xj6درحال بازسازی

مباحث مربوط به تمامي محصولات شركت خودروسازی جگوار
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
قفل شده
نمایه کاربر
xj6
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: R21
محل اقامت: بیرجند

xj6درحال بازسازی

پست توسط xj6 » 22 ژانویه 2010, 16:20

سلام خدمت همه ی ماشین بازا به خصوص جگوار بازا..بالاخره جگوارم بعد از تعویض پلاک (حدود یک سال میشه)وپیدا کردن موتور(موتورو ازکاربر بازسازی جگوارخریدم) بعد از چهار-پنج سال رفته واسه بازسازی...البته واسه موتورش خیلیها امریکایی (نوا -بیوک)پیشنهاد میکردن ولی درست موتور امریکایی بیدرد سر تر وخوش قطعه تره وهرکسی تقریبا تعمیرش میکنه .ولی جگوار باید جگوار باشه نه اتاقشو یدک بکشه..منم دردسرشو به بی اصالت شدنس ترجیح میدم..یکی ازعلتای دیر جمع کردنش هم همین پیدا کردن موتور بود.الان هم ماشین درحال صافکاریه چنتا عکس از قدیم والان ماشین میزارم تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
تصویر

تصویر
تصویر
تصویر

تصویر
سعی میکنم مرحله به مرحله عکس بزارم.اگه کسی نظر یاراهنمایی داره بگه .....
ميميكس1
متخصص کلاسیکهای ایتالیایی
نوع خودرو: Lancia,BMW E46
محل اقامت: تهران

Re: xj6درحال بازسازی

پست توسط ميميكس1 » 22 ژانویه 2010, 17:26

تبریک میگم که دارین یه جگوار رو بازسازی میکنین و کار سختی هم هست.....
باید صبر کنید تا علی رضا بیاد و راهنمایی کنه شما رو ایشون خیلی میتونن به شما کمک کنن.
داخل بازسازی میخواد ؟
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 22 ژانویه 2010, 19:07

بله . البته ماشین رو بیشتر به خاطر یه مقدار پوسیدگی که داشت بردم صافکاری ظاهر ماشین درحد یه سرگلگیر جلو وعقب بیشتر خوردگی نداشت داخل ماشینم میخوام کامل تودوزی رو نو کنم (عکس از داخلشم میزارم) البته داخلشو میخوام بزارم بعد ازنقاشی -سیم کشی و زیربندی وجلوبندی ..تودوزیشم توشهرخودممون انجام نمیدم چون اینجا زیاد نه تمیزکارن نه سلیقه دارن .. اگه کسی نکته خاصی درمورد
سیمکشی یا هرقسمت ماشین داره بگه ممنون میشم...چون توشهر ما همین یکدونه هست وکسی اطلاع کامل ودرستی ازجگوار نداره...
نمایه کاربر
رضا عمراني
مدیر کلوپ موتورسیکلت

پست توسط رضا عمراني » 22 ژانویه 2010, 22:33

ماشاالله اعتماد به نفس :-)
کار بزرگی رو شروع کردید
یه سوال دارم
برای بازسازی این ماشین چقدر بودجه در نظر گرفتین؟ دست به اچار هم هستید؟
نظرمن در مورد این بازسازی اینه که اگر این ماشینو کاملا فابریک و اورجینال جمع کنید ارزش داره ولی اگر وسط راه خسته بشید ویا لوازم نیمه سالم روش ببندید کارت بی ارزش میشه
تو بازسازی تا اونجا که امکان هست باید نو ببندی
Rhytm & Balance
نمایه کاربر
بازسازی جاگوار
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: xjc

پست توسط بازسازی جاگوار » 23 ژانویه 2010, 08:55

xj6 نوشته شده:بله . البته ماشین رو بیشتر به خاطر یه مقدار پوسیدگی که داشت بردم صافکاری ظاهر ماشین درحد یه سرگلگیر جلو وعقب بیشتر خوردگی نداشت داخل ماشینم میخوام کامل تودوزی رو نو کنم (عکس از داخلشم میزارم) البته داخلشو میخوام بزارم بعد ازنقاشی -سیم کشی و زیربندی وجلوبندی ..تودوزیشم توشهرخودممون انجام نمیدم چون اینجا زیاد نه تمیزکارن نه سلیقه دارن .. اگه کسی نکته خاصی درمورد
سیمکشی یا هرقسمت ماشین داره بگه ممنون میشم...چون توشهر ما همین یکدونه هست وکسی اطلاع کامل ودرستی ازجگوار نداره...
سلام.خيلي خوشحالم ميبينمت دوباره.اميدوارم همون چيزي كه ميخواي بشه.كه البته با پشتكاري كه از شما ديدم حتما ميشه.همونطور كه قبلا هم قول دادم هر وقت نياز به قطعه داشتي بگو برات ازينجا تهيه ميكنم و ميفرستم.خودمم ايشالا همين روزا قبل از اتمام سال يكسر ميام پيشت.
كاره تعويضه واشراي موتورت تموم شده؟ مشكله خاصي نداشتي؟
راستي در مورده كارهائيكه ميخواي انجام بدي مثل جلوبنديو سيم كشو كاراي فنيه ديگه اگه برات امكان داره قبل از نقاشيه ماشين تمومش كن بهتره.
در مورده سيم كشيم سعي كن اصلا كلافاي فابريكه دورشو باز نكني چون اگه ايراديهم داشته باشه سيم كشيت از انتهاي اونا يعني جائيه كه به وسيله برقي ختم ميشه هستش.فقط كافيه اونجارو چك كني و همينطور جعبه فيوزت.در مورده بقيش من قول بهت ميدم كه هيچ ايرادي نداره چون سيم كشي جاگوار به اين سادگيا خراب نميشه.
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 24 ژانویه 2010, 00:19

رضا عمراني نوشته شده:ماشاالله اعتماد به نفس :-)
کار بزرگی رو شروع کردید
یه سوال دارم
برای بازسازی این ماشین چقدر بودجه در نظر گرفتین؟ دست به اچار هم هستید؟
نظرمن در مورد این بازسازی اینه که اگر این ماشینو کاملا فابریک و اورجینال جمع کنید ارزش داره ولی اگر وسط راه خسته بشید ویا لوازم نیمه سالم روش ببندید کارت بی ارزش میشه
تو بازسازی تا اونجا که امکان هست باید نو ببندی
بودجه تاجایی که داشته باشم وبتونم فابریک جعمش کنم خرج میکنم اگه تماممشد دست نگه میدارم تا دستم واشه بعد شروع میکنم .. دست به اچارم تاحدودی هستم ولی متاسفانه وقتشو ندارم ..
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 24 ژانویه 2010, 00:30

بازسازی جاگوار نوشته شده:
xj6 نوشته شده:بله . البته ماشین رو بیشتر به خاطر یه مقدار پوسیدگی که داشت بردم صافکاری ظاهر ماشین درحد یه سرگلگیر جلو وعقب بیشتر خوردگی نداشت داخل ماشینم میخوام کامل تودوزی رو نو کنم (عکس از داخلشم میزارم) البته داخلشو میخوام بزارم بعد ازنقاشی -سیم کشی و زیربندی وجلوبندی ..تودوزیشم توشهرخودممون انجام نمیدم چون اینجا زیاد نه تمیزکارن نه سلیقه دارن .. اگه کسی نکته خاصی درمورد
سلام.خيلي خوشحالم ميبينمت دوباره.اميدوارم همون چيزي كه ميخواي بشه.كه البته با پشتكاري كه از شما ديدم حتما ميشه.همونطور كه قبلا هم قول دادم هر وقت نياز به قطعه داشتي بگو برات ازينجا تهيه ميكنم و ميفرستم.خودمم ايشالا همين روزا قبل از اتمام سال يكسر ميام پيشت.
كاره تعويضه واشراي موتورت تموم شده؟ مشكله خاصي نداشتي؟
راستي در مورده كارهائيكه ميخواي انجام بدي مثل جلوبنديو سيم كشو كاراي فنيه ديگه اگه برات امكان داره قبل از نقاشيه ماشين تمومش كن بهتره.
در مورده سيم كشيم سعي كن اصلا كلافاي فابريكه دورشو باز نكني چون اگه ايراديهم داشته باشه سيم كشيت از انتهاي اونا يعني جائيه كه به وسيله برقي ختم ميشه هستش.فقط كافيه اونجارو چك كني و همينطور جعبه فيوزت.در مورده بقيش من قول بهت ميدم كه هيچ ايرادي نداره چون سيم كشي جاگوار به اين سادگيا خراب نميشه.
باعرض سلام و تشکراز شما.....راستش ماشین هنوز تو صافکاریه و سر وقت موتور هنوز نرفتم واینجا خیلی ازتعمیرکارا از اسم ماشینم میترسن چه به رسه که موتورشو ببینن منم موتورو دست هر کسی نمیدم ولی یکی ازدوستای تعمیرکار هست که میگه قدیم خودش جگوار داشته به احتمال زیاد موتور و ببرم جای همون بنده خدا ولی باید ببینم کی صافکاریش تموم میشه تا بعد ببینم چه کارشو شروع کنم....ایشالا اومدی باهم میریم سر ماشین تا اگه راهنمایی داشتی منو راهنمایی کنین ..هرچی باشه شما تجربشو بیشتر از من دارین..
نمایه کاربر
بازسازی جاگوار
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: xjc

پست توسط بازسازی جاگوار » 24 ژانویه 2010, 08:20

نه بابا اختيار دارين.منم همچين دستو پا شكسته يه چيزائي ميدونم.............
حتما مزاحمت ميشم :grin:
نمایه کاربر
xj6

پست توسط xj6 » 26 ژانویه 2010, 23:53

سلام ..میخوام دوتا سایت معرفی کنم ..برای من که جالب وخوب بود... البته اگه اینرنت پرسرعت دارین بهتون پیشنهاد میکنم چون یکی مربوط به باز کردن سرسیلندر جگوار سری یک میشه که به صورت فیلمه وبا دیال اپ مشکله دیدنشون سایت دیگه داخلش چند کتابچه پی دی اف هست درمورد مینی . جگوا ر تریومف البته به صورت جداگانه که هرکدوم حدود 10 تا15مگابایت هست...

این مربوط به فیلمهاست
http://vimeo.com/1245722

اینم مربوط به فایل پی دی اف این فایلها بسیار جالب هستن به نظر من ازدست ندین اگه میتونیین دانلود کنید ......
http://www.angloparts.com/en/home/page/newsletter_page2
mir3m

پست توسط mir3m » 27 ژانویه 2010, 05:58

سلام
اگر اطلاعات فنی درباره هر قسمت ( الکتریکی-مکانیکی) بخواین متونم کمک کنم.
قفل شده

بازگشت به “جگوار Jaguar”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان