قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

قوانین و کلاس بندی درگ شهر ورزش

نمایه کاربر
Hussein_bmw
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: B.M.W

پست شنبه 15 بهمن 1390, 9:07 am

Mostafa نوشته شده: گیربکس
قوانین گیربکس برای همه کلاسها مشترک است ، استفاده از موارد زیر در هر کلاس آزاد است .
• استفاده از هر نوع گیربکس آزاد است .
• شیلد گیربکس در حالت استفاده از نایتروس 200+ اسب اجباری است .
• شیلد گیربکس در حالت استفاده از x 2 Power Adder و بیشتر اجباری است .
• شیلد گیربکس در کلاس 11- (Super Pro Drag) اجباری است .
آقای خلف نژاد توضیح می دین قضیه این شیلد چیه و چی هست ؟ با تشکر
دردم از آنانست که ندانستند و گفتند !
BMW + Drift = Love
نمایه کاربر
شاهين 13
مدیر پیشین
نوع خودرو: 206TU5
محل اقامت: همين نزديكي

پست یک‌شنبه 16 بهمن 1390, 2:42 pm

EvrinHunters ، شیلد به معنای محافظ و پوشش هست دوست من، شیلد برای این در مواردی که ذکر شده اجباری هست که از پرت شدن تکه های گیربکس جلوگیری بشه

این تاپیک همونجور که از اسمش پیداست برای قوانین و مسائل مربوط به اون هست، این پست ها بعدا حذف خواهد شد
مرگ درست از لحظه یی آغاز می شود که در برابر آن چه مهم است، سکوت می کنی!
مارتین لوتر کینگ
نمایه کاربر
rasool-j

پست یک‌شنبه 23 بهمن 1390, 12:34 pm

شاهین جون من عجله ای ندارم آخه یه مدتی خیلی هیاهو شد که می خوایم درگ برگزار کنیمو کلی حرف های قشنگ زدن و یه دفعه هم برگزار نشده آتیشش خوابید.
من که عجله ندارم شاهین جون آخه چند ماه پیش قبل یکی از مسابقات ریس بود که توی پیت استاپ می گفتن می خوایم درگ بذاریم و همه چیزش عالیییییییه ولی با اینکه چندین ماه میگذره هیچ خبری نشد.
چون حرفهای خیلی خوب و قشنگی زده میشد و خیلی از پارامترها مطابق استانداردهای جهانی بود بالاخره ما هم خوشحال میشیم برگزار بشه ولی وقتی خبری نشد ناراحت شدم.
نمایه کاربر
Hussein_bmw
نوع خودرو: B.M.W

پست یک‌شنبه 23 بهمن 1390, 3:22 pm

rasool-j نوشته شده:شاهین جون من عجله ای ندارم آخه یه مدتی خیلی هیاهو شد که می خوایم درگ برگزار کنیمو کلی حرف های قشنگ زدن و یه دفعه هم برگزار نشده آتیشش خوابید.
من که عجله ندارم شاهین جون آخه چند ماه پیش قبل یکی از مسابقات ریس بود که توی پیت استاپ می گفتن می خوایم درگ بذاریم و همه چیزش عالیییییییه ولی با اینکه چندین ماه میگذره هیچ خبری نشد.
چون حرفهای خیلی خوب و قشنگی زده میشد و خیلی از پارامترها مطابق استانداردهای جهانی بود بالاخره ما هم خوشحال میشیم برگزار بشه ولی وقتی خبری نشد ناراحت شدم.
به نظرم عملكرد شتاب زده مي تونه بار منفي رو عملكرد مجموعه ورزشي شهر ورزش بذاره ... برگزاري يك مسابقه حساب شده و درست و حسابي بهتر از چند مسابقه اعجوج هست ه در اذهان عمومي و فعالين به مصداق لكه سياه باشه . قوانيني هم كه چيده شده واقعا خوب و در خور توجه هست و توضيحات قانع كننده اي هم ارائه شده و انشالله كه به زودي شاهد برگزاري مسابقه درگ حرفه اي در شهر ورزش باشيم ...
دردم از آنانست که ندانستند و گفتند !
BMW + Drift = Love
نمایه کاربر
rasool-j

پست سه‌شنبه 25 بهمن 1390, 9:10 am

حسین جان به امید اون روزی که شما میگین هستیم همچنان.
شاید این جمعه بیاید شاید

بازگشت به “DRAG درگ”