برای ریست کردن Password خود میتواید از گزینه کلمه عبورم را فراموش کرده ام استفاده کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت پوشه Spam , Junk mail را حتما بررسی کنید.
قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تويوتا ياريس 2006 - Toyota YARIS XP90

تصویر شامل مباحث مربوط به تویوتا یاریس سدان و هاچبک
نمایه کاربر
Vito Corleone
دنده 4
نوع خودرو: Honda Civic

پست شنبه 7 دی 1392, 5:01 pm

سلام

دوستان خرید یک تویوتا یاریس صندوقدار اتوماتیک مدل 2008 با کارکرد حدود 60.000 تا رو توصیه می کنید؟

برای نهایتا 1.5 سال استفاده = حداکثر 20.000 کیلومتر نصفش جاده.

روی این کیلومتر ها گیربکسش مشکلی پیدا نمی کنه که؟

:eek:
Freedom comes when you learn to let go
Creation comes when you learn to say no
نمایه کاربر
mohammad amin
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mb R107.cayen.koleos
محل اقامت: طهران ١١

پست یک‌شنبه 22 دی 1392, 1:05 pm

سلام دوستان
من به تازگي يك عددتويوتاي ياريس صندوقدارمدل ٢٠٠٨به رنگ سفيدخريداري كردم!ماشين مال مادربزرگم بوده ك جاش يه ماشين بهترميخره واينوخواست بفروشه ك من براي زيرپاوماشين دوم خريدمش!كاركردماشين ١٥٠٠٠تاهستش نوي نوهست داخلش بوي نويي ميده فوق العاده نرم وبي صدا به راحتي سرعتش به ١٠٠تاميرسه گيربكسشم عين دمبه تعويض ميكنه اصلاكوچكترين تقه اي نداره منتهاتاالان لنتهاوروغن موتورش عوض نشده بافروشگاه يگانه توي اميركبيرتماس گرفتم فيلترروغن وهواوروغن خودماشين روجمعا١٨٠٠٠٠تومان به من قيمت داد!باتوجه ب قيمت صرفه داره سفارش بدم بياره؟ياببرم نمايندگي ايرتوياتوي اتحادكاراشوانجام بدم؟جايي اشنادارين ببرم چون اتحادبه من خيلي دوره!
mohsenra
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پیکان کلافه

پست چهارشنبه 20 فروردین 1393, 1:23 pm

تویوتا 6.39 میلیون خودرو هایلوکس تولید بین آپریل2004 و دسامبر 2009 و یاریس بین جون 2005 تا می 2010 را فراخوان زده. مشکل یاریس در یک فنر در ریل صندلی راننده هست که در اثر عقب جلو شدن متوالی ممکنه بشکنه و صندلی گیر کنه.
وقتی از آدمها دل ببُری، به آهن پاره ها رو میاری
deanjugar
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست چهارشنبه 18 تیر 1393, 5:45 am

با سلام
یاریس هاچ بک دارم 19000 تا رفته مدل 2007 متاسفانه چون دیر به دیر روشنش میکنم مثلا دوهفته یکبار و سپری شدن عمر باتری فابریک ژاپنی تر روش این موارد به تمام شدن باتری و روشن نشدن ماشین منتج شد.حالا بردم 45 آمپر روش انداختن مارک هانکوک فکر کنم بعد خیلی قوی و پر زور استارت میخوره ولی موتور به نظر از تنظیم خارج شده.دیاگ نیاز داره یا مشکل تموم شدن باتری قبلیه کدومه؟
ضمنا باتری قبلی رو گفتن که خراب شده چون لیک داشت وقتی درش آورد کمی مایع اسیدی داخلش ریخته بود بیرون اینا چه بلایی سر یاریس در آوردن؟
راه حل چیست؟دیاگ یا چی؟ضمنا تا کنون جز تعویض روغن کار دیگری انجام نشده
بهترین محل برای دیاگ یا هر کار دیگر رو هم تو تهران معرفی کنید ممنون میشم
سپاس
deanjugar
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست سه‌شنبه 14 مرداد 1393, 10:19 am

با سلام
پاریس پس از تعویض باتری به نظر من موتورش نا میزون شده رفتم اتو خندان نمایندگی حرف عجیبی شنیدم:
آقا ماشین رو بیار مپ سنسورش را بشوریم هرچی گفتم تعویض اخیر باتری به مپ سنسور چه ربطی داره جوابی ندادند بعد گفتن پیچیدست چند مرحله کار داره شاید هم دیاگ بزنیم.
حال دوستان اگه لطف کنن ممنون میشم چه کنم؟
تو پمپ میرداماد تهران بنزین میزنم ممکنه از بنزین باشه تماما سوپر زدم از بدو تولدش
سپاس
نمایه کاربر
mz3
فعال کلوپ تویوتا
نوع خودرو: Aurion SE
محل اقامت: Gangstas' Paradise

پست سه‌شنبه 14 مرداد 1393, 12:49 pm

deanjugar نوشته شده:با سلام
پاریس پس از تعویض باتری به نظر من موتورش نا میزون شده رفتم اتو خندان نمایندگی حرف عجیبی شنیدم:
آقا ماشین رو بیار مپ سنسورش را بشوریم هرچی گفتم تعویض اخیر باتری به مپ سنسور چه ربطی داره جوابی ندادند بعد گفتن پیچیدست چند مرحله کار داره شاید هم دیاگ بزنیم.
حال دوستان اگه لطف کنن ممنون میشم چه کنم؟
تو پمپ میرداماد تهران بنزین میزنم ممکنه از بنزین باشه تماما سوپر زدم از بدو تولدش
سپاس
از وقتی موتور نامیزون کار میکنه همون بنزین توی باکه یا باز بنزین جدید زدید؟ تاحالا فیلتر بنزینو عوض کردی؟ متاسفانه تعمیرگاه که بری یه دیاگ میزنن هیچی هم به آدم نمیگن. شما برو ایرتویا مرکزی بین اونا چی میگن. بدون دیاگ و اطلاعات دقیق تر نمیشه نظر داد. از هر چیزی میتونه باشه. گاهی پیش میاد ماشین به خاطر بنزین بد تا اتمام بنزین باک بد کار میکنه با بنزین بعدی درست میشه. ضمناً با توجه به خواب زیاد ماشینتون احتمال داره رسوبات بنزین وارد فیلتر بنزین شده باشه. کلاً خوب نیست ماشین اینقدر بخوابه. اگر مدت های طولانی سوار ماشین نمیشید باید یه سری دستوالعمل رو در مورد ماشین رعایت کنید که یکیش خالی کردن محتویات باک بنزین هست.
میعاد

Balance is Salvation
نمایه کاربر
ATOS
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پژو 405 GLX

پست چهارشنبه 29 مرداد 1393, 4:19 pm

ارتفاع یاریس چطوره؟ کفش به سرعت گیرها نمیگیره؟
نمایه کاربر
ATOS

پست جمعه 9 آبان 1393, 3:11 pm

ATOS نوشته شده:ارتفاع یاریس چطوره؟ کفش به سرعت گیرها نمیگیره؟
این سوالو که جواب ندادین!!
بفرمائید که خرید یاریس 100000 کارکرد بهتره یا تندر90 اتومات صفر؟
نمایه کاربر
melting.snowman
دنده 2
نوع خودرو: 405 2000
محل اقامت: شیراز

پست جمعه 9 آبان 1393, 10:07 pm

یاریس بطور کلی شتابش اصلا چنگی به دل نمیزنه!یعنی هرچی گاز میدی اصلا فرقی به حالش نداره ولی در عوض تا بخوای کم مصرفه!خیلیم رانندگیش راحته مخصوصا داخل شهر چون هم دید خیلی خوبی نسبت به اطراف داری هم جمع و جوره
بنظر من تو شهر واسه استفاده شخصی خیلی مناسبه
نمایه کاربر
ATOS

پست جمعه 19 دی 1393, 7:05 am

از نظر شتاب و قدرت در مقایسه با پژو 405 چطوره؟ رو کاغذ که قدرت موتورشون یکیه ولی گشتاور پژو بالاتره

بازگشت به “تویوتا کامپکت - Compact”