قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

چراغ جلو و عدسی مگان

babak GM
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: megan.espero
محل اقامت: کرمان

پست پنج‌شنبه 5 مرداد 1396, 7:45 pm

سلام خدمت همه دوستان مگان سوار
یه تجربه کسب کردم و هزینه زیادی هم به نسبت دادم برای چراغ های جلوی مگان نور بالا و پایین چون اکثرا شب رانندگی میکنم و روشنایی مناسب برای راننده خیلی تو شب مهمه مخصوصا اگه به نصبت تندرو هم باشید همه نوع لامپ خریدم نشد رفتم سراغ هدلایت البته بنده خدا فروشنده اشنا بود گفت امتحان کن خوشت نیومد یا نور کافی نداشت بیا زنون بنداز خلاصه برای نور بالا و پایین هدلایت خریدم برای نور پایین ۴ طرفه وبرای نور بالا ۲ طرفه باورتون نمیشه نور پایین با اینکه ۴ طرفه بود اصلا نور نداشت حتی به اندازه یه لامپ نیم سوز نور بالا هم پخش میکرد و پرتاب نور نداشت دیگه کلافه شدم رفتم پیش یه کسی که تو گارش وارد بود گفت برای چراغ عدسی دار فقط زنون ببند اگه میخوای نور داشته باشی خلاصه برای نور پایین زنون گذاشتم دیدم تا حالا چقدر الکی وقت گداشته بودم نور پایین عالی شد و از نظر پرتاب نور خوب و ماشین جلو رو اذیت نمیکنه عین لامپ فابریک از نظر تنظیم شدن ولی حسنش اینه که یکم اطرافم روشن میکنه دیدم خیلی نتیجه خوب شد بالا رو هم زنون انداختم ولی پرتاب نور خیلی زیاده تو جاده حتما باید سره چراغ رو بیارید پایین که نفر جلو اذیت نشه اینو گفتم که اگر کسی با لامپ عوض کردنو هدلایت دنبال نوره ایده ال هست فقط زنون بندازه الکی هم خرج نکنه هدلایت هم فقط برا پرژکتور جواب میده امیدوارم کمکی در حد توان به دوستان کرده باشم موفق باشید
sherhood
شروع حركت
نوع خودرو: مگان

پست پنج‌شنبه 31 خرداد 1397, 10:05 am

تشکر.مفیدبود

بازگشت به “مگان نسل 2 - MEGANE 2ND GEN”