قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسابقه شتاب تهران . شهريور ٩٢(شهر ورزش)

نمایه کاربر
R3EZA
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران - شهران

پست یک‌شنبه 24 شهریور 1392, 8:07 pm

با تشکر از دوستان زحمت کش که باز هم زحمت کشیدند همین نیمچه مسابقه رو ترتیب دادند,
میخوام بدونم واقعا عشق و علاقه و فرهنگ به پوله؟ خودمون مینالیم که همه چی گرون شده و هزار تا چیز دیگه اونوقت اینجا میاین میگین گرون ترش کنید؟!!!
20هزار تومن حداقل!! دوست عزیز شما با این پول میتونید فینال جام حذفی اسپانیا رو با اون همه امکانات تو بهترین استادیوم ببینید!!!
واقعا از ماست که بر ماست!!
نمایه کاربر
O.Z
دنده 1
نوع خودرو: nova coupe - camaro
محل اقامت: اهواز

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 4:01 am

خب عزیز من امکانات میخوای خب پول امکانات از آسمون که نمیوفته پایین باید از همین طرق جمع بشه
وقتی بلیط 5 تومن باشه هرکی از سر راه رد میشه با خودش میگه خب بذار بریم یکم بخندیم
به قول خودتون یارو نمیدونه ماشین چیه اومده درگ همین میشه که ملت رو باید از وسط پیست جمع کرد همین میشه که تا یکم شلوغ شد میپرن رو ماشینا خط میندازن
خیلیا فقط واسه کرم ریزی میان
ولی وقتی پول بلیط بیشتر یاشه و طرف واسه خریدش برنامه داشته باشه از یک طرف علاقمندش میاد پیست از طرف دیگه برگذارکننده میدونه که هزینه ای که میکنه برگردونده میشه و خسارت به حداقل میرسه و با خیال راحت امکانات رو فراهم میکنه مهمتر از همه اینه که تازه اونوقت میتونی درگ رو تماشا کنی و دیگه پشت سر یه ملت بال بال نمیزنی یا اینکه سرت تو فنس گیر نمیکنه
نمایه کاربر
Leon SS
اخراجی
نوع خودرو: Nissan Maxima M/T
محل اقامت: کرمانــــــــــــــشاه . ساختمان رایشستاگ

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 5:11 am

hamid_floyd نوشته شده:پس تو پیست ازادی ریس برگزار میشه بیلیط 50 هزار تومنی بگیرن دیگه یا مثلا بازی استقلال پرسپولیسو 1ملیون تومن بیلیط بگیرن که اتفاقی نیوفته
اقا برای هر کاری باید یه سری امکانات اولیه باشه که براش پول بدی اونم کارشناسی میخواد نه ....
این حرف قشنگه.

به نظر من فرهنگ سازی بی معنیه.

فقط و فقط 2 راه وجود داره واسه جلوگیری از این مشکلات.
اول اینکه مسئولین برگذار کننده تکلیف خودشونو از اول با خودشون مشخص کنن و وعده الکی ندن که چه ماشینی قراره بیاد چون اول و اخر اونی که عشق ماشین و تایم زدنه میاد حالا چه فراری باشه چه لامبورگینی! خود من مشکلی برام پیش اومد و نتونستم بیام وگرنه فقط بخاطر E30 کارن میخواستم بیام نه فراری و لامبو. کسی که قرار نیست مسابقه بده و واسه مسخره بازی میخواد شرکت کنه از اولش شرکت نکنه که جو مسابقه بهم نریزه اون 4تا تماشاگرنما هم آتو دستشون نیفته که پررو بشن. وقتی مشکلی پیش میاد بین شرکت کننده و برگذار کننده بهتره بی سر و صدا اونجا حل بشه نه اینکه اون آقایی که تایم ها رو اعلام میکنه بیاد بگه مسابقه کنسل! خب همین جمله میشه موجبات بی نظمی و بهم زدن مسابقه!

و مورد دوم و مهم تر اینکه وقتی یه محل نشستن یا حتی ایستادن واسه تماشاگران تعبیه بشه یعنی محلی که مثل پیست آزادی فقط و فقط واسه تماشگراس دیگه اونا هم نمیان جایگاهشونو ول کنن بریزن تو پیست! چطور تا امروز تو پیست آزادی هیچ تماشاگری نریخته تو پیست. چطور تو مسابقات فوتبال با وجود اون همه جنگ و دعوا بین بازیکن و مربی هیچکس نمیاد تو زمین؟! اینجا چون محل تماشاگر مشخص نیست خب معلومه اونم هرجایی رو حتی بالای سر ماشینا میتونه وایسه و هرکاری خواست میکنه.
این باند فرودگاه بجز مسابقات درگ استفاده دیگه ای هم داره مگه؟ خب 4تا جایگاه تماشاگر توش درست کنن 2طرفش دیگه تماشاگر میره رو صندلیش میشینه نه بپره تو پیست!
با حفظ احترام یکدیگر و رعایت قوانین دیگر احتیاجی به مدیر نیست.
نمایه کاربر
Wildcat 70
دنده 1
نوع خودرو: Deathmobile-Rio
محل اقامت: تهران

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 5:38 am

hamid_floyd نوشته شده:پس تو پیست ازادی ریس برگزار میشه بیلیط 50 هزار تومنی بگیرن دیگه یا مثلا بازی استقلال پرسپولیسو 1ملیون تومن بیلیط بگیرن که اتفاقی نیوفته
اقا برای هر کاری باید یه سری امکانات اولیه باشه که براش پول بدی اونم کارشناسی میخواد نه ....
تو پیست آزادی هم جایگاه مناسب هست هم فنس کشی شده
استادیوم هم که من تا به حال نرفتم ولی خودتون حتما تو تلویزیون دیدید که جایگاه مناسب و فنس به چه بلندی کشیده شده و چقدر مامور هست

شما میتونید توی خونه اجاره ای دیوار خراب کنید؟ یا اتاق خواب اضافه کنید؟

بوستان ولایت هم همینه دیگه اجازه نمیدن که جایگاه نصب کنند و ...

همه میدونیم که 70% حتی بیشتر برای فراری و لامبورگینی اومدند پس تکرار این حرف چه معنی میده؟
آقایون باید خودمون بخواهیم که مسابقه خوب برگزار بشه خودمون کمک کنیم

من باز هم میگم از بچه های تی تی باید تیم برگزاری انتخاب کنیم که تو اینجور برنامه ها انتظامات به اندازه کافی وجود داشته باشه
One of these days, I'm going to cut you into little pieces
Ω
فرزاد فرشادفر
نمایه کاربر
Leon SS
اخراجی
نوع خودرو: Nissan Maxima M/T
محل اقامت: کرمانــــــــــــــشاه . ساختمان رایشستاگ

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 6:17 am

منم هنوزم میگم این باند فرودگاه اگه بی استفاده اس بهتره فقط به همین رشته اختصاص پیدا کنه. چون خانواده ای که میره داخل برستان نمیره تو باند فرودگاه که!
با حفظ احترام یکدیگر و رعایت قوانین دیگر احتیاجی به مدیر نیست.
نمایه کاربر
manoto159
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: فعلا برلیانس c3
محل اقامت: تهران

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 8:15 am

من مخالفم كه خيليا اومدن فراري و لامبورگيني ببينن. از ديد تماشاچي كه بين اونا بودم 90 درصد از ديد بد و جايگاه بد ناله ميكردند . جايگاه با آسفالت 5 متر فاصله داشت (كمتر يا بيشتر) چه اتفاقي ميخواد بيوفته كه نذاشتن كنار آسفالت همه بايستند . تو تمام دنيا مسابقات كه برگزار ميشه همه كنار ماشينا ايستادند .درسته حادثا هم داره . ولي نه به اون شوري شور نه به اين بي نمكي . حالا دعوا چرا شد خبر ندارم. ولي ما كه بليط خريديم همه بهمون فحش دادن كه ادعا داشتن بعد ما رايگان حل خوردن تو . درسته ؟

---- اضافه شده در تاریخ دوشنبه شهریور 25, 92 11:54 am ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

يه نظر دارم در مورد پذيرش كسايي كه واقعا دوستدار مسابقه هستند . بياييم از طريق همين سايت كساني كه عضو هستن و سابقه مشورت و اظهار نظر و شركت در تبادل نظر دارن بتونن بيان مسابقه رو ببينن . نه هر آدم درشكه سواري كه كه اسم ماشينا رو نميدونه و فقط اومده فحش ميده و آرامش همه رو به هم ميزنه .
بزرگترين مشكل جايگاه اين بود كه ما نشستيم سر جامون 2 تا ميان جلو ما ميشينن . ديد ما كور ميشه . وايميستيم .دو تا ميرن جلو اون قبليا ميشينن . همه مشكل از عدم ديد مناسب و جمعيت بيش از حد سياه لشكر بود . حالا هر گلي زدين به سر خودتون زدين .ما كه هر چي بشه بازم ميايم . ولي اي كاش كه مشكل از ريشه حل بشه .كه نشدنيه .
نمایه کاربر
O.Z
دنده 1
نوع خودرو: nova coupe - camaro
محل اقامت: اهواز

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 10:31 am

من از شما یه سوال دارم
مگه منظورت از امکانات اولیه جای نشستن و سایه بون و ... نیست؟
وقتی سایه بون نصب شد ملت با سایه بون چکار کردن؟ جویدنش یا نه؟
به نظر شما اگه جای نشستن مثلا صندلی پلاستیکی بذارن چه بلایی سر صندلیها و ماشینهای توی پیست میاد؟
این بدبختی ها باید یه برگشت مالی واسه برگزار کننده داشته باشه یا نه؟

من میگم باید هزینه بشه و امکانات رفاهی رو در نظر بگیرن بعد یه حساب کتابی بکنن و متناسب با همون امکانات مبلغ بلیط مشخص بشه
شما مطمئن باش مثلا با 10 ملیون تومنی که از تماشاگر بدست میاد نمیشه امکاناتی رو فراهم کرد که راضی کننده باشه
نمایه کاربر
Mr. Reza
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Golf MK2.Patrol
محل اقامت: پایتخت

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 11:12 am

یعنی چی یعنی شما میگی تماشاچی باید پول بلیط بده 30 تومن؟40 تومن؟50 تومن؟مگه تو آزادی فنس نیست؟مگه پلیس نیست؟مگه انتظامات نداره؟مگه جای نشستن نداره؟بلیطش 50 تومنه؟الان حتما میفرمایید اجاره ایه.خوب به من تماشاچی چه ربطی داره؟مگه اون زمانی که بدون تماشاچی برگزار کردن عکساشم هست اجاره ای نبود؟مگه پولو سودو همه چیو از شرکت کننده نگرفتن؟چطور اونجا برگشت مالی داشت الان نداره؟نمیدونم از شرکت کننده ها چقدر میگرن اما تو همین درگ جهنمی میگن 4.5 پول بلیطا شد که انقدش فلان شد انقدش بهمان شد(طبق صحبت کارگزار).تازه به 900 نفر بلیط فروختن!!!منه نوعی بیام 30 تومن بلیط بخرم برم داخل وایسم تو آفتاب صندلیم که تعطیل ماشالله فاصله تا لب خط هم اونقد!!!!شما ملت رو گاگول فرض کردین؟یا نمیدونم شاید همه سر گنجن منم که فقیرم!!!!عقل سلیم میگه خریته پول دادن پای چیزی که میدوی هیییییچ انتهایی نداره و هر لحضه ممکنه بهم بخوره.به نظر شما اگر بلیط گرون شه بعد به هم بخوره کسی از برگزار کننده ها سالم میمونه؟!خوبه دیگه آخرم همه چی رسید به اینکه چون بلیط ارزونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمیشه درگ برگزار کرد!!!!!!!!!!!چون تماشاچی فرهنگ نداره نمیشه نه سایه بون گذاشت نه صندلی؟بعدم مگه آزادی صندلی داره؟4تا تیکه آهن چیدن رو هم که معلوم نیست نشیمنگاهش کجاست پاتو باید کجا بزاری!!!کسی اونو کنده انداخته وسط پیست تا الان؟به قول حمید خیلی زشته که فقط طلب پول کنن.برید همون بدون تماشاچی برگزار کنید.من بی فرهنگم صندلیرو میکنم میندازم وسط سایه بونم به قول شما میجوم همون 5 تومنم از سر دوستان زیادیه!!!!!!!پارکینگ که اونجوری!!سرویس بهداشتی که اونجوری!!جای وایسادن که پر از خار و گل و گیاهی معلوم نیست چی هستن!!!آب آشامیدنی که بیرون 500 تومنه اونجا 1500 تومن!!!!سایه بون تعطیل!!!صندلی هم که جزو خاطره هاس!!!!بلندگو نداره!!!تایمها اعلام نمیشه!!!تا ماشین از جلوت رد نشه تو اصلا نمیدونی چی با چی داره تایم میزنه!!!! افتخاری دیگر بلیط 50 هزار تومن

بازگشت به “DRAG درگ”