قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

نگهداری و نحوه تمیز کردن صندلی و روکش درهای مگان

نمایه کاربر
ISOMAX
دنده 1
نوع خودرو: Megane/Pars

پست چهارشنبه 3 شهریور 1389, 9:07 am

سلام
با توجه به اینکه مگان های 1600 فول هم مانند 2000 ها تودوزی کرم دارن ایجاد چنین تاپیکی رو خارج از لطف ندیدم
دوستان لطفا تجاربشون رو بگن تا دیگران هم استفاده کنن :smile:
نمایه کاربر
rxsina
دنده 1
نوع خودرو: E46 coupe
محل اقامت: پاسداران

پست دوشنبه 8 شهریور 1389, 5:39 pm

آره کرم خیلی زود کثیف میشه من اسپری چرم گرفتم خیلی خوب تمیز میکنه مخصوص ماشینه وقتی هم واسه خرید مبل رفته بودیم از طرف پرسیدم واسه لک و رنگ چیکار کنم گفت استون یا جوهر نمک که باید بلافاصله با دستمال خشکش کنی
قبلا هم که رفته بودم داخل ماشینو اصطلاحا خشک شویی کنم دیدم طرف از اسپری ها مختلف استفاده میکرد مثل جرم گیر- براق کننده- و یه چیزی هم داشت که مثل پولیش یه لایه از سطح رو بر میداشت و خیلی تاثیر داشت مثلا کنسول و ستون بین درها
بخار شور هم خیلی خوب صندلی هارو تمیز میکنه حتما امتحان کنید
ردلاین از خصوصیات بارز ماشین باز است.
نمایه کاربر
ISOMAX
دنده 1

پست سه‌شنبه 9 شهریور 1389, 6:45 am

البته من فکر کنم تودوزی ماشین شما چرم باشه که خیلی راحت باید تمیز بشه ولی متاسفانه صندلی مگان علاوه بر کرم بودن پارچه ای هم هست که دیگه محشره !!!
نمایه کاربر
rxsina
دنده 1
نوع خودرو: E46 coupe
محل اقامت: پاسداران

پست سه‌شنبه 9 شهریور 1389, 8:16 am

آره ولی پارچه هم بها اینایی که گفتم تمیز میشه فقط باید مخصوص پارچه باشه مثلا اسپری
ردلاین از خصوصیات بارز ماشین باز است.
نمایه کاربر
ISOMAX
دنده 1

پست جمعه 21 آبان 1389, 1:33 pm

سلام من روزیکه ماشینو تحویل گرفتم چنتا لکه سیاه رو درها بود که پرسیدم گفتن یه اسپری هست تو بازار بگیر بزن درست میشه 5شنبه که رفتم نمایندگی برا سنسور گفتم تمیزش کنه طرف یه پنبه اورد کشید روش با یه دستمال تمیز کشید روش ازش پرسیدم گفت تینره و تمیز میکنه الانم هیچ جای لکی وجود نداره
نمایه کاربر
hamidkarimy
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Megan-Runa Lx-L90E2
محل اقامت: تهران

پست سه‌شنبه 25 آبان 1389, 4:26 pm

متاسفانه بعضا وقتی ماشین وارد نمایندگی میشه کارگرای تمیرگاه برای جابجا کردن ماشین با همون لباسای کثیف سوار میشن و این اتفاقا میفته
تونمایندگی های هیوندا و تویوتا من دیدم به محظ ورد ماشین یه نفر هست که مسئول کشیدن روکش مخصوص روی صندلی ها هست
و موقع رفتن هم روکش ها رو در میاره
نمایه کاربر
ISOMAX
دنده 1

پست سه‌شنبه 25 آبان 1389, 4:36 pm

hamidkarimy نوشته شده:متاسفانه بعضا وقتی ماشین وارد نمایندگی میشه کارگرای تمیرگاه برای جابجا کردن ماشین با همون لباسای کثیف سوار میشن و این اتفاقا میفته
تونمایندگی های هیوندا و تویوتا من دیدم به محظ ورد ماشین یه نفر هست که مسئول کشیدن روکش مخصوص روی صندلی ها هست
سلام حمید جان مگه نمایندگی های تهران اینکارو نمیکنن؟اینجا که هم روی صندلی هم فرمون و هم زیر پای راننده رو میپوشونن
نمایه کاربر
hamidkarimy
نوع خودرو: Megan-Runa Lx-L90E2
محل اقامت: تهران

پست چهارشنبه 26 آبان 1389, 6:59 am

ISOMAX نوشته شده:
hamidkarimy نوشته شده:متاسفانه بعضا وقتی ماشین وارد نمایندگی میشه کارگرای تمیرگاه برای جابجا کردن ماشین با همون لباسای کثیف سوار میشن و این اتفاقا میفته
سلام حمید جان مگه نمایندگی های تهران اینکارو نمیکنن؟اینجا که هم روی صندلی هم فرمون و هم زیر پای راننده رو میپوشونن
من شما گفتی لک داشته و برات تمیز کردن گفتم شاید دلیلش این بوده چون من سایپا تحویل گرفتم و روکش و .. خبری نبود البته لک نیفتاد
نمایه کاربر
farzad_adiban
شروع حركت
نوع خودرو: مگان - سانتافه
محل اقامت: اصفهان

پست پنج‌شنبه 25 آذر 1389, 5:19 am

من از این اسپری چند منظوره رافونه(قیمت حدود1500 تومان) استفاده کردم واسه همه جاهای کرم رنگ ماشیم خوب جواب داد....
اول رو لک ها اسپری کردم
با یک اسکاچ نرم ماساژ دادم
با یک دستمال تمیز خشکش کردم
تصویر
كمري - جنسيس - مگان - سانتافه
رامین رحیمی
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست پنج‌شنبه 25 آذر 1389, 5:45 am

شستشو با مواد شیمیایی در درازمدت کیفیت رنگ و منسوجات پارچه رو خراب میکنه. بهتر از روکش استفاده بشه. روکش چرمی فابریک مگان رو خود نمایندگیها دارن؟ یا باید حتما رفت بیرون روش گذاشت؟ قیمتش چنده . بهترینش کدومه؟

بازگشت به “مگان نسل 2 - MEGANE 2ND GEN”