بنز w202

W168-W202-W210-R129-R170-W140-W163-W463
نمایه کاربر
احمدی محصل
دنده 1
نوع خودرو: پژوپارس -انشالا بنز
محل اقامت: (ایران -27 )

Re: بنز w202

پست توسط احمدی محصل » یک‌شنبه 27 اسفند 1391, 12:17 am

تصویر

نمایه کاربر
ramin67
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: cherokee xj
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط ramin67 » چهارشنبه 30 اسفند 1391, 10:14 pm

احمدی محصل نوشته شده:تصویر
مرسي از عكستون نظرتون راجع به اين رينگها چيه ، خيلي فابريك ميشه رو ماشين من .

---- اضافه شده در تاریخ چهارشنبه اسفند 30, 91 10:16 pm ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

سال نو رو به تمام دوستان عزيز چه اونهايي كه بنز دارن چه اونهايي كه بنز دوست هستند تبريك ميگم ، سال خوبي داشته باشين

نمایه کاربر
احمدی محصل
دنده 1
نوع خودرو: پژوپارس -انشالا بنز
محل اقامت: (ایران -27 )

پست توسط احمدی محصل » چهارشنبه 30 اسفند 1391, 11:10 pm

سال نو ی شما وتمام دوستان هم مبارک.
البته که بااین رینگ خیلی زیبا میشه .رینگ های فابریک بنز بسیار متنوع هستند .میتونی به تاپیک من باموضوع تاپیک جامع رینگ ولاستیک بنز توکلوپ خودمون یک سری بزنی انواع رینگ ذکرشده.
راستش من w202 رو با w140 بعضی وقت ها اشتباهی می گیرم .شما لطف می کنی ازتفاوت ظاهریشون کمی اشاره کنید؟

نمایه کاربر
ramin67
تماس:

پست توسط ramin67 » جمعه 2 فروردین 1392, 10:19 pm

بله حق دارين من هيچ وقت بهش فكر نكرده بودم اين دو از يك نسل هستند يعني سي كلاس و اس كلاس نيمه دوم دهه نود ولي خوب از عقب چراغها تفاوت دارند و همچنين ابعاد انها ولي جالب هست كه كلاس اي همين سالها هيچ شباهتي به اين دو نداره و اگر اشتباه نكنم اين اتاقها اخرين طراحي توسط برونو ساكو ميباشد كه يكي از بهترين طراحهاي بنز بوده كه از سال ١٩٧٥ تا ٢٠٠٠ ميلادي مسؤل طراحي بنز بوده .

نمایه کاربر
raafatnia
متخصص مرسدس بنز
نوع خودرو: 190E 2.6 Sportline

پست توسط raafatnia » شنبه 3 فروردین 1392, 12:34 am

دکتر عزیز، از دیر هم دیرتر شده و بهتره چیزی نگم! ... خیلی طبیعی خودمو به کوچه علی چپ می زنم و از بابت ماشین قشنگت انگار که همین دیروز بود تبریک می گم!... کل تاپیک رو خوندم و فقط دو جمله می توونم بهت بگم: یک: دکتر، تو بهترین بنزهای ایران رو شکار می کنی... دو: یه ضرب المثل قدیمی هست که من در ایران در مورد تمام مکانیکها و نمایندگیها و اوستاها و شاگردها و و و بکار می برم "کس نخوارد پشت من، جز ناخن انگشت شصت من!" ... اگه تو یک، و فقط یک، و فقط و فقط یک نفر، درست و حسابی در ایران پیدا کردی، من اسممو میزارم شتر زیر دریایی!!!!!!!!!
...
ماشینتو دست هیچ کس نداه. ... هیچ کس. ...
...

نمایه کاربر
Mojtaba&BENZ
دنده 1
نوع خودرو: 280S W126
محل اقامت: Tehran

پست توسط Mojtaba&BENZ » شنبه 3 فروردین 1392, 2:26 am

مخلص جناب دکتر.ببخشید دیر شده ولی چون تازه واردم یک کم خجالتی هم هستم.در هر حال بنده هم به نوبه ی خودم تبریک میگم.هم ماشین و هم سال جدید رو.آقای رافت نیا اتفاقا بنده به جای یه نفر چند نفر رو پیدا کردم.ولی باید قول بدید که اون کاری رو که گفتین انجام ندید تا من معرفیش کنم.

نمایه کاربر
ammclaren
دنده 1
نوع خودرو: Mercedes-Benz
محل اقامت: همدان

پست توسط ammclaren » شنبه 3 فروردین 1392, 2:42 am

هر چند دیر .... تبریک ما رو هم پذیرا باشید.

نمایه کاربر
raafatnia
متخصص مرسدس بنز
نوع خودرو: 190E 2.6 Sportline

پست توسط raafatnia » شنبه 3 فروردین 1392, 12:09 pm

مخلص مجتبی عزیز، بچه ها منو توو سایت می شناسن! گاها یه هو قاطی می کنم :div: قطعا بسیارند کسانیکه واقعا هم در کارشون وارد هستند و هم وجدان کاری دارند :smile: من وقتی داستان دریل انداختن به قفل ماشین دکتر رو خووندم، اونم چه ماشینی، خب قاطی کردم :x البته تمام اینها بر می گرده به تجربه شخصی هر فرد، شاید من بدشانس بودم!! من که گرگانم، اما اگه مکانیک خوب سراق داری به دکتر معرفی کن، ماشینش حیف به خدا :hb:

190E 2.6 Sportline
نمایه کاربر
Mojtaba&BENZ
دنده 1
نوع خودرو: 280S W126
محل اقامت: Tehran

پست توسط Mojtaba&BENZ » شنبه 3 فروردین 1392, 1:25 pm

سلام.شکست نفسی میکنی.والا الان میگم کی رو پیدا کردم.راستش یه سایتی هست به نام تیونینگ تاک.تو کلوپ مرسدس بنز دو سه نفر هستن به نامهای محمد نبوی و آقا صادق و امید رافت نیا.و همینطور تعداد زیادی اساتید دیگر :smile: .که به صورت خیلی دلسوزانه و صبورانه برای ماشین ها و کسانی که حتی اونهارو نمیبینند. و ریالی از اونها دریافت نمیکنن وقت میذارن و مشکل اونا رو از راه دور از صدتا به ظاهر مکانیک بهتر تشخیص میدن و با راهنمایی هاشون رفعش میکنن.حتی اگه صدبار اون مطالب رو برای چند نفر در چندین نوبت تکرار کرده باشن باز هم برای دیگران تکرار میکنم.قربان همتون.

نمایه کاربر
ramin67
تماس:

پست توسط ramin67 » دوشنبه 5 فروردین 1392, 4:24 pm

raafatnia نوشته شده:دکتر عزیز، از دیر هم دیرتر شده و بهتره چیزی نگم! ... خیلی طبیعی خودمو به کوچه علی چپ می زنم و از بابت ماشین قشنگت انگار که همین دیروز بود تبریک می گم!... کل تاپیک رو خوندم و فقط دو جمله می توونم بهت بگم: یک: دکتر، تو بهترین بنزهای ایران رو شکار می کنی... دو: یه ضرب المثل قدیمی هست که من در ایران در مورد تمام مکانیکها و نمایندگیها و اوستاها و شاگردها و و و بکار می برم "کس نخوارد پشت من، جز ناخن انگشت شصت من!" ... اگه تو یک، و فقط یک، و فقط و فقط یک نفر، درست و حسابی در ایران پیدا کردی، من اسممو میزارم شتر زیر دریایی!!!!!!!!!
...
ماشینتو دست هیچ کس نداه. ... هیچ کس. ...
...
اميد عزيز سال خوبي داشته باشي ، اره اين بلايي بود كه سر من اومد ولي شايد اين سبب شد كه اقاي محرم رو تو تعميرگاه بنز ايران پيدا كنم ، يه اقاي نسبتا جوان ولي ظاهرا كه خيلي وارده از همه چي بنز سر در مياره نمي تونم بگم كه ارزون كار ميكنه ولي نسبت به بقيه ok هست مي دوني تا ميفهمن پزشك هستي قيمتها رو كمي دكتري حساب ميكنن *girl* ولي زياد مهم نيست همين كه بلايي سر ماشينم نمياره خيالم راحته . اميد جان نظر لطفت هست ماشين بدي نيست ولي اتاق ٢٠١ يه چيز ديگست بشرطي كه تميز باشه ٢٠١ من خيلي بي دردسر تر بود براي اينكه قطعه هاي كامپيوتري كمتري داشت و طبيعتا كمتر مشكل پيدا ميكرد
اميد جان به نظر تو فكر خوبيه روي ماشينم رينگ بندازم و چه جور رينگي ؟

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مرسدس بنز دهه 90”