قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تجربه سواري با JAC-J5 و مزايا و معايب

تصویر J3 ، J5 - S3 ، S5

مدیران انجمن: دينگاليگا, MCP

mehrdad1371
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: l90 e2

پست شنبه 11 دی 1395, 4:07 pm

phyniks نوشته شده:ضمنا یه سوال دیگه(متاسفانه امکان ویرایش پست قبلی نبود)
در ۲۰۶ یه دکمه * هست که برای زمان برف و بارون و کلا یخ زدگی جاده هست....در این حالت ماشین با دنده دو حرکت میکنه و وقتی ترمز میگیری خیلی سریعتر دنده رو سنگین میکنه....
وقتی که فعال نباشه در شروع حرکت لاستیک دچار هرزگردی فراوان و طبعا انحراف میشه....
گیربکس جک این حالت snow رو نداره....
آیا دوستان با این قضیه مشکل ندارن؟ منظورم اینه که در زمان یخ زدگی آسفالت آیا ماشین به راحتی راه میفته و هرزگردی نداره؟
ممنون میشم دوستتن تجربیتتشون رو بگن

ببخشید که سوالاتم زیاده.همونطور که گفتم قصدم اینه که ۲۰۶ رو با جک عوض کنم و ولم نمیخواد پشیمون بشم.(نه اینکه ۲۰۶ اتومات همچین آش دهن سوزیه...ولی اگه قراره هزینه کنم و ماشین جدید هم گیربکسش مشکلات داشته باشه خب صبر میکنم و با هزینه بیشتر انتخابهای بهتری خواهم داشت)
در یک کلام میخوام بدونم این ارتقا از ۲۰۶ اتومات به جک اتومات آیا واقعا به صرفه هست؟متشکرم
ميزاري رو تيپ ترونيك مبزني ٢ حركت ميكني ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
نمایه کاربر
parsa_sad
دنده 1
نوع خودرو: JAC™J5 MT16V 1500cc
محل اقامت: تلگرام sunboy002@

پست یک‌شنبه 12 دی 1395, 2:25 pm

noisymind نوشته شده:
Alireza_MH نوشته شده:
noisymind نوشته شده:سلام. موتور دنده ای 1500 ، میتسوبیشی نیست؟
سلام خیر نیست
ممنون. یعنی ساخت خود چین هست؟ تجربه دوستانی که داشتن چطوریه؟ چون این صفحات رو که خوندم همه اتومات داشتن.
حدود قیمت دنده ای و اتومات چند هست؟
یک سوال دیگه هم اینکه وقتی میگن افت قیمت ماشین های چینی زیاده! یعنی مثلا اگه امسال با یه قیمتی بخریم ، یکی دو سال بعد چقدر افت قیمت داریم نسبت به ماشین های دیگه؟
درود
من از سال 93 جک جی 5 دنده ای دارم
واقعاً بی آزار بوده و فقط روغن و فیلتر جات تعویض شده
حدود 45000 هم رفتم
نسبت به قیمتش خوبه و من و خیلی ها از جی5 دنده ای راضی هستیم
در مورد افت قیمت هم خیلی بحث ها هست
مثلاً میگن سالی 5 میلیون افت داره
اگه اونطور باشه یه ماشین مثلاً 50 میلیونی بعد از 10 سال باید ارزشش برابر صفر بشه که اصلاً اینطور نیست
نمیگم افت نداره ولی اونطور که تو بازار دلال های عزیز دارن رواج میدن نیست
برای پخته شدن لازم است گاهی از کوره در نرفت!
آی دی در تلگرام SUNBOY002
نمایه کاربر
ali2240
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Optima & LoGaN auto
محل اقامت: tehran.qazvin

پست پنج‌شنبه 7 بهمن 1395, 9:41 am

mehrdad1371 نوشته شده:
phyniks نوشته شده:ضمنا یه سوال دیگه(متاسفانه امکان ویرایش پست قبلی نبود)
در ۲۰۶ یه دکمه * هست که برای زمان برف و بارون و کلا یخ زدگی جاده هست....در این حالت ماشین با دنده دو حرکت میکنه و وقتی ترمز میگیری خیلی سریعتر دنده رو سنگین میکنه....
وقتی که فعال نباشه در شروع حرکت لاستیک دچار هرزگردی فراوان و طبعا انحراف میشه....
گیربکس جک این حالت snow رو نداره....
آیا دوستان با این قضیه مشکل ندارن؟ منظورم اینه که در زمان یخ زدگی آسفالت آیا ماشین به راحتی راه میفته و هرزگردی نداره؟
ممنون میشم دوستتن تجربیتتشون رو بگن

ببخشید که سوالاتم زیاده.همونطور که گفتم قصدم اینه که ۲۰۶ رو با جک عوض کنم و ولم نمیخواد پشیمون بشم.(نه اینکه ۲۰۶ اتومات همچین آش دهن سوزیه...ولی اگه قراره هزینه کنم و ماشین جدید هم گیربکسش مشکلات داشته باشه خب صبر میکنم و با هزینه بیشتر انتخابهای بهتری خواهم داشت)
در یک کلام میخوام بدونم این ارتقا از ۲۰۶ اتومات به جک اتومات آیا واقعا به صرفه هست؟متشکرم
ميزاري رو تيپ ترونيك مبزني ٢ حركت ميكني ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوست عزیز فکر کنم در حالت سکون روی تیپترونیک بری و بزنی 2 خود گیربکس برای شروع جرکت دوباره دنده رو 1 کنه
نمایه کاربر
ali2240
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Optima & LoGaN auto
محل اقامت: tehran.qazvin

پست پنج‌شنبه 7 بهمن 1395, 9:46 am

parsa_sad نوشته شده:
noisymind نوشته شده:
Alireza_MH نوشته شده:
noisymind نوشته شده:سلام. موتور دنده ای 1500 ، میتسوبیشی نیست؟
سلام خیر نیست
ممنون. یعنی ساخت خود چین هست؟ تجربه دوستانی که داشتن چطوریه؟ چون این صفحات رو که خوندم همه اتومات داشتن.
حدود قیمت دنده ای و اتومات چند هست؟
یک سوال دیگه هم اینکه وقتی میگن افت قیمت ماشین های چینی زیاده! یعنی مثلا اگه امسال با یه قیمتی بخریم ، یکی دو سال بعد چقدر افت قیمت داریم نسبت به ماشین های دیگه؟
درود
من از سال 93 جک جی 5 دنده ای دارم
واقعاً بی آزار بوده و فقط روغن و فیلتر جات تعویض شده
حدود 45000 هم رفتم
نسبت به قیمتش خوبه و من و خیلی ها از جی5 دنده ای راضی هستیم
در مورد افت قیمت هم خیلی بحث ها هست
مثلاً میگن سالی 5 میلیون افت داره
اگه اونطور باشه یه ماشین مثلاً 50 میلیونی بعد از 10 سال باید ارزشش برابر صفر بشه که اصلاً اینطور نیست
نمیگم افت نداره ولی اونطور که تو بازار دلال های عزیز دارن رواج میدن نیست
دوست عزیز این افت قیمت برای چند سال اوله و به مرور زمان درصدش کمتر میشه
مثلا حدودا سال اول 10% سال دوم 8% سال سوم 6% و ....
اگر با این فرمول شما بخواییم حساب کنیم ماشین 400 میلیونی که سال اول کم کم 40 تومن افت داره در پایان 10 سال میشه مفت خرید که یعنی
الان یه بنز 230e مدل 1992 رو باید با چندین میلیون پیشکش تقدیممون کنن!!!!!!!!!!
aryobarzan1354
شروع حركت
نوع خودرو: مزدا 323 تیپ 3

پست شنبه 30 بهمن 1395, 5:16 pm

باسلام خدمت دوستان جک سوار.نمیدونم این خواهشمو جای درستی بیان میکنم یا نه ولی درهرصورت به عرض تون میرسونم که بنده قصد خرید یه جک جی 5 رو دارم وبخاطر همین از دوستان ساکن سمت غرب وجنوب غرب تهران که تویاین فروم عضوهستن خواهش دارم اگه براشون مقدوره یه تست رانندگی با جی 5 شون داشته باشم واز اون مهمتر تست ورود و خروج به پارکینگ که متاسفانه پارکینگ منزل ما ازنوع رمپیه.میخوام مطمئن بشم که زیر ماشین در حین ورود یا خروج پارکینگ گیر نمی کنه.

پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم
mhidden70
نوع خودرو: j5 1500

پست سه‌شنبه 3 اسفند 1395, 6:43 pm

دوستان کسی پخش تصویری برند prefect بسته ؟ چنتا سوال مهم دارم
aryobarzan1354
شروع حركت
نوع خودرو: مزدا 323 تیپ 3

پست پنج‌شنبه 5 اسفند 1395, 2:52 pm

aryobarzan1354 نوشته شده:باسلام خدمت دوستان جک سوار.نمیدونم این خواهشمو جای درستی بیان میکنم یا نه ولی درهرصورت به عرض تون میرسونم که بنده قصد خرید یه جک جی 5 رو دارم وبخاطر همین از دوستان ساکن سمت غرب وجنوب غرب تهران که تویاین فروم عضوهستن خواهش دارم اگه براشون مقدوره یه تست رانندگی با جی 5 شون داشته باشم واز اون مهمتر تست ورود و خروج به پارکینگ که متاسفانه پارکینگ منزل ما ازنوع رمپیه.میخوام مطمئن بشم که زیر ماشین در حین ورود یا خروج پارکینگ گیر نمی کنه.

پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم
از جک به بسترن تغییر برند داده و خریداری شد.سپاس :smile: :)
Albatroos 28
شروع حركت
نوع خودرو: در جستجوي Z 28

پست چهارشنبه 11 اسفند 1395, 8:25 am

mhidden70 نوشته شده:دوستان کسی پخش تصویری برند prefect بسته ؟ چنتا سوال مهم دارم
سلام
نمایندگی به من هم گفت برند Perfect می بنده منم دنبال اطلاعاتی در این مورد هستم. لطفا کسی این برند و می شناسه اطلاعاتشو در اختیارمون بزاره
mhidden70
نوع خودرو: j5 1500

پست پنج‌شنبه 12 اسفند 1395, 10:23 am

Albatroos 28 نوشته شده:
mhidden70 نوشته شده:دوستان کسی پخش تصویری برند prefect بسته ؟ چنتا سوال مهم دارم
سلام
نمایندگی به من هم گفت برند Perfect می بنده منم دنبال اطلاعاتی در این مورد هستم. لطفا کسی این برند و می شناسه اطلاعاتشو در اختیارمون بزاره
دوست عزیز من بستم و از کارایی و کیفیتش راضیم فقط چنتا سوال دارم اگه کسی بسته اینجا بگه بپرسم
مجید - پرسپولیس
شروع حركت
نوع خودرو: جک j5- 1500cc

پست دوشنبه 15 خرداد 1396, 5:31 am

سلام.

یه سری تجربیات رانندگی با جک جی 5 دنده دستی رو تو بخش "تاپیک جامع مسائل و مشکلات فنی Jac-J5 (موتور 1500)" مطرح کردم. شاید به درد دوستان بخوره.

سپاس از همراهیتون.

بازگشت به “جی ای سی (جك) JAC”