قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

همه چیز درمورد کاربراتور موتور سیکلت و انواع آن ...

مدیر انجمن: رضا عمراني

نمایه کاربر
rezamotori
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: B-King/131sx/Ef;7
محل اقامت: مشهد

پست یک‌شنبه 29 فروردین 1395, 9:58 am

mbe2 نوشته شده:سلام. میخواستم بدونم سوزن کاربراتور روان فنرش باید روش باشه یا زیرش؟ ترتیب واشر و خار و فنرشو میخوام.
واینکه ژیگلور اصلی از بالا درمیاد یا از پایین و بجز پیچ زیرش ، خار یا پیچ دیگه ای داره؟
و آخرین سوالم اینه که مصرف زیاد (حدود صدی 6) و خام سوزی میتونه مربوط به خرابی ساسات باشه؟
متوجه منظورتون نشدم.خار دور گلویی سوزنو جا بزنید.بندازینش داخل پیستون گاز پیستون گازو بعد داخل کاربرات دیافراگمو چپش ننید پارگی نداشته باشه/بعد فنرو بندازین داهل پیستون گازو خلااااص
زیگلورتون گشاد نکردید/ایا شمعتون سیاه میشه/درجه خار روی سوزن کاربراتتون چنده؟؟//
نمایه کاربر
EnayatK
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: CDI 125- E N E R G I
محل اقامت: بچه محل امام رضا

پست جمعه 10 اردیبهشت 1395, 1:07 pm

سلام اساتید
این کاربرات ما یک سال هست هرجا میبرم نمیتونن تنطیمش کنند.قبلا راحت تو هرهوایی روشن می شد الان توی هوای صبح فرودین هم باید هوا رو میدادی بالا تا روشن بشه.سربالایی ها هم پت پت میکنه.پرگازممیری دود سیاه میکنه.سوزن وبوش هم عوض کردم.بویین هم عوض کردم
کاربرات سی جی چه مارکی خوبه بگیرم و چند قیمتشه؟
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست دوشنبه 27 مرداد 1399, 7:00 pm

با سلام وخسته نباشید من یک تریل روان ۲۰۰ cc دارم مدل ۸۶ اولین سریه که وارد بازار شد . موتور صفر میباشد از زمانی که خریدم سوار موتور نشودم وحالا که میخوام سوار شم کاربراتور موتور درست کار نمیکنه بازش کردم و کاملا تمیزش کردم وخیلی با دقت جمعش کردم ولی بازم گاز نمیخوره ولی هنگامی که سرد هست درست کار میکنه کمی گرم که میشه درست کار نمیکنه و گاز نمیخوره ساسات که میکشم کمی درست میشه ولی بازم کم میاره ممنون میشم که راهنمایی یا کمکم کنید .ممنون از شما
نمایه کاربر
manoto159
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: فعلا برلیانس c3
محل اقامت: تهران

پست دوشنبه 21 مهر 1399, 7:51 am

سلام به دوستان محترم . من طرح ویو پیشرو 150 دارم . تو حالت درجا موتور که کار میکنه ( خلاص یا تو دنده باشه ) وقتی فرمون و چپ و راست میکنم موتور خفه میکنه و خاموش میشه . میدونید علتش چیه ؟؟ ممنون .

بازگشت به “كلوپ آزاد و مباحث فنی و تخصصی موتور سيكلت Motorcycle”