قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسایل ومشکلات مربوط به ثبت نام وتحویل محصولات جدیدرنودرایران

تصویر مباحث مربوط به رنو ؛ سپند و PK
Mls
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست چهارشنبه 15 آبان 1392, 8:53 am

دوستان سلام
این شرکت نگین خودرو یک دزد به تمام معنا هست خودرو که فرار بوده 60روز پیش تحویل بدن هنوز هیچخبری ازش نیست همه حرفاشونم دروغی بیش نیست
SohaStar
شروع حركت

پست دوشنبه 20 آبان 1392, 6:26 am

Mls نوشته شده:دوستان سلام
این شرکت نگین خودرو یک دزد به تمام معنا هست خودرو که فرار بوده 60روز پیش تحویل بدن هنوز هیچخبری ازش نیست همه حرفاشونم دروغی بیش نیست
دوست عزیز بد قولی این شرکت در تحویل اکثر مدل ها به همه ثابت شده.
من هم در 4 شهریور اسکالا 2014 رو با پیش پرداخت 70 تومن 90 روزه (کاری) ثبت نام کردم و البته خودمو آماده کردم که با تاخیر ماشینو تحویل بگیرم :sad:
ولی همون موقع ثبت نام به من گفتن که واسه مدل 2014 باید حداقل 60 روز کاری صبر کنم چون هنوز سفارش مدل 2014 رو ندادن و نیومده و آپشنهاش دقیق معلوم نیست و از این حرفا.ولی اگر مدل 2012 رو میخواستم همون روز تحویل میدادن و مدل 2013 رو 30 روز کاری.
حتا همین دیروز هم باز تو روزنامه مدل 2014 رو آگهی کرده بودن و تحویل زیر 60 روز کاری نداشتن.
نمایه کاربر
fasteradams
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Hyundai Santa Fe
محل اقامت: تهران

پست دوشنبه 20 آبان 1392, 5:36 pm

سلام به همگي
مشكل اينجا است كه به نظر ميرسه مالكين اين شركت اصلا ماشين فروش نيستن. در واقع نمايندگي فروش خودرو صرفا پوششي است براي ايشان كه بتوانند منابع مالي جذب كنند و به بيزينس اصليشون برسن. رضايت بنده و شما از سرويس و خوش قولي و... اصلا اهميتي براشون نداره. تبليغ مي كنند، ما پول بي زبون رو دو دستي تقديم حضرات مي كنيم، يه تعداد بالاخره خسته ميشيم وانصراف مي ديم، اون ها هم خوشحال و خندون چندرغاز سود حساب مي كنن و با تاخير پول خودمون رو بر مي گردونن. در نهايت ممكنه به يه تعداد قليلي كه صبر عيوب دارن هم بعد از اينكه با پولشون حداكثر پشتك بالانس ها رو زدن، يه ماشين - هر چي دم دست بود - بدن.
به همين سادگي!!!!!!

حيف اين ماشين هاي خوب كه نمايندگي به اين بدي در ايران دارن.  
emad rhmt
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: اکسنت-توسان TL
محل اقامت: ایران 11
Like شده: 1 بار

پست شنبه 9 آذر 1392, 3:20 pm

انگار بدقولی های این شرکت تمومی نداره..... :sad:
امروز هم رنو داستر 2000 سی سی رو آگهی کرده نگین خودرو....قیمتش هم به نسبت اوضاع بازار بد نیست ولی وقتی سابقه این شرکت در تحویل و خدمات بررسی میشه واقعا آدم میترسه ازشون خرید کنه.
نکته دیگه هم (به نظر من) اینکه انگار این شرکت درگیر یک جور لجبازی یا رقابت با پارس خودرو هم شده.... بهتر بود یکیشون به عنوان نماینده رسمی رنو فعالیت میکردند.
البته امیدوارم که رقابت در ارائه خدمات و سرویس به مشتری هم باشه نه فقط زودتر آوردن مدلهایی که شرکت رقیب مد نظرش بوده و براش برنامه فروش داشته...
نمایه کاربر
amiroww
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IX 45 - 206 TU5 92

پست شنبه 9 آذر 1392, 7:10 pm

آقا داستر هیچی نداره ووو دقیقا لوگان شاسی بلند هستش !!! با اون قیمت به نظر من جیلی بهتر هستش !!!
نمایه کاربر
Reza Kahkeshan
دنده 1
نوع خودرو: Kia Cerato / VITARA

پست شنبه 9 آذر 1392, 7:48 pm

amiroww نوشته شده:آقا داستر هیچی نداره ووو دقیقا لوگان شاسی بلند هستش !!! با اون قیمت به نظر من جیلی بهتر هستش !!!
در عوض کیفیت داره و دو دف است ، هر چند که شخصا جیلی X7 را بیشتر پسندیدم اما عقل حکم می کنه این لوگان شاسی بلند را بخرید.
البته نه از نگین خودرو چون خیلی بدقول و بد حساب هستند چو ن یکی از دوستان بنده که از آنها کولیوس خریداری کرده حسابی اعصابش بهم ریخته بود !
Mls

پست دوشنبه 11 آذر 1392, 6:41 am

دوستان عزیز سلام
خواهشا از این شرکت نگین خودرو خرید نکنین وگول حرفاشون رو نخورین واقعا و به تمام معنا اذیتتون می کنن اینا اصلا این کاره نیستن یه مشت تاجر که با پول ما به تجارتشون می رسن و مشتری اصلا براشون مهم نیست من میگم پراید بخرین ولی از اینا ماشین نگیرین
samo
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست دوشنبه 11 آذر 1392, 8:35 am

Mls نوشته شده:دوستان عزیز سلام
خواهشا از این شرکت نگین خودرو خرید نکنین وگول حرفاشون رو نخورین واقعا و به تمام معنا اذیتتون می کنن اینا اصلا این کاره نیستن یه مشت تاجر که با پول ما به تجارتشون می رسن و مشتری اصلا براشون مهم نیست من میگم پراید بخرین ولی از اینا ماشین نگیرین
سلام
این دوستمون دقیقا درست می گن فقط باید بگن اینا یه مشت دزدن نه تاجر!!! این جوری به تاجران محترم بی احترامی می شه.
با این که به کرات گفته شده که نگین دزد اصلا نمایندگی ماشین نیست نمی دونم چرا یک سری از دوستان میان اینجا اعلام می کنن فروش فلان ماشین شروع شده و باعث تبلیغ برای این دزدان می شن. اصلا ماشین داستری در کار نیست اینا فقط پول شما رو می گیرن 6-7 ماه معطل می کنن و بعد می گن یا پولتو پس بگیره یا همین ماشینی که ما می گیم تازه اونم با یه رنگ ضایع بردار. با اون قرارداد ترکمانچایی هم که دارن مشتری هیچ کاری نمی تونه بکنه. بعد از 6-7 ماه هم ارزش پولتون اون قدر کم شده که اون سود انصرافی که بهتون می دن هیچه! تازه اگه سود انصراف هم بده چون اون قدر می برن و میارنتون که کلافه بشین و بیخیال بشین. در بعضی از موارد هم بعد از یک سال ماشین رو با کلی افزایش قیمت بدون پلاک بهتون می دن که بعدش 6 ماه تا یک سال باید صبر کنین تا پلاک بشه.
نمایه کاربر
amiroww
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: IX 45 - 206 TU5 92

پست دوشنبه 11 آذر 1392, 5:06 pm

saadati2000 نوشته شده:سلام به همه دوستان
یه چند وقتیه که دارم برای تحویل خودرو دنبال موارد قابل بررسی میگردم
اما نتونستم جواب کامل و درستی بگیرم
من تو اینترنت جستجو کردم
جسته و گریخته این مطالب رو پیدا کردم
اما زیاد مرتب نیست
دوستان کمک کنن این چک لیست رو تکمیل کنیم

1-چک کردن آب و روغن خودرو قبل از استارت
2 -اطمینان از بسته بودن درب: رادیات، روغن هیدرولیک، روغن موتور، روغن ترمز
3- چک کلی قطعات زیر کاپوت (به کرات گزارش شده که ECU شل بوده!)
4- اطمینان از سیستم صوتی (باندهای دربهای عقب هستند یا نه؟)
5- چک کردن زاپاس و همنوع بودن آن با سایر لاستیکها
6- چک کردن بدنه ماشین (رنگ و خوردگی)
7- لوازمی که همراه خودرو تحویل می شوند ( کلید یدکی، کارت محرمانه ، آچار چرخ، جک، مثلث خطر ، دفترچه راهنما و...) زاپاس ،اچار چرخ،جک،قالپاق،کلید زاپاس،کارت محرمانه برای سوییچ
8-اطمینان از سیستم برق و مخصوصاٌ کولر (پیشنهاد می شود همه را با هم روشن کنید: برف پاک کن، فلاشر، کولر، پخش و usb، چراغ جلو،و راهنما و بوق، بخار گیر شیشه عقب و نهایتاً شیشه های برقی! و ...)
9- گیربکس و نرمی دنده ها (هرچند مشمول گارانتی است اما در 206 های ایرانی جدید بلا استثنا اشکال دارد که بعضاً منجر به تعویض گیربکس شده است)
10-هیدرو لیک فرمان و بررسی نحوه استارت خودرو
11- چك نمودن شماره موتور و بدنه خودرو با مدارك تحويلي
12- نداشتن خط و خش بر روي شيشه ها
13- كارت مخصوص به كد سيستم صوتي و گارانتي آن
14- اين دو مورد رو چون برا خودم پيش اومده مي گم؟ درپوش باك را باز كنيد و از وجود درب باك پشت آن مطمئن شويد و نيز در موتور را بالا بزنيد و درب محل ريختن روغن موتور و رادياتور را چك كنيد كه سر جاش باشه( آخه هيچكدوم رو ماشين ريويي كه من مي خواستم دو سال پيش از سايپا بگيرم نبود و چون متوجه شدم رفتن از روي يه ماشين ديگه باز كردند و رو ماشين من بستند)
15- عملکرد صحیح پدال ترمز
16- باز و بسته شدن درب ها، حرکت اهرم تعویض دنده، عملکرد ترمز دستی و همچنین عملکرد تجهیزات الکترونیکی و برقی و همه امکانات و آپشن های درخواستی شما روی خودرو نصب شده باشد
17- چک کردن کیلومترکارکرد
18-میله تعادل و سینی زیر خودرو
دوست عزیز این مطلب چه ربطی به اینجا داره ؟ همه تاپیک ها که نباید سوالتون رو بپرسید !!!!
نمایه کاربر
Reza Kahkeshan
دنده 1
نوع خودرو: Kia Cerato / VITARA

پست دوشنبه 11 آذر 1392, 6:24 pm

کلا خرید از نگین خودرو را باید بدست فراموشی سپرد چون به مرز جنون کشیده خواهید شد و این رو به چشم در مورد یکی از همکارانم دیدم !
به نظر من بهترین روش خرید ، رفتن به نمایشگاه و یا از دست مردمی که خودرو را تحویل گرفتند می باشد .

بازگشت به “رنو Renault”