قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

محل قرار گیری فیلتر هوای اتاق مگان به همراه تصاویر

نمایه کاربر
dariush_hastam
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 206T5
محل اقامت: تهران

پست پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 3:16 pm

از اونجایی که در ابتدا خودم و خیلی از دوستان از محل قرار گیری فیلتر اتاق مگان بی خبر بودن من تصمیم گرفتم که تا داشبورد رو باز کنم تا به صورت کامل و واضح این بخش مخفی مگان رو کشف کنم!
خودم بسیار ناراحتم که چرا فیلتری که باید زود به زود عوض بشه مخصوصا با شرایط آب و هوای تهران و خیلی شهرهای بد تر از تهران در چنین جایی قرار بگیره و شما مجبور بشین برای تعویض اون 8 تا پیچ باز کنین.نوار دور در رو باز کنین و..... به نظرم محل قرار گیری اون می تونست دم دست تر باشه تا برای تعویض تعمیرکار یا صاحب ماشین این قدر به زحمت نیفتن! امان از دست منطق فرانسوی ها!
سوالی داشتین بپرسین.
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
هر کسی حق نظر دادن دارد.مهم این است اینقدر شعور داشته باشد تا در مورد هر چیزی نظر ندهد !
نمایه کاربر
D.Daneshjoo
دنده 1
نوع خودرو: 206A-Sorento-Blazer
محل اقامت: شيراز

پست پنج‌شنبه 20 مرداد 1390, 3:38 pm

ممنون واقعآ !!
خیلی مفید بود ...

به نظر خودتون چقدر وقت یه بار باید عوض بشه !؟
اصلآ گیر میاد آیا !؟
نمایه کاربر
dariush_hastam

پست جمعه 21 مرداد 1390, 1:59 am

راستش می دونم برای هر شهری متفاوته.کارکرد ماشین من 12000 هست و فیلتر کثیف شده و تازه لای درزهاش پر از آشغال و گرد و ... شده بود.کمتر از 45 دقیقه موفق خواهید شد به فیلتر دسترسی پیدا کنید و اون رو تعویض کنید. چون 5شنبه بود من نتونستم فیلتر نو تهیه کنم اما چندجا زنگ زدم گفتن مشابه با l90 هست قیمتم از 16 دادن تا 18.( راست و دروغش پای گویندش )
ماشین های قبلی که داشتم هر 10000 کیلومتر عوض می کردم و باعث می شد ماشین بوی بد نده.اما این مگان اینقدر از فیلتر هواش مخصوصا وقتی کولر روشن می کردم بوی بد می اومد که مجبور شدم برم سراغ فیلتر و اون رو خوشبو کنم. تو عکس خود فیلتر هم دقت کنید به علت پاشش بیش از حد خوشبو کننده ( ادکلن ) سمت راست فیلتر چرب شده!
هر کسی حق نظر دادن دارد.مهم این است اینقدر شعور داشته باشد تا در مورد هر چیزی نظر ندهد !
Senator
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست جمعه 21 مرداد 1390, 11:02 am

فیلتر هوای اتاق 34 تومن....تایلندی هم بود.
نمایندگی 10 دقیقه طول نکشید .....
نمایه کاربر
dariush_hastam

پست جمعه 21 مرداد 1390, 9:41 pm

قیمت رو از خیابون امیرکبیر از چندتا لوازم یدکی فروش مگان پرسیدم.از قیمت ها مطمئن هستم.34 تومن یعنی دوبرابر!! چه خبره؟ ضمنا چجوری 10 دقیقه ای عوض کردن؟توضیح بیشتر می دین؟
نمایه کاربر
kiuo
شروع حركت

پست دوشنبه 31 مرداد 1390, 10:09 am

من دیروز رفتم دادم هواکش اتاق رو تعویض کنند اصلا داشبورت رو باز نکردند وهواکش رو تیکه تیکه روی چاکهاش باز میکردند البته نه اینکه کاملا وا بشه و راحت فرستادند تو
البته من پیششون نایستادم ولی وقتی اومدم پرسیدم گفتم داشبورت که باز نشده!؟ گفتند نیاز نیست و روش درستش همونیه که خدمتتون عرض کردم
نمایه کاربر
dariush_hastam

پست پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 9:42 pm

من هم بعد از نوشته دوستان با توجه به چاک های فیلتر اتاق متوجه شدم با صرف 15 دقیقه و بدون باز کردن داشبورد می شود فیلتر هوای اتاق را تعویض کرد و امروز 2 تا فیلتر خریدم با قیمت 12 و 14.چون از دو مغازه متفاوت خرید کردم.منتها من چاک های فیلتر رو کامل باز نکردم و از اونها برای منعطف کردن فیلتر و جا زدن اون استفاده کردم.اما در زمان در آوردن فیلتر قبلی مجبور شدم هم چاک هارو باز کنم هم فیلتر رو نابود کنم!
نمایه کاربر
امير سلطان
دنده 1
محل اقامت: زیر آسمان آبی

پست شنبه 22 مهر 1391, 8:07 pm

من فیلتر گرفتم دادم بهش طرف هم اومد زیر داشبورد پایین پای شاگرد خوابید و تیکه تیکه از چاکهای باز شده فیلتر فرستاد تو.گفت جاش اینجاست.
نمی دونم درست گفت یا نه
sirous
نوع خودرو: مگان 2000 اتومات

پست شنبه 17 فروردین 1392, 7:45 am

با عزض سلام و تشکر دوست عزیز dariush_hastam نمیدونم به چه دلیلی من نمی تونم عکسها رو ببینم لطفا" وخواهشا" عکس ها را برای من ای میل کنید sirous41533@yahoo.com متشکزم
نمایه کاربر
SHAHRAM.
دنده 4
نوع خودرو: اف جي ،آزرا ، تندر
Like شده: 2 بار

پست شنبه 17 فروردین 1392, 8:27 am

ايكاش عكسها دوباره اپ بشن

ممنون
اصطحلاک غلطه ،استهلاک درسته

عکسهاتون رو تو http://www.overpic.net آپلود کنید و لینک پنجم رو اینجا قرار بدید

داغدار پدر وفات ٩٣/٨/٧ روز حر