گذشته از این که دماراز روزگارم درآورده و من و با تمام میکانیک ها آشنا کرده . یکی از مشکلات فعلی ، وقتی هوا سرد یخبندون باشه زیر یه متر برف و بعد از گذشت حتی یک ماه استارت نخوردن تنها با نیش استارت روشن میشه ، اما وقتی که موتور گرم باشه یا باید استارت و بگیرم و چند ثانیه نگه دارم یا پا رو پدال گاز بزارم تا روشن بشه . از چند نفر پرسیدم هر کدوم یه جواب داد . یه مکانیک جوان گفت مشکل از دینام هستش . که یکم سخت بود باورش . البته اینم بگم که وقتی هر سری روشن میشه چراغ باطری هم روشن میشه که با یه نیش گاز خاموش میشه . حالا موندم از چیه ، یکی از دوستان یه وانت داره و دقیق دقیقا همین مشکل و داره و من نگاه میکردم بعد داغ شدن یا باید گاز و نگه میداشت یا چند ثانیه استارت میزد تا روشن بشه و چراغ باطریش هم روشن میشد و بعد گاز دادن خاموش میشد . ذغال دینام هم عوض کردم . لطفا اگه کسی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه ، ممنون
سلام ماشین من مشکل مشابه شما داشت که ایراد از کم شدن فشار پمپ در استارت گرم بود که با تعویض پمپ بنزین مشکل حل شد به شما هم پیشنهاد میکنم قبل از هرکار یا تعمیری از مکانیک بخواید فشار پمپ رو با فشار سنج در زمان استارت گرم تست کنه انشالله که مشکلتون حل میشه
یاد گرفتم، پیشنهاد میکنم...
1. با احمق بحث نکنم و بگزارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند...
2. با وقیح جدل نکنم، چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه خواهد کرد...
Javad021
نوع خودرو: PERSIA

پست توسط Javad021 » 19 می 2018, 16:21

سلام ، شک کرده بودم به پمپ بنزین . یه تست هم کردم . صبح که با یه استارت روشن شد ، یه دو سه دقیقه ای راه بردم و خاموش کردم و دوباره استارت زدم . بازم با یه استارت روشن شد . چرا ؟ چون پمپ هنوز داغ نکرده بود . والله دروغ چرا دیگه زورم میاد خرجش کنم . انقدر اینجوری میرم تا پمپ از کار بیوفته .
🔰🔰🔰
ارسال پست

بازگشت به “پژو 405، پرشیا و...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: terminator2009 و 13 مهمان