قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسابقه شتاب تهران . شهريور ٩٢(شهر ورزش)

نمایه کاربر
sh107
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 350SLC
محل اقامت: tehran

پست شنبه 23 شهریور 1392, 4:14 pm

نمیخوام تو این مسائل دخالت کنم ولی به نظر من یدونه پیست درست برای اینجور مسابقات نداریم امکانات کمه ولی بازم آقای دلجو داره زحمت میکشه که این مسابقات انجام بشه تا چیزی میشه تقصیر کار میشه من به نظرم فدراسیون مقصره که به درگ اهمیت نمیده
نمایه کاربر
Mr. Reza
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Golf MK2.Patrol
محل اقامت: پایتخت

پست شنبه 23 شهریور 1392, 5:01 pm

بي دردسر نوشته شده:
Mr. Reza نوشته شده:تماشاگرها بی فرهنگن؟درگیریه بین اون دوستان که همه میدونیم کیا بودن و چی شده تقصیر تماشاچیا بوده؟مثلا اون آقایی که از بالای حصار پریده تو باعث شده بین شرکت کننده(ها) درگیری ایجاد شه؟! من خودم به عنوان پای ثابت تمامی درگ ها درهر جا که برگزار میشد.فقط اینو بگم که این بار همون آدمها بودن همون بی نظمی ها بود.همون مشکلات ورود و خروج و بلیط و آب آشامیدنی و نبود یه سایه بون یه صندلی یا نه حداقل یه حصار که خط و از تماشاچی جدا کنه تمامی اینها همیشه هست.اما اون درگیری جدید بود!!فکر کنم جای آماده سازی واسه درگ دوستان ورزشهای رزمی کار کارکردن تو این چند وقت!!!خوبه پیشرفت بسیار چشمگیری تو فحاشی لات بازی به رخ کشیدن و فنون و ادوات معبد شائولین کردیم.مرسی بابت این همه پیشرفت!!بعد از اتمام مسابقه وقتی اومدم توی قسمت پیت استاپ تا دوستانم رو ببینم هنوز هم فحاشی و لات بازی ادامه داشت اونم تلفنی!!!!ببخشید ولی هم تماشاچی فرهنگشو نشون داد بخاطر اعتراض به وضعیت هم برگزار کننده عرضه جمع کردن این جمعیت رو نداشت!!پس خواهش میکنم دیگه کسی نیاد بگه پیشرفت کردیم و از خیلی جاها بهتریم و اینجور حرفای مسخره و بی پایه و اساس.دیگه ترجیح میدم حتی اسم ماشین باز و ماشین دوست رو هم یدک نکشم!!!!
نه دوست عزيز اون اقايى كه از بالاى حصار پريده باعث شلوغى شده و اعصاب خوردى شركت كننده و برگذار كننده كه نتيجه اش هم اين شد البته به اون دوستان تماشاگر نميشه گفت بايد گفت يك مشت ادم بيكار چون تماشاگرهاى واقعى با همه ى بى نظميشون در اخر براى ديدن مسابقه بقل پيست رو خاك ها نشستن و تماشا مى كردن
خود شما اگه دوست صميميت رو بى دليل با كپسول تو صورتش مى زدن بى توجه وايميسادى و مى گذشتى
نه دوست عزيز بالاخره حاشيه هر درگيرى اين چيزها هست ولى در نهايت ديديم كه همون اقايون به قول شما لات و فحاش تصميم گرفتن از طريق قانون و بدون هيچ درگيرى ادامه بدن
برگذار كننده نه خرج منو ميده نه چيز ديگرى درسته امادگى همچين جمعيتى رو نداشت و كارهاش حساب شده نبود ولى اين دفعه تماشاگر نماها خيلى بيشتر بود
دوست عزیز من هم گفتم که تماشاچی قشنگ فرهنگشو نشون داد وقتی بغل دست من وایساده میگه این مسخره بازیا چیه چرا نمیکشن رو هم!!!من چه حرفی میتونم بزنم؟!!!!طرف دقیقا برای یه لامبو اومده تازه نمیدونه هم چیه فقط میگه عههه نارنجیه گندس چه باحاله!!!بله این است فرهنگ.بعد شما انتظار داری سر خط دعوا شه همین تماشاچی بگه آخ آخ چه حرکت زشت و ناپسندی؟!مطمئن باشید میریزه وسط و واسه نمک ریختنم شده 4تا دری وری هم میگه.اون قضیه کپسول که شما میفرمایید من فقط یه سوال دارم یعنی دوست شما داشته واسه خودش راه میرفته یهو یکی اومده زده تو سرش؟!مطمئنا قبلش یه درگیری حتی لفظی هم بوده.سوال بعدی:به نظر من لات و فحاش؟یعنی نظر شما چیز دیگریه؟نظر بقیه دوستان چی؟من نه اتو کشیدم نه ازینام که بگم بیاید بشینید صحبت کنید.منم اینکارو انجام بدم که خیلی جاها هم انجام میدم اسمش لات بازیه.اسمش گفتگوی تمدن ها که نیست.پس خواهشا رو این مسئله پافشاری نکنید که یکی بیاد دوست شمارو بزنه شما نگاش میکنی.دوست من باشه دوست شما باشه حتما درگیری ایجاد شده که یکی هم اینکارو کرده.واسه جلوگیری ازش کی چیکار کرد؟تقصیر با کس دیگه ای بوده؟با راننده جرثقیل بوده؟از عوامل بوده؟پس اینم برگ زرینه دیگری در کارنامه برگزار کننده!!!
بحث اصلی:تمام این حرفا درست.دعوارو هم کس دیگری راه انداخته.ماشالله ملت همیشه در صحنه ما هم که منتظر یه حاشین تا خودشونو تخلیه روحی روانی کنن.برگزار کننده چرا این فرهنگ مریضو انگولک میکنه؟خوشش میاد از درگیری؟شما میدونید مثل فوتبال.مردمو راه ندن درگیری میشه بازم اینکارو میکنید؟میدونید میریزن وسط بازم فنس نمیزارید؟یادتونه سر دریفت فنسای پیست آزادیرو کندن؟به نظر شما الان ما باید به فکر فرهنگ مردم باشیم یا به فکر مدیریت درست؟اصلا میشه این فرهنگو درست کرد؟نمیتونن برگزار نکنن.همین!!!همین تماشاچیرو پشت در به مدت نیم ساعت نگه داشتن بعد انتظار فرج دارن؟بیان بگن عهه بستس بریم منزل؟شانس آوردید اونجارو رو سر بقیه خراب نکردن!یعنی سوء مدیریت.یعنی عدم توانایی در کنترل.یعنی بدون تفکر کاری کردن.به قول اون دوستمون امکانات در حد 10 نفر تماشاچی در حدود 1000 نفر!!!خوب از یه جا میزنه بیرون دیگه.همه اون ماشینایی هم که اونجا دیدیم تو خیابون که تردد میکنن و خیلی جاها تست شتابشونم میگرین.شما هر کاریم بکنید فرهنگ همینه.هیچ احدالناسی هم نمیتونه درستش کنه.پس خواهشا انگولکش نکنیدسر خط دعوا شده کار به اونجاها رسیده تماشاچیم که به قول آقا مسعود وسط پیست داره عکس یادگاری میگیره.پس ببخشید این وسط تیم برگزاری دقیقا چیکار میکرد؟به نظر شما یه سمند کلانتری با 4 تا مامور از پس این جمعیت بر میاد؟اگر امکانات نیست پس اینهمه تو بوق و کرنا کردن چیه؟پست اول این تاپیک مال اواخر مرداد ماهه!!!!من هیچ ادعایی در مورد چیزی ندارم.اما ازین اخلاقا هم ندارم بگم حالا تو این اوضاع یه نفر که داره درگ برگزار میکنه دستش درد نکنه بالاخره مشکلات هست دیگه.نه اصلا ازین خبرا نیست کسی که نمیتونه کاریو درست انجام بده با در نظر گرفتن تمامی جوانب مثل همون درگیریه سر خط همون بهتر که چیزی دست نگیره بشینه تو خونش!!!تازه اونم بعد از اینهمه تجربه مسابقات برگزار کردن!!!
نمایه کاربر
kiya-mk1
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: M3 E46
محل اقامت: کرج.کمال شهر

پست شنبه 23 شهریور 1392, 5:39 pm

تعدادی از دوستان گرامی فرمودند چرا مسابقه توی اون منطقه برگزار میشه؟؟گزینه دیگه ای وجود نداره
این اولین مسابقه ای نیست که تماشاگران حجوم آوردن وسط پیست 2سال پیش هم این مورد رو داشتیم که ماشین ها رو انتهای پیست بردن و گفتن مسابقه کنسل شد تعداد زیادی از تماشاگران رفتن بعد ماشین ها دوباره اومدن و ادامه دادن
3شنبه رفتم محل برگزاری مسابقه خود دلجو هم بود داشت زنجیر ها رو میبست پیش خودم گفتم ایشالا که این زنجیر ها بتونه کنترل کنه مردم رو
من توی این مورد برگزار کننده رو مقصر میدونم میتونست با بیشتر کردن تعداد انتظامات مودب خیلی راحت مردم رو میشد کنترل کرد(نمونش مسابقه دریفت ای که توی همین باند برگزار شد همین زنجیر ها رو کشیده بودن یه مقدار مسیر رو هم با همین بلوک های پلاستیکی که داخلش آب میریزن محدود کرده بودن هیچ مشکلی هم پیش نیومد)
اما دلم خیلی گرفته از بابت دیروز بعد 6ماه مسابقه برگزار شد
صبحش که رفتم داخل دیدم که دوستان چقدر زحمت کشیدن واسه آماده کردن ماشین هاشون.
دلم از این گرفته جای اینکه عکس بگیرم التماس مردم رو میکردم برن بیرون و تو جواب فحش میشنیدم
از این که کیاوش و بهنام جای اینکه با خیال راحت برن تایم بزنن از مردم تقاضا میکردن که برن بیرون باند و جواب مردم این بود من داداشم داخل پاش شکسته باید برم بیارمش از اون پشت(طرف به خاطر اینکه بره داخل انواع و اقسام دروغ ها رو میگفت)
از اینکه دوستای عزیزم استرس این رو داشتن که وسایل ماشینشون و لپ تاپشون گم و گور نشه توی این ازدهام جمعیت با همین استرس هم میرفتن تایم میزدن

از این تجربه ها زیاد داشتیم نمیگم دیگه نمیرم درگ چون دروغه و این عشق به ماشین هرطور شده میبرتم سمت مسابقه ولی امیدوارم درست بشه نظم مسابقه چون در غیر این صورت سعی میکنم روی این عشق ماشین پا بزارم و نرم
نمایه کاربر
babak5452
دنده 2
نوع خودرو: xu7slx nib24 2f 206
محل اقامت: اصفهان و تهران
Like شده: 1 بار

پست شنبه 23 شهریور 1392, 5:54 pm

دوستان عزیزان
هر چقدر هم بنالید فایده ای نداره تو رو خدا راهکار پیشنهاد بدیم
بعدشم وقتی همه مسئولیت رو ی نفر بخواد گردن بگیره خب معلومه نتیجه میشه بی نظمی چون اون ی نفر می خواد طبق سلیقه خودش عمل کنه
به نظر من اگه ی هیت چند نفره وجود داشت و همه چیز به گردن یک نفر نمی افتاد شاید وضع الان این نبود (بابا رئیس جمهور این مملکت هم هزار مدل وزیر داره ی قانون می خوان تصویب کنن باید 300 نفر نظر بدن بعد رای گیری کنن چی میشه واسه مسابقات درگ هم ی هیت چند نفره تصمیم بگیرن ؟؟)
بعدش دیدم دوستان گفتن که کار با نامه و اینا حل نمی شه . چرا حل نمی شه وقتی ما انتقادمون رو با کمال ادب و احترام بهشون برسونیم وقتی همه دست به دست هم بدیم ازشون درخواست کنیم چرا نشه ؟؟خوبم می شه اول نامه می زنیم به برگذار کننده بعدش هم ی نامه می زنیم به هیت اتومبیل رانی بعد از اونجا هم به سازمان ورزش کاری که نداره حرف ی نفر خریدار نداره وقتی فلان شخص به تنهایی پاشه بره درخواست بودجه کنه خب معلومه کسی تحویلش نمی گیره ما هم باید پشت اون شخص در بیایم باید با پشتوانه ما بره جلو تا بتونه اگر مطالبه ای هست بگیره
نمایه کاربر
Mr. Reza
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Golf MK2.Patrol
محل اقامت: پایتخت

پست شنبه 23 شهریور 1392, 6:41 pm

هیچ چیز قابل توجیهی وجود نداره.نه برگزار کننده.نه تماشاچی نه امکانات هیچ کدوم در حد یه مسابقه درگ معمولی هم نبودن.دلم برای برخی از دوستانم میسوزه که میدونم با چه بدبختی ماشین جمع کردن چقدر وقت و هزینه صرف کردن که بیان در یک مسابقه رسمی تایم بزنن.اما همه چیز بخاطر ببخشید مسخره بازی برخی آقایون و خانم ها اعم از برگزار کننده و تماشاچی دوووود شد.لامبورگینی کوفت و فراری زهرمار واسه این مملکت تایم نمیشه.تایم یعنی اون بنده خدایی که واسه ماشینش زحمت کشیده و از همه چیش زده فقط و فقط به عشقش برسه اونم واسه لذت خودش و بقیه.اینا همش وعده وعید بود برای پرجمعیت شدن درگ که تازه از کنترلش هم عاجز بودن.شاید هم بخاطر چشم و هم چشمی یا به قولی گنده نشون دادن درگ جلوی دریفت!!!که در آخر هم به اینجا ختم شد.اون 65 تا ماشین که صحبت حضورشون بود دووود شدن.من و امثال من که اومدن رفیقاشونو تشویق کنن و خسته نباشید بگن دوود شدن.و این تاپیک موووند با کلی سوال بی جواب که حتی زحمت پاسخ هم به خودشون نمیدن.حالا هزاریم ما بزنیم سر و کله هم.
نمایه کاربر
Majid-BMW
دنده 4

پست شنبه 23 شهریور 1392, 7:13 pm

داش مجید انقدر همه چی در حد اعلا بود که کسی به مسابقه نپرداخت
اما در کل تا جای که حافظم یاری می کنه و دیدم این بود که همش پراید بود و یه چنتا هم ماشین امریکایی تو کلاس 6. 8 سیلند امدن که اون زمان صدای باندا قطع بود و تایم ها رو نفهمیدیم
اما پانامرا 12/20 زد (حدودا) و بی ام و 12/70 و یه پرایدم بود که حدودا 13/30 زد و بقییه دیگه بالای 14 15 16 17 و حتی 18 بودن
در کل داداش این مسابقه بیشتر شبیه یه نمایشگاه بود که شما چنتا ماشین ببینی و عکس بگیری
ممنون

مسول محترم فقط بلده کلاس ماشیناشو بزاره و تاپیک الکی باز کنه
الان کجاست و چرا جواب بچه ها رو نمیده
والله اقا پژمان کجاست حداقل یه توضیحی چیزی بده 28 صفحه تاپیک رفته جلو ما اخر نفهمیدیم دعوا سر چی بود

حالا این درگ به کله کنسل شد یا هفته دیگه برگزار میشه چجوریاست ؟
آدم های ساده و خیلی مهربان خطرناکند !
کلاه که سرشان بگذاری خدا کلک تان را می کند !
نمایه کاربر
SajjadR
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: JAC S5 AT
محل اقامت: تهران

پست شنبه 23 شهریور 1392, 7:28 pm

دوستان عزیز من تو صفحه 26 همین تاپیک یک پست زدم که از پاراگرافهای اولش که بگذریم در آخرش یک پیشنهاد دادم و دوست دارم شما هم نظرتون رو در این مورد بگید و اگر مناسب بود هر کسی به نوبه خودش به گوش برگزار کننده ها برسونه. برای همین اون قسمت آخرش رو مجدد میگذارم تا شما هم نظر بدید.
SajjadR نوشته شده: من یک پیشنهاد دارم و فکر هم نمی کنم که غیر اجرایی باشه و با توجه به نتیجه اون، هزینه زیادی هم نداره و کمک می کنه مسابقات با نظم بهتری از نظر تماشاچی به اجرا در بیاد. الآن دیگه فروش اینترنتی محصولات و خدمات داره به خوبی جا می افته و می بینیم که حتی برای کنسرت ها و خیلی از مناسبت ها و رقابت های ورزشی هم فروش اینترنتی راه افتاده. می شه سایتی جهت مسابقات درگ طراحی کرد و داخلش بخشی برای عضویت در نظر گرفت و مشخصات واقعی افراد رو در اون خواست و بعد از درج مشخصات و اعطای عضویت امکان خرید آنلاین بلیط مسابقات رو براشون فراهم کرد. بعد هم در فروش بلیط حتما با توجه به فضا و امکانات مسابقات محدودیت تعداد در نظر بگیرند و در روز مسابقه مثل خیلی از کنسرت ها و مناسبت ها از تماشاچی ها خواسته بشه که پرینت خریدشون رو همراه خودشون بیارند تا بهشون اجازه ورود داده بشه. این کاری هست که به دفعات اجرا شده در جاهای دیگه و جواب هم داده.
در آخر هم خواهش می کنم اگر برگزار کننده ها همچنان مایل به انجام مسابقات هستند، به فکر یک راهی باشند که امکانات محل برگزاری رو برای رفاه حال تماشاچی ها ارتقا بدند.
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ

پست شنبه 23 شهریور 1392, 7:37 pm

با سپاس،و عذر خواهی‌ به خاطر مشکلاتی که پیش اومد و مسابقه‌ای که کنسل شد.

من تا حالا پاسخ ندادم برای اینکه باید تمام پست‌ها خونده میشد،حرف دوستان و شرکت کنندگان و ....همه و همه شنیده میشد و بد پاسخی داده میشد تو آرامش .

از ۲ هفته قبل مسابقه شروع می‌کنم.وقتی‌ که ما میخواستیم هماهنگی‌ رو انجام بدیم.قرار بود گیت بلیط فروشی بیرون وتو محوطه باشه ،نذاشتند مسئولین بوستان و گفتند توی خود شهر ورزش.قرار بود دری جدا درست کنیم که ورود و خروج ماشین و تماشاگرها فرق کنه مثل قدیم،نشید،اجازه ندادند.

جهت اطلاع دوستان،این مسابقه فرقش با ۱۲ مسابقه قبل این بود که اونجا همچی‌ ،از بلیط فروشی و کنترل و و....دست خودمون بود،ولی‌ اینجا،شهر ورزش شریک شد.

مطلب بعدی که بعضی‌ دوستان هی از پول و این حرفا حرف میزدند،برادران عزیز،کلا ۹۰۰ بلیط فروخته شد و درب بعدش باز شد،۹۰۰ بلیط می‌شه ۴.۵ میلیون تومن ،که نصفش برای شهر ورزش است،میمونه ۲.۲ میلیون.که با حساب،پول آتشنشانی،آمبولانس،نیروی حفاظت،می‌شه ۱.۵ تومن.کدوم پول که اون دوستان عزیز میگن آئی،اینا پولارو به جیب زدن و....برگزار کنند،۲ ماه است که برای این مسابقه دوندگی میکنه،از شهردای،گرفته تا فدراسیون،اماکن،یگان ویژه،نیروی انتظامی،مدیریت بوستان،شهر ورزش و و....۲ هفته است از ۹ صبح تا ۷ شب تو این آفتاب که یه روز همه زیرش موندن ،صدای همرو در آورد،زحمت کشیده.

بپردازیم به مسابقه.از ۲ شب قبل مسابقه،به دوستان شرکت کننده زنگ زده شد که نرین مسابقه!!!کنسل می‌شه...!!!!

صبح مسابقه همچی‌ خوب بود و در آرامش ماشینها وارد شدن چک فنی‌ شدن ،باند رو دیدن.و آماده مسابقه.تا اون ازدحام دم در پیش اومد.همیشه بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تماشاگر بود تو ۲ سال اخیر ولی‌ مواجه شدیم با ۴۰۰۰ نفر تماشاگر،که تو خود استادیوم آزادی ،قانون اینه ،تو مسابقات فوتبال،هر ۵ هزار تماشاگر،۳۰ نیروی یگان ویژه میخواد...ما هم پیشبینی‌ نکردیم این جمعیت رو.

بلیط فروشی اشکال داشت،کاملا میدونم.به دوستان بوستان گفتیم،کانکس بیرون باشد ،قبول نکردن،وقتی‌ جمعیت رو دیدیم.گفتیم آقایون،۱۰۰۰ تا بلیط بدید از لایه فنس‌ها بفروشیم تا ازدحام نشه،قبول نکردن و گفتن بلیط فقط دست ماست...دیدید همیشه خود برگزاری بلیط چاپ میکرد،ایندفعه اونم نذاشتند و بلیط رو خودشون آوردن....

همه جای خود قرار داشتند،که اولین تنش ایجاد شد.(مصطفی در جریان است)دوستان کلاس آمریکائی (۶،۸)به شرکت پراید اقای کارن اعتراض کردن و میگفتند ایشون بیاد ما نیستیم،دلیل رو جویا شدیم گفتند،پرایدش ۴ سیلندر،کلاس ما ۶،۸ باید باشن...!!!ای‌ آقایون این ماشین برای کلاس ۴ سیلندر هاست،معلومه ۱ کلاس بالاتر هم میتون بیاد....یه کشتی‌ گیر ۶۰ کیلو تو ۱۰۰ تا هم میتون وایسه ،خودش نابود می‌شه.شما با ۸ سیلندر و +۵۰۰۰،۶۰۰۰ سیسی ،از یه پراید ۴ سیلندر واهمه دارید....!!!!راننده پراید هم عصبی شده و ناراحت(این رو بیاد داشته باشید راننده پراید آقای کارن تا یجا بگم ربطشو)

نیروی انتظامی هم دست مارو تو پوست گردو گذاشت و با نصف نیرو حاضر شدن.!!

قبل مسابقه میخواستیم فنس بذاریم،خیلی‌ از دوستان و تماشاگران(تماشاگران و عاشقان واقعی‌)گفتن آقا نذارید،ما انسانیم،گربه نیستیم که جلومون رو ببندید،شعور داریم،زشته،توهین به ماست و.....همه هم از دوستان ما هستند،چی‌ می‌گفتیم،خود ما ناراحت شدیم،گفتیم خوب بد ۲ سال حتما فرهنگش جا افتاده،گفتیم فنس نذاریم،مسیر رو طوری طراحی کردیم که مردم راحت از پشت ماشینها رد بشن،هرکی‌ دوست داشت عکس بندازه،ماشینارو از کمترین فاصله ببینند،خود مسابقرو راحت ببینند،اونای که تو این ۲ سال مداوم میگفتن،آقا فنس رو بردارید،ما نمیبینینم،عکس هامون خراب می‌شه...و...

آخر سر برداشتیم....و اکتفا کردیم به زنجیر،اونم جهت مشخص شدن محل تماشاگران....

ولی‌ وای از اون تماشاگرنماها که بیچاره کردن مارو....به جرات نصف جمعیت ماشین باز‌ها و عاشقان ورزش بودن و نصف دیگه همونا....تمام دوستان ما که تو تماشا گر‌ها بودن حرفای جالبی‌ تعریف کردن....

فراری که وارد شد ،یکی‌ گفت،ایول لامبورگینی اومد....!!!!یا اونیکه می‌گفته،کاش میشد بریم تو،با ناخنگیر یه حالی‌ به فراری بدم،خودش حال کنه....همینطور که خیلی‌ از ماشینارو خط انداختن.....!!!

فیلمی رو که یکی‌ از دوستان گرفته بود از تماشاگران،دیدیم،تو همون ۱۰ دقیقه اول حدود ۲۰ نفر ،یهو با فریاد اومدن لب خط،که همه پشت اونا این کارو کردن،همون ۲۰ نفر با آغاز اون درگیری،یهو وارد باند شدن با دادو بیداد،که اون داستان درست شد،۲۰ نفر کی‌ بودن؟؟؟؟؟چرا از ۲ شب قبل بعضی‌ دوستان با تماس‌های خودشون،با اطمینان میگفتن کنسل می‌شه.....؟؟

درگیری اخر،وقتی‌ جمعیت هی‌ فشار میاورد،استارت‌ها به تاخیر میخورد،چون اجازه ورود به باند رو مردم نمیدادن...کادر اجرا عصبی شده بود و همه تو فشار بودن،زحمت‌های ۲ ماه همه داشت دود میشد میرفت هوا،همون راننده پراید(کارن عزیز)که بالا مطلبشو گفتم ظاهراً درخواست دیدن تایمشون رو کردن که با ممانعت کسی‌ که اونجا بود مواجه شدن،هر دو هم به خاطر این مسائل عصبی و اون داستان بوجود اومد،و عده‌ای هم فرصت طلب ریختن تو باند و......

مطلب آخر و کلی‌:اشتباه از ما بود که به حرف خیلی‌‌ها و پیشنهاد مسئولین بوستان گوش دادیم در مورده بلیط فروشی،باید خودمان تصمیم میگرفتیم با با این شرایط برگزار نمی‌کردیم،اشتباه ما بود که دیدیم دور از انسانیت است این فنس‌ها و دوستان و رفقای ما احترام و ارزششون از فنس بیشتره...اشتباه ما بود که مثل ۲ سال پیش منطقه‌رو با ۲۰ تا یگان ویژه نظامی نکردیم.ما مقصریم و بس...من به عنوان کسی‌ که همیشه برای کمک به این رشته حضور داشتم عذر می‌خوام،و هیچ وقت دیگه تا درست نشدن بنیان و فرهنگ و ....کمکی‌ نخواهم کرد.

ولی‌ یه گله از خیلیا....از اونای که ۲ هفته تلاش کردن مسابقه کنسل بشه...اونای که اومدن و دنبال موقعیت که مسابقرو خراب کنن،تماشاگر نما‌های که فقط دنبال بر هم زدن نظم و لوده بازی بودن،همونای که تو ۱۲ تا مسابقه قبل،میخ ریختن تو باند،فنس هارو پاره کردن،بنر هارو بریدن،به جز کارگزار،هیچ کس سود مالئ نداشت تو این ۲ سال،همه با عشق و علاقه کمک کردن،از من گرفته که از جیبم هم هزینه می‌کردم،تا خیلیا که آفتاب ۴۰ درجرو میخریدن تا به این رشته خدمت کنن،ولی‌ هیچ وقت و هیچ کس یه تشکر خالی‌ نکرد،نه وزارت ورزش،نه فدراسیون،نه هیچ ارگانی‌،تا مسابقه خوب بود همه زیر سکو عکس یادگاری میگرفتن،تا بد میشد ،همه فلنگو میبستند.

همیشه با قر زدنها،و ایراد گرفتنها ،خستگی‌ تو تن‌ بچه‌ها مون،ولی‌ یادمون رفت که اینجا ایران است،هیچ جای برای مسابقه شتاب نداشتیم،این همه زحمت کشیده شد،هیچ حمایتی نشد از بچها،فقط گفتیم چرا صندلی‌ و سایه بون نیست....نگفتیم آیا می‌شه نصب شه یا ما هیچ اجازه‌ای نداریم و یه میخ هم نمی‌تونیم بکوبیم.آیا باند رو ۵ سال میدادن به ما تا خودمون سکو بزنیم،بوفه بزنیم،سرویس بهداشتی بذاریم،سالی‌ ۱۰ تا مسابقه بذاریم...نه نمیدادن.یا باید درگ رو تو فیلما می‌دیدیم،یا با همین امکانات کم ،بدون هیچ حمایتی برگزار میکردیم،که ۱۳ مسابقه برگزار شد،۲ تاش خراب شد،باقیشم معمولی‌ بود،ولی‌ قابل قبول. صبح پا میشدی میدید یه سیرک سبز شده،هیچ کاری نمی‌تونستیم بکنیم،باید با سیلی‌ صورت رو سرخ نگاه می‌داشتیم،با این حال ۱۰ تا مسابقه نسبتا خوب داشتیم،رکورد ایران جابجا شد،ماشینهای جدید قدرتمند بالای ۵۰۰ ‌اسب آمدن،کاستی هم بود،ولی‌ دست ما کوتاه،چون اجازه نداشتیم کاری کنیم،خودمون هم ناراحت بودیم،
۶ماه هیچ خبری نبود تو پایتخت این کشور ۷۰ میلیونی،تا اومدیم مسابقه بذاریم،یکی‌ یادش افتاد دیریفت بذاره،۲ هفته تو فدراسیون بعضی‌‌ها تلاش کردن مسابقرو بهم بزنن،شب قبل مسابقه ،به بچه‌ها زنگ میزدن و و و.....

بگذریم،باز هم از دوستان عذر خواهی‌ می‌کنم به شخص،به عنوان کسی‌ که مدتها به این رشته کمک کردم،ولی‌ کسی‌ قدر شناس نبود،و عده‌ای با ندونم کاری،کاری کردن که عاشقای واقعی‌ این رشته تو حسرت یه مسابقه تو امسال بمونن.

خواهشاً چون مطلب زیاد بوده و بازدید هم زیاد بوده بعد این پست تا ۲۴ ساعت هیچ پست گذاشته نشه تا همه بتونن بخونن و مطلب گم نشه
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
رسول مزینانی
شروع حركت
نوع خودرو: Golf MKII 16v turbo
محل اقامت: تهران

پست شنبه 23 شهریور 1392, 7:50 pm

Rastin_civic.3r نوشته شده: در مورد خط انداختن و اینا هم که دیگه یکسری ضعف فرهنگ ولی موقع ایی که اعلام شد مسابقه کنسله دیگه طبیعی مردم از اعصبانیت ترکیدن و....
منه شرکت کننده که میلیونی برای دو بار تایم زدن خرج کردم چه گناهی داشتم که باید ماشینم خط خطی بشه از تفریح و همه چی زدم تا بتونم ماشینو اماده کنم
این حرفارو نزنید خودمون هم به هم رحم نمیکنیم توقع داریم ...
عکس ماشینه من موقع ورود توی عکسها هست(گلف ابی) از درب جلو سمت چپ عکس میگیرم ببینید چه بلایی سرش اومده
نمایه کاربر
Skyliner
شروع حركت
نوع خودرو: CHERY-JEEP
محل اقامت: Tehran-Ferdos Blvd

پست یک‌شنبه 24 شهریور 1392, 6:33 am

با سلام به همه بچه هاي خوب TT
منم مثل خيلي از بچه هاي اينجا از برگزاري مسابقه با اين وضعيت ناراضيم...از اينكه بايد از 9 صبح اونجا باشم آخر سر با كلي دردسر بليط گيرم بياد بعد بعضيا ساعت 11 مجاني بيان تو ناراضيم...از اينكه 5000 تومن دادم و سر يه درگيري كل مسابقه كنسل شد ناراضيم...و كلي چيز ديگه.اما چرا؟اون همه جمعيت كه اونجا بودن شايد 50 درصدشون واقعا به عشق مسابقه اومده بودن به قول دوستمون بقيه حتي اسم بعضي از ماشينارو نميدونستن چه برسه به...!!!ولي اون دسته از دوستاني كه ميگن جاي درست حسابي نداريم به نظر من اشتباه ميگن مشكل اينجاس كه كسي به اين مسابقات اهميت نميده،مثلا باند پروازي سپهر چه ايرادي داشت به نظر من بهترين جا واسه برگزاري درگه يا اينكه چرا يه پيست تو همين سرزمين ايرانيان واسه اين مسابقه در نظر نميگيرن؟همونطوري كه همه ميدونن مسابقات سولو دريفتم اونجا برگزار شد...من كه هر دفعه خودمو گول ميزنم با خودم ميگم اين دفعه ديگه خوب برگزار ميشه ولي مثل اينكه هر بار داره بدتر ميشه چون اصلا نوبت به كلاس GT يا سوپر GT نميرسه...واقعا جاي تاسف داره كه تو ايران كه اين همه ماشين و اين همه راننده خوب هست اين مسابقات اينجوري برگزار بشه به خدا اگر مين كاري بكنن نزديك پيست و بازم بضيا اينقدر احمقن كه ميرن رو مين واسه اينكه جلوتر از همه مسابقه رو ببينن.

بازگشت به “DRAG درگ”