قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسابقه شتاب تهران شهريور ٩٣

hashem-206
نوع خودرو: 206

پست شنبه 8 شهریور 1393, 10:44 am

از عکس معلومه لاستیک توی چه وضعیتی قرار داره جون ادمی زاد که هوا نیست هر چیزی وهرکاری منطقی داره .به نظر من بهترین .منطقی ترین تصمیمو گرفتن این کارا غد بازی بر نمیداره .حالا این سری نشد سری بعد . عقل سالم در بدن سالم
نمایه کاربر
دیودلفی
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: آریون 2011 فول

پست شنبه 8 شهریور 1393, 12:50 pm

دوست عزیز من تو تیم برگزار کننده مسابقات نبودم اما تو یه فیلد دیگه (منظورم فیلد اتومبیلرانی نیست) 10 ساله فعالیت داشتم انجمن راه انداختم و کلی زحمت کشیدم خیلی از خودم مایه گذاشتم اما همیشه بدترین حرف ها پشت سرم بود.
مردم ما مردم شادی نیستند همش ناراحتند، بیچاره اونی که بخواد کاری رو به انجام برسونه 100 برابر بجای تشکر بد و بیراه میشنوه
حرفام کلی بود و ربطی به ضایع شدن حق شما نداشت
اما اگر حقی ضایع شده راه حلش بدو بیراه گفتن نیست
نمایه کاربر
espero
راننده شتاب 400 متر - «پایش»
نوع خودرو: پرشيا 16V
محل اقامت: شیراز
Like شده: 1 بار

پست شنبه 8 شهریور 1393, 3:22 pm

تا اینجا هم رعایت کردیم
در صورت ادامه بحثهای بی مورد که نهایتا به توهین می انجامه
تاپیک قفل و خاطیان اخطار میگرن
زندگی قصه تلخیست که از آغازش ‍‍‍ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم
doodi
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: رنجرور

پست شنبه 8 شهریور 1393, 6:50 pm

بنظر من کسانی که به نحوه برگزاری مسابقه درگ درتهران اعتراض دارن که خصوصیه یا اختصاصیه شخص علیرضا دلجو وعواملش اصلا این تاپیک رو نخونن و دنبال نتیجه و مسائل دیگر هم نباشن مثل این بنده خدا که وقتش و قسمت زیادی از زندگیشو برای برگزار کردن این مسابقات گذاشته برن خودشون راه بندازن مجوزها و گرفتاریهاشم بجون بخرن به آقا پژمان هم پیشنهاد میدم اگه خیلی علاقه به جواب دادن و دامن زدن به حاشیه دارن یه تاپیک جدا بزنن با این دوستان بحث کنن خواهشا توی این تاپیک راجع به خود مسابقه و خودروها بحث بشه متشکر میشیم.
نمایه کاربر
M3HD! HB
دنده 1
نوع خودرو: MazMaz+HB BPT RWD
محل اقامت: زیر آسمون خدا

پست شنبه 8 شهریور 1393, 7:22 pm

چنتا نکته
همونطور که شما میتونید جای هم جواب بدین منم ازین لحظه بجای یسری اشخاص جواب میدم
اولا که شخص صاحب ماشین هم بیمه داره هم اختیار جونشو هم اختیار ماشینشو هم اینکه لاقل شعورش میرسه که این لاستیک رو ببینه و تصمیم بگیره
دوما چاله میدونه که با کپسول آتشنشانی میزارن تو سر کارن بنده خدا همونجور که همه دیدیم و دیدن که چه اتفاقاتی افتاد و ممکنه باز هم بیفته که الان تماشاچی ندارن!
سوما تو قوانین جایی ننوشتن که کسی تو مسیر دنبال ماشینا بدو بدو نکنه یا به بهانه فیلم گرفتن تو خاک و خل کنار ماشینا گاز نده که نه استرس ایجاد کنه نه اینکه خطر آفرین باشه!!!!؟؟؟؟؟
چهارما نخود هر آشی میشین جای هر کسی حرف میزنین همه جور نظرات کارشناسی میدین کسی کاریتون نداره ولی جالبه که توقعتون درین حده که همه و همه اون چیزی رو که شما دوس دارین بگن!!!!
عاشق اینم که یه دوست عزیز میچسبونین تنگ حرفاتون هرچی دوس دارین میگین ولی اسمش مودبانه و منطقی و در چهارچوب اخلاقه!!!
مثلا این:
روزى كه من با پانا توربو ايشون رو زدم،نيومد رو سكو....ناراحت شد رفت..عكسها موجود است كه جاى ايشان سعيد جايزه گرفت..بعد ها هم پشت سر من كلى حرف زد كه،اينا پورشه رو دستكارى كردند كه من رو زد!!!!!!!
اشكال نداره،وقتى ٢٠بار رو سكو اول ميرن ما خوبيم،تا اول نميشن ما بد ميشيم

دوس دارم ماجرا رو از زبون محسن فرهمند هم بشنویم اینجا!!!!

ميدونى تو ٢٠٠ تا لاستيك تركوندن يعنى چى؟؟؟؟وجداناً ميدونى؟؟؟؟ ميدونى چنتا پشتك ميزد؟؟؟؟

نه من نمیدونم محسن فرهمند هم که نمیدونه فقط شما میدونی!

قربون ادب شما برم من:
يه عده انگار تايم ٨ميزنن با ماشين ٢٠٠٠ اسبى كه نميخوان بيان.رزومه اونا رو ببينى يا تا حالا ماشين درگ نداشتن،يا بهترين تايمشون ١٣ بوده با استشهاد محلى...
ولش كن،اين جور ادمها معلومه از كجا خط ميگيرن،و ادب و صحبت كردنشون معلومه كه چيكاره هستند....

بله یه راهکاری هست تو این مواقع که بهش میگن کوبیدن خود به در و دیوار!!! عزیزم یهو بگو باشه تو خوبی خودتو راحت کن چرا این همه مینویسی!!!!
اینجور آدمها میتونن شمارو سرنگون کنن سی و اندی سال پیش هم نمونه بزرگشو دیدین
متاسفانه وجود ارادی مثل شما باعث ضایع شدن و حتی تخریب برگذار کننده ای مثل جناب دلجو میشه شما سریعتر تکلیف خودتو مشخص کن برگزار کننده ای یا شرکت کننده!!!!
یکی به میخ میکوبی سه تا به دم!

تا زمانی که خودتونو اصلاح نکنین و هر بار ازتون همچین چیزایی ببینن همینه اوضاع
ببخشید که سعی نکردم در برابر این حرفا مثل خودتون مودبانه برخورد کنم

پیرو پیشنهاد این دوستمون هم باید بگم بزرگترین انتقاد اینه که چرا هیچ اطلاعاتی از این ماشینا هیچ کجا نوشته نشده
فقط یه تایم و وسلام!!!
یه تاپیک داشتم تاریخشو ببینین جالبه
viewtopic.php?f=78&t=50207
این کارو انجام دادم و حدودا 3 ماه زمان برد و هیچ نقصی توش نبود و هر شخصی میخواست میتونست نمونه امریکاییش رو بیاره و همزمان باهم مقایسشون کنه تو عملکرد
ولی دیدم بهتره کل تشکیلاتش رو بزارم زیر برف و باد و بارون از بین بره ولی دست افراد سودجو و منفعت طلب نیفته
دیگه حرفی ندارم
موفق و پیروز باشید :دی
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ

پست شنبه 8 شهریور 1393, 7:57 pm

كاملاً صحيح ميفرماييد،بحثى با كسى ندارم،ديگه مشخص شده كه كيا هستند تو اين چند سال دنبال حاشيه هستند،بنده هم فقط براى ابهام بوجود امده در مورد ماشين ب ام و اقاى فرهمند جواب ايشون رو دادم،و علاقه اى به بحث با اين افراد كه براى همه مشخص شده نيتشون رو ندارم
دوست عزيز espero
شما كه ماشا الله هم رشته هستيد،بايد در جريان باشيد اون دسته از افرادى كه به دنبال حاشيه يا هماه قاتل بروسلى هستند،تو تمام تاپيكهاى درگ رو مورد نقد قرار دهيد،شك نكنيد تمامى دوستان كه اينجا پست ميزارن،همه دوستدار اين رشته هستند و صد البته،كسى بخواهد مسابقات و زحمات برگزاركنندگان و شركت كنندگان رو زير سوال ببره،اونها هم ساكت نخواهند بود....پس بهتر است از ريشه زده بشه اين حرفها و كسايي كه كارنامشون روشن است براى همه كه ،جز حاشيه و تهمت و نشان دادن ادب خودشون،چيزى بلد نيستند،
شما هم اگر در زمينه تايمها،مقامها،و موارد ديگه مسابقات تهران سوال داشتيد،از شخص بنده بپرسيد كه هم دچار گنگى پاسخ نشويد ،هم ماجرا رو از كسى جواب بگيريد كه طول مسابقه در تمام جاها بوده،و هم بقيه دوستان سردرگم نشوند كه حالا كى پاسخ ميده.
تايمها و رده بندى رو هم فردا قرار ميدهم.
ولى جاى دوساتن خالى رقابت فرارى و پورشه و ب ام و بسيار زيبا بود،فيلم رقابت پورشه و فرارى رو هم بزودى قرار ميدم.
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
نمایه کاربر
پژمان.
دنده 1
نوع خودرو: CL63 AMG/BMW E30/E93
محل اقامت: ایران عزیز.تهران کثیف,نياوران شلوغ

پست شنبه 8 شهریور 1393, 8:38 pm

n@a نوشته شده:متاسفانه من دیروز تو پیست نبودم و نمیدونم مشکل چیه بوده و اصلا جریان چی هستش . فقط چیزی که از دوستان حاظر شنیدم این بود که مانع تایم زدن اقای فرهمند شدن که خوب من رو هم ناراحت کرد ولی با دیدن این عکس و کلیپی که هستش به نظر من هم کار درستی انجام شده .
تصویر
arash.zendani نوشته شده:با این چیزی که من میبینم فقط میشه بهش گفت نقص فنی که احتمالا هم قانونی برخورد شده هم با رعایت ایمنی
به نظر من هم با این وضعیت درست نبود جون و سرمایه اقای فرهمند به خطر می افتاد

فقط ینفر اگه لطف کنه تایم و نفرات اول تا 3 هر کلاس رو بگه ممنون میشم
hashem-206 نوشته شده:از عکس معلومه لاستیک توی چه وضعیتی قرار داره جون ادمی زاد که هوا نیست هر چیزی وهرکاری منطقی داره .به نظر من بهترین .منطقی ترین تصمیمو گرفتن این کارا غد بازی بر نمیداره .حالا این سری نشد سری بعد . عقل سالم در بدن سالم
بله كاملاً درست ميفرماييد،ما هم همين كار رو كرديم،تو عكس هم مشخص است كه لاستيك يك سانت خورده شده،و خدا ميدونه دور بعد چى ميشد،در مورد بيمه هم عرض كنم،بيمه براى مسابقه و غير مسابقه،زمانى معنى داره كه اتفاق از پيش دانسته نيوفته،وقتى ما ميدونيم ماشينمون ترمز نداره،بريم جاده هراز ،بگيم خوب بيمست ديگه،بزنيم خودمون و ده نفر ديگه رو بكشيم....وقتى ميبينيم،نقصى وجود داره،نه جاده ميريم،نه مسابقه،اجازه مسابقه تايم دوم به ايشان،خيانت به خود راننده و بقيه بود،به چه قيمت بايد مسابقه داد،به خطر انداختن جان خود و بقيه،پس ديگه تيم فنى و اتش نشانى و اورژانس براى چى ميان،بيمه است ديگه،فوت شدن كه شدن،له شدن كه شدن....
اين همه تعهد و بيمه و اورژانس و ...ميان كه خدايي نكرده خون از دماغ كسى نياد،بعد با دست خودمون ماشينى كه مشكل داره رو اونم تو اين كلاس،بفرستيم روى خط استارت،و بعد اتفاقى بيوفته و به خاطر يه تايم،كل مسابقات و اين همه ماشين ،همه تعطيل،برن تو خيابان بگازن،همين جورى اجازه مسابقه رو بزور ميدن تو اين مملكت،خون از دماغ يكى هم بياد ديگه نور على نور....
ركورد شتاب ايران شكست...viewtopic.php?f=351&t=94134
عكسهاى مسابقات درگ در اينستا گرام http://instagram.com/persian_drag_race
نمایه کاربر
Immortal_mad_guy
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: بابل

پست شنبه 8 شهریور 1393, 9:02 pm

دقیقا نکتش همینه
کافیه فقط یک نفر زخمی شه اونوقت باید همین درگم تعطیلش کنن
این حرف که ماشین بیمست و خود راننده میدونست هم کاملا بچه گونست
وقتی کسی چیزی رو برگزار میکنه مسولیت داره،هر اتفاقی بیوفته میان میگن مقصر این اقای برگزار کننده بوده
شما اگه یک بار هم توی زندگیتون مسولیت برگزاری یک چیز کوچیک رو هم حتی اگه داشتین اینجوری حرف نمیزدین
نیم کیلو باش ولی مرد باش
نمایه کاربر
O.Z
دنده 1
نوع خودرو: nova coupe - camaro
محل اقامت: اهواز

پست شنبه 8 شهریور 1393, 9:20 pm

آقا خدایی گیر بیخود ندین به درگ یه عده هستن که زحمت میکشن و از وقتشون میزنن که خودشون و بقیه رو سرگرم کنن و به علاقشون برسن حالا این وسط فکر نمیکنم پولی هم توی جیبشون بره که اگر هم بره نوش جونشون بلاخره وقت میذارن و امکانات مناسب رو فراهم میکنن
4 صفحه پر شده هنوز نتایج رو اعلام نکردین
نمایه کاربر
Saeed ‌Zanganeh
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Prid B
محل اقامت: ايران 63-93

پست یک‌شنبه 9 شهریور 1393, 7:01 am

به جای این بحثای الکی دو تا عکس درست بگذارید یا حداقل تایمها رو اعلام کنید...
این همه ادم اونجا بودن یکی حتی مقام ها و نفرات برتر رو نمیدونه ؟؟؟؟ واقعن که !!!!

بازگشت به “DRAG درگ”