قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

قوانین انجمنهای تخصصی خودرو: تیونینگ تاک

نمایه کاربر
علی سلیمی
فعال حوزه خودرو
پست: 3159
تاریخ عضویت: دوشنبه 23 شهریور 1383, 9:16 am
محل اقامت: کالیفرنیا
اینستاگرام: alisalimi_ir
Like شده: 529 بار

پست یک‌شنبه 3 فروردین 1399, 2:52 am

با سلام،
متن زير قوانين انجمن تيونينگ تاك میباشد كه مطالعه و رعايت آن برای تمامی اعضا در هر سطح و درجه ای، الزامی است. بدیهی است ثبت نام و فعالیت شما در این انجمن به منزله قبول و تایید این قوانین میباشد. قطعا احترام و رعایت قوانین توسط تمامی کاربران موجب پیشرفت و بهبود انجمن خواهد شد. پیشاپیش از توجه و دقت نظر شما در خواندن مطالب زیر، سپاسگذاریم:


1) انتخاب شناسه کاربری (ID, User Name) از بين نام های سياسی و مذهبی، کلمات غير اخلاقی و نامناسب و همچنین اسامی تبلیغاتی و یا نشانی اینترنتی وب سایت ها و همچنین شماره تلفن، مجاز نبوده و اين دسته از شناسه های کاربری به محض مشاهده مسدود خواهند شد.
- لطفا در صورت امكان برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث هماهنگی بيشتر در انجمن شده و همچنين از تشابه اسمی جلوگيری به عمل خواهد آورد.

* در انتخاب نام شناسه کاربری خود دقت لازم را به عمل آورید، چرا که امکان ویرایش نام کاربری پس از ثبت آن تنها یکبار در سال برای هر شناسه کاربری از طریق انجمن درخواست تغییر نام کاربری مقدور و میسر میباشد. لازم به ذکر است مدیران این انجمن به درخواست هیچ یک از کاربران مبنی بر تغییر نام کاربری خارج تاپیک مذکور ترتیب اثر نخواهند داد، همچنین شناسه های کاربری ایجاد شده در این انجمن به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی حذف نخواهند شد.

- از ايجاد چندين شناسه کاربری پرهيز نماييد. چنانچه مشکلی در ورود با شناسه کاربری فعلی خود دارید از ایجاد شناسه کاربری جدید خودداری کرده و از انجمن مخصوص مهمانان (کاربران غیر عضو) که بدین منظور ایجاد شده جهت مطرح کردن مشکلات مربوط به عدم ورود و یا بهره مندی از امکانات انجمن استفاده نمایید.

:excl: با افراد مولتی اکانت (دارای دو، و یا بیش از دو شناسه کاربری) در این انجمن، به شدت برخورد خواهد شد و این نوع شناسه های کاربری، بلافاصله پس از اثبات از طرف مدیران انجمن، Ban (مسدود) خواهد شد.
- کسانی که دسترسی آنها به انجمن محدود میشود، حق ایجاد شناسه کاربری جدید ندارند، لذا پس از ایجاد شناسه کاربری جدید مجددا همانند شناسه کاربری اول برخورد خواهد شد.

2) زبان رسمی اين انجمن فارسی است، لذا مطالب خود را فقط به زبان فارسی درج کنید. از بکار بردن نگارش های نامانوس مانند Pinglish (يا Finglish) خودداری کنید چرا که باعث می‌شود خوانندگان از خواندن مطلب شما صرف نظر کنند. (پست هاي ارسالی بدین روش بلافاصله پس از رویت و بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد)

- لطفا کلمات تخصصی انگليسی را با حروف انگليسی بنويسيد و از نگارش کلمات انگليسی با حروف فارسی پرهيز نماييد.
- نکات ادبی را در پُستهای خود رعایت کنید، از نقطه (.) و ویلگول (،) در پستهای خود استفاده کنید تا خواننده دچار سردرگرمی نشوند.
- سعی کنيد در نگارش خود دقت لازم را بکار گيريد تا حدلامکان غلط های املايی در مطالب ارسالی کاهش يابد.
- به کارگيری نکات فوق در زمينه نگارش، باعث سهولت دسترسی خود شما و ديگران به نوشته ها از طريق جستجو نیز میشود.

3) امضاء (پی نوشت) هر فرد نمايانگر هويت اوست. از درج هرگونه مطلب و جملات و شعارهای تبليغاتی و سیاسی و یا مذهبی در امضاء (پی نوشت) خود پرهيز نماييد.

:excl: جهت معرفی وب سایت خود از درج نام و یا قرار دادن لینک آن در امضا (پی نوشت) و یا در انتهای مطالب و پست های ارسالی اکیدا خودداری کرده و بدین منظور از ویرایش پروفایل کاربری استفاده کنید. در صورت مشاهده مواردی نظیر درج لینک وب سایت در بخش امضا (پی نوشت) و یا محتوای پست های ارسالی، بلافاصله از جانب مدیران حذف خواهند شد و این امر در سوابق شناسه کاربر نیز ثبت خواهد شد.

* افراد خاطی، در صورت عدم رعایت قانون فوق، در مرتبه ی اول با تذکر و اخطار و در دفعات آتی با ممنوعیت استفاده از آن روبرو خواهند شد.

4) در انتخاب تصوير پروفایل خود دقت کافی و لازم را به عمل آورید. انتخاب تصویر پروفایل کاربری بيانگر نوع رفتار، دیدگاه و شخصيت شما است. از انتخاب تصاوير نامناسبی که بیانگر مسائل غیر اخلاقی، تبليغاتی، سیاسی، تشویق و یا ترویج خشونت و موارد مشابه میباشد پرهيز نماييد.

* افراد خاطی، در صورت عدم رعایت قانون فوق، در مرتبه ی اول با تذکر و اخطار و در مراتب بعدی با ممنوعیت استفاده از آن روبرو خواهند شد.

5) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن با حضور هزاران کاربر، اهميت حفظ احترام ديگران چند برابر است.
- استفاده از هرگونه الفاظ رکیک، توهین و فحاشی، در هر قسمتی از این انجمن (از طریق پیام خصوصی و یا در پستهای عمومی) ممنوع است و با افرادی که رعایت نکنند (با توجه به شدت امر و اصرار بر ادامه روند مذکور، در سطوحی برابر: تذکر، اخطار، اخراج موقت و اخراج دائم) برخورد میشود.

6) از ارسال مطالب حاوی کلمات و عبارات زشت و ناپسند، غير اخلاقی، رکيک، مبتذل، دشنام و افترا آميز، منفور و تهديد آميز و مخالف قانون جدا پرهيز فرماييد. با افراد خاطی، به لحاظ عمومی بودن محیط انجمن، به شدت برخورد خواهد شد.

- توهين به افراد، گروهها و طرز فکر ها در اين انجمن به هیچ وجه تحمل نخواهد شد. همچنين تحمیل عقايد و نقطه نظرات به سايرين ممنوع بوده و با بحث هایی كه جنبه كل كل داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.

7) اين انجمن محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل علمی و تخصصی پیرامون خودرو است. بیان اعتقادات شخصی در مورد مسائل سياسی و مذهبی و اجتماعی، کمکی به اهداف علمی این انجمن نخواهد کرد. برای مباحث با موضوعات ديگر (نظير اجتماعی، مذهبی، سياسی و . . .) از انجمنهای ديگری که به همين منظور ايجاد گرديده استفاده نمایید.

8) هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن میباشد و بيانگر نظر و عقيده مسئولان انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب ارسالی بر عهده شخص نويسنده مطالب است. هرگونه عواقب بعدي ناشي از تغييرات اقتباس شده از اين فروم بر روي خودروي افراد به عهده مسئولين و صاحب نظران اين فروم نخواهد بود. بنابراین قبل از انجام هرگونه تغییر و یا تنظیمی در خودروی خود از صحت گفتار نویسنده مطمئن شوید و با افراد مطمئن و با تجربه تر در این زمینه مشورت نمایید.

9) سعی کنيد مطلب و يا پرسش خود را در قسمتی مطرح نماييد که با موضوع مورد نظر همخوانی داشته باشد. از مطرح کردن پرسشهای خود در قسمتهای نامتناسب پرهيز فرماييد.

- ارسال چند باره يک مطلب يا سوالات نه تنها به يافتن سريعتر پاسخ کمکی نمی‌کند، بلکه صرفا موجب سردرگمی سایر کاربران نیز می‌شود. در صورت ارسال متوالی تاپیک و پست در قسمتهای مختلف (کپی کردن یک پست و ارسال آن در چند قسمت) تمامی پستهای این چنینی بلافاصله حذف خواهند شد. بدیهی است در صورت تکرار و اصرار کاربر بر این امر پس از بررسی سوابق کاربر از جانب مدیران، تذکر کتبی و یا دریافت اخطار را به همراه خواهد داشت.

- پیش از پرسیدن سوال، از عدم وجود پاسخ آن در انجمن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می‌توانید از قسمت جستجوی انجمن استفاده نمایید.

- برای مطالب خود، عناوین مناسب و متناسب و مرتبط انتخاب کنید. بهتر آن است که عنوان مطلب در چند کلمه نمایانگر محتوای آن باشد. از به كار بردن کلماتی که با هدف جلب توجه به کار برده می‌شوند همانند : کمک ! ، کدوم بهتره ، سلام . چی بخرم و ... و يا كلماتي كه با محتوای مطلب سنخیتی ندارند پرهيز نمائيد، اين كار موجب گمراهی سایر کاربران میشود.

- از عنوان هر گونه مطالب شخصي در پست هاي عمومي پرهيز كنيد و اينگونه مطالب را در پيامهاي خصوصي به اطلاع كاربر يا مدير مورد نظر برسانيد. اینگونه پستها بدون ملاحظه، حذف خواهند شد.

- از ارسال پستهاي صرفا "تشكر آميز و بي محتوا" جدا خودداري نمائيد و جهت ارسال اينگونه پستها تنها از پيام خصوصي و یا گزینه پسندیدن (لایک) واقع در ابزار سمت چپ پست ها استفاده نمائيد. پست هایی که صرفا به منظور تشکر ارسال شوند به عنوان  Spam شناخته شده و پس از رویت مدیران بلافاصله حذف خواهند شد. همچنین از ارسال پست های بی محتوا که صرفا به منظور بالا آوردن تاپیک های قدیمی و یا تاپیک هایی که سایر کاربران علاقه ای به شرکت در مباحث آن را ندارند با عناوینی نظیر "Up" و یا مشابه آن خودداری کنید.

- ارسال پست هایی که صرفا حاوی نقل قول از پست سایر کاربران میباشد نیازمند افزودن پاسخ و یا مطلب ای در خصوص موضوع نقل قول شده میباشد، لذا از نقل قول پست سایر کاربران بدون افزودن هیچگونه پاسخ و یا مطلب اضافه اکیدا خودداری فرمایید، این پستها به منزله ی Spam در نظر گرفته میشوند و پس از رویت مدیران بلافاصله حذف خواهند شد.

10) سعي نمائيد تا از كلمات كليدی در عناوین تاپيكها استفاده نمائيد. این امر سبب سهولت دسترسي ساير کاربران از طریق جستجوی انجمن خواهد شد.

11) در پاسخ به سوالات دقت كافي را به عمل آورید و در صورت عدم اطمينان قطعي از پاسخ خود از كلماتي مانند : "به نظر من ..." استفاده نمائید تا موجب گمراهي مخاطبين خود نگرديد.

- از ارسال پست های متوالی در بازه زمانی کمتر از سی دقیقه بپرهیزید، چنانچه نیاز به افزودن مطلبی به پست قبلی خود میبینید از ارسال پست مجدد پرهیز کرده و از گزینه ویرایش پست استفاده کنید (ویرایش پست از زمان ارسال آن به مدت سی دقیقه برای تمامی کاربران این انجمن فعال و امکان پذیر است)، در صورت عدم آشنایی با چگونگی ویرایش پست های خود میتوانید از تاپیک آموزش ویرایش پست های ارسالی استفاده نمایید.

* در ایجاد و محتوای تاپیک های جدید و همچنین پست های ارسالی خود کمال دقت را داشته باشید و صورت نیاز به حذف و یا ویرایش پست های ارسالی پس از گذشت زمان مجاز به حذف و یا ویرایش با "مدیران انجمن از طریق پیام خصوصی" تماس بگیرید. توجه داشته باشید حذف و یا ویرایش برخی پست ها با توجه به پست های ارسالی که توسط کاربران دیگر در راستای موضوع تاپیک و پست های پیشین ارسال میشوند و بعضا نقل قول ای از پست اصلی در صفحهات بعدی را به همراه خواهد داشت بعضا سبب برهم زدن نظم تاپیک و سردرگمی سایر کاربران در آینده در مطالعه تاپیک ها خواهد شد، لذا هیچگونه تضمینی در خصوص حذف و یا ویرایش پست ها از جانب مدیران این انجمن وجود ندارد و به درخواست های ارسالی پس از بررسی و تنها در صورت تایید توسط مدیران ترتیب اثر داده خواهد شد.

- در صورت عدم پاسخ به پست شما، صبور بوده و بازه زماني 1 الی 2 روز را جهت دريافت پاسخ در نظر بگيريد و از بكار بردن عبارتي نظیر: " چي شد ؟ كسي نيست؟ منتظرم و...." و یا پرسش مجدد سوال خود در با ارسال پست مشابه خودداري نمائيد .

- برای مهم نشان دادن قسمت هاي مهم پست خود از گزینه هایی همچون Bu ، Marker استفاده کنید و به منظور مطالعه راحت تر سایر کاربران، از Bold کردن تمامی محتوای پست و یا استفاده از رنگ های مختلف و ابعاد فونت غیر استاندارد خودداری کنید.

12) جهت تبليغات، معرفی خدمات و يا فروش و فعاليتهای مشابه (صرفا موارد مرتبط با صنعت خودرو)، از قسمتی که به همين منظور (بازار) ایجاد شده استفاده فرماييد. اغلب انجمن های فروم دارای بازار اختصاصی میباشند. ایجاد تاپیک های جدید و یا ارسال پست هایی که محتوای آن صرفا به منظور تبلیغات خدمات، خارج از حوزه خودرو است در انجمن زنجیره ممنوع میباشد، این انجمن صرفا به منظورم معرفی وب سایت های مرتبط با مطالب این فروم و یا حوزه خودرو است.

- ارسال پيام هاي خصوصي گروهي (Spam) به منظور تبليغات کالا، خدمات، سایتهای موازی و ... اكيدا ممنوع است.

* از ارسال پست و یا ایجاد تاپیک های جدید با مطالبی که صرفا به منظور تبلیغات هوشمند نظیر لینک کردن عبارات و کلید واژه ها (بک لینک - BackLink) و هدایت کاربران به سایت های خارج از انجمن به منظور جذب بازدید کننده بیشتر اکیدا خودداری فرمایید، پست های ارسالی و یا تاپیک های ایجاد شده بدین منظور، بلافاصله پس از رویت مدیران حذف خواهند شد و با کاربر مطابق قوانین رفتار خواهد شد.

- به شدت تاکيد میشود وجود تبلیغات به هر شکل و نوع (چه در تاپیکها و چه در پیغام خصوصی که با گزارش توسط کاربران به اثبات برسد) که شامل قرار دادن لینک به صفحه های درون تیونینگ تاک (لینکهای داخلی) و یا خارج آن (لینکهای خارجی) ، قرار دادن متون تبلیغاتی، شماره تلفن و آدرس مراکز فروش یا خدماتی نیز باشد ممنوع است. و با افراد خاطی طبق قوانین برخورد خواهد شد.

13) در پاسخ به پرسش ها دقت لازم را به عمل آورده و از بکار بردن الفاظ و جملاتی که ممکن است باعث دلسردی سایر کاربران ‌شود خودداری فرماييد.

-دقت داشته باشيد مطلبی که ممکن است برای شما ساده و یا پيش پا افتاده به نظر برسد، برای فرد ديگری مهم باشد. فراموش نکنيد ممکن است چنین وضعيت مشابهی برای شما نیز پيش آيد.

- برای بیان احساسات خود، از شکلکهای بیان احساسات در کنار کادر ارسال مطالب استفاده نمایید.

14) در صورت نقل قول مطلب، حدالمکان منبع اصلی آن را ذکر نماييد. در صورتيکه نام نویسنده مطلب موجود بود، با ذکر آن به حقوق نویسنده و صاحب اثر احترام بگذاريد.

- در صورتيکه مطلب مذکور بر روی اينترنت موجود بود، شايسته است آدرس (URL) اصلی آن ذکر گردد.
* بدیهی است در صورت سواستفاده از این امر و درج لینک مطلب/مطالب صرفا به منظور تبلیغات و یا هدایت کاربران به سایت های غیر به جهت جذب مخاطب، چنانچه به رویت مدیران انجمن برسد مطالب و پست/پست های ارسالی بلافاصه حذف خواهند شد.

15) به منظور تسریع در بارگذاری صفحات انجمن از ارسال تصاوير با حجم بيش از 150 كيلوبايت خودداری کرده و براي حفظ كادربندي انجمن سعي كنيد از تصاوير با وضوح بيشتر از 800*800 پیکسل استفاده نكنيد. بدین منظور میتوانید آدرس لينك تصوير را در پست های خود قرار دهيد.

16) ادعا و تبلیغ منفی بر علیه کسب و کار هر شخص حقیقی یا حقوقی که موجب خسارت به وی گردد، بدون ارائه دلیل و مدرک در این انجمن پذیرفته نیست و با فرد مدعی مطابق با قوانین برخورد خواهد شد.

* ایجاد کمپین و یا تشکیل گروه و عضو گیری جهت رسیدگی به مشکلات قانونی از طریق این انجمن ممنوع میباشد، بدین منظور انتقادات و شکایات قانونی خود را صرفا از طریق مراجع قضایی و ذیربط پیگیری فرمایید!

17) لطفا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت بر خلاف قوانین این انجمن، از برخورد شخصی با فرد و یا افراد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران انجمن را توسط گزینه ی "گزارش" [!] مطلع کرده و اقدامات لازم در خصوص بررسی این موارد را به آنها بسپارید. بدیهی است برخورد شخصی با موارد نقض قوانین انجمن احتمال دریافت تذکر و یا اخطار از جانب مدیران با شناسه کاربری شما را نیز به همراه خواهد داشت.
- در صورت نیاز به رسیدگی فوری، لطفا با مدیر بخش از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید.

:excl: از درج شماره تلفن و ایمیل آدرس خود در پست ها به منظور فروش کالا، خودرو و یا ارتباط مستقیم با سایر کاربران جهت راهنمایی و مشاوره تلفنی اکیدا خودداری کرده و در صورت نیاز راه های ارتباطی خود با سایر کاربران را تنها محدود به درخواست و یا تبادل شماره تماس از طریق ارسال پیام خصوصی کنید. مدیران این انجمن هیچگونه مسئولیتی در خصوص تماس های مکرر سایر کاربران در آینده، به واسطه عدم آگاهی از فروخته شدن کالا، خودرو و یا عدم نیاز شما به راهنمایی و مشاوره را ندارند، لذا جهت جلوگیری از مزاحمت های عمدی و یا غیر عمدی از درج شماره تماس خود در تاپیک های عمومی بپرهیزید چرا که امکان ویرایش پست ها و حذف شماره تماس در آینده توسط کاربران وجود نخواهد داشت.

* تمامی پست هایی که حاوی شماره تماس، ایمیل آدرس و یا اکانت سایر شبکه های اجتماعی (نظیر تلگرام و واتس آپ) باشند، بلافاصله حذف خواهند شد.
*در صورت نیاز به حذف شماره تماس و ایمیل آدرس خود در پست هایی که امکان ویرایش آن را ندارید، با مدیران انجمن از طریق پیام خصوصی تماس بگیرید.

- بدیهی است پس از فروش کالا و یا خودرو، برخی از کاربران بدون توجه به تاریخ ارسال پست به دلیل عدم اطلاع از فروش آن، مکررا نسبت به تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، لذا علاوه بر مزاحمت های ناخواسته تلفنی برای خود و یا دیگران (در صورت انتقال شماره تماس به غیر) امکان جلوگیری از این تماس ها در آینده از جانب مدیران انجمن نخواهد بود و تمامی مسئولیت و عواقب آن بر عهده کاربر ارسال کننده پست میباشد.

18) اغلب کاربران فعال این انجمن در حوزه خرید و فروش خودرو و یا قطعات خودرو و همچنین ارائه خدمات خودرویی، دارای تاپیک مجزایی با عنوان "کارنامه کاربر" میباشند، لذا پیش از هرگونه معامله و یا مراجعه به این افراد حتما از طریق تاپیک های اختصاصی که بدین منظور ایجاد شده تحقیقات لازم را به عمل آورده و بازخوردهای (Feedback) سایر کاربران را مطالعه کنید، قطعا مدیران این انجمن هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال اطمینان متقاضی/خریدار به این افراد و همچنین سو استفاده احتمالی عرضه کنندگان محصولات و خدمات آنها نخواهند داشت.

- در صورت رضایت و یا عدم رضایت از خرید خود و یا ارائه خدمات توسط این اشخاص، در تاپیک اختصاصی که ویژه این امر ایجاد شده (تاپیک کارنامه کاربر) جهت مطرح نمودن نظرات خود، به جهت اطلاع سایر کاربران و رفع مشکل اقدام فرمایید. بدیهی است اشتراک تجربه شما از خرید و یا دریافت خدمات از جانب این کاربران علاوه بر کمک به سایر کاربران متقاضی، روند حل مشکلات احتمالی را نیز تسریع خواهد کرد.

 

قوانین مربوط به شبکه های اجتماعی و نحوه استفاده و دسترسی از امکانات


:excl: تبلیغ و راه اندازی شبکه های اجتماعی ممنوع است

- تبلیغ هر نوع شبکه اجتماعی ائم از فیس بوک، اینستاگرام و تلگرام و غیره در پست ها و تاپیک های عمومی ممنوع است. تیونینگ تاک فقط با آدرس www.tuningtalk.com قابل دسترسی است. بحث گفتگو پیرامون مطالب عمومی، تخصصی، اخبار و اطلاعات صرفا از طریق این فروم انجام میپذیرد و هیچگونه اطلاع رسانی رسمی خارج از فروم صورت نخواهد پذیرفت. کلیه گروه هایی که با نام تیونینگ تاک در شبکه های اجتماعی دیگر ایجاد شده فاقد اعتبار هستند و اطلاع رسانی هایی صورت گرفته در آنها فاقد اعتبار میباشد.

- در صورت مشاهده هرگونه تبلیغ و یا راه اندازی گروه/گروه هایی خارج از انجمن تیونینگ تاک توسط شخص/اشخاص لطفا از طریق گزارش و یا ارسال پیغام خصوصی موضوع را با مدیران این انجمن در میان بگذارید.

* تمامی پست هایی که به منظور درخواست عضویت در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ارسال شوند بلافاصله پس از رویت مدیران حذف خواهند شد و مطابق قوانین انجمن، همانند پست های ارسال شده در خصوص تبلیغ شبکه های اجتماعی با کاربر/کاربران ارسال کننده چنین پست هایی با اخطار برخورد خواهد شد.

:excl: درج شناسه کاربری شبکه های اجتماعی و ارتباط با سایر کاربران

در صورت تمایل به معرفی و درج شناسه کاربری / اکانت شخصی در شبکه هایی نظیر فیس بوک، اینستاگرم و یا تلگرام تنها از پروفایل شخصی استفاده کنید. تمامی کاربران انجمن با ویرایش پروفایل کاربری امکان درج شناسه کاربری خود در سایر شبکه های اجتماعی را از طریق این بخش دارا میباشند.

1) از درج شناسه کاربری سایر شبکه های اجتماعی (نظیر تلگرام، واتس آپ، اینستاگرم) در پست ها و تاپیک های عمومی جهت ایجاد ارتباط با سایر کاربران و یا دریافت پاسخ به سوالات و یا مشاوره از روش های ارتباطی غیر مستقیم اکیدا خودداری کنید!

2) معرفی شبکه های اجتماعی در پروفایل شخصی کاربران صرفا به منظور معرفی اکانت های شخصی جهت برقراری ارتباط با سایر کاربران انجمن میباشد لذا از درج شناسه کاربری غیر شخصی، نظیر گروه های عمومی تلگرام و یا درج شبکه هایی که جهت تبلیغات، تجارت و کسب و کار، مشاوره و موارد مشابه فعالیت میکنند اکیدا خودداری کنید!
در صورت مشاهده چنین پست هایی توسط مدیران، علاوه بر حذف پست با شناسه کاربری مطابق قوانین رفتار خواهد شد.

 

نکاتِ مهم، حریم خصوصی، قبول مفاد و قوانین انجمن


- عضويت در اين انجمن رایگان بوده و خواهد بود. ولی ما بر پايبند بودن شما به قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن اصرار می‌ورزيم.
- عضويت در اين انجمن به منزله پذيرفتن قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن و تعهد به پايبند بودن به آنهاست.
- به افرادی که از قواعد و قوانین انجمن تخطی کنند، سه بار اخطار داده خواهد شد و در صورت اصرار بر رفتار مغایر با قوانین، دسترسی ايشان به انجمن به مدت 7 الی 30 روز، محدود خواهد شد. افرادی که مشمول دریافت 5 اخطار شوند، برای همیشه دسترسی ایشان به انجمن مسدود میگردد.
- تمامی سوابق اخراج، اخطارها و تذکرات و... در پرونده شما به صورت اتوماتیک ایجاد میشود و باقی خواهد ماند و به همان میزان برای شما نزد اداره کنندگان سایت، اعتبار می آورد.
- تمامی اطلاعات گرفته شده از شما در بانک اطلاعاتی انجمن ذخيره می‌شود. اطلاعات شخصی شما به هيچ وجه بدون اجازه شما در اختيار شخص ديگری قرار نمی‌گيرد. ما تمام تلاش خود را برای حفظ امنيت اطلاعات شخصی شما بکار خواهيم گرفت.

- مدیران و مسئولان انجمن TuningTalk (تیونینگ تاک) ، حق ويرايش، جابجايی، بستن پست ها و تاپیک ها و يا حذف هر مطلبی از هر شخص/کاربری را برای خود محفوظ می‌دارند.


« گروه مدیریت انجمنهای تخصصی خودرو - تیونینگ تاک »

تاریخ آخرین ویرایش و به روز رسانی: یک‌شنبه 3 فروردین 1399

تگ ها:

بازگشت به “تیونینگ تاک و کاربران”