Mercedes Benz W202 C180 Elegance Kassy_GT

W168-W202-W210-R129-R170-W140-W163-W463
نمایه کاربر
Kassy_GT
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: M.B W202 C180
محل اقامت: شهرک اکباتان

Re: W202 C180 Elegance Kassy_GT

پست توسط Kassy_GT » 04 ژولای 2014, 03:34

mohammadrezaef نوشته شده:سلام
مبارک باشه :hb:
به نظرم جلو پنجره (GRILL) وضعیت مناسبی داره فقط باید بک فکری به حال اون ستاره روی درب موتور بکنید!! چون یا باید جلو پنجره ارم بزرگ باشه و ستاره روی درب موتور از نوع سکه ای باشه یا باید جلو پنجره فابریک باشه و اون ارم ستاره روی درب موتور.
شما از اینها لازم دارید:
تصویر
تعمیرکار با انصاف هم گزینه ا هست که این روزها نیست یا خیلی کمه :-o
ستاره روی درب موتور فابریک هست ولی جلو پنجره زیادی داغونه وضعیتش, به نظر میاد یک جلو پنجره معمولی بوده که با خونریزی فراوان آرم مرسدس توش نصب شده و دور آرم جای چسب و کثافت کاری هست
اهرم باز کردن درب موتور هم تبدیل شده به سیم مفتول
ardavan_ss نوشته شده:کسری جان مبارک باشه
شما شماره شاسی یا عکس های کامل ماشین رو قرار بدید که بهتر بشه راهنمایی کرد.
تهویه هوا اتوماتیک هست یا دستی؟
کولر و بخاری کار نمیکنه یعنی چه جوری؟ کلا فنش هم باد نمیزنه یا میزنه اما گرما و سرما نداره؟
فیوزها رو چک کنید.
اردوان جان ممنون
عکس از VIN ایشالا فردا میگیرم و آپلود میکنم
تهویه اتوماتیک نیست و معمولیه
کلا هیچ کدوم از ادوات هیچ عکس العملی نشون نمیدن, نه کمپرسور و نه فن
صاحب قبلی ماشین میگفت احتیاج به کیت کنترل داره (من که کلا بیسوادم در این موارد)
نمایه کاربر
Kassy_GT

پست توسط Kassy_GT » 04 ژولای 2014, 18:22

امروز چراغهای جلو و عقب چک شد
ابتدا تعدادی لامپ خریدم و چراغهای عقب بدون هیچ مشکلی و فقط با تعویض لامپهای سوخته راه افتاد
(البته هنوز مه شکن عقب ندارم و نمیدونم کدوم لامپ مربوط بهش میشه)
چراغ پلاک هم از LED بنــــــــــفـــــــــــش تبدیل شد به لامپ معمولی و نور فابریک زرد
در مورد چراغهای جلو, چراغ کوچکها سالمه و چراغ پارک هم هر دو طرف کار میکنه, پروژکتورها و نور بالا فقط با تعویض لامپ راه افتاد
فقط موند نور پایین که هیچ کدومش روشن نمیشه و چراغ اخطارش هم پشت آمپر روشن میشه, البته دیگه خوردم به گرمای ظهر و حال و حوصله سر و کله زدن نداشتم, ایشالا واسه اونم لامپ میخرم و تست میکنم
لامپ راهنمای روی آینه سمت راننده هم باید عوض بشه
(باید کل آینه باز بشه یا راه دیگه ای هم داره؟)
نمایه کاربر
mz
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ...
محل اقامت: تهران

پست توسط mz » 04 ژولای 2014, 19:06

آینه باید باز بشه برای لامپ هم از لامپ فابریک استفاده کنین چون مشکل ایجاد میکنه
برای لامپهای جلو هم همینطور یا حداقل از لامپهای کیفیت بالا با مدار سیم کشیش اصلا ورنرو چون بسیار حساسه هم بنز هم ب ام و
اگه کیت کنترلر یونیت کولر نداری تقریبا" گرونه کیتش ولی اول مطمئن شو که نداره بعد بخر چون بعضی موقع ها ایراد از سیمکشی هستش
اول به پشت کمپرسور اگه خودت واردی برق بده و خیلی مراقب باش دستت نره لای تسمه و حتما اول سیمو بکش بیار سمت باطری بعد یکی بشینه پشت فرمون دستش رو سوئیچ باشه بعد که روشن کرد برق مستقیم 12 ولت بده بهش ببین عکس العمل داره کمپرسور؟! به هیچ عنوان تنهایی و در حالت روشن اینکارو نکن که ممکنه برای دستت حادثه درست کنی بعد اگه مشکلی بود نفر دوم میتونه ماشینو خاموش کنه
بعد برو سراغ دکمه های داخل با اهم متر سیگنال بده ببین کار میکنه یا نه بعد اگه همگی کار کردن برو با دستگاه اصلی دیاگ بنز که star compact هستش مدل c3 یا c4 برای ماشین شما فرقی نداره جفتش جواب میده تست با دستگاه انجام بده در اون صورت اگه مشکل از کیت باشه و طرفت بلد باشه با دستگاه کار کنه بهت میگه برو یه کیت کامپیوتر کولر بخر اگرم ایراد از دسته سیم باشه که احتمالش محتمل تره باید یه برق کار خوب 1 روز رو ماشینت کار کنه
نمایه کاربر
Kassy_GT

پست توسط Kassy_GT » 04 ژولای 2014, 19:12

mz نوشته شده:آینه باید باز بشه برای لامپ هم از لامپ فابریک استفاده کنین چون مشکل ایجاد میکنه
برای لامپهای جلو هم همینطور یا حداقل از لامپهای کیفیت بالا با مدار سیم کشیش اصلا ورنرو چون بسیار حساسه هم بنز هم ب ام و
اگه کیت کنترلر یونیت کولر نداری تقریبا" گرونه کیتش ولی اول مطمئن شو که نداره بعد بخر چون بعضی موقع ها ایراد از سیمکشی هستش
اول به پشت کمپرسور اگه خودت واردی برق بده و خیلی مراقب باش دستت نره لای تسمه و حتما اول سیمو بکش بیار سمت باطری بعد یکی بشینه پشت فرمون دستش رو سوئیچ باشه بعد که روشن کرد برق مستقیم 12 ولت بده بهش ببین عکس العمل داره کمپرسور؟! به هیچ عنوان تنهایی و در حالت روشن اینکارو نکن که ممکنه برای دستت حادثه درست کنی بعد اگه مشکلی بود نفر دوم میتونه ماشینو خاموش کنه
بعد برو سراغ دکمه های داخل با اهم متر سیگنال بده ببین کار میکنه یا نه بعد اگه همگی کار کردن برو با دستگاه اصلی دیاگ بنز که star compact هستش مدل c3 یا c4 برای ماشین شما فرقی نداره جفتش جواب میده تست با دستگاه انجام بده در اون صورت اگه مشکل از کیت باشه و طرفت بلد باشه با دستگاه کار کنه بهت میگه برو یه کیت کامپیوتر کولر بخر اگرم ایراد از دسته سیم باشه که احتمالش محتمل تره باید یه برق کار خوب 1 روز رو ماشینت کار کنه
ممنون از راهنمایی :hb:
ولی چیزه...
اینه...
باطری تو صندوق عقبه...
مشکلی نداره این همه سیم بکشم و آویزون باشه واسه تست؟
البته چون بخاری هم کار نمیکنه منم به سیم کشی پنل کنترل شک دارم
ولی بازم برق مستقیم به کمپرسور ضرری نداره, حتما امتحان میکنم
نمایه کاربر
mz
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ...
محل اقامت: تهران

پست توسط mz » 04 ژولای 2014, 23:45

نه در حد چند ثانیست که ببینی عکس العمل داره کمپرسور یا نه! همین که چرخید و گیر پاژ نبود یا بوبینش تق تق کرد معلومه کمپرسور سلامته کیلیدو پنلم سلامت باشن میمونه کامپیوتر و سیم کشی . برا اینکه این اخریم بفهمی یه کامپیوتر دست دو به شرط راه افتادن کار بگیر جولو مغازش یا شرط 24 تست رو فاکتور برو ببند روش اگه روشن نشد برو دنبال دسته سیم و هی باید سیمو از سر سوکت سمت اتاق lop کنی از سمت کامپیوتر سیگنال بدی با اهم متر تا بفهمی که کجا روش هنر نمایی کردن!
البته و البته من راستشو بگم یه لحظه مدل ماشینتو با مدل w203 اشتباه گرفتم و گفتم کامپیوتر کولر ! احتمالا" نداری و فقط اگه سیتم هوشمند باشه یه یونیت کولر داری مثل رله با یه برد سادس اگه خراب باشه احتمالش زیاده تعمیرش کنن.
سید پارسا
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
محل اقامت: کرج بزرگ، اراک
تماس:

پست توسط سید پارسا » 05 ژولای 2014, 00:56

مبارک باشه قربان
انشاا... به خوشی سوار بشید. کمکی چیزی از دست ما برمی آمد امر کنید، دریغ نمیکنیم.
من پیتزا نمیخورم دیگه داداش
نمایه کاربر
Masoud Valiei
يار همراه
نوع خودرو: ام وی ام 530
محل اقامت: کرج
اینستاگرام: masoudvaliei
تماس:

پست توسط Masoud Valiei » 05 ژولای 2014, 12:46

سلام کسری جان
مبارکه