کیا سراتو مونتاژ سایپا

تصویر مباحث مربوط به اتومبيل هاي KIA

مدیران انجمن: hexagon, amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
Baam
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cerato

Re: کیا سراتو مونتاژ سایپا

پست توسط Baam » 12 آگوست 2018, 20:41

MaZi Zo0M Z0oM نوشته شده:
12 آگوست 2018, 15:39
rasoul5989 نوشته شده:
12 آگوست 2018, 14:51
سلام دوستان واقعا راه حلی نداره که تو مدل غیر آپشنال آمپر آب نمایش داده بشه، اصلا مگه ماشبنی وجود داره که آمپر آب نداشته باشه؟
با سلام.
میتونید از دستگاه ELM 327 بخرید و از طریق سوکت OBD II متصل کنید و سایر اطلاعات دیگر ماشین رو هم علاوه بر دمای مایع خنک کننده مشاهده کنید.
بله خودروهای دیگری هم هستند که فاقد امپر اب هستند،مثل مزدا۳ جدید.

اون دستگاهم تو گوگل سرچ کنید هم عکس و فیلمش هست و هم فروشگاه هایی که اونها رو میفروشند رو هم میتونید پیدا کنید.

یا حق... :evil:
سلام دوست عزیز
برای ما که آپشناله هم هیچ فرقی با شما نداره. خیالتون راحت اصلا آمپر آبش از نزدیک به وسط تکون نمیخوره. من یکساله دارم میبینم چه گرما و چه سرما و سربالایی و توی ترافیک این آمپر تکون نمیخوره. بدترین فشارها بهش آوردم آمپرش از جاش نه اینور میره و نه اونور. مثل ریو که قبلا داشتم. بعدش نگران خطای آب نباشید اگه دما بره بالا چراغ هشدار داره بهتون خبر بده
rasoul5989
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط rasoul5989 » 12 آگوست 2018, 21:44

rasoul5989 نوشته شده:
12 آگوست 2018, 21:29
rasoul5989 نوشته شده:
سلام دوستان واقعا راه حلی نداره که تو مدل غیر آپشنال آمپر آب نمایش داده بشه، اصلا مگه ماشبنی وجود داره که آمپر آب نداشته باشه؟
با سلام.
میتونید از دستگاه ELM 327 بخرید و از طریق سوکت OBD II متصل کنید و سایر اطلاعات دیگر ماشین رو هم علاوه بر دمای مایع خنک کننده مشاهده کنید.

اون دستگاهم تو گوگل سرچ کنید هم عکس و فیلمش هست و هم فروشگاه هایی که اونها رو میفروشند رو هم میتونید پیدا کنید.

ممنون از راهنماییتون
من اینو پیدا کردم
https://app.adjust.com/i1j2fp_mk5b2y?de ... t%2F604837
به چه کار دیگه ای میاد و این سوکت کجای ماشین هست، ممنونم
Gertrud
نوع خودرو: تندر ۹۰

پست توسط Gertrud » 13 آگوست 2018, 00:05

behnammodern نوشته شده:
12 آگوست 2018, 11:40
سلام ، من هم 5 تیر چک دادم ، 9 تیر پذیرش رو زده هنوز تحویل ندادن ، خاکستری هم ثبت نام کردم ، فردا یه تماس با نمایندگی بگیرم ببینم چی میگن
سلام
تاریخ پذیرش من ۵ تیر بود که امروز رفته تو وضعیت صدور فاکتور. نمایندگی میگفت که بدون هیچ مشکلی دارن تحویل میدن.
[/quote]

به سلامتی ، مبارک باشه ، دیگه دو روزه بهتون تحویل میدن ، چه رنگی بود؟
من که الان با نمایندگی تماس گرفتم با بی ادبی تمام گفت انقدر منتظر بمون تا بیاد ، یه جورایی از ثبت نامی های 31 خرداد کینه دارن که انگار پول اونا رو خوردیم که تونستیم ثبت نام کنیم :))
[/quote]

سلام
ممنون از لطف شما. امروز از سایپا پیامک اومد که ماشین به نمایندگی ارسال شده، بعد از ظهر هم نمایندگی زنگ زد که بیا ماشینت رو تحویل بگیر، متاسفانه نرسیدم و موند برای فردا. رنگش نوکمدادی هست. انشا الله همه دوستان سر وقت تحویل میگیرن.
نمایه کاربر
MaZi Zo0M Z0oM
متخصص Mazda3
نوع خودرو: zoom)^2*3 BK / BL)
محل اقامت: New Tehran Since 1985
تماس:

پست توسط MaZi Zo0M Z0oM » 13 آگوست 2018, 00:23

rasoul5989 نوشته شده:
12 آگوست 2018, 21:44
من اینو پیدا کردم
https://app.adjust.com/i1j2fp_mk5b2y?de ... t%2F604837
به چه کار دیگه ای میاد و این سوکت کجای ماشین هست، ممنونم
دوست عزیز من سراتو ندارم که بدونم دقیقا جای سوکت کجاست،ولی معمولا اطراف فرمان یا محدوده بالای پدال ها قرار داره.
ELM 327 دقیقا مشابه دستگاه دیاگ کلیه اطلاعات سنسورها رو میخونه و نمایش میده و حتی اگر چراغ چک روشن بشه،کد خطا رو نشون میده و حتی میتونه کد خطا رو پاک و چراغ چک رو هم خاموش کنه.

rasoul5989

پست توسط rasoul5989 » 13 آگوست 2018, 01:12

Baam نوشته شده:
12 آگوست 2018, 20:41
rasoul5989 نوشته شده:
با سلام.

سلام دوست عزیز
برای ما که آپشناله هم هیچ فرقی با شما نداره. خیالتون راحت اصلا آمپر آبش از نزدیک به وسط تکون نمیخوره. من یکساله دارم میبینم چه گرما و چه سرما و سربالایی و توی ترافیک این آمپر تکون نمیخوره. بدترین فشارها بهش آوردم آمپرش از جاش نه اینور میره و نه اونور. مثل ریو که قبلا داشتم. بعدش نگران خطای آب نباشید اگه دما بره بالا چراغ هشدار داره بهتون خبر بده
ممنون از راهنماییتون
نمایه کاربر
omid2010
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: cerato

پست توسط omid2010 » 13 آگوست 2018, 09:15

سلام بر دوستان :
دیروز وقتی از رو دست انداز رد میشدم یه صدای تق تق ممتددی از سمت چرخ جلوی سمت راست ( یا شاید زیر داشبورد) به گوشم خورد ( مثل اینکه سیمی یا چیزی زیر چرخ گیر کرده باشه ). یادمه چند تا از دوستان هم همین مشکل رو داشتن. هر چی گشتم پیدا نکردم . دوستان اگه اطلاعی دارن راهنمایی کنن .ممنون
behnammodern
نوع خودرو: KIA FORTE
تماس:

پست توسط behnammodern » 13 آگوست 2018, 15:06

سلام
ممنون از لطف شما. امروز از سایپا پیامک اومد که ماشین به نمایندگی ارسال شده، بعد از ظهر هم نمایندگی زنگ زد که بیا ماشینت رو تحویل بگیر، متاسفانه نرسیدم و موند برای فردا. رنگش نوکمدادی هست. انشا الله همه دوستان سر وقت تحویل میگیرن.
خیلی مبارکه
ماشین منم خاکستریه و امروز فاکتور شد اما تاریخ فاکتور دیروز 21 مرداد خورده و تماسی که با نمایندگی نازنین و دوست داشتنی و خوش اخلاقمون گرفتم دوباره جواب دادن که بشین تا بیاد
شما چند روز بعد از فاکتور پیامک ارسال ماشین به نمایندگی براتون اومد؟
Musk

پست توسط Musk » 13 آگوست 2018, 15:24

behnammodern نوشته شده:
13 آگوست 2018, 15:06
سلام
خیلی مبارکه
ماشین منم خاکستریه و امروز فاکتور شد اما تاریخ فاکتور دیروز 21 مرداد خورده و تماسی که با نمایندگی نازنین و دوست داشتنی و خوش اخلاقمون گرفتم دوباره جواب دادن که بشین تا بیاد
شما چند روز بعد از فاکتور پیامک ارسال ماشین به نمایندگی براتون اومد؟
یکی دو روزه باید اس ام اس بیاد، اگه خواستید می تونید از شماره 096550 سایپا هم پیگیری کنید.
Baam
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Cerato

پست توسط Baam » 13 آگوست 2018, 19:47

omid2010 نوشته شده:
13 آگوست 2018, 09:15
سلام بر دوستان :
دیروز وقتی از رو دست انداز رد میشدم یه صدای تق تق ممتددی از سمت چرخ جلوی سمت راست ( یا شاید زیر داشبورد) به گوشم خورد ( مثل اینکه سیمی یا چیزی زیر چرخ گیر کرده باشه ). یادمه چند تا از دوستان هم همین مشکل رو داشتن. هر چی گشتم پیدا نکردم . دوستان اگه اطلاعی دارن راهنمایی کنن .ممنون
سلام دوست عزیز
برای تشخیص عیوب جلوبندی حتما باید یک متخصص جلوبندی بازدید کنه از راه دور نمیشه. ولی اونجایی که میفرمایید صدا میده فیلتر هوای کابین هست که پشت داشبورده. اونو چک کنید از جاش آزاد نشده. سابقش بوده. یک نکته دیگه هم به علت رگلاژ نبودن کاپوت صدایی تق تق از جلو میومده. اونو میتونید با دست روی کاپوت ضربه بزنید و چکش کنید
نمایه کاربر
hojatj
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: بزودی...
محل اقامت: ایران 19

پست توسط hojatj » 14 آگوست 2018, 00:38

سلام به دوستان
یه سراتو 2000 اپشنال خریدیم(160 تومن از دست دلال های محترم) متاسفانه توی جاده 2 سری جوش اورد آمپرش چسبید به اخردرب رادیاتور که باز کردیم فوران اب جوش. این درحالتی بود که روی دنده اتوماتیک بود اما روی دنده دستی اصلا جوش نیاورد.مشکل این ازجا میتونه باشه؟
درضمن توی دنده اتوماتیک وقتی پشت سر یه ماشین سنگین گیر میفتم بعدش که میخوام شتاب بگیرم اصلا جون نداره یا موقع سربالایی توی دنده اتومات که اصلا راه نمیره ولی دنده دستی خوبه.
یعنی امکان داره مشکل گیربکس باشه؟
لطفا دوستان راهنمایی کنن ممنون
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ کیا KIA”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arash3585, Musk و 4 مهمان