قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

گفت و گو پيرامون درگ اصفهان- 31 شهريور 91

نمایه کاربر
Ehsan1731
دنده 1
نوع خودرو: ---
محل اقامت: اصفهان

پست یک‌شنبه 2 مهر 1391, 7:03 pm

اگه تستش آزمایشی نباشه مثل Gtr :-D
دوستی حس لطیفی است
نگهش خواهم داشت
چه تو نزدیک باشی چه دور...
تصویر
saman z28
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست یک‌شنبه 2 مهر 1391, 7:38 pm

بچه ها تموم این تایما الکی اینا هر کیا دلشون خواسته اول تا سوم کردن از بچه هایی که شرکت کردن خواهش میکنم دیگه اگر مسابقه گذاشتن شرکت نکنن کارخانه هیوندای هم نتونسته با جنسیس 15.06 بزنه تا حالا اخه چقدر حق کشی

---- اضافه شده در تاریخ 2 مهر 1391, 23:28 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

دلایل حرفام 1-جنسیس ابی با جنسیس سبز - برنده جنسیس سبز اخر 400 متر بعد تایم جنسیس سبز 15.88 و جنسیس ابی 15.25 2-تایم دوم جنسیس ابی 16.07 3-کامارو زرد با اختلاف بسیار زیاد بی ام و سبز را زد میشه مقامش کمتر بی ام و 4-جنسیس زرد دو خط مشکی قدرت موتورش 35 اسب بیشتر باقیه جنسیسا بود و اون جنسیسا را میزد میشه تایمش بیشتر اونا بگم بازم یا بسه جیپ نورویک هم که حقشا خوردن
نمایه کاربر
Hossein 43
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: E36-E46-T4
محل اقامت: شـاهين شـهر
اینستاگرام: hossein.dehbashinia
Like شده: 9 بار

پست یک‌شنبه 2 مهر 1391, 9:25 pm

sepehrz999 نوشته شده:آقا چه جدول جالبیه....اسم بعضی ماشین ها رو داره...بعضی ها رو نداره...من فقط میخوام بدونم M5 چه تایمی زده؟
سپهرجان، اصلا چيزي به اسم تايم تعريف نشده. سيستم تايم تريل جوري نصب شده بود كه تو خط پايان وقتي ماشين ها با سرعت از كنارش رد ميشدن زاويه اش عوض ميشد. انگار نه انگار دستگاه كاليبره داره!!!!
همه كسايي كه اونجا بودن شاهد بودن كه هم M5 هم GTR چه تايم هايي زدن. آخرش هم ديديم كه به هر دليلي كرولا و GTR با هم ننداختن. جون نتيجه معلوم بود. تازه GTR هم با ستاپ دريفت اومده بود و هرز گردي الاماشاالله...
يه بار ديگه هم سر يه قضيه ديگه گفته بودم: با خلق اين هيئت اصفهان،‌يك سلام و والسلام...
تايم M5 رو هم فكر كنم مقام سوم كلاس آزاد گذاشتن. 14.58
.
سامان عزيز، به قول شاعر بر گذشته حسرت آووردن خطاست. مهم اينه كه آدماي دور و برت رو بشناسي و بدوني كجا بايد چقدر مايه بذاري. ديگه ماهيت اين مسابقه و فاكتور هاش تقريبا براي همه مشخص شده...
بی سوادان امروز کسانی نیستند که خواندن و نوشتن نمیدانند، بلکه کسانی اند که نمیتوانند اندیشه های منسوخ را دور ریخته، دوباره بیاموزند!
خرید، بازسازی و نگهداری BMW 316i 1993
S HB
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206
محل اقامت: شهر راز
اینستاگرام: saeed.rskh

پست سه‌شنبه 4 مهر 1391, 2:53 pm

ماشالاه به تایم گیری.
تایم نفر اول کلاس پراید از bmw630 بهتر شده.پراید فابریک فقط تو اصفهان 630 رو میزنه به به.
دسته کمی از ازرا هم نداره
نمایه کاربر
shahramf1
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: نصف جهان

پست پنج‌شنبه 6 مهر 1391, 8:41 pm

درود به همه عزیزان

من به عنوان مسول اتومبیلرانی استان اصفهان با اینکه هیچ نقشی‌ در برگزاری این مسابقه نداشتم از همه دوستان و تماشاگران و شرکت کنندگان این مسابقه خصوصأٔ عزیزانی که از شهر زیبای شیراز به این مسابقه تشریف آورده بودن عذر خواهی‌ می‌کنم.......

چون ۱سری افراد غیر مسول و به دنبال شهرت قصد برگزاری این مسابقه رو داشتن از ابتدا با مخالفت بنده روبرو شدند اما بلاخره با بنده پ تونستن خودشون رو برای برگزاری این مسابقه مسول جلوه بدن و چون نتایج و کار دستگاه از قبل مشخص بود کلیه افراد حرفه‌ای این استان از شرکت در مسابقه صرف نظر کردن.....!!!!!!!!

البته با شروع مسابقات سرعت قهرمانی کشور در همین مورخه حتی حاضر به دیدار این مسابقه هم نشدن حالا یا برای تماشا و تشویق تیم اعزامی یا برای شرکت در اولین مسابقه همه راهی‌ تهران شدیم و از جارو جنجال مسابقه و برگزاری خودمون رو دور کردیم...........

خوب کاملا مشخص هست که کسانی‌ که تا حالا تجربه برگزاری ۱مسابقه اسلالم رو هم نداشتن یا حتا ۱همایش ....بیش از این نمیشه ازشون انتظاری داشت....

بازهم به طور کلی‌ اینجا از همه دوستان و بچه‌های گٔل تی‌تی شخصاً من وظیفه میدونم عذر خواهی‌ کنم چون این دوستان با اینکه اینجا هم عضو هستن شهامت اقرار به اشتباه و عذر خواهی‌ از این همه استعداد و علاقه رو در برابر ناتوانی خودشون نداشتن......

امیدوارم در آینده نزدیک با برگزاری ۱ مسابقه زیبا و جذاب در خدمت همه دوستان باشیم

شهرام شاهزمانی
نمایه کاربر
ali_shirzad
شروع حركت
نوع خودرو: 1600GT
محل اقامت: esfahan

پست شنبه 8 مهر 1391, 1:11 pm

بازم به معرفت جناب شاهزمانی که میان عذرخواهی میکنن درصورتی که ایشون نباید این کار رو انجام بدن.....خداروشکرررررررررررررررررررررررررررکه تیم ما شرکت نکرد چون تو کت ما نمیره کسی بخواد حقمون رو ضایع کنه............به امید مسابقات بهتربا مدیریت افراد مجرب و کاردان.........
نمایه کاربر
Hossein 43
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: E36-E46-T4
محل اقامت: شـاهين شـهر
اینستاگرام: hossein.dehbashinia
Like شده: 9 بار

پست شنبه 8 مهر 1391, 7:23 pm

shahramf1 نوشته شده:درود به همه عزیزان

من به عنوان مسول اتومبیلرانی استان اصفهان با اینکه هیچ نقشی‌ در برگزاری این مسابقه نداشتم از همه دوستان و تماشاگران و شرکت کنندگان این مسابقه خصوصأٔ عزیزانی که از شهر زیبای شیراز به این مسابقه تشریف آورده بودن عذر خواهی‌ می‌کنم.......

چون ۱سری افراد غیر مسول و به دنبال شهرت قصد برگزاری این مسابقه رو داشتن از ابتدا با مخالفت بنده روبرو شدند اما بلاخره با بنده پ تونستن خودشون رو برای برگزاری این مسابقه مسول جلوه بدن و چون نتایج و کار دستگاه از قبل مشخص بود کلیه افراد حرفه‌ای این استان از شرکت در مسابقه صرف نظر کردن.....!!!!!!!!

البته با شروع مسابقات سرعت قهرمانی کشور در همین مورخه حتی حاضر به دیدار این مسابقه هم نشدن حالا یا برای تماشا و تشویق تیم اعزامی یا برای شرکت در اولین مسابقه همه راهی‌ تهران شدیم و از جارو جنجال مسابقه و برگزاری خودمون رو دور کردیم...........

خوب کاملا مشخص هست که کسانی‌ که تا حالا تجربه برگزاری ۱مسابقه اسلالم رو هم نداشتن یا حتا ۱همایش ....بیش از این نمیشه ازشون انتظاری داشت....

بازهم به طور کلی‌ اینجا از همه دوستان و بچه‌های گٔل تی‌تی شخصاً من وظیفه میدونم عذر خواهی‌ کنم چون این دوستان با اینکه اینجا هم عضو هستن شهامت اقرار به اشتباه و عذر خواهی‌ از این همه استعداد و علاقه رو در برابر ناتوانی خودشون نداشتن......

امیدوارم در آینده نزدیک با برگزاری ۱ مسابقه زیبا و جذاب در خدمت همه دوستان باشیم

شهرام شاهزمانی
:-)
جناب شاهزماني، بزرگواريد شما.
پس ببينيد ما از دست همون افرادي كه اين مسابقه رو راهبري كردند و هيئت شاهين شهر رو هم گرفتند، چي ميكشيم.
پيرمون در اومده اينقدر اينور و اونور چنگ انداخيتم، ولي كو گوش شنوا. ايشالله يه فرصتي من يه صحبت مفصل باهاتون داشته باشم...
بی سوادان امروز کسانی نیستند که خواندن و نوشتن نمیدانند، بلکه کسانی اند که نمیتوانند اندیشه های منسوخ را دور ریخته، دوباره بیاموزند!
خرید، بازسازی و نگهداری BMW 316i 1993
نمایه کاربر
Tuneup_Framin
نوع خودرو: Pride
محل اقامت: esfahan

پست سه‌شنبه 11 مهر 1391, 9:31 am

داداش شهرام تا بوده همین بوده و هستش !!!!!!!!!!!!
نمایه کاربر
Salmani
نوع خودرو: LOGAN , CUB
محل اقامت: Esfahan

پست سه‌شنبه 11 مهر 1391, 12:06 pm

shahramf1 نوشته شده:درود به همه عزیزان

شهرام شاهزمانی
:-) :-) :-)
ممنون جناب شاهزمانی . . . .
اما خدایی اینکه میگن هر سال میگیم دریغ از پارسال رو واقعا داریم میبینیم . . .
. . . BMW E30 Is My
نمایه کاربر
Ehsan1731
دنده 1
نوع خودرو: ---
محل اقامت: اصفهان

پست چهارشنبه 12 مهر 1391, 7:26 am

ممنون از جناب شاهزمانی و دوستان
اینجاست که باید گفت :
وای از امروزی که باشد از پس آن فردایی
دوستی حس لطیفی است
نگهش خواهم داشت