قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

شاسي بلند ام جی : MG GS

تصویر SAIC Motor
MG3, MG550, MG6, MG GT, MG 350, ...

مدیر انجمن: دينگاليگا

نمایه کاربر
masoudz99
دنده 1
نوع خودرو: MEGANE 2.0

پست یک‌شنبه 20 فروردین 1396, 5:52 pm

با عرض تاسف ، گویا نمایندگی ام جی در ایران تعطیل شد !!!

روز گذشته، به نوعی داستان ام جی های وارداتی به پایان رسید و شرکت مدیاموتور، شوروم مرکزی خود را واقع در تقاطع پل ضرابخانه، تعطیل کرد.

این شرکت که در این چند ساله خودروهای مختلف این برند را به بازار ایران عرضه کرده بود و تا حدی در برخی بازه های قیمتی، خودروهای رقابتی را در سبد محصولات خود داشت، بالاخره در اولین ماه از سال ۹۶ به این نتیجه رسید که از واردات خودروهای این برند چینی- انگلیسی دست بردارد و پایانی را برای واردات این خودرو به ایران رقم بزند. عملکرد به نسبت ضعیف این شرکت در سال ۹۵، می توانست نشانه های از عدم فعالیت آن در سال ۹۶ باشد
Pierre Niemans
نمایه کاربر
mmazhar_55
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: pars elx ، الان S5
محل اقامت: کردستان

پست یک‌شنبه 27 فروردین 1396, 7:41 am

masoudz99 نوشته شده:با عرض تاسف ، گویا نمایندگی ام جی در ایران تعطیل شد !!!

روز گذشته، به نوعی داستان ام جی های وارداتی به پایان رسید و شرکت مدیاموتور، شوروم مرکزی خود را واقع در تقاطع پل ضرابخانه، تعطیل کرد.

این شرکت که در این چند ساله خودروهای مختلف این برند را به بازار ایران عرضه کرده بود و تا حدی در برخی بازه های قیمتی، خودروهای رقابتی را در سبد محصولات خود داشت، بالاخره در اولین ماه از سال ۹۶ به این نتیجه رسید که از واردات خودروهای این برند چینی- انگلیسی دست بردارد و پایانی را برای واردات این خودرو به ایران رقم بزند. عملکرد به نسبت ضعیف این شرکت در سال ۹۵، می توانست نشانه های از عدم فعالیت آن در سال ۹۶ باشد
با سلام
کی گفته شرکت با این همه تشکیلات و نمایندگی ذر شهرستانها و دبدبه و کبکبه و .... یهویی همینطوری تعطیلللل.
نه آقا اینطور نیست و شما هم نباید خبر از خودتون دربیارید.
بله محل شو رومش رو در تقاطع ضرابخانه (که ملک استیجاری هست ) و تا حالا دست چندین نمایندگی خودرویی هم بوده تحویل داده و برنامه های دیگه ای داره.
و این به معنای تعطیلی شرکت نیست.
اتفاقا همین پریروز بود که خبرنگار یکی از همین سایت های خودرویی با مدیر عاملشون مصاحبه کرده بود و از ادامه فعالیت شرکت و برنامه های متنوع فروش با طرحهای تشویقی در سال 96 گفته بود.
اگر دیدید لازمه سرچ میکنم و لینکش رو همینجا قرار میدم.
با تشکر
بنز فقط CLS - بی ام و فقط سری 6 گرن کوپه - پورشه هم فقط Panamera - ولی خداییش Aston Martin یه چیز دیگه است . موافقی رفیق؟
ali_usef
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست یک‌شنبه 27 فروردین 1396, 7:47 am

این پیغام امروز در تلگرام گروه مدیا موتورز اومد.

توضیح مدیا موتورز در مورد انتشار یک خبر

مدیر مسئول محترم روزنامه دنیای خودرو
با سلام

در پاسخ به خبر منتشر شده در صفحه اول روز یکشنبه مورخ 20 / 01 / 1396 آن نشریه محترم با تیتر "پایان ام جی های وارداتی: نمایشگاه مرکزی مدیاموتورز به حالت نیمه تعطیل درآمد" ؛ در راستای تنویر افکار عمومی و مطابق ماده 23 قانون مطبوعات، خواهشمند است نسبت به انتشار کامل جوابیه زیر در آن نشریه اقدام شود:
شرکت مدیاموتورز نماینده رسمی شرکت سایک موتور در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری با برند ام جی در کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد و این شرکت در سال جاری نیز کمافی السابق با تمام توان در حال واردات و فروش و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محترم خودروهای ام جی در ایران می باشد. این شرکت به دلیل اتمام ساخت پل جدید بر روی خیابان شریعتی (سه راه ضرابخانه) که منجر به کاهش تردد از این منطقه و متعاقبا کاهش مراجعه کنندگان به نمایشگاه ها و واحدهای تجاری این ناحیه شده است، از ابتدای سال جاری تصمیم به تغییر مکان نمایشگاه مرکزی خود نموده و به همین دلیل این نمایشگاه در حال حاضر تعطیل می باشد، که به زودی اخبار مربوط به مکان و زمان افتتاح نمایشگاه جدید این شرکت اعلام خواهد شد. لذا خبر منتشر شده در آن نشریه مبنی بر پایان فعالیت مدیاموتورز تنها با استناد به این موضوع که نمایشگاه مرکزی این شرکت تعطیل شده است، صحیح نیست.

با تشکر
شرکت صنایع مدیا موتورز کیش
نمایه کاربر
masoudz99
دنده 1

پست یک‌شنبه 27 فروردین 1396, 9:55 am

mmazhar_55 نوشته شده:
masoudz99 نوشته شده:
سلام

بهتره کمی در مورد لحن صحبتتون تجدید نظر کنید و شخصیت خودتون رو حفظ کنید .

خبر رو " از خودم " در نیاوردم ....

لینک فقط چند تا از سایت هایی که این خبر رو منتشر کردن

دنیای خودرو

اسب بخار

ایرانجیب

من 20 فروردین خبری رو گذاشتم که شما میگید نماینده شرکت 25 فروردین تکذیب کرده و شما " خبر رو از خودتون در آوردید " ...

یا مسئولین مدیا موتوز خواب بودن که چندین روز بعد جواب سایت ها رو دادن ، یا شما که یکهفته بعد از راه رسیدید !
Pierre Niemans
نمایه کاربر
mmazhar_55

پست یک‌شنبه 27 فروردین 1396, 1:43 pm

masoudz99 نوشته شده:
mmazhar_55 نوشته شده:
masoudz99 نوشته شده:
سلام

بهتره کمی در مورد لحن صحبتتون تجدید نظر کنید و شخصیت خودتون رو حفظ کنید .

خبر رو " از خودم " در نیاوردم ....

لینک فقط چند تا از سایت هایی که این خبر رو منتشر کردن

دنیای خودرو

اسب بخار

ایرانجیب

من 20 فروردین خبری رو گذاشتم که شما میگید نماینده شرکت 25 فروردین تکذیب کرده و شما " خبر رو از خودتون در آوردید " ...

یا مسئولین مدیا موتوز خواب بودن که چندین روز بعد جواب سایت ها رو دادن ، یا شما که یکهفته بعد از راه رسیدید !
با سلام مجدد
لحن بنده مشکل نداره دوست عزیز
کامنت خودتون رو مطالعه کنید ببینید کجاش اشاره به سایتی یا خبرگذاریی شده.
کاملا از قول خودتون گفتید. و براش استدلال هم آوردید. هیچ هم اشاره نکردید که فلان سایت یا فلان خبرگذاری یا ... چنین و چنان گفته.
بنده هم گفتم اگر دوستان لازم بدونن لینک میگذارم.
نقل قول باید مثل آقای ali_usef(دو پست قبل) باشه و توش ذکر بشه به نقل از ...
بنز فقط CLS - بی ام و فقط سری 6 گرن کوپه - پورشه هم فقط Panamera - ولی خداییش Aston Martin یه چیز دیگه است . موافقی رفیق؟
ali_usef
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست دوشنبه 28 فروردین 1396, 6:02 am

دوستان عزیز کاش کمی به انتخابهای دیگران احترام بگذاریم. لزوما نمیشه به کسی اصرار کرد رنگ قرمز رو دوست داشته باشه یا از آبی متنفر باشه یا بلعکس چون ما عقیده داریم قرمز بهتر از آبیست یا بلعکس. این قضیه راجع به همه انتخابهای زندگی مانند انتخاب خودرو هم صدق می کند کسی طرفدار شدید خودروهای ژاپنیست یکی دیگه آلمانی یکی آمریکایی یکی انگلیسی شخص دیگه چینی و شاید کسی هم خودروهای تولید داخل. به هم و انتخاب دیگران احترام بگذاریم.
نمایه کاربر
masoudz99
دنده 1

پست سه‌شنبه 29 فروردین 1396, 9:11 am

mmazhar_55 نوشته شده:["]
با سلام مجدد
کاملا از قول خودتون گفتید. و براش استدلال هم آوردید. هیچ هم اشاره نکردید که فلان سایت یا فلان خبرگذاری یا ... چنین و چنان گفته.
اینکه من نقل قول نکردم درست ، اما دو مسئله هست :

1- چه من نقل قول کرده باشم و چه نکرده باشم ، طرز صحبت شما صحیح نبوده

2- نکته مهمتر اینکه شما از انتشار این خبر در سایت های مختلف اطلاع داشتید و باز هم با اون لحن صحبت کردید (در این کامنت(پست دوم) طوری صحبت کردید که گویا اصلا اطلاعی از بسته شدن شو روم و شایعات تعطیلی شرکت نداشتید ) ، اما گویا فراموش کردید در کامنت اول ، کاملا از خبرهای سایتهای مختلف مطلع بودید و باز هم گفتید " از خودتون در آوردید"

یعنی اصلا بحث نمایش یا عدم نمایش منبع نبود (چون خودتون اون منابع رو خونده بودید و حتی تکذبیه اخبار رو هم درج کرده بودید)

توجه تون رو جلب میکنم به بخش هایی از کامنت اول
mmazhar_55 نوشته شده:"

بله محل شو رومش رو در تقاطع ضرابخانه (که ملک استیجاری هست ) و تا حالا دست چندین نمایندگی خودرویی هم بوده تحویل داده و برنامه های دیگه ای داره.
اتفاقا همین پریروز بود که خبرنگار یکی از همین سایت های خودرویی با مدیر عاملشون مصاحبه کرده بود و از ادامه فعالیت شرکت و برنامه های متنوع فروش با طرحهای تشویقی در سال 96 گفته بود.
با تشکر
وقتی شما تکذیبیه رو گذاشتید ، نمی تونید بفرمایید " چون منبع نداشتید ، من اونطوری صحبت کردم "

شاید اگر شخص دیگری بود و واقعا اطلاع نداشت ، این استدلال که " من اطلاع نداشتم و شما باید منبع معرفی میکردید " قابل قبول باشه(هر چند باز هم دلیل بر اون طرز صحبت نمیشه)

اما شما اومدید تکذبیه ها رو گذاشتید ، بعد میگید چون منبع معرفی نکردید ، من گفتم" خبر رو از خودتون در آوردید "!!!
Pierre Niemans
نمایه کاربر
mmazhar_55

پست چهارشنبه 30 فروردین 1396, 8:49 am

masoudz99 نوشته شده:
mmazhar_55 نوشته شده:["]
با سلام مجدد
اینکه من نقل قول نکردم درست ، اما دو مسئله هست :

1- چه من نقل قول کرده باشم و چه نکرده باشم ، طرز صحبت شما صحیح نبوده

2- نکته مهمتر اینکه شما از انتشار این خبر در سایت های مختلف اطلاع داشتید و باز هم با اون لحن صحبت کردید (در این کامنت(پست دوم) طوری صحبت کردید که گویا اصلا اطلاعی از بسته شدن شو روم و شایعات تعطیلی شرکت نداشتید ) ، اما گویا فراموش کردید در کامنت اول ، کاملا از خبرهای سایتهای مختلف مطلع بودید و باز هم گفتید " از خودتون در آوردید"

یعنی اصلا بحث نمایش یا عدم نمایش منبع نبود (چون خودتون اون منابع رو خونده بودید و حتی تکذبیه اخبار رو هم درج کرده بودید)

توجه تون رو جلب میکنم به بخش هایی از کامنت اول
mmazhar_55 نوشته شده:"

با تشکر
وقتی شما تکذیبیه رو گذاشتید ، نمی تونید بفرمایید " چون منبع نداشتید ، من اونطوری صحبت کردم "

شاید اگر شخص دیگری بود و واقعا اطلاع نداشت ، این استدلال که " من اطلاع نداشتم و شما باید منبع معرفی میکردید " قابل قبول باشه(هر چند باز هم دلیل بر اون طرز صحبت نمیشه)

اما شما اومدید تکذبیه ها رو گذاشتید ، بعد میگید چون منبع معرفی نکردید ، من گفتم" خبر رو از خودتون در آوردید "!!!
با سلام مجدد
بحث بنده فقط به خاطر قطعیتی هست که در کلام شما بود ، در مورد خاتمه کار ام جی در ایران.(این خیلی حرفه که تعطیلی یک شو روم رو مترادف با پایان کار یک شرکت عظیم بدونیم).
بله از خبر مطلع بودم و همه وب سایتهای خودرویی هم دیده بودم .همه از تعطیلی شو روم ام جی خبر داده بودن ولی خبر (پایان کار ام جی در ایران) رو فقط از شما شنیده بودم. که با توجه به استدلالهایی هم که آورده بودید مشخص بود پیش بینی تعطیلی کلی ام جی در ایران از خودتون بوده.
بنده هم تا دو سه روز جواب ندادم تا مطمین شدم این طور نیست. (منتظر بازخورد مسولین شرکت در رسانه ها شدم).
اولش گفتم شاید خبر شما موثق باشه که این قدر با قاطعیت و تغیر رنگ فونت ارایه شده.

در هر صورت مطمینا با شروع به کار اون شرکت خودرو سازی تبریز که با سایک موتور قرارداد بسته و مدل 360 رو همین چند روز پیش مونتاژ کرد و برنامه برای تولید RX5 هم در همین امسال داره ؛ اگر روی دیگر مدل های ام جی هم برای فروش و خدمات پس از فروش با شرکت مادر به توافق برسه شرایط برای مدیا موتورز با اون قیمت گذاری ظالمانه اش بسیار سخت خواهد شد و باید برای بقا ، خودش رو جمع و جور کنه.
hooshmand1
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: کولیوس و جولیتا
محل اقامت: تهران

پست شنبه 2 اردیبهشت 1396, 11:43 am

نمایه کاربر
B.FATEMI
شروع حركت
نوع خودرو: آشغال
محل اقامت: تهران-فرحزاد

پست شنبه 9 اردیبهشت 1396, 9:04 pm

[quote="mmazhar_55"]سلام به همگی
سال نو تون مبارک
آقا خواهشن اونایی که GS دارن دیگر علاقه مندان رو اینقدر چشم انتظار نذارن و بیان یک کم از تجربیاتشون بگن.
با توجه به اینکه الان بیش از 2 سال از ورودش به ایران میگذره و دارندگانش هم کم هستند. ولی علاقه مندانش زیادن.
خواهشن اونایی که تجربه استفاده طولانی دارن دوستان رو بی نصیب نگذارن و از معایب و محاسنش بگن.
اگر حوصله ندارید کوتاه هم باشه بهتر از هیچیه.
دوستان عزیز سلام من دو ماهه این ماشین رو خریدم نکات جالبی که تجربه کردم رو براتون میگم:
1- شتاب و توان این ماشین توی این رنج قیمت غیر قابل تصور هستش هر بار که پا روی پدال گاز میزاری وحشت میکنی....از نظر موتوری حرف نداره...
2-طراحی ظاهری و اتاق خوبه ازش لذت میبری ....ماشین شخصیت داره ...صندلی ها راحت و عالی هستن...در کل سواری ماشین خوبه
3- به نظر من کیفیت داشبورد و رو دری ها چنگی به دل نمیزنه ولی خیلی هم بد نیست میشه باهاش کنار اومد
4- ابعاد مانیتورش در حد این ماشین نیست کوچیکه....
5-ایکاش سردکن و گرمکن روی صندلی داشت که عالی میشد.
در آخر اضافه میکنم که گیربکسش عملکرد خیلی خوبی داره...و قیمتش هم یکم تنده....

بازگشت به “ام جی MG”