قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

xj6درحال بازسازی

مباحث مربوط به تمامي محصولات شركت خودروسازی جگوار
نمایه کاربر
M@H@N
متخصص فنی دوو
نوع خودرو: E$PERO
Like شده: 1 بار

پست چهارشنبه 16 شهریور 1390, 11:14 am

رنگ های المانی هم بسیار عالی هستش دوست عزیز
سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیرهای خود را می پرستند
نمایه کاربر
xj6
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: R21
محل اقامت: بیرجند

پست چهارشنبه 16 شهریور 1390, 6:24 pm

M@H@N نوشته شده:رنگ های المانی هم بسیار عالی هستش دوست عزیز
منظور از رنگ المانی همین رنگهای بیسکوت 54و69 هست..چون از چند نفر که پرسیدم میگن همینا المانیه درسته؟

-- 16 شهریور 90, 01:13 --

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
xj6

پست سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 6:24 pm

بتونه کاری ماشین تموم شده وتقریبا نصف ماشینم سمباده خورده ایشالا پنجشنبه هم استر اولیه خورده میشه..البته تو شهر مون استر خارجی پیدا نمیشه..که تومشهد گیر اوردم زنگ زدم نوع المانیشو گفت که دارم سرش شلوغ بود نشد مارک و قیمتشو سوال کنم ..ایشالا فردا سفارش میدم که تا پنجشنبه به دستم برسه..رنگ ماشینمم احتمالا از همون میگیرم چون گفت بیسکوت المانی داره منم که احتمالا رنگشو صدفی میکنم..جای ما رنگ بیسکوت فقط مارک مهار ایرانی دارن البته میگن خارجیه ولی خدا میدونه کجاییه...هرکی از دوستان نظری داره خوشحال میشم نظر شو بگه.....

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
ميميكس1
متخصص کلاسیکهای ایتالیایی
نوع خودرو: Lancia-BMW E46
محل اقامت: تهران

پست پنج‌شنبه 24 شهریور 1390, 4:06 pm

نظر من اینه که اگه قرار ماشین همه چیزش و همه جزییاتش مثل روز اول جمع بشه و به اصطلاح فابریک جمع شه سعی کنید رنگ ماشین رو صدفی نکنید.و همانگونه که فابریک بوده رنگ کنید.

موفق باشید
نمایه کاربر
xj6

پست جمعه 25 شهریور 1390, 11:48 am

ميميكس1 نوشته شده:نظر من اینه که اگه قرار ماشین همه چیزش و همه جزییاتش مثل روز اول جمع بشه و به اصطلاح فابریک جمع شه سعی کنید رنگ ماشین رو صدفی نکنید.و همانگونه که فابریک بوده رنگ کنید.

موفق باشید
اکثریت نظرشون رو صدفیه احتمال 90% صدفی میشه . چون هنوز خودم دو دلم (فابریکی ماشین یا قشنگی ماشین) ولی بیشتر نظر خودمم روی صدفی (صدفی روی جگوار خیلی قشنگ میشه) هنوزم رنگاشو سفارش ندادم ..ولی اگه احتمال اون 10% صدفی نشه رنگشو از رنگ خودش روشنتر میزنم چون رنگ خودش سفید روشن نیست اصطلاحا استوخونیه....
باز هم به خاطر نظرتون ازشما تشکر میکنم...........

---- اضافه شده در تاریخ 25 شهریور 90, 15:59 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

اینم چند تا عکس از جگوار صدفی..........

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
ميميكس1
متخصص کلاسیکهای ایتالیایی
نوع خودرو: Lancia-BMW E46
محل اقامت: تهران

پست جمعه 25 شهریور 1390, 8:02 pm

بله با عکسایی که گذاشتید صدفی خیلی زیبا میشه....یه دست رینگ و لاستیک زیبا و اسپورت و پهن سراگزوز هاش هم عینه عکس دوم شه و یکم ارتفاع بیاد پایین خیلی ماشین زیبا میشه.....
با ارزوی موفقیت
نمایه کاربر
xj6

پست دوشنبه 28 شهریور 1390, 8:16 pm

[quote="ميميكس1"]بله با عکسایی که گذاشتید صدفی خیلی زیبا میشه....یه دست رینگ و لاستیک زیبا و اسپورت و پهن سراگزوز هاش هم عینه عکس دوم شه و یکم ارتفاع بیاد پایین خیلی ماشین زیبا میشه.....
با ارزوی موفقیت[/q

بالاخره صدفی ازرا تصویب شد ...رنگشم درست کردن فردا احتمالا به دستم برسه..کل لوازم رنگشم از تینر گرفته تا بقیه قضایا خارجی سفارش دادم....
ارتفاع ماشینو نمیشه با این سرعت گیرای شهرمون کم کنم چون استانداردخودش پایین هست ازاین پایینتر خطرناک میشه چون تواکثر شون شکستکی کارتل شایع هست.. برای اگزوز هم ظاهرا باید گل سپرهای عقبش روبرداشت که زیاد جالب نمیشه...البته اگه بتونم یه طرح دیگه روش در بیارم که هم پر ابهت تر شه هم ماشین کمتر دست کاریشه انجام میدم..
تشکر....
نمایه کاربر
xj6

پست چهارشنبه 6 مهر 1390, 10:08 pm

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
xj6

پست شنبه 9 مهر 1390, 9:36 pm

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

---- اضافه شده در تاریخ 10 مهر 90, 00:31 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

رفته بودم جای موتور ماشین گفتم چند تا عکس بزارم..ماشینو استر کاریش که تمام شد میخوام بدم جلو بندی ساز تا رام جلو وعقبو بیاره پایین وتمام بوشایی رو که نیاز به تعویض داره عوض بشه ..البته قبلش تمیز کاری ورنگ زیر بند ماشینو انجام میدم.. بعدشم نوبت موتوره باید یه دست واشر عوض بشه روغن زیاد ی نشت داره..کسی میدونه میشه کاری کرد که موتور همیشه خشک باشه ورغن ازش نریزه....؟

تصویر

تصویر

منتظر نظراتون هستم................................

---- اضافه شده در تاریخ 10 مهر 90, 01:04 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

تصویر

تصویر
نمایه کاربر
xj6

پست جمعه 22 مهر 1390, 1:50 pm

سلام..........

لوازم جلو بندی و زیر بندی که اضاف داشتمو امروز دراوردم ..کل لوازمو جدا میکنم وشروع میکنم به تمیز کاری وبعد رنگ...بعد این لوازم که اماده شد اینا رو با خود لوازم زیر ماشین جایگزین میکنم که یه مقدار کار جلو تر بیفته ....اینم چند تا عکس ..ببخشیدکه بیکیفیتن سر فرصت دوباره عکسای کاملو هم از لوازم جلو هم عقب میزارم.......

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

بازگشت به “جگوار Jaguar”