برای ریست کردن Password خود میتواید از گزینه کلمه عبورم را فراموش کرده ام استفاده کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت پوشه Spam , Junk mail را حتما بررسی کنید.
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

گواهینامه

موضوع جدید ارسال پست
t51
يار همراه
نوع خودرو: کلکسیون
محل اقامت: قدیمی بی خاصیت

شنبه 8 مهر 1396, 9:15 pm

behdadHamrangh نوشته شده:سلام وقتتون بخیر
هر چی نت و اینجا گشتم پیدا نکردم جواب سوالمو
کدوم گواهینامه ویژه نیاز به پایه یک نداره ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید..خوندم اونا که سرعتشون بیشتر سی کیلومتر نیس نیاز نداره پایه یک,ولی از کجا بدونم کدوما سرعتشون سی و کمتره
پیشتر سپاس از لطفتون
بادرود-سرعت حرکت کمباین از 5/1 تا 18 کیلومتر بر ساعت است.تراکتور20تا42Km/h-من قبلا ویژه تراکتورهم شرکت کردم که داشتن پایه1جزوشرایط نبود.
جرثقیلهای محمول همگی پایه1میخواستند.این شرایط مربوط به30سال پیش هست که من پایه1گرفتم.پیروزباشید. :grin:
behdadHamrangh
نوع خودرو: مشخص نشده!

جمعه 14 مهر 1396, 5:51 pm

سلام خیلی ممنون لطف کردین
بنظرم فقط تراکتور و کمباین و لیفتراک باشه
JEEP SAHRA
محل اقامت: ایران

یک‌شنبه 27 اسفند 1396, 11:35 am

سلام دوستان
وقتی یه نفر امتحان رانندگی میده و گواهینامه هوشمند دریافت میکنه و بعد از قبولی در آزمون متعهد میشه که تا یکسال حق رانندگی در جاده های برون شهری و ... نداره ، آیا به این معنی هست که این گواهینامه یکساله است و بعد از یکسال دوباره باید برای تمدید اون اقدام کنه ؟؟؟ اگر اینگونه است باید به کجا مراجعه کرد ؟
با سپاس
پیشاپیش سال نو مبارک
نمایه کاربر
ممل-امریکایی
يار همراه
نوع خودرو: ۴۰۵/پارس/سمند/آزرا
محل اقامت: ایران خوزستان
اینستاگرام: @mr_daglas
Like شده: 36 بار
تماس:

یک‌شنبه 27 اسفند 1396, 12:34 pm

سلام دوست عزیز
سال نو شماهم مبارک باشه انشالله...
در خصوص گواهینامه جدید ها نمیدونم چطوری هست،ولی زمانی که گواهینامه ب یک تازه اومده بود،همین قانون رو نهاده بودن،و روی گواهینامه نوشته بود اعتبارش یک سال هست.وقتی بعد از یک سال مراجعه کردیم برای تعویض ،راهنمایی رانندگی گفت نیاز نیست و تا پنج سال اعتبار داره.
اگر اعتبار نوشته پنج ساله و یا ده ساله دیگه نیاز به تعویض ندارید ولی اگر یک ساله هست میتوانید از پلیس بعلاوه ده ،شهر خودتون سوال بپرسید و یا اقدام به تعویض کنید.موفق باشید.
'-'
JEEP SAHRA
محل اقامت: ایران

یک‌شنبه 27 اسفند 1396, 1:01 pm

سلام و تشکر بابت پاسخ
اعتبار را نوشته ده سال . اما چون چند نفر گفته بودن باید بعد یکسال تمدید بشه پرسیدم . احتمالا منظور اون دوستان ، همان قانون قدیم بوده که روی گواهینامه اعتبار را یکساله زده بود ...
ممنونم بابت پاسخ کاملی که دادید
جوهری68

شنبه 28 دی 1398, 3:19 am

سلام دوستانی که گواهینامه ویژه بیل مکانیکی زنجیری ودامپتراک دارن لطفا از تجربه و نحوه ی گرفتن گواهینامه راهنمایی کنید ممنونم
جوهری68

چهارشنبه 9 بهمن 1398, 2:58 am

سلام
برای گواهینامه پایه یک اقدام کردم خیلی استرس دارم ..شروع کلاس هارو از تاریخ بیست و ششم اعلام کردند تا پایان سال بنظرتون بتونم تموم کنم.
در ضمن روزی دوجلسه آموزش هست.
یک ملیون و سیصد و بیست تومان هزینه آموزشگاه بلاوه کتاب..چهل و پنج تست مرفین و بیست و هفت برای چشم پزشک..
mehdig11

دوشنبه 26 اسفند 1398, 7:37 pm

سلام عزیزان ، بنده 20 سالم هست و اصالتا افغانی هستم و در ایران بدنیا اومدم ، شاید خیلی ها ندونن ولی ما کارت ملی و شناسنامه نداریم و مدرکی هست بنام کارت آمایش برای ما که بهمون باهاش گواهینامه نمیدن میخواستم بپرسم آیا کسی اینجا هست بتونه راهنماییم کنه؟
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “گواهینامه رانندگی”