قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

لیفان 520 - Lifan 520 - محصول کرمان خودرو.

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

جوادآلبوشوکه
نوع خودرو: لیفان520

پست سه‌شنبه 17 فروردین 1395, 2:42 am

سلام به همه دوستان من تازه واردم پستاتون از اول تا اخر خوندن واقعاً مفید بود
shahab70
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست دوشنبه 23 فروردین 1395, 4:52 pm

با سلام

بنده میخوام تجربمو از 6 ماه داشتن این ماشین بگم

بنده دوستم لیفان 520 داشت و بسیار راضی بود.. باعث شدن منم مدل 89 رنگ مشکی این ماشینو با قیمت 20 بگیرم - البته با 100 کیلومتر کارکرد بدون رنگ. قبلش 206 تیپ 2 مدل 84 داشتم (واقعا ماشین سالمی بود کلا 99000 تا را رفته بود) و 405 مدل 90 داشتم.

قبل خرید کل فامیل و آشنایان گفتن نخر ماشین چینی هستش زود خراب میشه تو جاده میزارت نمیدونم وسایلاش گیر نمیاد اصلا بدرد نمیخوره و فلان و بیسار (با اینکه هیچ کدوم از اینا حتی توشم نشته بودن چه برسه داشته باشنش) حتی پدر خودم که تجربه زیادی تو ماشین داره با خریدنش مخالفت کرد .. ولی در اخر چون چشم گرفته بود خریدم . 6 ماه هست این ماشینو دارم .. واقعا از نظر مصرف سوخت فوق العادس فک کنم صدی 5 مصرف میکنه- یه ترمز و شتابش به نظر من به کل 405 و 206 میرزه یجا تو بارون ماشین پیچید جلوم با سرعت 90 تا یک ضرب ترمز کردم T ماشین طوری وایساد که واقعا فکرشو نمیکردم مطمئنم اگر با ماشینای قبلیم بودم قطعا تصادف میکردم (البته لیفان سیستم ترمز EBD هم داره که به کیفیت ترمز کمک میکنه) - داخل ماشین واقعا عالیه اصلا حس خوبی به آدم میده - فقط یکم عقبش بلنده دید کمی نسبت به 405 و 206 داره- از نظر سر صدا در دس انداز و اینا به نظرم 405 و 206 کم سر و صدا تر هستش هرچند این لیفان هم سر صدایی نداره - از نظر شتاب به هیچ وجه با 405 و 206 نمیشه مقایسش کرد واقعا لیفان شتابش حرف نداره - جلوبندی ماشین فوق العاده محمکه خود جلوبندی ساز میگفت از پژو محکم تر هستش بنده چند بار تو مسافرت تو چاله های بسیار بدی افتادم که خداروشکر کوچیک ترین عیبی نکرد- - سواری این ماشین واقعا عالیه ، خیلی لذت بخشه به خصوص در سرعت بالا 100 به بالا ماشین بسیار نرم و خوش دست هستش - فرمونش خیلی بهتر و نرم تر از 405 و 206 هستش - لوازم یک مقدار گرون است به خصوص لوازم ظاهری مثل چراغ و ... (قیمت چراف جلوش دونه ای 200 هزار تومان است) - لوازم مصرفی خیلی تفاوت زیادی با 206 نداره - تو این 6 ماهی که دارم باهاش مشهد و همدان رفتن خداییش حتی کاپیوتشم بالا نزدم - فقط تو این 6 ماه کامپی,تر ماشین عیب کرد و برق به کوئل نمیداد (نمیدونم توش اب رفته بود یا ...) که درست کردنش حدود 190.000 تومان هزینه رو دستم گذاشت. شمو وایر عوض کردم که حدود 90.000 تومان هزینه برد، از همون اول که خریدم ماشین صفحش ضعیف بود و الان 280.000 تومان هزینه صفحه هستش با هزینه تعوضی 380 تومان دیگه هزینه ای نکردم در کل ماشینی هستش که به راحتی خراب نمیشه اما خب اگر خراب شه لوازم یدکیش کمی گرون هست. - صدای موتور در دور بالای موتور بسیار داخل اتاق میپیچه و از 206 بیشتر هستش که البته من همیشه صدای ظبطم زیاده، متوجه نمیشم !! - فروشش (نه فقط لیفان کلیه ماشین چینی ها) چون تا کشور ما بد جا افتاده یکم سخت هستش و زیاد طالب نداره دوست خودم 1 ماه طول کشید تا ماشینشو فروخت

در کل من 405 و 206 داشتم و هر دو هم ماشینا سالمی بودن و ازشون راضی بودم اما به نظر لیفان 520 که در حال حاضر دارم واقعا از نظر سواری و کیفیت خیلی بهتر از این دو مورد هستش و به هیچ وجه از خریدش پشیمون نیستم جالبه پدرم که با لیفان مخالف بود الان میگه بفروش 620 بگیر و الان 4 روزه قصد فروششو دار ولی هنوز مشتری ای پیدا نکردم چون متاسفانه چون بد جا افتاده خیلی طالب نداره:smile:

امیدوارم با توضیحاتم کمکی به تاپیک کرده باشم
sina2010
نوع خودرو: Lifan 520i

پست سه‌شنبه 31 فروردین 1395, 10:09 am

Taherism نوشته شده:عرض سلام و احترام خدمت دوستان

سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
بنده وقتی توی رادیاتور آب میریزم و پیچ مربوط به هواگیری رو باز میکنم هیچ خارج نمیشه هرچقدرهم آب میریزم بازهم آبی خارج نمیشه ولی وقتی توی رادیاتور فوت میکنم اب از اون قسمت خارج میشه.میخوام بدونم علت این موضوع چیه؟
با سپاس فراوان
سلام دوست عزیز :o
برای هواگیری اول رادیات رو پر آب کن و درش رو ببند
اگه منبع ذخیره آب کم داره بریز روش تا خط max و موتور رو روشن کن
پیچ هواگیری رو باز کن و منتظر باش تا آب ازون بیاد بیرون
بعد از اینکه آب بیرون اومد پیچ رو ببند و منبع اگه آب کم کرد اضافه کن بهش
:)
باز بودن در رادیاتور حین هواگیری باعث میشه آب از سر رادیاتور سرریز بشه و خوب هواگیری نمیشه.
Farzin520
نوع خودرو: لیفان ۵۲۰

پست دوشنبه 18 مرداد 1395, 3:03 am

سلام من هم تازه به جمع لیفان سوارها اومدم 520مدل 90 نوک مدادی ولی متاسفانه قطعات به سختی گیر میاد دیروز اهرم در کاپوت رو کشیده تا کاپوت رو باز کنم سیمش پاره شد از هیجا نتونستم پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید که سیم ماشین دیگه رو میشه روش انداخت با تشکر
Farzin520
نوع خودرو: لیفان ۵۲۰

پست پنج‌شنبه 21 مرداد 1395, 5:28 am

Farzin520 نوشته شده:سلام من هم تازه به جمع لیفان سوارها اومدم 520مدل 90 نوک مدادی ولی متاسفانه قطعات به سختی گیر میاد دیروز اهرم در کاپوت رو کشیده تا کاپوت رو باز کنم سیمش پاره شد از هیجا نتونستم پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید که سیم ماشین دیگه رو میشه روش انداخت با تشکر
بلاخره حل شد سیم کاپوت ریو رو انداختم :) :)
نمایه کاربر
hexman
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dena-Pride111

پست جمعه 19 شهریور 1395, 2:05 pm

سلام من دوستم یه دونه لیفان 520 داره از صفری دستش بوده من چندبار سوارش شدم شتاب خوبی داشت و اتاقش هم نرم بود تنها بدیش ورود شدید صدای موتور به اتاق هست که بدجوری رو مخه.. صدای خوبی هم نداره آخه شبسه صدای مخلوط کن هست موتورش.. بنده
بنده خدا شیش ماهه فروشنده است یه چند وقت هر روز تو دیوار میزاشت ماشینشو یک نفر هم نیومد پای معمامله از فروشش منصرف شد فعلا
Ali-SKY
شروع حركت
نوع خودرو: RD.i 82
Like شده: 2 بار

پست پنج‌شنبه 30 شهریور 1396, 9:12 am

سلام من لیفان 520 مدل 89 می خوام بگیرم(چراغ های عقب مدل 520i نمی پسندم)، آیا ارزش داره آردی رو بفروشم لیفان 520 بگیرم؟
lifan 520i
نوع خودرو: لیفان 520 آی

پست جمعه 31 شهریور 1396, 7:08 am

من 2 ماهه لیفان 520i گرفتم مشکل اصلی که دارم صدای زیاد ماشینه که هرکی توش میشینه میگه چقدر صداش زیاده به خصوص فنش صدای زیادی داره.چطور میتونم این مشکل را رفع کنم ؟ تعمیرگاه مخصوص لیفان تو تهران کجاست؟ در ضمن انبار پایین و وسط اگزوزش هم فابریک خودش نیست و اگزوز پیکان روشه ایا اینم تو صدای زیادش تاثیر داره؟ ممنون راهنمایی کنید
نمایه کاربر
LF520
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: 520i
محل اقامت: کرج

پست دوشنبه 3 مهر 1396, 7:51 pm

lifan 520i نوشته شده:من 2 ماهه لیفان 520i گرفتم مشکل اصلی که دارم صدای زیاد ماشینه که هرکی توش میشینه میگه چقدر صداش زیاده به خصوص فنش صدای زیادی داره.چطور میتونم این مشکل را رفع کنم ؟ تعمیرگاه مخصوص لیفان تو تهران کجاست؟ در ضمن انبار پایین و وسط اگزوزش هم فابریک خودش نیست و اگزوز پیکان روشه ایا اینم تو صدای زیادش تاثیر داره؟ ممنون راهنمایی کنید
خب احتمالا بیشتر صداش بخاطر منبع هایی هست که انداخته! برای فن هم باید چک کنی شاید پروانه ش تاب برداشته
مستندات لیفان 520:
http://b2n.ir/LIFAN_520
فرهاد فرهاد
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست دوشنبه 20 فروردین 1397, 5:13 pm

بجای گردگیر پلوس لیفان 520 از گردگیر پلوس چه ماشین دیگه ای میشه استفاده کرد؟
لوازم لیفان گران هست و در دسترس نیست

بازگشت به “لیفان Lifan”