نرم افزار رهیـــاب نیـــــــــــد (NID Navigation Software )

بحث و تبادل نظر در مورد نقشه خوانی , جی پی اس و انواع سیستم مسیر یابی زمینی - map reading , gps & Land navigation system

مدیران انجمن: FARHAD CAMPER, trosten

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
kavah63
شروع حركت
نوع خودرو: 206 v8
محل اقامت: پیرانشهر
تماس:

Re: نرم افزار رهیـــاب نیـــــــــــد (NID Navigation Software )

پست توسط kavah63 » چهارشنبه 11 بهمن 1396, 4:41 pm

extensa5220 نوشته شده:
دوشنبه 10 مهر 1396, 4:58 pm
MAHDIFSK نوشته شده:
shooka نوشته شده:
MAHDIFSK نوشته شده:یونیت جک اس 5 اتوماتیک دارای win ce 6.0 هست و من به راحتی روی همون مموری نید تحویلی شرکت نرم افزارهای نویتل و MAPFACTOR FREE NAVIGATOR رو
navigatorfree.mapfactor.com
همچنین چند تا پست بالاتر لینک نسخه کامل نویتل رو با نقشه هاش گذاشتم
http://en.navikey.org/download.html
اینم یه نرم افزار عالی حتی برای دستگاههایی که به دلیل قدرت

شما لطف دارید
یه سوال نرم افزار mapfactor رو من نصب کردم سریال فعال سازی خواست رد زدم و به حالت آزاد نصب شد حالا هر بار میخواهم استفاده کنم باید جی پی اس رو فعال کنم و روی نقشه زوم کنم برای شما هم همین اتفاق می افته راه چاره این کار چیه؟
سلام
دقیقا همین مشکل رو دارم
غیر اط این هر بار یه هشدار هم میاد اولش

AbolfazlLe
نوع خودرو: لیفان 620 موتور 1800

پست توسط AbolfazlLe » جمعه 25 اسفند 1396, 7:13 pm

با سلام یک ارور هست درهنگام لود کردن نرم افزار رهیاب نید میخواستم مشکلش رو بپرسم
http://s9.picofile.com/file/8321858892/error.jpg
به این ادرس همینطور موقع بروزرسانی نسخه 1.4 به 1.8 میگه که پشتیبان نتونسته بگیره باتشکر

نمایه کاربر
trosten
متخصص GPS
نوع خودرو: MG3-MG550 G
Like شده: 1 بار

پست توسط trosten » شنبه 26 اسفند 1396, 12:27 am

سلام دوست عزیز
این ارور ظاهرا همون ارور مشهور The xxxx.exe encountered a problem and needs to close هست که ویندوز هنگام اجرای فایل Exe به مشکلی برمیخوره و فورس کلوز میده. جهت راهنمایی بیشتر بهتره با شرکتشون تماس بگیرین و مطمئنا اونا بهتر راهنماییتون میکنن.

«لطفا سئوالات خودرا درتاپیکهای مربوطه مطرح نموده و از پیغام خصوصی برای اینکار استفاده نکنید.چرا که پاسخی داده نمیشود»
نمایه کاربر
kavah63
شروع حركت
تماس:

پست توسط kavah63 » یک‌شنبه 5 فروردین 1397, 5:02 am

extensa5220 نوشته شده:
دوشنبه 10 مهر 1396, 4:58 pm
MAHDIFSK نوشته شده:
shooka نوشته شده:
MAHDIFSK نوشته شده:یونیت جک اس 5 اتوماتیک دارای win ce 6.0 هست و من به راحتی روی همون مموری نید تحویلی شرکت نرم افزارهای نویتل و MAPFACTOR FREE NAVIGATOR رو
navigatorfree.mapfactor.com
همچنین چند تا پست بالاتر لینک نسخه کامل نویتل رو با نقشه هاش گذاشتم
http://en.navikey.org/download.html
اینم یه نرم افزار عالی حتی برای دستگاههایی که به دلیل قدرت

شما لطف دارید
یه سوال نرم افزار mapfactor رو من نصب کردم سریال فعال سازی خواست رد زدم و به حالت آزاد نصب شد حالا هر بار میخواهم استفاده کنم باید جی پی اس رو فعال کنم و روی نقشه زوم کنم برای شما هم همین اتفاق می افته راه چاره این کار چیه؟
سلام
راه حلش رو یافتم!! :old:
تو تنظیمات بخش جی پی اس، گزینه راه اندازی جی پی اس(یه همچین چیزیه، سه گزینه اول یکیشون بود) رو تیک بزنید، این بار هر دفعه که نرم افزار رو باز کنیم دیگه فعال کردن نمی خواد و خودش فعاله

نمایه کاربر
kavah63
شروع حركت
تماس:

پست توسط kavah63 » چهارشنبه 9 بهمن 1398, 12:08 am

سلام
من نرم افزار رهیاب نید رو دارم ولی در نسخه جدید که آپدیتش اومده، فضای کارت حافظه کمه و نمی تونم آپدیت کنم، قبلا به شرکت هم زنگ زدم گفتن باید کارت حافظه رو بفرستم به شرکت که اونا رو رم خودشون کپی کنن و مابه التفاوتش رو بگیرن. هر چند به نظرم می تونن با نرم افزار تیم ویوئر می تونستن از راه دور هم انجام بدن.
از دوستان و اساتید گرامی کسی می تونه راهنمایی کنه خودم نرم افزاری که دارم روی کارت حافظه رو روی کارت حافظه 8 گیگ کپی کنم که بشه به نسخه جدید بروزرسانی کرد؟
ممنون

نمایه کاربر
trosten
متخصص GPS
نوع خودرو: MG3-MG550 G
Like شده: 1 بار

پست توسط trosten » چهارشنبه 9 بهمن 1398, 3:13 pm

kavah63 نوشته شده:
چهارشنبه 9 بهمن 1398, 12:08 am
کسی می تونه راهنمایی کنه خودم نرم افزاری که دارم روی کارت حافظه رو روی کارت حافظه 8 گیگ کپی کنم که بشه به نسخه جدید بروزرسانی کرد؟
ممنون
وقت بخیر
با کپی کردن امکانپذیر نیست.هر مموری کارتی یك شناسه منحصر به فرد جهانی یا به اصطلاح UUID داره كه اختصاصیه و فایل لایسنس نرم افزار روی UUID اس دی کارت قفل شده .نرم افزار در اولین اجرا یكی از كارایی كه میكنه اینه كه UUID انحصاری اون دیوایس رو میخونه و با در نظر گرفتن اون UUID یك كلید میسازه كه اون هم اختصاصیه (فایل لایسنس) و زمانی كه اجرا میشه اون كلید رو با UUID مطابقت میده اگر اوكی بود ادامه میده اگر نه فورس كلوز میكنه و میبنده.
بطور خلاصه هر نسخه از نرم افزار روی همون مموری کارتی که خریدین کار میکنه و نمیتونین با کپی کردن محتویات اون روی یک مموری کارت دیگه ازش استفاده کنین.
پیروز و آگاه باشید.

«لطفا سئوالات خودرا درتاپیکهای مربوطه مطرح نموده و از پیغام خصوصی برای اینکار استفاده نکنید.چرا که پاسخی داده نمیشود»
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “جی پی اس و مسیر یابی زمینی”