تصادفات لیفان 620

تصویر
520-620-820-X60-X50

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
farid4286
نوع خودرو: lifan 620 - 1.8

Re: تصادفات لیفان 620

پست توسط farid4286 » 13 آگوست 2014, 02:50

ayrtoon senna نوشته شده:
farid4286 نوشته شده:سلام دوستان بعد از ظهر زدم پشت یه پژو 405
به نظرتون خسارت وارد شده به ماشینم چقدر میشه؟
http://ttupload.ir/uploads/14_08_05_IMG-0776.jpg
http://ttupload.ir/uploads/14_08_05_IMG-0777.jpg
هرکاری کنی بعیده خوب دربیاد بی رنگ و زخم خورده میشه ، اما کلا عجیبه چراغ نشکسته
سلام امروز ماشین رو گرفتم.خداروشکر کاپوت رو بدون رنگ خوب درآورد موج هم توش دیده نمیشه.چراغاش سالم موندن فقط پایه چراغ سمت راننده خم شده بود که اونم درستش کرد طرف.اگه خواستید عکس هم بزارم.
نمایه کاربر
arshiaism
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: saipa132ex,lifan620
محل اقامت: شیراز/کرمان

پست توسط arshiaism » 02 سپتامبر 2014, 17:43

دوستان ببخشید شاید خیلی مربوط به تاپیک نباشه ولی آیا سپر جلو 620 بیرون گیر میاد؟شیراز و کرمان هستم.اگه آره کجا؟قیمتش حدودا چقدره و چقدر هزینه رنگ میشه؟
mr.slim
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: LIFAN TALENT 1800

پست توسط mr.slim » 09 سپتامبر 2014, 16:39

arshiaism نوشته شده:دوستان ببخشید شاید خیلی مربوط به تاپیک نباشه ولی آیا سپر جلو 620 بیرون گیر میاد؟شیراز و کرمان هستم.اگه آره کجا؟قیمتش حدودا چقدره و چقدر هزینه رنگ میشه؟
اصلی وارداتیش من آخرین بار ملت حدود 2 ماه پیش خامشو 180 پرسیدم.
باز اگه خواستید بگید براتون آمار بگیرم. فکر کنم بگردم بتونم کارتشو پیدا کنم
نمایه کاربر
INFERNO
نوع خودرو: L90
محل اقامت: تهران

پست توسط INFERNO » 09 سپتامبر 2014, 16:55

Amir.Reza نوشته شده:. ینی حیفه ماشینه که بخواد رنگ بخوره. اگه بدون رنگ درستش کنین میشه گفت افت قیمت خیلی ناچیز یا بهتره بگم افت قیمتی نداره ماشین موقه فروش.
ممنون
چرا ؟ واقعن دلیلش رو نمی دونم . یعنی بهتره ؟ ماشینش بدنه ش موج داشته باشه تا اینکه رنگ بشه و صاف بشه
؟
حالا اگه رنگ کنه چه اتفاقی می افته؟ اصلن کی می فهمه رنگ شده اگه خوب کار بشه.
همیشه این سئوالات توی ذهنم هست.
H^!L $^T^N
نمایه کاربر
hooshi
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: کرمانشاه

پست توسط hooshi » 09 سپتامبر 2014, 18:27

INFERNO نوشته شده:
Amir.Reza نوشته شده:. ینی حیفه ماشینه که بخواد رنگ بخوره. اگه بدون رنگ درستش کنین میشه گفت افت قیمت خیلی ناچیز یا بهتره بگم افت قیمتی نداره ماشین موقه فروش.
ممنون
چرا ؟ واقعن دلیلش رو نمی دونم . یعنی بهتره ؟ ماشینش بدنه ش موج داشته باشه تا اینکه رنگ بشه و صاف بشه
؟
حالا اگه رنگ کنه چه اتفاقی می افته؟ اصلن کی می فهمه رنگ شده اگه خوب کار بشه.
همیشه این سئوالات توی ذهنم هست.
سلام بله دوست عزیز توی ایران ماشین رنگ نداشته باشه از نظر خریدار بهتره حتی اگه بدنه اش موج و نافرم باشه چون اینطور جا افتاده بین عوام که ماشینی که تصادف سنگین داشته باشه رو رنگ و صافکاری میکنن و ماشین تصادف کوچیک داشته باشه احتیاجی به رنگ نداره حتی اگه بدنه اش قری و موج داشته باشه و در اصطلاح بین ما عفونت باشه

رنگ کردن باعث افت قیمت میشه و بهترین نقاش ایران هم رنگ کنه اونهایی که کارشون خرید و فروش ماشینه و ماشین بازها با نگاه میفهمنن رنگه -- این جدید ها که کم تجربه هستند با دستگاه های تشخیص رنگ و حتی با آهن ربا

در ضمن ماشینی که ورق بدنه اش چه صافکاری بشه و چه رنگ هیچ وقت مقاومت اولیه رو نخواهد داشت
نمایه کاربر
INFERNO
نوع خودرو: L90
محل اقامت: تهران

پست توسط INFERNO » 09 سپتامبر 2014, 19:22

مرسی از توضیحات تون، خب حالا تکلیف ماشینی که فقط زیر درب سمت شاگرد ضربه ناجور خورده چیه؟ باید یه درب نو بخره ، بده رنگ کنند ؟ یا صافکاری بدون رنگ کنه و موج بعد از صافکاری رو که بد جوری توی دل می زنه رو تحمل کنه ؟ آخه من این مشکل رو دارم ، تکلیفم چیه ؟ اگه یه درب نو بخرم بدم رنگ کنند بعدش دو رنگ میشه ؟ یعنی سفید جدید با سفید آفتاب خورده خیلی توی چشم میاد .
نه ؟ یا اینکه بدم همون یه تیکه رو صافکاری و نقاشی کنند ؟ احتمالش هست که بتونه ای که نقاش می زنه ، طی چند سال بریزه ؟
یا اصلن بذارم همینطوری بمونه ، چون الان بد جوری توی ذوقم می زنه ، صافکاری بدون رنگ افتضاح از آب در اومده ،
H^!L $^T^N
نمایه کاربر
amirbmw
شروع حركت
نوع خودرو: لیفان620-1800 Talent

پست توسط amirbmw » 24 می 2015, 08:44

سلام دوستا متأسفانه من تصادف کردم و از جلو و بیتشر سمت شاگرد خوردم به دیوار بتونی
ماشین محور چرخهای جلوش ضربه نخورده، موتورش روشن میشه، رادیاتش سوراخ نشده و فقط قاب بالاش شکسته، چراغ سمت شاگرد هم شکسته که جوش پلاستیک میشه داد، جلو پنجرش هم سالمه، فقط یه سپر و شیشه جلو می خواد بقیه چیزهاش هم صاف میشه، فقط کسی که لیفان کار باشه سراغ ندارم خودم هم حال و حوصله دست گرفتن کار رو ندارم.
با نمایندگی مرکزی کرمان خودرو تماس گرفتم یک نفر رو به نام آقای احمد زادگان معرفی کردند و شماره موبایلش رو دادند
با اون هم تماس گرفتم گفت ما داریم iso می گیریم فعلاً پذیرش نداریم قبل از شما هم 300 نفر تو صف سالن صافکاری و رنگ هستند. هفته ای یه بار زنگ بزن خبر بگیر.
به نظرتون من چی کار کنم، برام سریع و خوب تموم شه؟ شما جای من بودید چی کار می کردید؟ چه کار کنم بهتر و منطقی تره؟

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
mehrdad1371
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90 e2

پست توسط mehrdad1371 » 24 می 2015, 13:33

amirbmw نوشته شده:سلام دوستا متأسفانه من تصادف کردم و از جلو و بیتشر سمت شاگرد خوردم به دیوار بتونی
ماشین محور چرخهای جلوش ضربه نخورده، موتورش روشن میشه، رادیاتش سوراخ نشده و فقط قاب بالاش شکسته، چراغ سمت شاگرد هم شکسته که جوش پلاستیک میشه داد، جلو پنجرش هم سالمه، فقط یه سپر و شیشه جلو می خواد بقیه چیزهاش هم صاف میشه، فقط کسی که لیفان کار باشه سراغ ندارم خودم هم حال و حوصله دست گرفتن کار رو ندارم.
با نمایندگی مرکزی کرمان خودرو تماس گرفتم یک نفر رو به نام آقای احمد زادگان معرفی کردند و شماره موبایلش رو دادند
با اون هم تماس گرفتم گفت ما داریم iso می گیریم فعلاً پذیرش نداریم قبل از شما هم 300 نفر تو صف سالن صافکاری و رنگ هستند. هفته ای یه بار زنگ بزن خبر بگیر.
به نظرتون من چی کار کنم، برام سریع و خوب تموم شه؟ شما جای من بودید چی کار می کردید؟ چه کار کنم بهتر و منطقی تره؟

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
اين همه صافكاري خوب ببر ي جا درست كن ديگه!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
alijahandar410000
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط alijahandar410000 » 27 فوریه 2018, 16:04

سلام****قیمت دستمزد تعویض

کد: انتخاب همه

جلو اینه 
و سپر جلو چقدر است ؟؟ نمایندگی حدود 1/200 هزار گفت که خیلی گرون گفته فکر کنم
نظر شما چیه؟؟/ قیمت سپر جلو چقدره؟//
ارسال پست

بازگشت به “لیفان Lifan”