قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

گواهینامه موتور

مدیر انجمن: رضا عمراني

masoud69
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید-انشالله بنز123
Like شده: 4 بار

پست سه‌شنبه 2 دی 1393, 3:03 pm

این لینک تمام ادرس ها رو گذاشته http://rahvar120.ir/?siteid=1&pageid=146&newsview=1955
من توی برج 2 رفتم دونبال گواهینامه و 6/25 صدور شد
البته ایین نامه مقدماتی چه ماشین چه موتور چند بار امتحان دادم تا قبول شدم اما امتحان اصلی هردوش رو دفعه اول قبول شدم
درباره اموزش موتور سیکلت
شرایط اینجوریه : 10 جلسه کلاس تعوری داری شاید هم کمتر شده باشه بعد امتحان مقدماتی میرسه اموزش موتور سیکلت که 5 جلسه هست من ماه رمضان توی اموزش موتور بودم روز اول رو رفتم دیدم خوب بلدم چی کار کنم شروع کردم با یک دست روی فرمون مانع هارو رد کردم منظورم کله قندی ها بود همه داشتن میخندیدن :cool:
مربی اومد گفت ببین برو دیگه نیا همه مدارک رو امضا کرد نمره 18 هم داد منم برای سرگرمی دو بار دیگه رفتم
کلا پنج جلسه بود
بازم کاری بود در خدمتم :hb:
باز سازی پژو باک عقب
viewtopic.php?f=11&t=104087
نمایه کاربر
naser1372
دنده 2
نوع خودرو: santafe 3.5.pars
محل اقامت: تهران

پست سه‌شنبه 2 دی 1393, 3:15 pm

masoud69 نوشته شده:این لینک تمام ادرس ها رو گذاشته http://rahvar120.ir/?siteid=1&pageid=146&newsview=1955
من توی برج 2 رفتم دونبال گواهینامه و 6/25 صدور شد
البته ایین نامه مقدماتی چه ماشین چه موتور چند بار امتحان دادم تا قبول شدم اما امتحان اصلی هردوش رو دفعه اول قبول شدم
درباره اموزش موتور سیکلت
شرایط اینجوریه : 10 جلسه کلاس تعوری داری شاید هم کمتر شده باشه بعد امتحان مقدماتی میرسه اموزش موتور سیکلت که 5 جلسه هست من ماه رمضان توی اموزش موتور بودم روز اول رو رفتم دیدم خوب بلدم چی کار کنم شروع کردم با یک دست روی فرمون مانع هارو رد کردم منظورم کله قندی ها بود همه داشتن میخندیدن :cool:
مربی اومد گفت ببین برو دیگه نیا همه مدارک رو امضا کرد نمره 18 هم داد منم برای سرگرمی دو بار دیگه رفتم
کلا پنج جلسه بود
بازم کاری بود در خدمتم :hb:
منم موتور بلدم موتورم دارم اما بدبختی با هوندا اصلا کنار نمیام انگار به تیر اهن انجین بستی :smile:
GOODByE The WorlD of Cars.
نمایه کاربر
dehghani_a
شروع حركت
نوع خودرو: پیژو 206 مدل 83

پست دوشنبه 4 اسفند 1393, 3:03 pm

آقا مگه موتور هم کلاس و .... داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چند سال پیش فکر کنم 85 بود موتور منو گرفتن به جرم بدون گواهینماگی، رفتم با بدبختی آزادش کردم تو شورای حل اختلاف یه دانشجوی جوااان (بخونید بچه) حقوق اونقدر نصیحتم کرد که منقلب شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خلاصه با 7 تومن جریمه موتورو آزاد کردم و نصیحتا یادم رفت یه ماه بعد که دوباره برای اولین بار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! گرفتنم (آخه دومین بار جریمش بالا بود میگفتم اولین باره و هیچ جا هم مدرکی نبود که بگن این چندمین باره) خلاصه خیلی بدجوری منقلب شدم صبح ساعت 7 رفتم شهرک آزمایش و صبت نام تا 8 طول کشید و آیین نامه رو همون دفعه اول قبول شدم تا ساعت 11 رفتم همونجا معاینه چشم و نزدیک ساعت 12 معاینه چشم نوبتم شد و اوکی شد و رفتم شهری دیدم سرهنگ داره میره ناهار و نماز( دو نفر بودیم ) خلاصه واستادیم تا ساعت یک و نیم که سرهنگ اومد و ما هم چند نفر بودیم واستادم سری دوم که مدارک میگرفت مدارک دادم، میخواستم با نحوه امتحان آشنا بشم... آخرش اونم همونجا قبول شدم و ساعت دو و نیم مدارک رو تحویل پست دادم و رسید گواهینامه داشتم................... خیلی خوب بود اون موقع ها.... یادش به خیر...
pioneer deh 9450
pioneer ts 6980 دزد برد الان Kadence 691
pioneer 307 - d2 دزد اینم برد الان اینفینیتی 1260
کامپوننت اینفینیتی 62.5i
Infinity Reference 7540a
نمایه کاربر
armin_fallahi
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: گیلان رشت سبزه میدان
اینستاگرام: armin_fallahi70

پست چهارشنبه 13 اسفند 1393, 11:39 am

سلام
آقای دهقانی اون موقع ها شما بگو چی بد بود؟؟؟
اعتبار گواهینامه موتور من تموم شد رفتم واسه تمدید.حدودا دو هفته معطل شدم و چیزی حدود 100 تومن هم خرج کردم و قراره بعد از ظهر کل مدارکو ببرم دفتر پلیس +10 فکر کنم دیگه کارش تموم شده باشه، الان خیلی سخت میگیرن و دیگه تا 250 سی سی اجازه نداریم سوار شیم پس این همه موتور 250 سی سی که داره پلاک میشه تکلیفشون چی میشه؟
با تشکر
یک نفر رفتو قرارم را گرفت/برگو بارو شاخسارم را گرفت/چهار فصل من بهاری بود و حیف/باد پاییزی بهارم را گرفت
/////داغدارمادربزرگ////////
نمایه کاربر
dehghani_a
شروع حركت
نوع خودرو: پیژو 206 مدل 83

پست چهارشنبه 13 اسفند 1393, 3:23 pm

armin_fallahi نوشته شده:سلام
آقای دهقانی اون موقع ها شما بگو چی بد بود؟؟؟
اعتبار گواهینامه موتور من تموم شد رفتم واسه تمدید.حدودا دو هفته معطل شدم و چیزی حدود 100 تومن هم خرج کردم و قراره بعد از ظهر کل مدارکو ببرم دفتر پلیس +10 فکر کنم دیگه کارش تموم شده باشه، الان خیلی سخت میگیرن و دیگه تا 250 سی سی اجازه نداریم سوار شیم پس این همه موتور 250 سی سی که داره پلاک میشه تکلیفشون چی میشه؟
با تشکر
راست میگید به خدا. یادش به خیر موتور تریل یاماها دی تی بود یا کا ام ایکس... هوندا بود 125 بود سی جی بود و سی دی آی هم بود... البته آمیکو و نامی و اینا هم بودن... ولی هوندا هم بود..... الان همه چی هست الا هوندا... کویر هست ولی دی تی نیست.... نگو کویر دی تی و کا ام ایکس هست.... کویر جی تی او هست.... دیگه همه چی کویر است. هیچی توش پیدا نمیشه به خدا.... یادش به خیر سوزوکی 250 ایکس 7...
pioneer deh 9450
pioneer ts 6980 دزد برد الان Kadence 691
pioneer 307 - d2 دزد اینم برد الان اینفینیتی 1260
کامپوننت اینفینیتی 62.5i
Infinity Reference 7540a
mohsenpour
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رانا

پست دوشنبه 7 اردیبهشت 1394, 10:53 am

سلام
دوستان گواهی نامه موتور هم کلاسی شده؟
من زنگ زدم اموزشگاه هنگام گفت 58تومن قیمتشه :( میخواستم بدونم چجوریاس
آیین نامه هر40روزه؟
نمایه کاربر
BaBaK B
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند SE

پست شنبه 26 اردیبهشت 1394, 1:23 pm

دوستان گواهینامه موتور بخام بگیرم چه مدارکی الان لازمه ؟ کارت پایان خدمت هم میخاد ؟ الان پایه دو دارم میخام بدونم روی همین گواهینامه جدید ها تیک موتور سیکلت رو میزنه یا یه گواهینامه دیگه میدن ؟
masoud69
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پراید-انشالله بنز123
Like شده: 4 بار

پست چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394, 9:13 pm

سلام
الان حداقل باید 150 هزار پیاده بشید برای گذراندن دوره
آیین نامه هم زودتر باید بگیرن هفته ای یک بار
هر آموزشگاهی کامل کار انجام نمیده نصف کارو انجام میده بقیه رو میفرسته شهرک
کارت پایان خدمت هوشمند یا گواهی تحصیل میخواد
همون گواهینامه رو میدین یک گواهینامه جدید بهتون میدن با تک مربوطه
موفق باشید
باز سازی پژو باک عقب
viewtopic.php?f=11&t=104087
نمایه کاربر
radar
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206 مشکی مدل 85
محل اقامت: تهران بزرگ

پست پنج‌شنبه 4 تیر 1394, 2:24 pm

masoud69 نوشته شده:سلام
الان حداقل باید 150 هزار پیاده بشید برای گذراندن دوره
آیین نامه هم زودتر باید بگیرن هفته ای یک بار
هر آموزشگاهی کامل کار انجام نمیده نصف کارو انجام میده بقیه رو میفرسته شهرک
کارت پایان خدمت هوشمند یا گواهی تحصیل میخواد
همون گواهینامه رو میدین یک گواهینامه جدید بهتون میدن با تک مربوطه
موفق باشید
یعنی خودشون امتحان عملی رو نمی گیرن ؟؟؟؟ :shock:
حسام دهه هفتادی
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تویوتا کمری برقی
محل اقامت: سرزمین پارس

پست پنج‌شنبه 18 تیر 1394, 7:54 am

دوستان سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید :-D

من الان 20 سالمه میخوام برم گواهینامه موتور بگیرم ( گواهینامه ماشین دارم ) ولی با مشکلاتی که دارم فکر نکنم به این راحتی ها بتونم بگیرم
1-اولیم مشکل کارت پایان خدمت هستش که من ندارم ( سربازی هم نمیخوام برم )
2-پس مجبورم برم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ولی الان چون خدمت نرفتم دانشگاه ثبت نامم نمیکنه
3-راه حلی که به ذهنم میرسه اینه که برم این آموزشگاه های فنی که زیر نظر سازمان آموزش پرورش هستن ثبت نام کنم. اگر شد برم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم
نمیدونم تا حالا از دوستان کسی این کارو کرده؟ اصلا میشه این کارو کرد؟؟
4-مشکل بعدی چشمامه که ضعیفه پس گواهینامم با عینک میشه - ولی مشکل تعیین گروه خونی رو ندارم چون گواهینامه ماشینم الکترونیکیه
5-مهم ترین دغدغه ذهنیم در حال حاظر ایمه که من موتور سواری بلد نیستم اگر الان برم موتور بخرم . گواهینامه رو بی خیال بشم اگر خدایی نکرده فردا زدم یه نفر رو کشتم تکلیف چیه؟ دقیقا از این میترسم و میخوام برم گواهینامه بگیرم.
6-مشکل بعدی اینه که من میخوام نینجا250 بگیرم ولی قطعا رو گواهینامه من میزنن تا 200 سی سی مجاز اگر در این صورت زدم یه نفر رو کشتم تکلیف چیه؟ :smile:
لطفا من رو راهنمایی کنید ( خیلی ضروریه )
سگ تنها موجودیه که صاحبش رو بیشتر از خودش دوس داره

بازگشت به “كلوپ آزاد و مباحث فنی و تخصصی موتور سيكلت Motorcycle”