قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ماشین جدید من اس 320 (w140) !!

W168-W202-W210-R129-R170-W140-W163-W463
moein
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

پست جمعه 15 آبان 1388, 12:47 pm

alireza niazi نوشته شده:سلام
مبارکه خیلی با ابهته ایرادی که به این اطاق گرفته بودن این بود که از بس بزرگه توی واگن حمل خودرو قطارهای اروپا جا نمیشه
ظاهرا کروز کنترل هم داره اگه صندلیش برقی بود دیگه عالی میشد پخش فابریک این مدل خیلی خوشگله و به دکمه های کنسولش خیلی میاد اگه پیدا کردی حتما بگیر اگه اشتباه نکنم دستگیره در صندوق هم مخفی میشه
اگه میشه از اپشن هاش بیشتر بگو
بله ضبط فابریک این مدل هم بکر هست اما پدر میگه كه ضبطی باشه كه مانیتور دار باشه و پایونیر p5150 گرفتم!!
کروز کنترل هم داره كه یک دستست بالای دسته راهنما و برف پاک کن،سمت چپ فرمون!اگه بسمت بالا بدینش میشه سرعت رو ست یا زیاد کرد اگه پایین بدید میشه سرعت کم کرد اگه به سمت صفحه کیلومتر فشارش بدین میشه از کروز درش آورد اگه به سمت خودتون بکشیدش میشه ست قبلی كه بر اثره ترمز یا خاموش کردن خودتون از کروز در اومده ادامه داد!!
اگه به عکسا دقت کنید دستگیره مخفی كه جنسش استیله معلومه!
moein

پست جمعه 15 آبان 1388, 12:58 pm

majid_darling نوشته شده:سلام
خیلی مبارکه :hb:
Sadegh نوشته شده: 140 خوبی که خیلی زیاد داره مشکلش هم شاید ارتفاع پنجره در ها باشه که زیاد به نظر میرسه و البته در مدل های لانگ یه کمی متناسب تر به نظر میاد.( اینطور که در عکس ها معلومه این short هست )
احسنت
یه مسافرت 5/2 ساعته باهاش انجام دادم تو جاده کوهستانی واقعا نرم و راحت+ضریب اطمینان بسیار بالا
ولی واسه منی که دفعه اول بود سوار میشدم پنجره هاش کاملا به نظرم اومد
شاید واسه همون اطمینان زیاد این مدلی ساختن!
بله هم مدلن اونم قابلت نداره پیشکش!!ولی انصافا اونم تمیز و ماشین بسیار خوبیه !!
نمایه کاربر
Sadegh
متخصص فنی خودرو

پست جمعه 15 آبان 1388, 1:21 pm

البته اینکه نوشتن ترخیص 84 من حدس می زنم که این سفارتی بوده و بعد که می خواسته تبدیل به شخصی بشه به برگه پرداخت گمرکی نیاز داشته و سند گمرکی 84 خورده .

در رابطه با ارزش این ماشین در برابر پول پرداختی قبلا من توی تاپیک( راهنمایی خرید )یه مقایسه کردم بین قیمت ماشین های خارجی در ایران
ماشینی که مدل روز و صفرش دویست و خورده ای قیمتش باشه ، قیمت مدل 92 اون منطقیه اگه بین 45-50تومن باشه . از اینها گذشته شما وضعیت interior این ماشین رو بعد از 17 سال کار با یه ماشین مشابه اما از مارک دیگه ای که 3-4 سال کار کرده مقایسه کن . به قول بچه ها تازه این اول نویی اش هست.

فقط مسئله ای که می مونه شارژ مجدد اربک ها هست که باید هر 15 سال انجام بشه . البته توی یه مقاله نوشته بود که بعد از نزدیک بیست سال یه sel 91 رو دوباره تست تصادف گرفته بودن بدون نیاز به شارژ ، اربکش عمل کرده بود :-) اما برای اطمینان بیشتر بد نیست نمایندگی ببری و یه چکاب بکنی.
نمایه کاربر
Alireza SEC
Rebuilder
نوع خودرو: Patrol/W211/Pars ELX
محل اقامت: مازندران - بابل

پست جمعه 15 آبان 1388, 3:16 pm

بالاخره ما فهميديم موتور موسو 3200 از كجا اومده، تو عكسا كه ديدم واقعا تعجب كردم، چقدر شباهت تو تك تك قسمت هاست.

از نزديك با اين اتاق آشنا هستم، از طول و عرض زيادش خيلي خوشم مياد، سالن تكميلي داره. باميد اينكه W116 من روزي به W140 تبديل بشه :smile:

قيمت لطفا.
غیرممکن, ممکن است...
نمایه کاربر
Eternal_Boy
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Dacia Logan A/T
محل اقامت: Tehran,Sharif University Residential Complex

پست جمعه 15 آبان 1388, 3:18 pm

سلام دوست عزیز ..............

تبریک میگم.......
ستارهء سه پر شما بسیار زیبا و دوست داشتنی است.علیرغم اینکه ماشین در سالهای اولیهء دههء 90 طراحی شده ولی هنوز هم زیبا وجذاب است.خصوصا به نظر من صفحه کیلومتر بسیار زیبایی دارد.

اگر ممکن است لطفا قیمت رو برای من pm کنید.

چند سوال هم دارم.

آیا صندلی های جلو ماساژور هم دارد؟
خودرو چند ایربگ دارد؟
آینه های جانبی گرمکن دارند و آیا آینه ها آلکتروکرومیک هستند؟
آیا ترمز دستی پدالی آست؟
آیا دیسکهای ترمز خنک شونده هستند؟
مصرف سوخت را چگونه ارزیابی میکنید؟
آیا اتاق خودرو بعد از چند سال سر و صدا دارد؟
نور پردازی مجموعهء داشبرد و صفحه کیلومتر چه رنگی است؟
آیا خودرو سیستم تنظیم ارتفاع نور چراغهای جلو را دارد؟
میزان نفوذ صدای موتور به داخل اتاق چقدر است؟

ببخشید که اینقدر پرحرفی کردم :hb:
! ! ! ! Life is a Bitch . . . .Then You Die
? ? ? ? Any Question
نمایه کاربر
Mohammad
يار قديمي
نوع خودرو: C107,C350,XV50
Like شده: 4 بار

پست جمعه 15 آبان 1388, 4:13 pm

سلام.خيلي مبارك باشه. ماشين عالي گرفتي :-)
سواريش با رينگ 18 چطوره؟ خوبي 140اينه كه گلگيراش خيلي جا داره ميشه رينگ 18 با لاستيك ديواره بلند زيرش گذاشت.
اين صندلي راننده رو هم سريعتر درست كن كه همه ماشين سالم باشه چرم فابريكش هست و همين قسمتي كه خرابه رو عوض ميكنن.
راستي منم دوست دارم بدونم ماشين رو چند گرفتي.
اگه خواستي شماره شاسي رو بده تا دكد كنم.
«هزار دوست كم است و یك دشمن زیاد»
نمایه کاربر
Ali Suzuki
مدیر پیشین
نوع خودرو: Cerato Koup
محل اقامت: تهران_قیطریه
Like شده: 1 بار

پست جمعه 15 آبان 1388, 4:22 pm

آقا مبارک باشه! و یه سوال،من این ماشین رو تقریبا چند باری توی پاسداران و طرفای میدون هروی دیدم! این همونه؟واقعا که ماشین پر ابهتی هست!

من می دونم این فضولی به حساب میاد،شرمندم،ولی چون همین روزا قرار برای یکی از دوستان یه بنز هم مدل شما بگیریم،می خواستم بدونم به چه قیمتی خریداری شده،البته اگر جایز ندونستین اینجا بگین ممنون میشم تو پیغام خصوصی در خدمتتون باشم! در مورد تصادفات و رنگ آمیزی های احتمالی هم اگر میشه برای ما بگویید و اینکه آیا این ماشین به مانند سایر خودروهای وارداتی در اون زمان با آپشن های متفاوتی وارد شده؟
بازم ممنون :grin:
نمایه کاربر
Sadegh
متخصص فنی خودرو

پست جمعه 15 آبان 1388, 5:39 pm

عجب اشتباهی کردم اومدم پست بزنم و نقل قول کنم از معین که اشتباهی ویرایش کردم و پست معین رو خراب کردم ( البته الان پاک شد ) با عرض معذرت
به هر حال ایشون قبل از پست دوم من گفتن :
ماشین سال 1384 از گمرک ترخیص شده
دوستان وآشنایان توصیه می کردن که از این ماشین های جدید بخرم
Eternal_Boy نوشته شده:سلام دوست عزیز ..............

تبریک میگم.......
ستارهء سه پر شما بسیار زیبا و دوست داشتنی است.علیرغم اینکه ماشین در سالهای اولیهء دههء 90 طراحی شده ولی هنوز هم زیبا وجذاب است.خصوصا به نظر من صفحه کیلومتر بسیار زیبایی دارد.

اگر ممکن است لطفا قیمت رو برای من pm کنید.

چند سوال هم دارم.

خودرو چند ایربگ دارد؟
آیا ترمز دستی پدالی آست؟

ببخشید که اینقدر پرحرفی کردم :hb:
با اجازه
صندلی های ماساژور دار و آینه های گرمکن دار هم مثل بقیه آبشن ها قابل سفارش بوده (البته به جز اربگ و ای بی اس و... که استاندارد بوده ) که فکر می کنم از مدل های 94 به بعد بیشتری هاشون دارن.
ترمز دستی مثل بقیه کلاس اس ها پدالیه. دیسک ها خنک شونده نیستن . ارتفاع نور هم تنظیم میشه.
تصویر
نور پردازی زرد رنگ . سر و صدا رو هم خودشون جواب بدن.
نمایه کاربر
اسکندر
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Camry-avante-cerato
محل اقامت: تهران

پست شنبه 16 آبان 1388, 6:43 am

آقا معین مبارکتون باشه ماشین خیلی خوبی خریدین خداییش کمتر ماشینی پیدا میشه که راحتی و نرمی سواری این ماشین رو داشته باشه.
اگه خواستی صندلی رو تعمیر کنی بگو یک نفر که کارش فوق العاده هست رو بهت معرفی کنم.
moein

پست شنبه 16 آبان 1388, 7:47 am

اول از همه از لطف و تبریکات همه عزیزان سپاس!!
دوم به علت در خواست زیاد این ماشین 33 برام تموم شد. ولی خودم فکر میکنم مناسب باشه قیمتش نسبت بقیه که دیدم!!از عزیزانی هم که پی ام دادن تشکر میکنم!البته یکی از عوامل قیمت هم احتیاج عزیز فروشنده به پول بود!! :hb:
آقا مبارک باشه! و یه سوال،من این ماشین رو تقریبا چند باری توی پاسداران و طرفای میدون هروی دیدم! این همونه؟واقعا که ماشین پر ابهتی هست!
احتمالآ همونه!!
در مورد تصادفات و رنگ آمیزی های احتمالی هم اگر میشه برای ما بگویید و اینکه آیا این ماشین به مانند سایر خودروهای وارداتی در اون زمان با آپشن های متفاوتی وارد شده؟
در مورد رنگ و تصادف هم ابتدای این مطالب نوشتم!!از این ماشین شاید تو تهران 100 عدد کمتر باشه اونم بصورت شخصی و بیشتر تفاوت اپشنها به سالهای تولید بر میگرده!!
علت کم بودن هم قیمت بالا در زمان صفر بودن هست اتفاقآ مجله ماشین اون سال یعنی 1992 هم با ماشین بود و اگهی فروش و قیمتها هست که این ماشین در مدل 300اس ای 37 میلیون تومان قیمت داشته!!
خودرو چند ایربگ دارد؟
آیا ترمز دستی پدالی آست؟
برخی سوال ها رو صادق عزیز جواب داد!!اما دیسکهای این ماشین دو نوع داره که ساده و پره دار هستند واین ماشین پره دار هست!!
2ایربگ!!مصرف هم 16 بوده که مکانیک گفت احتمالآ سنسور اکسیژن و کاتالیزر نیاز به چک کردن دارن!!مصرف میاد پایین تر!!اما در مورد اتاق خودرو صدا از اتاق نیست اما فقط درب جعبه کمکهایه اولیه باید صداگیری بشه!!دیگه اینکه بخاطره چرم بودن صندلیها کمی صدای جیر جیر چرم میده!!تو دور ارام صدا کمه اما وقتی گاز رو فشار میدید ماشین نعره میکشه که هم شمای راننده حواست باشه هم ماشین های کناری!!! :shock:
بالاخره ما فهميديم موتور موسو 3200 از كجا اومده، تو عكسا كه ديدم واقعا تعجب كردم، چقدر شباهت تو تك تك قسمت هاست
موسو چیرمن کوراندو همه ازین موتور استفاده کردن و چیرمن هم کپی از این اتاق هست ولی راجع بهشون حرف نزنیم بهتره من خودم 5دستگاه چیرمن با کارکرد های مختلف از صفر تا 70000 کارکرد رو تست کردم!!! :who:
باميد اينكه W116 من روزي به W140 تبديل بشه
بامید اون روز :grin:

بازگشت به “مرسدس بنز دهه 90”