قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تویوتا 2f یا نسل اول رنجرور

نمایه کاربر
ALI-MUFC
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سامورایی
محل اقامت: عروس زاگرس

پست پنج‌شنبه 21 فروردین 1393, 9:32 am

من که واقعا حدف از ایجاد این تاپیک رو نفهمیدم! اون دوستی که این تاپیک رو ایجاد کرده و بحث رو شروع کرده،از همون اول تصمیمش رو گرفته و نظرش مشخصه!!! بقول ارتاویل پس چرا تاپیک زدی برادر من؟ چو دانی و پرسی سوالت خطاست!!!
در مورد بحث هم بهترین حرف رو دوستمون "حسین" زد؛ 2F رو باید با لندرور مقایسه کرد نه رنجرور :-)
نمایه کاربر
shahab 1
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: TOYOTA fj 40
محل اقامت: اصفهان.اصفهان
Like شده: 1 بار

پست یک‌شنبه 5 مرداد 1393, 8:17 am

اول هرکس یه نظر شخصی داره (که از تجربه های زیاد نه تنها شخصی به دست امده) نظر من این هست که تویوتا fj 40 خیلی بهتر از رنج اور و لندرور هست
نمایه کاربر
vagvene
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: RANGE ROVER 1978
محل اقامت: کرج

پست پنج‌شنبه 9 مرداد 1393, 10:00 am

shahab 1 نوشته شده:اول هرکس یه نظر شخصی داره (که از تجربه های زیاد نه تنها شخصی به دست امده) نظر من این هست که تویوتا fj 40 خیلی بهتر از رنج اور و لندرور هست
بله آقا شهاب حرف شما متین
فقط یه سوال: شما چند ساعت با رنجرور و لندرور رانندگی کردید که این نظر با تجربه رو دادید؟
حسین هستم
نمایه کاربر
isselan
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت

پست یک‌شنبه 2 شهریور 1393, 3:18 pm

بله واقعا همین طور هست که بچه ها گفتن این دو خودرو در یک کلاس نیستن اولین اصل مقایسه کردن دو چیز این که اون دو تا با هم همگن باشن.
مقایسه رنجرور با تویوتا2اف مثل مقایسه اسب(رنجرور) با الاغ (تویوتا 2 اف)می مونه. و تفاوت و کاربرد های متفاوت
اسب: زیبا شکیل با ابهت با وقار
الاغ: ......
گرمسار آفرود
نوع خودرو: تویوتا 2f

پست چهارشنبه 26 اسفند 1394, 9:15 am

با سلام خدمت صاحب نظران محترم.
در رابطه با این مبحث باید ذکر کنم که رنجرور ماشین بسیار کارآمد و خوبیه(در آفرود). اما مامردم ایران که همیشه خوروهای نسل قدیم و از رده خارج شده رو استفاده میکنیم (در دوران تحریم) بهتره خودرو هایی رو انتخاب کنیم که بورس قطعات خوبی داشته باشند.خودرو های شاسی بلند تویوتا مهندسی ساده و قابل فهمی دارند. البته در کنار این موضوع همه نوع قطعات نیز در بازار دارند.اما رنجرور ها در کنار ویژگی های بسیار بسیار عالی دیگه... قطعاتشون خیلی کمیابه و طبعا گرونه!
در ضمن! من هم توصیه میکنم شما تویوتا لندکروز vx limited 2f رو با رنجرور مقایسه کنید.
من به شخصه کارهایی رو با 2f و 3f انجام دادم که رنجرور هرگز دوام نمیاورده.یا اگر رنجرور خراب می شدهاونجا قابل تعمیر نبوده.

:wink:

بازگشت به “کلوپ خودروهای دو دیفرانسیل”