قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

اینفینیتی-Infiniti QX80 2015 QX80

تصویر مباحث مربوط به محصولات اینفینیتی

مدیر انجمن: رضا عمراني

نمایه کاربر
NISMO
متخصص الکترومکانیک
پست: 2002
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 15 دی 1387, 6:41 am
نوع خودرو: BMW F34, MB SLK R171
محل اقامت: پاریس

پست یک‌شنبه 4 خرداد 1393, 2:24 am

اینفینیتی QX80 لیمیتد 2015 Infiniti QX80 Limited
نمایشگاه نیویورک آوریل 2014 زمان نمایش تازه ترین نسخه از شاسی بلند فولسایز اینفینیتی QX80 (کد قدیم QX56) سری Limited بود.
این محصول انحصاری با طرح بازبینی شده چراغهای جلو دیزاین بسیار لوکس داخلی همراه بود، علاوه بر تکنولوژیهای ایمنی جدید و فناوریهای سرگرمی سرنشینان.
تصویر
QX80 Limited مدل 2015 قرار است بدعتگذار همۀ محصولات شاسی بلند عرضه شده در بازار امریکا باشد. با ردۀ تولید محدود و منوی بلندی از امکانات، این محصول خود را خودرویی جاودان خواهد نمود، تغییراتی شامل سطح بسیار بالای ظرافت کار دست در متریال که حتی از سریهای معمول QX80 نیز پیشی خواهد گرفت. فضای داخلی مجللی که دست کمی از سالنهای تشریفات VIP یا جتهای خصوصی نداشته باشد.

بنا بر اظهار مدیر اینفینیتی امریکا : QX80 Limited جدید جایگاه متمایزی در بازار شاسی بلندهای لوکس امریکا کسب خواهد نمود که یک فضای داخلی فوق العاده دارای 3 ردیف و 7نفر سرنشین را ارائه نموده و پاسخگوی تقاضای خریداران محصول مدرن لوکس باشد.

Unique Exterior, Premium-Plus Interior
ظاهری بی نظیر و داخل فوق پریمیوم

در نمای خودرو تغییراتی اعمال شده تا ظاهر آنرا بیشتر به خودروی سدان اسپرت اینفینیتی Q50 نزدیک نماید. چراغهای جلو LED که طرح دودی شده یافته و با چراغهای عقب همخوانی می یابد. بخشهای کرومی تیره نیز در زیر و بالای جلو پنجره طراحی شده اند بعلاوه ونتهای ورودی هوای جانبی گلکیرها، ریل سقفی و میله های عرضی همسان. دستگیره های در و قاب پلاک و پوشش آینه های جانبی نیز همگی به همین سبک همسان سازی شده اند. رینگهای استاندارد QX80 Limited آلومینیومی سایز 22 اینچی هستند که آنها نیز با تم دودی رنگ هماهنگ شده اند.

تصویر

در بخش داخلی سری لیمیتد، با یک تریم ویژه منحصر به فرد و فوق لوکس قهوه ای کنیاکی دیزاین خشتی شکل از ترکیب متریال قهوه ای تشکیل شده که با بخشهای چرمی مشکی و قابهای نقره ای همچنین طرح چوب تریم داخلی ست شده است.

تصویر

زمانی که پای کلاس لوکس به میان می آید، QX80 Limited کمترین جزئیات را نیز نادیده نگرفته است. در راستای طرح خشتی قهوه ای بسیار لوکس، صندلیها نیز همین تم طراحی را بکار گرفته اند.
حتی در بخش پوشش شبکه ای باندهای سیستم صوتی نیز تریم چرم به کارگرفته شده است. علاوه بر آنکه دستگیره های جانبی درب پوشش کامل چرم دوخت دار می باشند و کنسول میانی با متریال سیلور کار شده است.
صندلی ها با این دیزاین فرم مبلمانی معاصر به خود گرفته اند. طرح چوب بکار گرفته شده انحصاری و مختص به QX80 لیمیتد می باشد که از قطعات واقعی چوب Ash wood دستچین شده، تولید شده است. در ردیف دوم نیز ویژگی مبلمان همچنان مشابه ردیف جلویی و بسیار لوکس است. کنسول چرم و چوب و دستگیره های در چرم پوش شده.
از طرف دیگر بخشهای پوششی و بالایی ستونهای A و B و C همگی با یک لاین چرمی Ultrasuede® پوشش یافته اند. کامل کننده این مجموعۀ زیبا و مجلل روپوش دستگیره های بازکن درب از جنس استینلس استیل پرداخت شده می باشد.

تصویراینفینیتی QX80 Limited مدل 2015 تنها با سطح امکانات فول و سیستم All-Wheel Drive شامل کلیه آپشنها عرضه خواهد شد که دیگر پکیج انتخابی جداگانه ای برای آن موجود نمی باشد.
مدیر اینفینیتی معتقد است، QX80 لیمیتد با استایلی جذاب ومجموعه ای کامل از ویژگیها سرها را بسوی خود برخواهد گرداند وهویتی فوق لوکس (ultra-luxury) برای خود تعریف نموده است.

More Than Just Fine Leather and Wood
فراتر از متریال چرم و چوب لوکس

علاوه بر متریال و دیزاین لوکس اینفینیتی QX80 لیمیتد با امکاناتی بالا همچون انتقال قدرت AWD با پکیج کمکی راننده تایرهای 22 اینچی، پکیج تکنولوژیک دولوس سینمای خودرو و البته قدرت و توانایی بالای حرکتی عرضه شده است.
با ظرفیت حمل 7 سرنشین بزرگسال و دارا بودن فضایی مجلل، سیستم پیشرانۀ قدرتمند QX80 طوری درنظر گرفته شده تا قابلیت برعهده گرفتن لودهایی همچون حمل قایق شخصی یا تریلر تا حدود 4تن را داشته باشد.
این شاسی بلند لوکس بر روی فونداسیون مستحکم و ساختار فریم ارتقا یافته بنا نهاده شده است تا امکان سواری راحت تؤام با کاهش نویزو لرزش را داشته باشد.

Drivetrain
در بخش پیشرانه بالاترین ردۀ انجین محصولات نیسان-اینفینیتی برای QX80 در نظر گرفته شده که انجین 8-سیلندر 5.6 لیتری مدرن VK56VD با فناوری VVEL و سیستم تزریق سوخت مستقیم می باشد که توان 400 اسب بخار و گشتاور 560 نیوتن متر را ایجاد مینماید و با گیربکس 7سرعتۀ اتوماتیک، تجهیز شده است که سامانۀ کنترل تعویض تطبیق پذیر (Adaptive Shift Control (ASC را به همراه تکنولوژی سنکرون سازی در زمان معکوس دهی موسوم به (Downshift Rev Matching (DRM دارا میباشد. قابلیتهایی که امکان شتابگیری 0-100 کیلومتر 6.8 ثانیه را برای این شاسی بلند فرا لوکس غول پیکر فراهم می آورد و با این شرایط از رقیبان همکلاس خود تیزرو تر است! (Edmunds /Infiniti QX80 2014)

تصویر

سیستم 4 چرخ متحرک QX80 لیمیتد شامل وضعیتهای مود 4H و 4L می باشد و مجموعه ای که امکان توزیع و انتقال قدرت به 4 چرخ را در تمام شرایط فراهم سازد بطوریکه درصورت نیاز قدرت 50-50 نیز در محورها منتقل شود تا ترکشن کافی صورت گیرد.
در بخش تعلیق ، سیستم تنظیم و تصحیح ارتفاع اتوماتیک در عقب تجهیز شده است و به لحاظ نرمی نیز از سیستم پیشرفتۀ کنترل حرکت بدنۀ هیدرولیک بهره میبرد (مشابه با نیسان پاترول Y62).

تصویر

با این سیستم ها راحتی سواری در ردیف سوم نیز برای سرنشینان ارتقا یافته است و تمایل بدنه در گردشها را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.
تصویر

از سایر امکانات رفاهی لوکس QX میتوان به سیستم کنترل کیفیت هوا پیشرفته (Advanced Climate Control System (ACCS اینفینیتی اشاره نمود با امکان تصفیه هوا Plasmacluster® همراه فیلتر ویژه و به جریان انداختن اتوماتیک هوای تازه.
سیستم سرگرمی آن، نمایشگر رنگی 8 اینچی لمسی ست که دارای درایو هارد دیسک با سیستم ناوبری وضعیت ترافیک NavTraffic و وضعیت جوی NavWeather می باشد.
سیستمهای هشدار ایمنی و نظارت به زوایای مختلف خودرو بشکل تصویری، تقریباً تمام نقاط بیرونی و کور خودرو را پوشش میدهند.
سیستم صوتی این شاسی بلند لوکس مثل همیشه برند بوزه ®Bose و قابلیت کابین سراند دارای 15 اسپیکر می باشد. برای جنبۀ سرگرمی خانوادگی 2 نمایشگر 7 اینچی با سیستم auto-bright درپشت سریهای صندلیها برای سرنشینان عقبی کار گذاشته شده است.

در بخش های تکنولوژیکی دیگر، سیستم ترمز کمکی هوشمند (Intelligent Brake Assist (IBA با امکان ترمز اضطراری و پیشگیری از برخورد جدید (Predictive Forward Collision Warning (PFCW) تجهیز شده. و میتوان به این موارد لیست سیستمهای کمکی دیگر را به این ترتیب اضافه نمود:

(Backup Collision Intervention (BCI
(Intelligent Cruise Control (Full-Speed Range
(Blind Spot Warning (BSW
(Distance Control Assist (DCA
(Blind Spot Intervention® (BSI
(Lane Departure Warning (LDW
(Lane Departure Prevention (LDP

در زمینه ایربگها نیز تقریباً نقطۀ بدون پوششی در 3 ردیف سرنشینان وجود ندارد:
Advanced Air Bag System (AABS) with dual-stage supplemental front air bags with seat belt and occupant classification sensors;
roof-mounted side-impact supplemental curtain air bags with rollover sensor for outboard occupant head protection for all three rows;
front seat-mounted side impact supplemental air bags

اینفینیتی QX80 در ردۀ شاسی بلندهای فولسایز لوکس در گروه رقابتی با خودروهایی از خودرو سازان لکسوس، رنج روور، مرسدس بنز، کادیلاک و لینکلن مدلهای زیر قرار میگیرد:
Lexus LX570, Range Rover,Mercedes-Benz GL, Cadillac Escalade, Lincoln Navigator

منبع:
2015-Infiniti-qx80-limited
تصویر "The best or nothing"
alireza1979
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
پست: 79
تاریخ عضویت: جمعه 5 مهر 1392, 8:31 pm
نوع خودرو: Corolla 2008 & .

پست پنج‌شنبه 18 دی 1393, 7:25 am

بررسی Infiniti QX80 2015 5.6 L V8
PART 1
PART 2
تصویر

بازگشت به “اینفینیتی Infiniti”