قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تست كوتاهي از اینفینیتی-Infiniti QX56 2009 QX56

تصویر مباحث مربوط به محصولات اینفینیتی

مدیر انجمن: رضا عمراني

نمایه کاربر
SorousH253
شروع حركت
نوع خودرو: Maxi Auto - Rio
محل اقامت: جردن - وليعصرِ

پست دوشنبه 31 خرداد 1389, 11:04 pm

يكي از همسايه هاي محترم ما يدونه سفيدشو گذري آورده گذاشته پاركينگ ... منم اولين بار كه ديدمش حسابي شك زده شدم ... جالب اينجا بود كه پاركينگ بقليه ما پارك مي كنه و وقتي ريو يه كوچيكمو بغلش پارك ميكنم احساس حماقت بهم دست ميده جلوي همچين هيبتي... واقعآ كه suv خاص و تكيه
نمایه کاربر
Soorena
آفرودر
نوع خودرو: Citroen C5-Landrover

پست چهارشنبه 9 تیر 1389, 8:15 am

M.J نوشته شده:از دوستان عزیز بسیار متشکرم که با راهنمایی و اظهارنظر های خودشون هم باعث ارتقای این کلوب و هم مشوق من برای انجام کارهای بهتر میباشند

Soorena نوشته شده:از اونجایی که آقای صاحب ماشین اجازه آفرود رو ندادن، و اگر هم میدادن.... نمیدونم چرا حس میکنم نباید از ماشین هایی تو این هیکل و هیبت
کادیلاک اسکالاد
تصویر
.
جی ام سی سیرا
تصویر
.
لینکلن نویگیتور
تصویر
.
انتظار آفرود آنچنانی داشت! بیشتر بدرد Pimp My Ride میخورن و رینگهای 22 اینچی و Rap Star و....
.
.
با همه ی این موارد این مقاله ی تست رو میفرستم توی کلوپ خودروهای ژاپنی، ولی خب از آفرود هم قابل دسترسی خواهد ماند!
رئیس جان جسارتا یکم نسبت به این رده ماشینها کم لطفی میکنی
بنظرم میشه این رده اتومبیل ها رو با کشتی گیرهای وزن 120 کیلو مقایسه کرد , درسته که مثل وزنهای 60-70 کیلو چغر نیستن و سنگینی توی کارشون دیده میشه ولی با صلابت و قدرت مثال زدنیشون دل ما دوستاران آفرود رو به وجد میارن

QX56
تصویر

Navigator
تصویر

تصویر

زیاد هم بد نیستن ...نه ؟
.
.
MJ عزیز، درسته که قابلیتهای آفرود داره، ولی حقیقتش این رده ماشین ها بعنوان آفرودر شناخته نمیشن، همونطور که X3 یا حتی X6 بی ام و هم آفرودر نیستن، نمیگم قابلیتشون صفره، ولی خب... بیشتر به سمت Luxury متمایل هستن به نظر من، شاید گفته شما کاملا درست باشه، یه 120 کیلوگرمی شاید فنون کشتی رو زیاد خوب ندونه، ولی خب منکر قدرتش نمیشه شد!
.
نمایه کاربر
Ghazarian
مدیر پیشین

پست چهارشنبه 9 تیر 1389, 8:32 am

سلام

من که شدیدا با Nissan Armada که ورژن غیر لوکس این گنده بک بحساب میاد و جواب جناب سورنا عزیز هم ممکنه باشه، حال میکنم :-D

تصویر
http://www.nissanusa.com/armada/

این هم لینک مقایسه دو ورژن Luxury و عادی این اس-یو-وی خوش نام و ترکیب:

http://www.truedelta.com/comparisons101 ... sion_code=

ولی خوب هامر و اف-جی کروزر یه چیز دیگه اند برای من :smile:
نمایه کاربر
*S.O.S*
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: L 90 - ایمپالا 68و69
محل اقامت: اصفهان

پست جمعه 18 تیر 1389, 10:48 pm

سلام به همه دوستان عزیز
سورنا جان شرمندم شاید نظر شما درست باشه چون شما هم تجربه آزمایش از نزدیک را دارین
ولی منم 1تجربه هایی از نزدیک داشتم . قبلش اینا بگم که بابای من از قدیم زیاد میرفت شکار برا همین همیشه تو خونه 1 ماشین شاسی بلند داره
معمولا هم تویوتا لندکروز تو این چند ساله گذشته هم به جز 2بار که موسو خرید و 1بار که پرادو خرید باز هم لندکروز داشته با اینکه پرادو / لندکروز به حساب میاد اما ازش بدش میاد
ولی اینا خواستم بگم که بابام آخرین تویوتا که خرید 1دونه لندکروز 2007 سفارشی بود یعنی یکی از همینا که میگین به درد pimp my ride میخوره
اما من چیزای خیلی خوبی تو این دو سال و نیم ازش دیدم
مثلا یک روز 1کی از دوستای بابام که عشق شکاره گفت بریم امروز شکار :-x بابامم از خدا خواسته گفت آره
من از شکار زیاد خوشم نمیاد و نمیرم ولی اینبار رفتم بابامم که ماشینا تازه خریده بود میخواست کلاس بذاره
دوستش یه لندرور مدل دهه 60 داشت آقا چشمت روز بد نبینه تو کوه های کلاه قاضی اصفهان این 2تا کل کلشون گرفت . بابای منم که کم نمیاره از هر جا بگی میرفت تا 1جا اون لندرور کم اوورد نیومد بالا ( عجیب بود ولی شد / آخه ماشینشا خیلی بهش میرسید حتی شاسیشا دوبل " یا همچین کاری" کرده بود)
وقتی برگشتیم هیچی شکار گیرشون نیومد از بس که صدا داده بودن :lol: در ضمن سپر جلو هم میله استیل وسط زیرش داغون شده بود
ولی ماشین آخ هم نگفت
نمایه کاربر
yalda
مدیر پیشین
محل اقامت: سرزمين يلدا ...
Like شده: 1 بار

پست چهارشنبه 10 شهریور 1389, 3:13 pm

ديروز يک عدد سفيد رنگ مشاهد شد ... کنار يه پاترول 6 سيلندر وايساد ! پاترول معلوم نبود !
حيف دوربينم نبود والا پايه بود واسه عکاسي !
مهربانی را بیاموزیم ...
نمایه کاربر
idin7
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: tiburon,206v9,pars A
محل اقامت: ولنجک

پست یک‌شنبه 14 شهریور 1389, 8:43 pm

بابا سفیدش همش میاد تو ایران زمین دور دور می کنه !!!!!!!!!!!!واقا من که از گولاخی این ماشین اینجوری شدم :(
بسیار ترسناک می باشد !!!و صد البته راننده ای که توش بود , اخه عینک سیاه گذاشته بود :shock:

بازگشت به “اینفینیتی Infiniti”