قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

حذف پست هاي فاقد عكس قديمي

مدیر انجمن: hexagon

نمایه کاربر
Mory 62
دنده 1
نوع خودرو: سوزوكي ويتارا اتومات
محل اقامت: تهران

پست یک‌شنبه 24 خرداد 1388, 1:55 pm

آره منم الان متوجه شدم كه tiny pic فيلتر شده.

اخه اين چه مسخره بازيه اينا در آوردن؟ :D
MOJTABA ET
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: تهران

پست یک‌شنبه 24 خرداد 1388, 7:21 pm

یک آپلودر توپ پیدا کردم که پسوندهای زیادی رو پشتیبانی میکنه و به طور همزمان میتونی 4تا فایلو آپلود کنی :(

:lol: ولی یک مشکل بزرگ داره اونم اونه که نمیتونیم سایز عکسو تنظیم کنی و عکساتو اول باید تو فتوشاپ تنظیم کنی بعد آپلود کنی
تی تی هم که بیشتر از 640x480 رو پشتیبانی نمیکنه

http://www.uploadr.com
نمایه کاربر
megan
شروع حركت
محل اقامت: ايران22

پست جمعه 9 بهمن 1388, 12:17 pm

به نظر من اين بهترينه و ميتونيد 31 عكسو همزمان آپ كنيد
نمایه کاربر
Agusta
متخصص برق خودرو
نوع خودرو: شورولت نوا-MB W107
محل اقامت: تهران-قیطریه-بلوار اندرزگو
Like شده: 1 بار

پست جمعه 9 بهمن 1388, 12:22 pm

چرا خوده تیونیگ تاک یه اپلود سنتر مجزا برای خودش نداره :(
میدونم قبلا داشت ولی.....................
نمایه کاربر
hossputer
دنده 1
نوع خودرو: LX XU7 CNG
محل اقامت: اهواز - حوالی چهارشیر

پست دوشنبه 2 فروردین 1389, 6:23 pm

آقا یه هم یاری بزاریم یه آپلود سنتر بخریم نفری 1000 ت بفرسته فکر کنم خیلی بشه باسه سه یال بس باشه باسه ساله بعدشم یکاریش میکنیم نه؟ :grin:

چی گفتم!!!!!!!!!!!!!
mohammad_m011
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت

پست دوشنبه 2 فروردین 1389, 6:33 pm

hossputer نوشته شده:آقا یه هم یاری بزاریم یه آپلود سنتر بخریم نفری 1000 ت بفرسته فکر کنم خیلی بشه باسه سه یال بس باشه باسه ساله بعدشم یکاریش میکنیم نه؟ :grin:

چی گفتم!!!!!!!!!!!!!
كاملا موافقم :grin: :-)
نمایه کاربر
KAMRAN-VW
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: WOLF MKII
محل اقامت: Guilan-Lahijan

پست پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389, 6:53 am

mohammad_m011 نوشته شده:
hossputer نوشته شده:آقا یه هم یاری بزاریم یه آپلود سنتر بخریم نفری 1000 ت بفرسته فکر کنم خیلی بشه باسه سه یال بس باشه باسه ساله بعدشم یکاریش میکنیم نه؟ :grin:

چی گفتم!!!!!!!!!!!!!
كاملا موافقم :grin: :-)
منم موافقم
يکي از مشکلات بزرگ فروم همين مشکل آپلود سنتره
KAM RUN
نمایه کاربر
ECMN
دنده 3

پست چهارشنبه 26 آبان 1389, 4:29 pm

کار این بخش به کجا رسید ؟ :sad:
نمیخوایید به حذف پست هاي فاقد عكس قديمي رسیدگی کنید ؟
الان یه سری تاپیک هستند که کلی عکس قدیمی دارن که حتی عکساشون با چیز. پی .n هم بالا نمیان
:o
... Lallaby well I know , but I can't sleep
farzam_bmw
دنده 1
نوع خودرو: mazda3N
محل اقامت: ایران-51

پست دوشنبه 6 دی 1389, 10:25 pm

توی تی تی خیلی از بخش ها آموزنده و واقعا مفیده

متاسفانه مشکل اینجاست که خیلی از دوستان صرفا اینجارو یه جور سرگرمی میدونند و کمتر به بعد آموزشی دقت میکنند در صورتی که این دو تا در کنار هم قشنگه و ظرافت تی تی رو بیشتر نشون میده

در بخشی مثل پروژه مسائل آموزشی زیادی عنوان میشه و خیلی مفیده حتی اگه جایی تکرار مکررات صورت بگیره به نظر من چون انسجام داره خواننده با یه ذره حوصله کردن به نتیجه میرسه و اون چیزی که میخواد رو با سکوت کردن و خوندن مطالب یاد میگیره

اما توی بخش گالری از دید من هیچ لزومی به بحث های حاشیه ای نیست،مثلا چه لزومی هست که حتما خواننده از مکان تصادف مطلع باشه؟ خب اگه ذکر بشه تو نوشته و یه توضیح چه مختصر و چه کامل توسط نویسنده پست ذکر بشه خیلی بهتره اما اگه نوشته نشد،چه لزومی هست آقا این کی بود فوت شد و چند نفر بودن و جاده خرابه و راهنمایی راننندگی نظارت نمیکنه و...همه اینارو همه میدونن!

و همه اینها نظارت بیشتر و بیشتر مدیران رو بدون برخوردهای غرض ورزانه میطلبه (سو تفاهم نشه منظور برخود کاملا یکسان با همه هست و همه این رو میدونن که جو توی تی تی خیلی صمیمانه هست)

من خودم رو عرض میکنم وقتی تاپیک هایی میبینم که به اصطلاح پروژه هست ولی نهایت کار شستن ماشینه! و یا همش دروغه(به کسی برنخوره نمونه های مستند موجوده) و اصلا پروژه ای در کار نیست و یه بحث فرسایشی بیش نیست روحیم رو از دست میدم که ساعت ها بشینم تایپ کنم آپلود کنم و ....مقاله درج کنم اینجا...
پس حذف کردن تاپیک های بی ربط و یا تهی از اطلاعات احترام گذاشتن به زمانی هست که جمع کثیری از اعضا برای آموزش مسائل مرتبط اینجا صرف میکنند
farzam_bmw
دنده 1
نوع خودرو: mazda3N
محل اقامت: ایران-51

پست دوشنبه 6 دی 1389, 10:31 pm

و در نهایت هم تشکر میکنم از همه مدیران گرامی و دوتا پیشنهاد

اگه فرصت زمان ویرایش نامحدود باشه و یا حداقل زیادتر از 30 دقیقه باشه همچین مشکلاتی کمتر میشه و خود کاربران هم میتونن توی حذف پست های قبلی و احیانا اضافشون کمک بکنن تا کیفیت سایت ارتقا پیدا بکنه

و پیشنهاد دیگه تغییر ساختار کلمه پرداز هست همه ما میدونیم که با ساختار فعلی توی تایپ کردن پست های طولانی دچار مشکل میشیم و هایلایت کردن،ویرایش حروف،تغییر و پاک کردن و...بسیار دشوار میشه و تعداد زیادی از دوستان سعی میکنن که از تعداد پست های بیشتری برای ارسال مطالب استفاده بکنن که کار درستی نیست و اگه این ساختار اصلاح بشه به نظرم مشکلات تا حد زیادی برطرف میشه

بازگشت به “گالري فروم”