قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

عاشقتم بنز معماری!!

W114/115-W123-W116-C107,R107
نمایه کاربر
سعید ش
شروع حركت
نوع خودرو: پژو 405

پست سه‌شنبه 5 بهمن 1395, 9:39 am

orcinus نوشته شده:
سعید ش نوشته شده: آره والا.شما برو به سایتهای خریدو فروش کشورهای دیگه نگاه کن.یه بنزهایی قدیمی داره بیا و ببین.چقدر تمیزو دست نخوردن.عین صفر میمونن.اصلا انقد خوب نگهداریش کردن.چقدم قیمتشون خوبه.کاش میشد از اون ور آب ۲۳۰ آورد
یه عده هستن از طریق بندر گناوه میارن. البته باید تو نیروانتظامی آشنای گردن کلفت داشته باشی تا بتونی بی دردسر پلاک کنی وگرنه بخوای سند بهش بخورونی احتمال نود و نه درصد می فهمن که در عواقبش هم زندان و جریمه داره هم ماشین اره میشه. طی مرحله حمل به ایران هم اگر کشف بشه باز ماشین ضبط میشه و با غلطک از روش رد میشن.
نامردا کاری میکنن که از همین آشغالای خودشون بخریم.با تعرفه زیادو... . به نظرشما مشکلش چیه که نمیزارن؟؟؟
نمایه کاربر
orcinus
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست سه‌شنبه 5 بهمن 1395, 10:09 am

سعید ش نوشته شده:
orcinus نوشته شده:
سعید ش نوشته شده: آره والا.شما برو به سایتهای خریدو فروش کشورهای دیگه نگاه کن.یه بنزهایی قدیمی داره بیا و ببین.چقدر تمیزو دست نخوردن.عین صفر میمونن.اصلا انقد خوب نگهداریش کردن.چقدم قیمتشون خوبه.کاش میشد از اون ور آب ۲۳۰ آورد
یه عده هستن از طریق بندر گناوه میارن. البته باید تو نیروانتظامی آشنای گردن کلفت داشته باشی تا بتونی بی دردسر پلاک کنی وگرنه بخوای سند بهش بخورونی احتمال نود و نه درصد می فهمن که در عواقبش هم زندان و جریمه داره هم ماشین اره میشه. طی مرحله حمل به ایران هم اگر کشف بشه باز ماشین ضبط میشه و با غلطک از روش رد میشن.
نامردا کاری میکنن که از همین آشغالای خودشون بخریم.با تعرفه زیادو... . به نظرشما مشکلش چیه که نمیزارن؟؟؟
همون که خودتون فرمودید. همه دعواها سر لحاف ملانصرالدینه. بالا بری پایین بیای یا باید ماشینای مستراح خودشونو بخری یا تعرفه سنگین واردات رو متقبل بشی و ماشین خارجی سوار شی که بازم پولش میره تو جیب خودشون.
日本製
نمایه کاربر
سعید ش
شروع حركت

پست سه‌شنبه 5 بهمن 1395, 11:12 am

orcinus نوشته شده:
سعید ش نوشته شده:
orcinus نوشته شده:
همون که خودتون فرمودید. همه دعواها سر لحاف ملانصرالدینه. بالا بری پایین بیای یا باید ماشینای مستراح خودشونو بخری یا تعرفه سنگین واردات رو متقبل بشی و ماشین خارجی سوار شی که بازم پولش میره تو جیب خودشون.
پول رو به جون مردم ترجیح میدن.نمیدونم چطور میخوان دل از پراید بکنن.فک کنم خیلی براشون سخته که پرفروش ترین ماشینشون رو توقف کنن.قراره تا آخر سال دیگه پراید نسازن.
نمایه کاربر
orcinus
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست سه‌شنبه 5 بهمن 1395, 12:47 pm

سعید ش نوشته شده:
orcinus نوشته شده:
سعید ش نوشته شده:
orcinus نوشته شده: یه عده هستن از طریق بندر گناوه میارن. البته باید تو نیروانتظامی آشنای گردن کلفت داشته باشی تا بتونی بی دردسر پلاک کنی وگرنه بخوای سند بهش بخورونی احتمال نود و نه درصد می فهمن که در عواقبش هم زندان و جریمه داره هم ماشین اره میشه. طی مرحله حمل به ایران هم اگر کشف بشه باز ماشین ضبط میشه و با غلطک از روش رد میشن.
پول رو به جون مردم ترجیح میدن.نمیدونم چطور میخوان دل از پراید بکنن.فک کنم خیلی براشون سخته که پرفروش ترین ماشینشون رو توقف کنن.قراره تا آخر سال دیگه پراید نسازن.
قراره دیگه پراید نسازن؟؟؟ عمرن!!! الان شاید 10 سال بیشتره که صحبت توقف تولید پراید هست ولی...
تاپیک سعید مقتدری رو حسابی منحرف کردیم رفت. الان علی سلیمی میاد کله مونو می ککنه :دی
日本製
نمایه کاربر
سعید ش
شروع حركت

پست سه‌شنبه 5 بهمن 1395, 2:23 pm

orcinus نوشته شده:
سعید ش نوشته شده:
orcinus نوشته شده:
سعید ش نوشته شده: نامردا کاری میکنن که از همین آشغالای خودشون بخریم.با تعرفه زیادو... . به نظرشما مشکلش چیه که نمیزارن؟؟؟
قراره دیگه پراید نسازن؟؟؟ عمرن!!! الان شاید 10 سال بیشتره که صحبت توقف تولید پراید هست ولی...
تاپیک سعید مقتدری رو حسابی منحرف کردیم رفت. الان علی سلیمی میاد کله مونو می ککنه :دی
مگه چی تو تاپیکش میگفتید؟؟؟؟سیاسی؟؟؟؟نمیدونم یه دوره مردم خوب داشتن تحریم میکردن ماشین صفرو.حالا معلوم نیست چی شده
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1
نوع خودرو: PU-MBW114-DYANE
محل اقامت: تهران-بوکان
Like شده: 1 بار

پست چهارشنبه 20 دی 1396, 12:50 am

سلام....دلم واسه قدیم تنگ شده..خیلی خیلی
مرسدس من معماریه .... رنگش آبی درباریه
دوسش دارم همیشه ..... دلم براش تنگ میشه
نگهش داشتم تا پای جون ..... صداش میزنم پرنس جون؟
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1

پست سه‌شنبه 7 آبان 1398, 7:50 pm

سلام.....من چقد خوشبختم دوباره تیونینگ تاکو اومدم......باور نکردنیه.....کاش روزای طلایی برگردن.....امشب ۸آبان۹۸هستش و اولین ورودم به تیونینگ تاک بعداز سالهای سال دوریه....مرسی جناب خلف نژاد واسه راه اندازی دوباره این فروم خاص
نمایه کاربر
رضامولوی پور1361
کاربر ويژه
نوع خودرو: خط 11
محل اقامت: مشهد
Like شده: 2 بار

پست شنبه 11 آبان 1398, 12:28 pm

سعید_مقتدری نوشته شده:
سه‌شنبه 7 آبان 1398, 7:50 pm
سلام.....من چقد خوشبختم دوباره تیونینگ تاکو اومدم......باور نکردنیه.....کاش روزای طلایی برگردن.....امشب ۸آبان۹۸هستش و اولین ورودم به تیونینگ تاک بعداز سالهای سال دوریه....مرسی جناب خلف نژاد واسه راه اندازی دوباره این فروم خاص
سلام داداش سعید منم اومدم چقدر جالب خدارو شکر این جمع باصفا و صمیمی دوباره دورهم جمع میشه :-) :-) :-)
نصف عقل آدمی اظهار دوستی ومحبت به عموم مردم است.
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1

پست چهارشنبه 18 دی 1398, 5:59 pm

سلام.....یاد اون دوران طلایی تیونینگ تاک و همه دوستان قدیمی و درگذشتگان عزیز بخیر.....واقعا چه دورانی داشتیم....حرفی جز دلتنگط ندارم....باتشک:سعیدمقتدری
نمایه کاربر
رضامولوی پور1361
کاربر ويژه
نوع خودرو: خط 11
محل اقامت: مشهد
Like شده: 2 بار

پست جمعه 16 اسفند 1398, 11:53 am

سلام واقعا یادش بخیر
نصف عقل آدمی اظهار دوستی ومحبت به عموم مردم است.

بازگشت به “مرسدس بنز دهه 70”