راهنمایی در مورد خرید جاگوار

مباحث مربوط به تمامي محصولات شركت خودروسازی جگوار
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
Crazy.Driver
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Nothing
محل اقامت: اصفهان

راهنمایی در مورد خرید جاگوار

پست توسط Crazy.Driver » 08 آگوست 2012, 16:05

سلام چند روز که تو فکر خرید یه جگوار XJ6 1974 هستم هرچی گشتم تاپیکی در مورد راهنمایی خرید پیدا نکردم و گفتم بد نیست که این تاپیک باز بشه شاید بعد از من کسایی دیگه هم از این تاپیک استفاده کنن.

ماشینی که مد نظر من هست همونطور که گفتم مدل 1974 هست که البته موتورش به 8سیلندر تبدیل شده و گیربکس اتوماتیک روش نصب شده ماشین حدود 10 سال خواب بود زیر آفتاب و رنگش که قهوه ای کاملا از بین رفته و به رنگ جدید نیاز داره البته بدنه بدون موج هست احتیاج به صافکاری نداره.
لوازم تزیینی تقریبا کامل هست، اما ماشین پلاک نشده و بیمه نداره میخواستم ببینم با این شرایط این ماشین چقدر قیمت میخوره و آیا ارزش خرید و بازسازی داره؟ با توجه به اینکه جاگوار همیشه خاص بودن و عبهت خاصی داره!!!

تا چند روز دیگه از ماشین عکس میذارم و اگه قسمت شد تاپیک باز سازیش هم خواهم گذاشت.
مرسی از لطفتون منتظر نظرات اساتید هستم.

---- اضافه شده در تاریخ 18 مرداد 1391, 03:04 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

من منتظر جوابم یکم عجله دارم چون نهایتا تا جمعه میرم واسه دیدن و خرید ماشین میخواهم یه قیمت حدودی داشته باشم ممنون میشم کم کنید
If you love two people at the same time, choose the second one.
Because if you really loved the first one,you wouldnt have fallen for the second.

.::MEHRZAD::.
نمایه کاربر
jaguar-xj
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: jaguar

Re: راهنمایی در مورد خرید جاگوار

پست توسط jaguar-xj » 09 آگوست 2012, 08:53

سلام خدمت شما دوست عزیز از اینکه میبینم به جگوار علاقه داری و یک نفر دیگه به دوست دار این ماشین اضافه شده خوشحالم اگه به قسمت مربوطه ی من توجه کرده باشی میبینی که من خودم یه جگوار جم کردم و میشه گفت که تقریبا از تمامی قسمت های جگوار اطلاعات ناچیزی دارم
همونطور که خودت هم میدونی این ماشین جز دسته ی اتومبیل های خاص هستش و طبیعتا به همین میزان از قطعات گرونی هم برخوردار هستش مخصوصا موتور وگیربکس اصلیش که دلیل تعویضشون هم از روی ماشین مد نظر شما عملا باید همین موضوع باشه (هم از نظر خرید قطعات و هم از نظر اجرت تعمیر ) به همین دلیل من خودم شخصا سراغ موردی میرم که تجهیزات موتوری تقریبا کاملی داشته باشه حتی اگر معیوب باشه به نظر من جگوار باید قلب تپنده ی خودش رو داشته باشه البته این نظر شخصی من هستش در هر صورت امید وارم موفق باشی
:smile: :smile:
نمایه کاربر
Crazy.Driver

پست توسط Crazy.Driver » 10 آگوست 2012, 15:44

مرسی دوست عزیز ممنون بابت راهنماییت( من اسمتونو نمی دونم)

با این اوصاف شما فکر میکنی این ماشین بخاطر تعویض موتورش واسم مشکل ساز میشه؟
تا اونجایی که من اطلاع دارم لوازم ماشین کامل هست امروز میرم ببینمش عکس میگیرمup میکنم که بهتر بتونید نظر بدید.
Because if you really loved the first one,you wouldnt have fallen for the second.

نمایه کاربر
Crazy.Driver

پست توسط Crazy.Driver » 17 آگوست 2012, 20:33

سلام چند روزه که بخاطر یه مشکلی اصلا حوصله پا PC نشستنو نداشتم، ماشین و دیدم رنگش کاملا سوخته و به یه رنگ جدید احتیاج داره، گلگیر جلو سمت راننده یه فرو رفتگیه کوچیک داره، و همینطور در عقب سمت راننده بقیه ماشین احتیاج به صافکاری نداره، موتور و گیربکس 350 8سیلندر GM رو ماشین نصب هست و از موتور قبلیش که 6سیلندر فابریک بوده اطلاعی ندارم، وسایل تزئینی ماشین تقریبا کامله دو تکه زه جلو کمه، هر دو طرف!
کلیدهای شیشه برقی ها سالم و سرجاشون هستن طلقهای چراغهای عقب شکسته راهنماهای رو گلگیر هم همینطور، ماشین در کل تصادف نداشته و بدنه و شاسی خوبی داره، فرمون تو آفتاب از بین رفته، قسمتهای چوبی داشبورد سالم و تقریبا نو هستند اما روی داشبورد ترک دارهصندلیها سالمن اما رو دریها خیلی چنگی به دل نمی زنه!
با این اطلاعات نظرتون راجع به خرید این ماشین چیه؟ واسه جواب دادنش زیاد وقت ندارم چند نفر مثه شاهین بالا سرشن، اما صاحبش فعلا منتظر جواب منه

هنوز موفق نشدم عکسها رو آپ کنم

منتظر نظرات اساتید هستم!

نمایه کاربر
jaguar-xj
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: jaguar

پست توسط jaguar-xj » 18 آگوست 2012, 07:54

سلام اگه ممکن هستش چند نمونه عکس واضح از جلو و عقب و... بزار
FAT boy
Moderator's Assistant

پست توسط FAT boy » 18 آگوست 2012, 10:34

همشهری قربون دست نگو اساتید که ما نیز بتوانیم پست بزاریم!!!!

همونطوری که بقیه دوستان گفتند این ماشین به خاطر خاص بودنش و نیز کمیاب بودنش قطعا دارای هزینه های نسبتا زیادی خواهد بود !!!

اگر خودت علاقه شدید به این ماشین داری ===> باز سازی کلا ارزش داره(!)

XJ6
نمایه کاربر
Crazy.Driver

پست توسط Crazy.Driver » 20 آگوست 2012, 02:16

FAT boy نوشته شده:همشهری قربون دست نگو اساتید که ما نیز بتوانیم پست بزاریم!!!!

همونطوری که بقیه دوستان گفتند این ماشین به خاطر خاص بودنش و نیز کمیاب بودنش قطعا دارای هزینه های نسبتا زیادی خواهد بود !!!

اگر خودت علاقه شدید به این ماشین داری ===> باز سازی کلا ارزش داره(!)

XJ6
چشم آقا محسن، البته بچه های TT همه جز اساتید هستند.
علاقه رو که شدید دارم اگه نداشتم دنبالش نمی رفتم!

آپلود سنتر سایت تعطیله نتونستم عکس آپ کنم فعلا این و از داخل کاپوت داشته باشید اگه تونستم بقیه هم آپ کنم میذارم
http://axgig.com/images/34991749367475514898.jpg

نمایه کاربر
Crazy.Driver

پست توسط Crazy.Driver » 20 آگوست 2012, 23:51

سلام بالاخره موفق شدم دوتا عکس دیگه آپ کنم با این اوضاع اینترنت من عکس آپ کردن داره واسم کابوی میشه.
همچنان منتظر نظراتون هستم یه جوارایی تصمیمم داره قطعی میشه واسه خرید ماشین فقط بخاطر تعویض موتور یکمی دودلم!!!
اما تا یکشنبه بیشتر وقت ندارم واسه خرید ماشین چون صاحبش دوشنبه میره خارج از کشور...
http://www.overpic.net/viewer.php?file= ... i3zkb5.jpg
http://www.overpic.net/viewer.php?file= ... j3x38o.jpg
:sy:

نمایه کاربر
Crazy.Driver

پست توسط Crazy.Driver » 22 آگوست 2012, 17:21

سلام بالاخره با راهنمایی علی آقا تصمیم به خرید ماشین گرفتم و در نهایت اگر واسه موتور به مشکل برخوردم موتور فابریک پیدا میکنم موتور دوباره تعویض میشه!!!
فقط یه سوال واسم پیش اومده؟
جاگوار XJ6 نسل 2 فابریکش مثله عکس زیر باید باشه؟؟؟
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Jagua ... ies_II.jpg
اگه اینه پس زه های دورماشین و راهنماهای روی گلگیر که رو ماشین من هست اضافست،درسته؟؟؟؟

نمایه کاربر
Crazy.Driver

پست توسط Crazy.Driver » 23 آگوست 2012, 18:11

مرسی این همه جواب :who: :who: :who:

ارسال پست

بازگشت به “جگوار Jaguar”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان