قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تویوتا هایس و هایلوکس دیزل

تصویر شامل مباحث مربوط به تویوتا هایلوکس شاسی بلند و کوتاه، هایس
AmirMohammadMb
دنده 1
نوع خودرو: امضا
محل اقامت: تهران،بلوار فردوس

پست جمعه 30 آبان 1393, 6:24 pm

سلام...والا نکاتی به نظرم نمیرسه که بخوام بگم...
اما یه ریویو مختصر:
کارکرد به ۱۰۰۰۰ رسید و خداوکیلی این خودرو از هر نظر عالیه و من یه درصدم پشیمون نیستم که جرا با.این پول اپتیما و سوناتا و ای ایکس ۳۵ و غیره نگرفتم...از نظر توانایی حرکتی تو دنده یک اصن حرفی برای گفتن نیست...اما بعد از دنده دو واقعا میتونم بگم خوب راه میره و به تاپ اسپید۱۶۵ هم رسیدیم ولی.دیگه بیشتر نمیره و دور موتور به رد لاین یکم نزدیک میشه و کلا ماشین نمیتونه به بالاتتر از این سرعت برسه...هندلینگه این ماشین واقعا نسبت به هیلش عالیه و از سواری ها.هم راحت تر میشه گفت هس در برخی موارد...اپشنها هم که کم بد اما اکثر.اپشنای.مورد نیاز و به درد بخور را اضافه کردم...تانایی افرود این ماشین واقعا عالیه...اصلن جایی.نمیمونه مخصوصا.قدرتش خیلی بالاهه...ترمزاشم به مراتب خیلی خوبه...
سوالی.باشه در خدمتتونم
MB E CLASS W211
HILUX 2014
NEVER FRENCH,NEVER KOREAN,NEVER CHINESE
نمایه کاربر
afshinam
متخصص SUV
نوع خودرو: nothing
Like شده: 1 بار

پست شنبه 1 آذر 1393, 3:21 am

afshinam نوشته شده:دوستان قراره برای یه شرکتی 20 دستگاه تویوتا دو کابین دیزل از ا م ا ر ا ت خریداری بشه. اگر ذکر نکاتی رو ضروری میدونید که موقع تحویل چک بشه اعلام بفرمایید.
پیشاپیش ممنون
AmirMohammadMb
دنده 1

پست شنبه 1 آذر 1393, 2:12 pm

اگر به قراره فول.باشند حتما حواستون باشه اپشنا فابریک باشه و دارای رینگ اسپرت و کفی عقب.و تاج عقب فابریک باشد و پروژکتور داشته باشه همینطور ریموت کنترل.با.مارک تویوتا...طرح چوب و صندلی.چرم هم به همین شکل...اگر این امکانات رو ماشین نبود فول نیست...این از این...اگر فول نیست حتما داخل.خودرو رو کنترل.کنین که یه موقع داخل خودرو مثلن صندلیها پارگی نداشته باشن...حتمن هم مطمین شوید که شرکتی.که اورده معتبره و ماشین کارکرده نیاورده به جای صفر.بده
MB E CLASS W211
HILUX 2014
نمایه کاربر
afshinam
متخصص SUV
نوع خودرو: nothing
Like شده: 1 بار

پست شنبه 1 آذر 1393, 4:17 pm

ممنونم
والا مدل 4WD D/C DSL DLX PWR AB+ABS هست اما مشخص نیست برام که رو این کد چه تجهیزاتی نصبه.
AmirMohammadMb
دنده 1

پست شنبه 1 آذر 1393, 6:52 pm

اینجانب.نیز.اطلاعی درباره این کد ندارم...اقا میعاد رو اگه یه مشاوره ازشون بخواین خیلی بهتره با ایدیmz3
MB E CLASS W211
HILUX 2014
masih.m
نوع خودرو: اسپورتیج
محل اقامت: تهران

پست شنبه 15 آذر 1393, 8:55 pm

دوستان سلام,اقا من یه سوال فوری ازتون دارم.یه هایلوکس 2014 هست که دیزله و یه 2012 که بنزینی جفتشون تمیزه و یه قیمت موندم کدومو بگیرم؟بنزینیو که میدونم خوبه ولی راستش دیزلو یه خرده میترسم.
AmirMohammadMb
دنده 1

پست یک‌شنبه 16 آذر 1393, 3:44 pm

دیزل مصرف کمتر...سوخت ارزانتر...قدرت بیشتر
من تاحالا ۱۰۰۰۰ کارکردم و مشکلی ندارم
MB E CLASS W211
HILUX 2014
نمایه کاربر
fantom.f14
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: (HILUX (Diesel
محل اقامت: تهران

پست شنبه 29 آذر 1393, 5:42 am

سلام خدمت دوستان
آقای masih.m اختلاف قیمتش چقدره ؟؟
اگه شتاب می خوای بنزینی رو بگیر .نمی گم که شتاب دیزلیش بده.یک مقدارنسبت به بنزینی کمتره ولی قدرته بیشتری داره .
من حدود پنج ماهی می شه که دارم (دیزلی)خدا را شکر گوش شیطون کر راضی هستم.ازبعضی از دوستان شنیدم مصرف بزینیش تا 13-14لیتر درشهر میرسه!!ولی دیزل تو شهر 9-10میسوزونه
ای کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون کسی رو لبریز نکنیم . . . !
نمایه کاربر
koohnavard
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: full time 4WD
محل اقامت: بندرعباس

پست شنبه 29 آذر 1393, 5:53 am

fantom.f14 نوشته شده:سلام خدمت دوستان
اگه شتاب می خوای بنزینی رو بگیر .نمی گم که شتاب دیزلیش بده.یک مقدارنسبت به بنزینی کمتره ولی قدرته بیشتری داره .
من حدود پنج ماهی می شه که دارم (دیزلی)خدا را شکر گوش شیطون کر راضی هستم.ازبعضی از دوستان شنیدم مصرف بزینیش تا 13-14لیتر درشهر میرسه!!ولی دیزل تو شهر 9-10میسوزونه
طرف ما هايلوكس خيلي زياده ولي ديزلش اصلا طرفدار نداره
علتش هم اينه كسي كه 160 ميليون پول ماشين ميده ديگه دو سه ميليون تومن تفاوت قيمت بنزين و گازوئيل در طول سال اصلا واسش رقمي نيست كه اونهمه مزيت ماشين بنزيني مثل سوختگيري آسون در همه جا و شتاب و سرعت بيشتر و صداي كمتر و نرمي بيشتر و خدمات و لوازم فراوانتر و ... را بخواهد فدا كنه
AmirMohammadMb
دنده 1

پست شنبه 29 آذر 1393, 3:10 pm

koohnavard نوشته شده:
fantom.f14 نوشته شده:سلام خدمت دوستان
طرف ما هايلوكس خيلي زياده ولي ديزلش اصلا طرفدار نداره
علتش هم اينه كسي كه 160 ميليون پول ماشين ميده ديگه دو سه ميليون تومن تفاوت قيمت بنزين و گازوئيل در طول سال اصلا واسش رقمي نيست كه اونهمه مزيت ماشين بنزيني مثل سوختگيري آسون در همه جا و شتاب و سرعت بيشتر و صداي كمتر و نرمي بيشتر و خدمات و لوازم فراوانتر و ... را بخواهد فدا كنه
البته قدرت دیزل بیشتره و همینطور دیزل خوب بازم واسه ما فقیر فقرا به صرفه تره
ضمنن نرمیشو تفاوتی نداره
MB E CLASS W211
HILUX 2014

بازگشت به “تویوتا وانت، ون – Utility”