صداگیری کامل پراید همراه با عکس

تصویر مباحث مربوط به مدلهای مختلف پراید (صندوقدار، هاچبک، 141، 132 و 111 ، 131 و...)

مدیران انجمن: hexagon, DEATH

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Mehr7400
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 2011 Toyota Aurion
محل اقامت: کرج

Re: صداگیری کامل پراید همراه با عکس

پست توسط Mehr7400 » 05 ژوئن 2018, 22:03

مهران a نوشته شده:
05 ژوئن 2018, 21:33
مهران a نوشته شده:
05 ژوئن 2018, 15:17
samreza نوشته شده:
05 ژوئن 2018, 14:29
مهران a نوشته شده:
05 ژوئن 2018, 13:56
فومهای ساختمانی ک سفید رنگ هستند تاثیری ندارن.سرچ کردم کفپوش تاتامی هم از فوم eva ساخته شده..میدم ی جایی برام برش نیم سانت بزنن.تنها راه فعلن اینه...تحقیقاتو کامل میکنم اگه جواب داد اعلام میکنم باقی دوستان ک دسترسی به فومرول ندارن استفاده کنن.ممنون از راهنماییت داداش

درود بر شما. اگه فوم 3 میل متری میخوای، میتونی از کفش دوزیها یا فروشگاههایی که ابزار کفش دوزی دارن بخری. همه شون دارن.
درود بر شما .سر زدم قبلا.کفش دوزیا و کیف دوزیا از ی نوع فوم ک به پفکی مشهوره و شبیه فوم درزگیر هاست استفاده میکنن.ک بافت سبکی داره و با فشار برگشت پذیری نداره.فومی ک دوستان اینجا استفاده کردن محل برش مثل پنیر میمونه.متراکم و لاستیکیه..فوم پفکی بافت متخلخل با حبابهای هوا داره..باز به چن تا تودوزیو کفش سازی سر میزنم...ممنون دوست عزیز
دوستان قیمت فومرول اگه اطلاعی دارن اعلام کنن.ترتیب عایق .ایزوگام، نمد، فوم ،هست؟ترتیب عایق مهمه؟البته من به جای نمد دولایه موکت استفاده میکنم
ایزوگام که باید به بدنه بچسبه
ترتیب بعدش زیاد مهم نیست
ولی اگه فوم در مرحله آخر باشه خوبیش این هست که خودش نقش عایق رو بازی میکنه و اگر چیزی بریزه بلافاصله نمد خیس نمیشه
موکت هم میتونه نقش نمد رو بازی کنه
فقط یکبار مطالب قبلی من و دوستان رو بخونید تا کاملا به کاری که میخواهید انجام دهید اشراف کامل داشته باشید

موفق باشید
مهران a
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط مهران a » 10 ژوئن 2018, 20:54

ایزوگام کف صندلی عقب خطری نداره.؟باک بنزین از کف صندلی چقدر فاصله داره...حرارت ایزوگام منتقل نمیشه؟
.
نمد کنسل کردم .ب نظرتون از اوراقی ها نمد پشت داشبورد پراید بگیرم بکشم رو نمد فابریک. دولایه بشه..یا موکت معمولی رو نمد فابریکش بکشم؟
نمایه کاربر
Mehr7400

پست توسط Mehr7400 » 10 ژوئن 2018, 22:32

مهران a نوشته شده:
10 ژوئن 2018, 20:54
ایزوگام کف صندلی عقب خطری نداره.؟باک بنزین از کف صندلی چقدر فاصله داره...حرارت ایزوگام منتقل نمیشه؟
.
نمد کنسل کردم .ب نظرتون از اوراقی ها نمد پشت داشبورد پراید بگیرم بکشم رو نمد فابریک. دولایه بشه..یا موکت معمولی رو نمد فابریکش بکشم؟
نه عزیز چه خطری داره!؟
حرارتی که بر اثر قراردادن ماشین زیر نور خورشید توش ایجاد میشه کمتر از حرارت لحظه ای ایزوگام نیست!
(بین بدنه تا باک هم فاصله هست)
درضمن
قرار نیست بدنه رو گرم کنید!
ایزوگام رو گرم کنید بعد بچسبونید

بد نیست ولی:
نمیتونید راحت جا بزنید!
چون اون نمد سورخ داره و قبل از مونتاژ نصب میشه
اگر شما بخواهید اون رو بخرید و نصب کنید نمیتونم تضمین بدم که بعد از نصبش شاهد تغییر عمده و فاحشی بشید
چون مجبورید برای جازدنش پاره پاره کنید تا بتونید جا بزنید
بعد هم کلی سوراخ داره!
برای همین میگم به زحمتش نمیارزه و نتیجه آنچنانی نداره

اگه از موکت معمولی (دو لا) استفاده کنید و برش بزنید فکر میکنم نتیجه بهتری میگیرید
موفق باشید
مهران a
شروع حركت

پست توسط مهران a » 15 ژوئن 2018, 01:34

دوستان واسه عایق حرارتی سقف میخوام از کارتون استفاده کنم.هم سبکه هم کل فضای خالیو پر نمیکنه که گرما انتقال پیدا کنه .نصبش هم اسونه .دور لبه هاش با چسب چوب میشه چسبوند
لطفا نظر بدید..
نمایه کاربر
Mehr7400

پست توسط Mehr7400 » 15 ژوئن 2018, 01:40

مهران a نوشته شده:
15 ژوئن 2018, 01:34
دوستان واسه عایق حرارتی سقف میخوام از کارتون استفاده کنم.هم سبکه هم کل فضای خالیو پر نمیکنه که گرما انتقال پیدا کنه .نصبش هم اسونه .دور لبه هاش با چسب چوب میشه چسبوند
لطفا نظر بدید..
از کی شنیدید که کارتون عایق حرارتیه!!!؟
اگر تنها علت باز کردن سقف عایق کاری حرارتی هست از پشم سنگ استفاده کنید که عالیه
وگرنه بهترین و ساده ترین روش استفاده از فوم هست
مهران a
شروع حركت

پست توسط مهران a » 15 ژوئن 2018, 11:21

Mehr7400 نوشته شده:
15 ژوئن 2018, 01:40
مهران a نوشته شده:
لطفا نظر بدید..
فوم که نباشد ..جان در عذاب است.15لیتر بنزین سوخت کل قم کوچه ب کوچه گشتم.فوم رول پیدا نشد.کارتون به خاطر فضای خالی بین لایه هاش فک کردم تاثیر بزاره..فوم سفیدا گرفته بودم .جنسشون نایلونه احتمالا بدتر کنه.پشت صندلی عقب کار میزارم.امروز باید ببندم سقفو.یه لایه موکت نازک پشت روکش سقف زدم(دلیلشو هنوز نمیدونم).همه جا تعطیله .یونولیت 2سانتی هم پیدا میشد جواب میداد. .ی نکته.موکت پشت فایروال با چسب موکت نچسبونیم بهتره .به شدت قابل اشتعاله..چسب چوب بهتر جواب میده
نمایه کاربر
Mehr7400

پست توسط Mehr7400 » 20 ژوئن 2018, 20:49

مهران a نوشته شده:
15 ژوئن 2018, 11:21
Mehr7400 نوشته شده:
15 ژوئن 2018, 01:40
مهران a نوشته شده:
لطفا نظر بدید..
فوم که نباشد ..جان در عذاب است.15لیتر بنزین سوخت کل قم کوچه ب کوچه گشتم.فوم رول پیدا نشد.کارتون به خاطر فضای خالی بین لایه هاش فک کردم تاثیر بزاره..فوم سفیدا گرفته بودم .جنسشون نایلونه احتمالا بدتر کنه.پشت صندلی عقب کار میزارم.امروز باید ببندم سقفو.یه لایه موکت نازک پشت روکش سقف زدم(دلیلشو هنوز نمیدونم).همه جا تعطیله .یونولیت 2سانتی هم پیدا میشد جواب میداد. .ی نکته.موکت پشت فایروال با چسب موکت نچسبونیم بهتره .به شدت قابل اشتعاله..چسب چوب بهتر جواب میده
عزیز برای عایق حرارتی سقف میتونید از یونولیت هم استفاده کنید و خیلی خوب جواب میده
ولی تنها یک مشکل داره
باید خوب صداگیریش کنی تا صدا نده
میتونی دو طرفش رو موکت کنی و با موکت به سقف بچسبونی تا صدا نده

اشتعال چی!؟
توی اطاق برای چی آتیش بگیره!؟
حرارت به حدی بالا نمیره که بخواد آتیش بگیره!
میتونید بچسبونید و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
البته من نچسبوندم و نیازی هم به چسبوندن هم نداره
انقدر جا برای گیر دادن و محکم کردن نمد و فوم و... وجود داره و به هیچ وجه ول نمیشه

اگه بنا به آتیش گرفتن باشه پراید (و باقی ماشینهای داخلی و خارجی!) کلی وسیله برای آتیش گرفتن داره!
موفق باشید
ارسال پست

بازگشت به “پراید Pride - سایپا”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان