قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسابقه شتاب تهران . شهريور ٩٢(شهر ورزش)

نمایه کاربر
پارسا.
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران
Like شده: 2 بار

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 1:19 pm

من خودم به شخص دوست دارم یه جا بشینم که جلومم هیچ چیزی که مانع دیدنم نباشه وجود نداشته باشه زیر سایه هم باشه نزدیک خط استارت هم باشه
وای چه رویایی شد :div: :div:
اینایی که تو شب دیلایت روشن میکنن فازشون چیه? |:
نمایه کاربر
O.Z
دنده 1
نوع خودرو: nova coupe - camaro
محل اقامت: اهواز

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 1:23 pm

اتفاقا جاده و عوارضی رو باهم میسازن
مگه من میگم با پول بلیط جیباشون رو پر کنن! میگم کیفیت امکانات رو ببرن بالا متناسب با همون قیمت هم بره بالا

در عوض هم خود تماشاگر راحت و با لذت میتونه مسابقه رو نگاه کنه هم برگذارکننده راحت تر میتونه مدیریت کنه
شما هر وقت میتونی انتظار یه شهر زیبا رو داشته باشی که مردمش مالیلتشون رو بدن
من خودم به شخص دوست دارم یه جا بشینم که جلومم هیچ چیزی که مانع دیدنم نباشه وجود نداشته باشه زیر سایه هم باشه نزدیک خط استارت هم باشه
وای چه رویایی شد :div: :div:
بنده به شخصه حاضرم 20 تومن بدم ولی شرایط واسم همینطور باشه
نمایه کاربر
koohnavard
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: full time 4WD
محل اقامت: بندرعباس

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 2:01 pm

NAKOOT نوشته شده:هر چی انتقاد کردیم بسه دیگه، اگه می خوایم این رشته سر پا بمونه باید پیشنهاد داد و کار تیمی انجام داد.

پیشنهادات بنده:
1- برای سایه بان می شه از داربست و این گونی هایی که برای ساختمون های در حال ساخت استفاده می کنن،استفاده کرد.
2- بلیط فروشی رو با قیمت بیشتر و از طریق اینترنت انجام بدید (خودم براتون از 0 تا 100 ش رو می تونم رایگان انجام بدم!)
3- یدونه بلندگو بزارید که بشه صدای موتور ماشین های روی خط رو شنید (قبلاً این کار انجام می شد اما اینبار خبری نبود!)
4- یه چیزی برای تماشاچی بزارید که بفهمه کی استارت می زنن ماشین ها!
5- ماشین میاد روی خط اسم راننده و ماشینش رو اعلام کنید.
5- اگر به نیروی انسانی بیشتر نیاز دارید من خودم میام کمک و 12 هزار نفر امریکایی باز دیگه هم باهاشون توی FB در ارتباط هستم که از بینشون 100 نفر رو که می تونم بیارم!
ای بابا اگه به جای اقتصاد رانتی یه کشور با اقتصاد یه ذره درست و حسابی داشتیم (نمیگم آزاد) سر ارائه این امکاناتی که گفتید بین شرکتهای خصوصی واسه نصب تبلیغاتشون نه تنها دعوا بود بلکه حاضر بودن یه چیزی هم به فدراسیون پرداخت کنند
نمایه کاربر
عشق شتاب جانبی
دنده 1
نوع خودرو: Step auto xu7-EF7 TC
محل اقامت: تهران-ونک

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 6:59 pm

amir_dre نوشته شده:تا وقتی یه جایگاه تماشاچی پلکانی مثل پیست آزادی برای تماشاگران درست نشه مردم این بهونه رو دارن که هی بیان جلوتر اونایی که ته 400 متر هستن هیچی رو نمیبینن بدتر از کسایی که مثل من قدشون کوتاهه
مگه مسابقات سرعت تو پیست آزادی نیست جایگاهی هست ملت میان میشینن پلکانی هم هست نه مشکل دید هست هم اینک فنس هست جلوش کسی هم بهونه ای نداره
کاملا تایید میشه :-)
قاعدتا در زمین مردم(بوستان) نمیشه از این جور کارها کرد مگر اینکه قرارداد اجاره بلند مدت باشه ولی من فکر میکنم غیر از این که دوستمون گفتن راه دیگه ای نداره.
عشق و آزادی; این دو را می خواهم جانم را فدا می کنم در راه عشقم و عشقم را در راه آزادی
شاندر پتوفی

تاپیک جامع املاک و مستقلات

خریدار پاترول 2 درب مدل 80 به بالا
نمایه کاربر
bahramtun
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: chevy nova
محل اقامت: اراک

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 9:08 pm

درسته باید جایگاه درست بشه ما ساعت 5 صبح از اراک پاشدیم با عشق را افتادیم اومدیم گرسنگی و تشنگی کشیدیم که مبادا مسابقه رو از دست بدیم اونوقت اونجوری شد برگشتیم
my life?....my wife?....my love? my chevrolet? never!
نمایه کاربر
عشق شتاب جانبی
دنده 1

پست دوشنبه 25 شهریور 1392, 10:01 pm

عشق و آزادی; این دو را می خواهم جانم را فدا می کنم در راه عشقم و عشقم را در راه آزادی
شاندر پتوفی

نمایه کاربر
Skyliner
شروع حركت
نوع خودرو: CHERY-JEEP
محل اقامت: Tehran-Ferdos Blvd

پست سه‌شنبه 26 شهریور 1392, 5:36 am

قاعدتا در زمین مردم(بوستان) نمیشه از این جور کارها کرد مگر اینکه قرارداد اجاره بلند مدت باشه ولی من فکر میکنم غیر از این که دوستمون گفتن راه دیگه ای نداره.
آقا به نظر من اصلا بحث اجاره و اين حرفا نيست ما اين همه جا داريم اطراف تهران...من خودم سال 85 دانشجوي ساوه بودم اون موقع داشتن رو پروژه سرزمين ايرانيان كار ميكردن كه قرار بود همه نوع امكانات تفريحي هم داشته باشه كه همونطور كه ميدونيد چندين پيست مختلف واسه اونجا در نظر گرفته شده،يا مثلا باند پرواز سپهر چه مشكلي داشت؟تازه صندلي هم نياز نداره كه ملت بزنن تو سرو كله هم!! :da: ميشه واسه اونجا سكوي سيماني در نظر گرفته بشه...به قول دوستان فروش بليطم اينترنتي كنن خيلي به مشكلات كمك ميكنه از يه طرفم قيمت بليط به نظر من مناسبه چون شما فرض كنيد اگر همه اون جمعيت پول بليط رو پرداخت ميكردن الان بحث مالي قضيه هم حل ميشد البته جدا از اون دوستاني كه فقط واسه خنده اومده بودن.
نمایه کاربر
عشق شتاب جانبی
دنده 1

پست سه‌شنبه 26 شهریور 1392, 7:58 am

Skyliner نوشته شده:
آقا به نظر من اصلا بحث اجاره و اين حرفا نيست ما اين همه جا داريم اطراف تهران...من خودم سال 85 دانشجوي ساوه بودم اون موقع داشتن رو پروژه سرزمين ايرانيان كار ميكردن كه قرار بود همه نوع امكانات تفريحي هم داشته باشه كه همونطور كه ميدونيد چندين پيست مختلف واسه اونجا در نظر گرفته شده،يا مثلا باند پرواز سپهر چه مشكلي داشت؟تازه صندلي هم نياز نداره كه ملت بزنن تو سرو كله هم!! :da: ميشه واسه اونجا سكوي سيماني در نظر گرفته بشه...به قول دوستان فروش بليطم اينترنتي كنن خيلي به مشكلات كمك ميكنه از يه طرفم قيمت بليط به نظر من مناسبه چون شما فرض كنيد اگر همه اون جمعيت پول بليط رو پرداخت ميكردن الان بحث مالي قضيه هم حل ميشد البته جدا از اون دوستاني كه فقط واسه خنده اومده بودن.
شما چه طور میگید که بحث اجاره نیست؟!
مسابقه ای که تو یکی از این همه جایی که اطراف تهران هست باید انجام بشه نباید با اطلاع و موافقت مالک اون مکان باشه؟!
این اطلاع و موافقت به غیر از قرارداد اجاره یا یک نوع قرارداد مشارکت چه طوری حاصل میشه؟
اتفاقا سکوی سیمانی برای صاحب یک مجموعه خیلی ثقیل تر از اون تیپ صندلی هایی هست که تو پیست آزادی داریم چون برچیدنش خیلی مشکلتره.
شاندر پتوفی

بازگشت به “DRAG درگ”