قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسایل و مشکلات مربوط به چراغ چک و فالت های مگان

jarandehie
نوع خودرو: مگان ۱۶۰۰ E2

پست یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 8:29 am

سلام دوستان با اجازه مدیران محترم انجمن چون دیدم این مطلبی که چند نفر تو تاپیکهای مختلف بهش اشاره کردن ولی جواب نگرفتن و احتمالا برای خیلیها بعد از این پیش میاد این تاپیکو زدم
من دو روزه که ماشینو روشن میکنم تو صفحه نمایش پشت فرمان مینویسه SERVICE DE که بعد که رو دکمه برف پاک کن میزنی میره تا دفعه بعد که ماشینو روشن میکنی
ماشین 8500 تا راه رفته و تا بحال دست کسی به موتورش نخورده
چراغ آچار پشت فرمون هم خاموشه اگه دوستان اطلاعی دارند بفرمان لطفان =n =n =n
نمایه کاربر
ISOMAX
دنده 1
نوع خودرو: Megane/Pars

پست یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 10:21 am

این همون هشدار سرویس 10000 که از کیلومتر 8500 روشن میشه . هروقت برید برای سرویس کیلومترو ریست میکنن و درست میشه.
نمایه کاربر
shaham
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مگان ;cerato; cielo
محل اقامت: شیراز

پست چهارشنبه 12 مرداد 1390, 10:06 am

روی همین service due چند ثانیه کلید روی دسته برف پاک کن نگهداری مجددا روی 10000 ریست میشه
مسعود 1390
نوع خودرو: مگان

پست جمعه 29 مهر 1390, 4:51 pm

jarandehie نوشته شده:سلام دوستان با اجازه مدیران محترم انجمن چون دیدم این مطلبی که چند نفر تو تاپیکهای مختلف بهش اشاره کردن ولی جواب نگرفتن و احتمالا برای خیلیها بعد از این پیش میاد این تاپیکو زدم
من دو روزه که ماشینو روشن میکنم تو صفحه نمایش پشت فرمان مینویسه SERVICE DE که بعد که رو دکمه برف پاک کن میزنی میره تا دفعه بعد که ماشینو روشن میکنی
ماشین 8500 تا راه رفته و تا بحال دست کسی به موتورش نخورده
چراغ آچار پشت فرمون هم خاموشه اگه دوستان اطلاعی دارند بفرمان لطفان =n =n =n

سلام
این هشدار سرویس اول ماشین است که شامل تعویض روغن و فیلترها ست. همین کار را من دو هفته پیش انجام دادم ولی وقتی ماشین را از نمایندگی رسمی پس گرفتم ماشین نو و بدون اشکال تبدیل شده بود به یک ماشین مشکل دار. صدای موتور عوض شده، موتور لرزش پیدا کرده و بدتر از همه، مصرف سوخت به شدت افزایش پیدا کرده است. هم خواستم حواستون جمع باشد این بلا سر شما نیایدو هم از دوستان عزیز خواهش می کنم اگر تجربه مشابه داشته اند یا اگر می دانند چه اتفاقی ممکن است افتاده باشد و چه کار باید کرد مرا راهنمایی کنند. با تشکر
payman2m
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست پنج‌شنبه 1 دی 1390, 7:00 pm

اقا یکی راهنمایی کنه چند وقت پیش داشتم تو بزگراه میرفتم که خیلی ترافیک بود بارون میومد یهو چراغ چک روشن شد و الکترونیک فالت داد یعد جراغهای سقف هم دیکه روشن نشد و پمپ شیشه شور هم به زور آب میپاشه رفتم دیاگ زدم فالت رو پاک کرد ولی باز اومد کسی الن چراغ چک روشن مونده و چراغهای سقف هم کار نمیکنه کسی میدونه از چی هست /؟؟
نمایه کاربر
سيامك سمند
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مگان 2000 - دنا
محل اقامت: زنجان

پست دوشنبه 5 دی 1390, 4:22 am

دوستان تاپيكي جز اين پيدا نكردم مشكلمو مطرح كنم
مگاني كه تازه خريدم مدل 88 و كيلومترش 40000 هست
الانم چراغ آچار روشن شده و پيغام سرويس هم اومده
ميخواستم ببينم تو اين كيلومتر يعني 40000 سرويس خاصي داره؟ يا فقط تعويض روغن و فيلتره؟
ببرم نمايندگي يا خودم بيرون بدم عوض كنن؟
ممنون
تاریخ عضویت در فروم 2005
ماشین فقط مشکی
نمایه کاربر
alirezaa
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ford festiva b6 8v
محل اقامت: mashhad

پست پنج‌شنبه 29 دی 1390, 4:46 pm

سلام دوستان امروز ماشین رو تحویل گرفتم
از نمایندگی که اومدم بیرون دیدم چراغ های راهنما توی صفحه کیلومتر هر دو با هم روشن موندن و خاموش نمیشن از موقعی که ماشین رو روشن می کنی تا خاموش می کنی راهنما هم که می زنی تاثیر نداره نمی دونید از چی می تونه باشه
ashkan_tafakkor
شروع حركت
نوع خودرو: MEGANE

پست پنج‌شنبه 29 دی 1390, 5:24 pm

چراغ سقف به خاطراین روشن نمیشه که باطریت ضعیفه.

---- اضافه شده در تاریخ پنج شنبه دی 29, 90 10:04 pm ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

داداش من اگه جایه توبودم به خاطرمشکل این چراغ راهنما میرفتم تو نمایندگی مجبورشون میکردم تااین مشکل روحل نکردن ماشین روبهم تحویل ندن.اصلااین مشکل چراباید روماشین صفرباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
payaaaaam
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مگان. تیبا2
محل اقامت: خرم آباد

پست پنج‌شنبه 29 دی 1390, 10:52 pm

alirezaL90 نوشته شده:سلام دوستان امروز ماشین رو تحویل گرفتم
از نمایندگی که اومدم بیرون دیدم چراغ های راهنما توی صفحه کیلومتر هر دو با هم روشن موندن و خاموش نمیشن از موقعی که ماشین رو روشن می کنی تا خاموش می کنی راهنما هم که می زنی تاثیر نداره نمی دونید از چی می تونه باشه
تا جایی که من میدونم مشکلی نیست.فکر کنم باید چند ثانیه دسته راهنما و برف پاک کن رو به طرف خودتون فشار بدید.
نمایه کاربر
alirezaa
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ford festiva b6 8v
محل اقامت: mashhad

پست جمعه 30 دی 1390, 6:11 am

payaaaaam نوشته شده:
alirezaL90 نوشته شده:سلام دوستان امروز ماشین رو تحویل گرفتم
تا جایی که من میدونم مشکلی نیست.فکر کنم باید چند ثانیه دسته راهنما و برف پاک کن رو به طرف خودتون فشار بدید.
ماشین روشن باشه یا خاموش و فقط کارتش روش باشه ؟

بازگشت به “مگان نسل 2 - MEGANE 2ND GEN”